Подать объявление

ЖК Green Side | Грин Сайд | Синергия | Ирпень, ул. Университетская, 1-г,о,д,п

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2018 - 2019 г.
Планировки
от 20 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 79.
9/11%
6/8%
23/29%
11/14%
30/38%
1. . .232234235
23 сен 2019 10:50
Вже хтось отримав ключі?
25 сен 2019 11:39
Дякую за зустріч. Завжди приемно спілкуватися з чемними мєнєджами Сінєгії. Дякую за кватиру, всє зроблєно навіть краще чим очікувалося. Залишилися приемні враження. Квартира 14 1-й будинок (студія). Поли рівні, стєля рівна, два стоячки це зовсім супєр. Довольний що слон... Окрємо подяка за вікна "рєнау" з двойним склопакєтом. Акт оглядовий підписав. Йдємо далі.
25 сен 2019 11:50
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук,стараємось бути кращими.
Гарного дня!
25 сен 2019 16:27
Цитата "Radoni":
Дякую за зустріч. Завжди приемно спілкуватися з чемними мєнєджами Сінєгії. Дякую за кватиру, всє зроблєно навіть краще чим очікувалося. Залишилися приемні враження. Квартира 14 1-й будинок (студія). Поли рівні, стєля рівна, два стоячки це зовсім супєр. Довольний що слон... Окрємо подяка за вікна "рєнау" з двойним склопакєтом. Акт оглядовий підписав. Йдємо далі.


Дуже за Вас радію! В мене майже така сама, але в 5-тій секції! Сподіваюсь, в нас так само затишно😊
25 сен 2019 18:50
Всем привет. Меня зовут Евгений, я являюсь инвестором во второй секции. Хочу поделиться с Вами своим мнением по поводу осмотра и обмеров своей квартиры, а именно качества строительства. Я думаю некоторым будет интересно прочитать. В общем я поехал смотреть квартиру с целью выполнить обмеры для разработки дизайн-проекта, да наконец-то выполняю сам себе проект. Я честно говоря был очень удивлен качеством кладки и качеством монтажа оконых конструкций , так как я многое повидал , и делал проекты в элитных жк где стоимость за м2 от 1200$ .... то скажу что был приятно удивлен я ожидал иного. Стены ровные, окна не сифонят, есть вентиляция, да бывают моменты когда ее тупо нет, а я делал планировки инвесторам по соседству, если брать застройку по Ирпеню. Канализацию конечно сделали глупо! Ее необходимо прятать в нишу, но вход для подведение сантехприборов позволит мне в душевой кабине подключить трап, вместо высокого поддона , а тем более городить по высоте см на 10 исскуственно созданный трап что-бы был уклон. Смотрятся такие вещи убого. Кирпич на перегородки в санузле не самого плохого качества. В квартиру подведены все коммуникации. В коридоре из минуса в кладке так это то что есть щели к соседу, кладку выполнили халтурно. Входная дверь плохая, будем менять. Сифонит, прям свистит .....или посмотрим со специалистом по дверям что можно сделать. Скажу что в целом выполненно все хорошо. Если многие подумают что недочеты есть у нас то по сравнению даже с дорогими ЖК , где зачастую приходится все менять то у нас все выполнено на твердую 4 ку. Если где я и не видел недочетов так это только в частных домах, и элитном жилье где стоимость космическая. По работам внутри дома 2секции, все идет к завершению. Территорию только начинают облагораживать возле 5 секции. Всем добра, надеюсь кому-то была интересна инфа 😁
26 сен 2019 06:11
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук, будемо старатись стати ще кращими.
Гарного дня!
30 сен 2019 08:18

Сегодня наткнулся на такое, нет ли угроз для нас инвесторов?
https://delo.ua/business/stroitelnaja-gruppa-sinergija-zastraivajuschaja-358613/

02 окт 2019 16:55
Здраствуйте, вже хтось отримав ключі в 1 секціі? Хтось знає коли буде огляд квартир в 5 секціі?
02 окт 2019 17:03
Доброго дня! Телефонувала в ОП минулого тижня, рекомендували записуватися на оформлення оглядових ордерів, але запис відкриється не раніше середини жовтня (5 секція)
13 окт 2019 18:09
Добрый вечер. Звонили в ОП, сказали, что 5-ая секция будет после 2-ой на просмотр, может у кого-то есть другая инфа, поделитесь пожалуйста.
15 окт 2019 13:04
віт про хід будівництва ЖК «Green Side» від 15 жовтня 2019 року.

У першому будинку підходять до завершення роботи з покраски місць загального користування. Завершили влаштування пожежної сигналізації у місцях загального користування. Завершили монтаж дверей вхідної групи. Розпочали кладку плитки вхідної групи. Завершили монтаж ліхтарів в місцях загального користування.

У другому будинку підходить до завершення покраска місць загального користування. Завершили монтаж ліхтарів в місцях загального користування. Завершили монтаж дверей вхідної групи.

У третьому будинку завершили монтаж квартирних дверей. Триває покраска місць загального користування. Завершили залиття стяжки у комерційних приміщеннях. Завершили монтаж дверей вхідної групи. Завершили монтаж комунікаційних ніш. Завершили монтаж відливів у холодних переходах. Завершили встановлення дверей у холодних переходах.

