Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
204из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
4/11%
7/19%
4/11%
9/25%
12/33%
1. . .3537. . .40
10 окт 2023 06:36
Доброго дня сусіди, минуле моє повідомлення було непристойно грубо скорочене.
Вже довго слідкуючи за забудовником та зворотнім зв'язком від менеджерів у телеграмі, інформація від яких поступає про всі ЖК окрім нашого, при особисто заданих питаннях, тримають за дурнів та дають взяті з повітря терміни здачі які не враховують усі гіпотетичні моменти нинішнього часу. Писали листа на керівництво Атланту та були проігноровані, можна констатувати що у нашому ЖК для забудовника немає вигоди. Або через маленькі продажі, або через якісь інші проблеми але можна припускати що наш перший будинок добудують не раніше ніж через рік. Дуже прикро що немає адекватного розподілу бригад та одночасного прогресу на всіх ЖК однаково. Хотів ще рік тому повністю закрити питання з розстрочкою по залишку квартири, але краще залишу ці гроші на зйом житла, так буде економічно виправдано особисто для мене.


11 окт 2023 16:38

Ще хочу додати, що в неділю було декілька працівників, які налаштовували вікна.

Жаль, не було можливості попасти в середину. Цікаво чи почали якісь внутрішні роботи кородирів, чи встановлюють двері.

Можливо забудовник дасть фотозвіт, де ми зможемо знайти відповіді на ці питання?

11 окт 2023 16:38
Фото станом на неділю 08.10.2023


12 окт 2023 13:16

Дякую за фото! Добре, що вже фасад зроблений і роблять комунікації. Цікаво, що зараз всередині будинка, бо останній звіт Атланту був трохи більше місяця тому.

16 окт 2023 08:01


23 ноя 2023 09:06

Доброго дня, чи  є нові фото з будівництва?

29 ноя 2023 16:03

DV1234

Доброго дня, чи  є нові фото з будівництва?

Вітаю! Останій звіт Атланту 17.11.23


Новосілки

ЖК на Озерній

- 1 будинок

Будинок підʼєднано до комунікацій, почали розведення комунікацій в підвалах.

Встановлено двері та вікна на сходові клітини на кожному поверсі.

Закінчено штукатурку в підʼїзді, почали штукатурку сходових клітин

Продовжується робота по укладанню стяжки

Кровля підготовлена до зими

- 2 будинок

Монолітні роботи


- 3 будинок

Монолітні роботи

04 дек 2023 07:59

Дякую за надані фото.

Трохи насторожують фото з водою в підвальних прміщеннях.


Можливо хтось спілкувався з представниками забудовника, чи планують якось цю воду прибрати? 

Якщо це грунтові води, чи є якийсь план як з цим боротися?


22 дек 2023 14:27

Доброго дня, чи чув хтось актуальну інформацію про здачу будинку?

P.S. Запитував ще восени у менеджера, то казали після опалювального сезону (квітень). Може щось змінилось, хто знає?)

30 дек 2023 11:36

Доброго дня, чи є якісь новини по будинку?

30 дек 2023 17:41

Я так розумію, що нам потрібно вже чекати до квітня-травня, щоб відбулися якісь зміни та отримати новини

12 янв 2024 16:32

Хтось з інвесторів був на будівництві? Чому для нас нема доступу?

13 янв 2024 07:44

Майже до кінця лютого всіх розпустили.

На кожний буд. майданчик Атлант зробив бронювання від ТЦК по 50 чоловік.

Отакі новини від відділу продажу на сьогодення.

13 янв 2024 17:08

Borshchev

Майже до кінця лютого всіх розпустили.

На кожний буд. майданчик Атлант зробив бронювання від ТЦК по 50 чоловік.

Отакі новини від відділу продажу на сьогодення.

Не совсем понял, на каждый дом бронь на 50 человек, или на каждый комплекс?



15 янв 2024 08:44

На комплекс ЖК "На Озерній" - 50 чоловік.

14 фев 2024 16:24

обіцяли відписатись по кожному будинку, як завжди наш залишили без уваги...

Є в когось інформація по змінам- планам?

16 фев 2024 15:45

На травень введення в експлуатацію,заселення на початок літа


19 март 2024 08:23

Доброго дня сусіди! Спираючись на останній звіт від Атланту по нашому ЖК- стає зрозуміло що до кінця весни/літа здача будинку є малоймовірною. Не виконані багато етапів робіт. В тому році ВП обіцяли здачу до початку опалювального сезону, цього року вже кажуть що весна\літо. На даний момент маємо що недороблені: електрика, сантехніка, стяжка, штукатурка в МЗК що навіть не відповідає 80% готовності будинку, не кажучі вже за двері, радіатори, лічильники, плитку, та фарбування МЗК, не забуваємо про прибудинкову територію на облаштування якої потрібно мінімум два місяці. Так що ми маємо? Будинок який будують вже четвертий рік- має всі шанси на чергову зміну строків здачі, кількість людей на об'єкті обмежена, наш будинок загально по тривалості з  повних трьох років - один рік простояв в очікуванні. Не хочу стверджувати що здача цього року не відбудеться але всі факти на це вказують.

19 март 2024 17:32

Так, дійсно, щось затягується процес. Обіцяють у травні вже здати будинок, але роботи іще багато.

24 март 2024 19:47

Доброго дня Всім! Досі з розумінням ставилася до процесу будівництва нашого ЖК.  Вважаю що будинок готовий меньше ніж на 80%. Щороку очікування весни -є надією на здачу будинку як обіцяють, але закінчується все розчаруванням. Ще до повномасштабного вторгнення не могли вирішити питання з  кількістю поверхів у будинках,  що викликало затримки . Потім почалася війна але не  дивлячись на затримку будівництва, ціни на квартири зростали, у тому числі на розстрочку. Багато наших інвесторів купили квартири за повну вартість, мабуть це також не стимулює забудовників скоріше здавати дім, але це все лиже моя власна оцінка ситуації. Щодо виконаних обсягів робіт - мені взагалі не зрозуміло що, та на скільки відсотків вже виконано, в жодному звіті не розписано скільки поверхів та квартир за кількістю зроблено по всьому переліку необхідних робіт, як це підраховують більш відповідальні забудовники. Тільки і читаю кожного разу про звіт по одному й тому самому виду робіт. З липня 2023 року почали робити стяжку, скільки вже зроблено та скільки ще її будуть укладати- невідомо. В 2023 році з нашого будинку забрали працівників щоб прискорити будівництво 5 будинку ЖК "Одеський Бульвар". Весь цей час ми отримували однакові дописи по про виконані роботи, з такими темпами та звітністю, можна затягнути будівництво ще на декілька років. Взагалі здається що у нашому будинку одна людина кладе плитку, одна монтує двері, одна кладе стяжку. Зрозуміло що не вистачає людей.  Але ж ми виконали свої обов'язки при купівлі квартири, но забудовник здається не вважає за необхідне дотримуватись хоч якихось особистих обіцянок щодо здачі, та деякі моменти чесно кажучі є навіть відкрито образливими для інвесторів. Стосовно води в підвалі, - у телеграмі від забудовника нам написали, що не потрібно хвилюватись, але ми можемо лише  здогадуватись скільки років та мінусових температур та вода у підвалі простояла, та чому не був підведений навіть насос для її передчасної ліквідації звідти. Можу писати багато, але я теж не бачу що цього року нам дадуть ключі(((.  Я вже пожалкувала, що довірилась та купила квартиру в цьому ЖК. Бажаю всім мирного неба!!!

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .3537. . .40
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее