Подать объявление

ЖК "Лінкольн", Львів, вул. Авраама Лінкольна, 6а - "М7 Девелопмент"

2
21 апр 2017 20:32


Житловий комплекс "Лінкольн"
Львів, вул. Авраама Лінкольна, 6а
Забудовник: "М7 Девелопмент"
Термін здачі: 4 квартал 2018
10 авг 2017 13:29
це надіний забудовник? документи всі в порядку?
22 авг 2017 15:00
Цитата "ilona91":
це надіний забудовник? документи всі в порядку?


Добрый день! Все необходимые документы выложены на сайте. Я с юристами консультировался, сказали, что больше ничего требовать нет надобности. Сам купил у них 2шку во второй очереди!
16 ноя 2017 11:02
Привіт сусіди!!
Давайте знайомитись! :hi:
05 дек 2017 08:25
Привіт! Ми з 9-го поверху!! Будемо знйомі:)
Бачили веб камеру з будівництва,тепер можемо завжди он-лайн наблюдати за буд. майданчиком) :super:
11 дек 2017 08:56
Хм,якесь дуже мале обговорення.
2 буд. 11 поверх)
Сусіди, що плануєте вирішувати з опаленням?
25 дек 2017 21:29
3 этаж второго здания)
А что с отоплением делать?
Другой вопрос кто будет брать стяжку у застройщика?
10 янв 2018 10:38
А что не так с отоплением, с ним все ок)
А стяжку мы заказывал и отопление. :super:
12 янв 2018 08:57
Уже взяли? Наверное вы из первого дома? Мы хотим тоже взять, хочется быстрее въехать, но пока во втором доме они не оформляют дополнительные работы. Хотелось бы стены, пол и отопление чтобы сделали. Не подскажите, как они считают? В плане нам говорили цену в квадратных метрах, но если стяжку в квадратных метрах ещё представляю, то все остальное весьма условно)
12 янв 2018 15:21
Стяжку и отопление нам считали исходя из площади квартиры, штукатурку не заказывали пока, только уточняли, там также считается по кв.м. стен. Вот думаем заказывать и штукатурку,хочется сразу обои поклеить и все) Цена на все работы очень даже приемлемая)
12 янв 2018 17:08
Тогда ясно, спасибо) да, хотелось бы быстрее въехать, пока во втором доме ещё не берут оплату за эти работы.
21 март 2018 10:28
Я мала на увазі,що готового опалення не буде. Тому цікаво,хто що планує робити. Теплу підлогу/батареї, тепла підлоги+батареї..Якщо тепла підлога,то яка - водна, чи альтернативні варіанти...
22 март 2018 11:22
Ну, насколько мне известно, водный пол отапливается за счёт котла в квартире, но котлов не будет, как и собственно газа, остаётся электрический пол. Плюс наверху же будет общий котёл для отопления, к нему присоединятся батареи. Застройщик кстати за отдельную плату ясное дело предлагает установить их. По своему опыту знаю, что панорамные окна вещь остужающая квартиру, мне хотелось бы и пол тёплый и батареи)
22 март 2018 13:31
А хіба той котел не підтримує теплу підлогу? Наскільки пригадую, в відділі продажу говорили,що можна і те,і те.. Але вони розводку лише батарей роблять
22 март 2018 13:45
Я також живу в квартирі з панорамним вікном, тому взяла спеціально квартиру, де те вікно на кухні. Дійсно, тепловтрати великі, хоч значною мірою то вина жахливих вікон від забудовника. Вони ще й в підлогу,з боковинами.
У нашому будинку вікно вроді починатиметься 40-60 см від підлоги
23 март 2018 09:54
Честно про тот котёл мало знаю, это наша ошибка конечно, мы больше интересовались стенами,окнами и материалами. Надо будет с ними ещё поговорить на эту тему. Вообще хотим пойти как-то посмотреть из чего и как первый дом строят. Как окна устанавливают, какие именно окна, какой толщины стены, хорошо ли все лежит.
Недавно кстати видела объявление на олх, там была двушка из второго дома, выложил Марьян, а срок сдачи стоял вересень 2018. Мы удивились.
23 март 2018 10:28
Я цікавилась в них,сказали що будуть регулятори тепла води/опалення + економія.
Але тепер я дослідила тему трохи глибше, почитала форуми, де люди діляться досвідом життя в таких будинках..Одні хвалять,інші скаржаться,що різниці з центральним опаленням і подачею води немає, кажуть, є шум.. Знаю, що Парус на Липинського також з даховою котельнею, але не знайшла жодних відгуків про це.
Тому і питаю, що робити з опаленням 6-)
Схиляюся до інфрачервоного, друзі дуже хвалили, і тим самим можна не залежати від тієї котельні (окрім води гарячої).
Я була в Шоколаді, вікна і двері там нормальні,товщина стін також. Хоч це не означає,що в нас буде так само. :ne figa sebe:
23 март 2018 10:36
Знайшла ось таке,правда,не зрозуміла,який саме це будинок у Львові:
"Новобудова не заселена відразу. Гаряча вода - не всі квартири користуються. Тепло - аналогічно. Відповідно вартість в нашому будинку тепла наприклад - аналогічна як центральне. Для підтримки температури води, роботи котельні, потрібен газ. 20 000 грн як мінімум в місяць все рівно йде газу, навіть якщо ніхто і не користується водою.
Погана вода - весь час потрібно чистити теплообмінники - відповідно котельня зупиняється по 2-3 рази на рік на день-два. Ремонти - 25 000 грн на ремонт котельні , яка попрацювала 3 роки, зупинка на тиждень, всі без води. Труба трісла магістральна - тиждень немає гарячої води. Жильців це достає - купують бойлери - вартість гарячої зростає для тих хто терпить. Шум від котельні. 8-9 поверхи дуріють від шуму, потрібно по 15 000 грн на обезшумлення, ОСББ грошей немає. Рушникосушки потрібно додатково гріти - витрати на газ, тариф і так дорогий. Вічні проблеми з температурою води, насосами - потрібен в штаті дуже толковий котельщик з сертифікатом, який буде постійно доступний. Сама котельня - термін експлуатації різний - переважно 10 років. Питання до забудовника - технічна можливість заміни котельні, дотримання норм будівельних. Наш забудовник продав технічні приміщення біля котельні як житлові, хоча це вже питання до тих хто ризикнув це купити. В когось прорвало кран - котельня зупиняється, всі терплять. І так далі і так попорядку, мільйон різного.