У четвертому будинку завершили монтаж дверей вхідної групи. Завершили монтаж комунікаційних ніш. Завершили встановлення дверей у холодних переходах.

У п’ятому будинку завершили покраску місць загального користування. Завершили залиття стяжки у комерційних приміщеннях. Завершили монтаж ліхтарів в місцях загального користування. Завершили монтаж дверей вхідної групи.

Продовжуємо роботи по влаштуванню благоустрою біля 4-го та 5-го будинків. Тривають зовнішні комунікаційні роботи (дощова каналізація). Триває кладка плитки на фасадах 1-2-го поверхів.

Продовжуємо роботи із влаштування вхідної групи біля 5-го будинку на прибудову. Завершили прокладання труб для укладення в них кабелю електропостачання. Триває кладка внутрішніх стін цокольного поверху. Продовжуємо гідроізоляцію прибудови. Триває під’єднання зовнішніх комунікацій до ЖК «Green Side» (вода, каналізація).
31 окт 2019 09:34
Доброго дня. Вітаю зі здачею перших будинків)))) таке питання, як у вас проходить оформлення документів? 8,5% чи фіксована сума за кв м?
07 ноя 2019 13:14
Доброго дня. Казали що з 4-го почнуть давати ключі від квартир. Хтось отримав? Чі знов затримка? Я з першого будинку.
13 ноя 2019 08:21
Ми відкрили відділ сервісу та обслуговуючу компанію в ЖК Green Side для зручності жителів


Ми не закінчуємо співпрацю з інвесторами передачею ключів, тому що відповідаємо за розвиток вже збудованих комплексів. Та піклуємось про зручність майбутніх жителів, які заходять на ремонт та заселяються в нове житло.



Від сьогодні для жителів ЖК Green Side прямо у комплексі починає роботу відділ сервісу та обслуговуюча компанія.

Тут ви можете:

1. отримати ключі від квартири

2. оформити право власності

3. записатися на перегляд квартири

4. сплатити різницю за додаткові квадратні метри

5. отримати безкоштовно бойлер

6. замовити та оплатити додаткові послуги - штукатурка, тепла підлога, розведення електрики, сантехніки та інше

7. підписати договір на обслуговування з Обслуговуючою компанією Синергія Сервіс

8. зробити заявку на встановлення електролічильника та підключення комунікацій

9. дізнатися про будівництво та обслуговування житлового комплексу та інші питання.

Чекаємо вас у відділі сервісу, який відкритий в 4 будинку, за адресою вул. Університетська, 1п з 9 до 18 години.
13 ноя 2019 10:43
А телефончик цього чудо-відділу є?
Також цікавить графік роботи відділу у суботу.
13 ноя 2019 12:49
Доброго дня.
Графік:
пн-пт:9:00-18:00
сб: 9:00-17:00
нд -вих
м. Ірпінь, вул. Університетська, 1П.
Дякуємо за Ваше звернення!
15 ноя 2019 14:08
Звіт про хід будівництва ЖК «Green Side» від 15 листопада 2019 року.

У першому будинку завершили роботи з покраски місць загального користування. Завершили оздоблення вхідної групи. Завершили монтаж насосної станції. Розпочали кладку стін у цокольному приміщенні. Завершили залиття стяжки у цокольному приміщенні.

У другому будинку завершили покраску місць загального користування. Розпочали влаштування вхідної групи. Завершили залиття стяжки у цокольному приміщенні.

У третьому будинку триває покраска місць загального користування. Тривають роботи по залиттю стяжки в цокольному приміщенні. Завершили роботи по влаштуванню внутрішніх комунікацій у цокольному приміщенні (каналізація). Завершили монтаж ліхтарів у місцях загального користування.

У четвертому будинку продовжуємо покраску місць загального користування. Завершили залиття стяжки у цокольному приміщенні. Розпочали влаштування вхідної групи. Триває монтаж ліхтарів у місцях загального користування.

У п’ятому будинку підходить до завершення влаштування вхідної групи. Завершили залиття стяжки у цокольному приміщенні.

Підходить до завершення кладка бруківки на прибудові. Продовжуємо роботи по кладці плитки на фасадах 1-2-го поверхів. Триває прокладання інженерних мереж (газ, інтернет). Продовжуємо роботи по влаштуванню каналізаційно-насосної станції.
Триває встановлення ліхтарів біля 4-го та 5-го будинків. Продовжуємо влаштування благоустрою біля 4-го та 5-го будинків
18 ноя 2019 20:51
19 ноя 2019 14:45
Всем привет. Ребята напишите кто что думает о способах оформления.Не дочитала я в предварительном о всех затратах на оформление. Думала, как обычно, 1% госпошлина,1% подоходный. Гугл внятного ответа мне не дал. Поделитесь соображениями или может уже кто и оформил. Заранее благодарю
19 ноя 2019 19:39
Я решил оформлять нотариально, во первых, нет после ограничений на отчуждение, во вторых разница составит всего 16000 грн
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .232234235
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx