Подать объявление

ЖК Идилика | Idilika | Буча, ул. Ивана Кожедуба, 8а

ЗастройщикBricks Development
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 21 850 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 27.
3/11%
3/11%
3/11%
11/41%
7/26%
1. . .35. . .26
11 окт 2018 19:57
После просмотра видео-отчета о строительстве Идилики, можно с уверенностью сказать, что Идилику и Миллениум строит один застройщик, т.к. подача материала и оформление идентичны. А это говорит о том, что данный комплекс будет возводиться согласно срокам, так же как и Миллениум.
16 окт 2018 13:48
Швидкими темпами втілюємо проект у реальність – завдяки сучасним технологіям та злагодженій роботі команди ЖК IDILIKA. Станом на 16.10.18:

У секції №1
Тривають роботи з монтажу армованого поясу – виконано вже більше 50%.
У секції №2
Розпочато підготовчі роботи до залиття армованого поясу на 3 поверсі. Завершується монтаж міжквартирних та міжкімнатних перегородок 2 поверху.
У секції №3
Повністю завершено укладання плит перекриття фундаменту та розпочато цегляну кладку 1 поверху.
Найвигідніша ціна в регіоні - телефонуй за номером, що вище зазначений у картці ЖК.
17 окт 2018 13:27
Шановні інвестори та гості форуму, повідомляємо, що незабаром на офіційному сайті житлового комплексу Idilika будуть розміщені дозвільні документи на будівництво. Завдяки чому ви зможете попередньо ознайомитися з документацією та отримати необхідну інформацію про забудовника, держреєстрацію та проект житлового комплексу. Переходь за посиланням, що зазначено у картці ЖК та обирай свою Idilika :hi:
22 окт 2018 15:38
Как приятно глазу смотреть на рождение нашего будущего дома, я теперь не капельки не сомневаюсь во вложении денег в этот ЖК, жду с нетерпением заселения.
22 окт 2018 18:13
ждем 2020 года и сдачи обьекта
24 окт 2018 17:04
Цитата "DmitroL":

Можливо я не в курсі справи... Але... Поруч з Іділіка є ЖК:"Сонячна оселя", "Контінент" і Мілленіум". Оскільки "Іділіку" будує "Мілленіум", то його не розглядаємо апріорі як конкурента з приводу надійності.
На початковому етапі ціни на квартири у всіх вищезазначених ЖК є однаковими. Ступінь надійності з моєї точки зору розподіляється наступним чином: 1. Сонячна. 2.Міленіум. 3.Континент. До того ж в Сонячній 60-80% побудовано, а ціна майже така сама.
То чому Іділіка за поєднанням ціна/надійність є найкращим варіантом?)

Чому Континент на 3 місці? Вважаєте його ненадійним?
25 окт 2018 12:34
Цитата "Ala1986":

Чому Континент на 3 місці? Вважаєте його ненадійним?

Перша черга Континента повинна була "здатися" рік тому - в серпні 2017 року (мені так казали іх менеджери, коли я обирав квартиру). На разі маємо заселення 1ї черги в серпні 2018 року і щось мені підказує, що газу в них досі немає та світло від тимчасової лінії.
25 окт 2018 13:10
Цитата "investor_bucha":

Перша черга Континента повинна була "здатися" рік тому - в серпні 2017 року (мені так казали іх менеджери, коли я обирав квартиру). На разі маємо заселення 1ї черги в серпні 2018 року і щось мені підказує, що газу в них досі немає та світло від тимчасової лінії.

В 1 очереди ремонты в квартирах люди начали делать активно в марте-апреле, после получения ключей. Если верить, то сроки сдачи перенесли из-за решения вопроса с облэнерго про кабеля на территории жк. Никто не идеал, но и :blah: разводить не надо
25 окт 2018 13:23
Цитата "Evgeniy765":

В 1 очереди ремонты в квартирах люди начали делать активно в марте-апреле, после получения ключей. Если верить, то сроки сдачи перенесли из-за решения вопроса с облэнерго про кабеля на территории жк. Никто не идеал, но и :blah: разводить не надо

Скажіть будь-ласка, а зараз в Континенті всі комунікації підключені? Дякую
25 окт 2018 14:51
Цитата "Ala1986":
Скажіть будь-ласка, а зараз в Континенті всі комунікації підключені? Дякую

Электричество, вода есть, за газ не знаю, но с середины лета был установлен газораспределительный шкаф (ШРП) и проложены трубы в земле. У меня этот вопрос пока стоит не остро, так как у меня 4 очередь.
P.S. Идилика, извиняюсь за оффтоп :pray: :)
03 ноя 2018 08:26
Щось давно фотозвітів не було. :wow: Трейтій поверх вже перекрили?
03 ноя 2018 20:59
Так я також здивувалась, чому немає фото звіту про наш жк Ідиліка
03 ноя 2018 21:00
Я думаю ,що це просто запізнилися
03 ноя 2018 21:00
Чекаю фото звіт
05 ноя 2018 09:27
Добрий день. Цього місяця ми вирішили змінити формат звіту та зняти відеоролик. Наразі триває монтаж та вже найближчим часом (сьогодні/завтра) ми опублікуємо інформацію про стан будівництва ЖК Idilika :yes:
07 ноя 2018 10:24
Шановні інвестори та форумчани, перепрошуємо за очікування! Вашій увазі оновлений випуск нашого постійного звіту про динаміку виконаних робіт в ЖК Idilika. Розпочинаємо новий місяць з такими досягненнями:

У секції №1
Триває залиття армопоясу.
У секції №2
Цегляна кладка 3 поверху. Розпочато монтаж армопоясу на 3 поверсі. Завершується влаштування міжквартирних та міжкімнатних перегородок.
У секції №3
Активними темпами йде цегляна кладка 1 поверху. Наразі основні роботи зосереджені на даній секції. Відповідно до плану, після завершення будівництва 1 поверху, ми перейдемо до кладки 1 поверху Секції №1 та 4-го поверху Секції №2. Крім того вже залито фундамент під основу баштового крану.

Найвигідніша ціна в регіоні - телефонуй за номером вказаним у карці ЖК

19 ноя 2018 22:28
Знижки в ЖК Idilika

Знижка 4,4% на чотири акційні квартири, площею від 35 до 70 кв.м.
20 ноя 2018 15:36
Пересікаємо екватор місяця із новими досягненнями на будівельному майданчик ЖК Idilika
Станом на 20.11.18:

У секції №1
Триває залиття армованого поясу. Монтаж залізобетонних панелей перекриття.

У секції №2
Активно йде залиття армопоясу на 3 поверсі. Виконано монтаж міжквартирних перегородок, завершується монтаж міжкімнатних перегородок.

У секції №3
Цегляна кладка 1 поверху – виконано на 95%.

Нагадуємо, що наразі основні роботи зосереджені на Секції №3. Відповідно до плану, після завершення будівництва 1 поверху, ми перейдемо до кладки 1 поверху Секції №1 та 4-го поверху Секції №2.

Тільки зараз знижка 4,4 % на акційні квартири - заощаджуй до 45 000 грн. Дізнайся подробиці за номером, що вказаний вище у картці ЖК :hi:
20 ноя 2018 17:36
Просто супер, Брікс молодці, так тримати,чекаємо 2020 року з нетерпінням. Цікаво, а де всі інвестори
20 ноя 2018 17:37
Тільки одне, не можу зрозуміти де моя квартира))))
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .35. . .26
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее