ЖК Атлант на Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная
| Застройщик | АТЛАНТ |
| Сдача ЖК | 2022 - 2023 г. |
| Планировки | от 20 000 Грн/м² |
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
Чому зразу нічого не змінилося!
Бачив сьогодні виставляли опалубку на 21 поверх над другим парадним .
Уточнив у відділі продажу. Офіційно буде 20 поверхів. Вітаю) Залишилось щоб справді почали активне будівництво а не так само як обіцяли на початок серпня
Поновлюються будівництва в ЖК на Озерній
Перші робітники вже виходять на роботу
- в’язка арматури на парапет і підготовка під кровельні роботи
- сантехнічні роботи
- кам’яна кладка
- приїхало ліфтове обладнання
Доброго вечора, шановні інвестори! Чи не здається вам дивною ситуація щодо відмови Забудовника від Приват банку, і повне співробітництво с Альфа-Банком? Таке чудове повідомлення було сьогодні отримане мною після декількох невдалих спроб сплатити платіж за договором.(((
Нічого не мала б проти, якщо б не війна, та не теперішній стан Альфи, зі всіма їх проблемами щодо російських акціонерів, потребі в докапіталізації та інших можливих наслідках (в т.ч. банкрутство).
Альтернативного і більш стабільного банку Забудовник не надав на теперішній час, і це дуже "дивує", бо будь-які "проблеми" такого банку можуть стати дуже суттєвими фінансовими проблемами Забудовника, адже "заморозять" безслідно кошти Забудовника на рахунках!(((
Для нас інвесторів, це...ну дуже не вигідно.
На мій погляд, дуже "ризикова" ситуація!
Ти платиш кошти, однак Забудовник їх не отримав, бо банк збанкрутував й не може здійснювати діяльність, і "заморозив" кошти на рахунку Забудовника на невизначений строк, а може й назавжди, як це в більшості випадків буває. Бо процедура ліквідації та виведення банку з ринку ну дуже складна.(((
Є в когось якісь думки з цього приводу?
Optimist22
Доброго вечора, шановні інвестори! Чи не здається вам дивною ситуація щодо відмови Забудовника від Приват банку, і повне співробітництво с Альфа-Банком? Таке чудове повідомлення було сьогодні отримане мною після декількох невдалих спроб сплатити платіж за договором.(((
Нічого не мала б проти, якщо б не війна, та не теперішній стан Альфи, зі всіма їх проблемами щодо російських акціонерів, потребі в докапіталізації та інших можливих наслідках (в т.ч. банкрутство).
Альтернативного і більш стабільного банку Забудовник не надав на теперішній час, і це дуже "дивує", бо будь-які "проблеми" такого банку можуть стати дуже суттєвими фінансовими проблемами Забудовника, адже "заморозять" безслідно кошти Забудовника на рахунках!(((
Для нас інвесторів, це...ну дуже не вигідно.
На мій погляд, дуже "ризикова" ситуація!
Ти платиш кошти, однак Забудовник їх не отримав, бо банк збанкрутував й не може здійснювати діяльність, і "заморозив" кошти на рахунку Забудовника на невизначений строк, а може й назавжди, як це в більшості випадків буває. Бо процедура ліквідації та виведення банку з ринку ну дуже складна.(((
Є в когось якісь думки з цього приводу?
Не шукайте проблеми там де їх немає. Наприклад майже всі військові облігації продаються через альфа-банк і що? Після початку війні банк не керується власниками
Budya
Не шукайте проблеми там де їх немає. Наприклад майже всі військові облігації продаються через альфа-банк і що? Після початку війні банк не керується власниками
Добрий день. Проблеми в цьому банку тривають, але мабуть це не наші проблемы, а забудовника. З 10 жовтня збираються ввести тимчасову адміністрацію.
https://biz.ligazakon.net/news/214517_v-alfa-banku-vvedut-timchasovu-admnstratsyu
Всім привіт! Хтось був на будівництві? Можливо знаєте якісь новивни? Зараз сама не можу поїхати подивитися чи там взагалі щось відбуваєтсья, а інформація ніде не оновлюється
Доброго дня!
Заливають кришу будинку.потихенько ставлять вікна.
В середині не знаю не потрапив.
2.11. 22.Працюють обидва крани. Будівництво потрохи просувається вперед.
Добрый день. Возможно у кого-то есть свежие фото, что происходит у нас сейчас в доме?
Groysman
Добрый день. Возможно у кого-то есть свежие фото, что происходит у нас сейчас в доме?
Да ничего не происходит там. Все, ровным счетом, как и было. Все стоит на месте. И как они обещали и до весны ничего не сдастся. 4 месяца осталось.
Мені цікаво, що автор посту в Телеграмі мав під цим на увазі:
Для інших робіт потребується плюсова температура
Це що означає, взимку (до кінця морозів) роботи над першим будинком проводитися не будуть ?
Мені теж цікаво, бо сьогодні наприклад на вулиці +
Цікаво, ліфтове обладнання буде всю зиму стояти у дерев'яних коробах під снігом - це ок?
Був сьогодні на ЖК. Нічого не змінилось. На ЖК будівельників немає. Є охоронець з яким вдалось поспілкуватись. Дослівно "До 1 березня всі будівлі Атланта заморожені через проблемі зі світлом". Неприємно, але що робити коли в них справді трабли зі світлом. Всіх зі світами)
Соседи добрый день
Вдруг кто то бывает на объекте, напишите пару строк как идут дела.
Доброе утро. На сколько я поняла с предыдущего сообщения и ещё я читала форум Атлант Коцюбинское все стройки заморожены. Но до когда непонятно. Застройщик молчит. Кто то будет продолжать платить рассрочку? Есть конечно надежда что дальше будут строить, но хотелось бы какое то заявление от застройщика.
Были в ОП на прошлой неделе, менеджер сообщил о том, что до 1 марта стройка стоит, объясняя это тем, что на улице холодно, и определенные работы они не могут сейчас выполнять (если не ошибаюсь, что-то связано с заливкой бетона). Говорят, что зимой всегда отпускали строителей на месяц на каникулы. На счет того, что не будет черновой шпаклевки тоже нам подтвердили. По поводу рассрочки, говорят платите сколько можете, но долг все равно никуда не убежит и его нужно будет выплатить. До конца военного положение они не могут что-то требовать от нас, а мы от них, это указано в договоре. Сроки сдачи указали 3й квартал 2023, так что ждем и надеемся на лучшее.
Karina Liashenko
Были в ОП на прошлой неделе, менеджер сообщил о том, что до 1 марта стройка стоит, объясняя это тем, что на улице холодно, и определенные работы они не могут сейчас выполнять (если не ошибаюсь, что-то связано с заливкой бетона). Говорят, что зимой всегда отпускали строителей на месяц на каникулы. На счет того, что не будет черновой шпаклевки тоже нам подтвердили. По поводу рассрочки, говорят платите сколько можете, но долг все равно никуда не убежит и его нужно будет выплатить. До конца военного положение они не могут что-то требовать от нас, а мы от них, это указано в договоре. Сроки сдачи указали 3й квартал 2023, так что ждем и надеемся на лучшее.
Спасибо за информацию
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041