Ну і борги мешканців. Завжди є той хто не платить, або платить з затримкою. В такому випадку мешканець винен ОСББ, а ОСББ державі за газ. Якщо індивідуальне - мешканець винен державі. А тут виходить за борги ОСББ ніколи не має резерву грошей, бо немає за що платити за газ і за світло."
Ще:
"Можу підтвердити зі свого досвіду: будинок від Карпатбуд на Васильченка. Влітку гарячої води немає взагалі, взимку порожні квартири не опалюються, борги злісних неплатників розкидаються на всіх, хто проживає і платить вчасно, опалення вмикають не тоді, коли холодно, а тоді коли починається сезон. Ось такі "переваги" загальної котельні. "... 8-()
23 март 2018 20:37
Я Вас уже обожаю) как хорошо, что вы появились. Мы ведь действительно ничего не знаем о котельне, интересно, если мы потом создадим ОСББ и сами решим поменять отопление сколько это будет стоить.
Про полы тёплые я читала давно, знаю что именно водяной пол был запрещен, только в частных домах можно было устанавливать. Наверное все потому, что если он сломается затопите всех горячей водой. Хотя на практике много знакомых кто установил. Про инфракрасный пол тоже читала и хотели его установить, но оказалось в мокрые зоны его не кладут. Остаётся простой электрический, но насколько знаю его кладут под стяжку или плитку, а если мы закажем стяжку у застройщика как быть?
Про Карпатбуд отдельная тема, пока выбирали где купить квартиру, рассматривали все варианты. Из всех застройщиков они меня огорчили больше всех. Не вдаваясь в подробности заинтересованность в клиентах нулевая, у них до недавнего времени график был с пн-пт с 9-18 (не все могут попасть в это время), сдают дома с огромным опозданием, отзывы о них тоже плохие, ну и самое последнее врут по телефону. Не жалею, что с ними не связались.
26 март 2018 06:07
Тепла підлога заборонена в будинках з центральним опаленням, хоч дехто умудрився зробити і там.
Я дізнавалася конкретно про водну підлогу, її монтують і заливають стяжку, це входить в загальну вартість, і підлога в один рівень(чого я і хочу). То було б ідеально,не доведеться окремо потім заливати.
Мене трохи непокоїть той факт, що котельня,як частина нашого будинку, буде власністю мешканців, і після здачі всі вмиють ручки,а на нас ляжуть проблеми експлуатації..Потрібно буде наймати людину,яка добре в тому розбирається, і буде "вести справи" пов'язані з цим.. :???:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
2
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx