Подать объявление

ЖК "Гостомельские Липки", Гостомель, ул. Остромирская, 35б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 44.
15/34%
6/14%
15/34%
5/11%
3/7%
1. . .3335. . .124
19 окт 2016 08:25
Цитата "Скороход Максим":
Доброго дня!
На перший пуск не впливає. Ми запускаємо газ, все працює, нормально.Для отримання гарантії на котел існує слідуючий процес.Ви вішаєте радіатори, приїджає спеціаліст з сервісної служби знімає серцевину котла, налагоджує клапани, щоб економно споживали газ, все провіряє.Робить запуск, якщо все нормально ставить на гарантію.Якщо ні міняє котла.

Я вважаю тут потрібно розділити терміни.

Є процедура яка називається пуск газу на будинок. А коли вже дадуть газ, є процедура "перший пуск котла", або по іншому "введення котла в єксплуатацію".

Для запуску газу на квартиру, щоб у газівників не було до Вас питань, котел повинен бути змонтований на стіну, підключений до димоходу, і підключений газовим шлангом до газової труби. В окремих випадках, газівники вимагають наявності такої штуки як побутовий сигналізатор газу - такої собі пищалки на випадок витоку газу - але це потрібно дивитись проект, чи зазначений там у Вас цей пристрій.
Газівники не запускають котел і взагалі його не чіпають, вони тільки дають газ в трубу :)

Перший пуск котла і постановку на гарантію здійснюють виключно спеціалісти авторизованого сервісного центру виробника. Для першого пуску котла, окрім зазначеного вище, потрібно щоб була повністю змонтована система опалення, система водовідведення та гарячого водопостачання (або принаймні стояв кран, щоб можна було її перевірити). Тобто, без радіаторів зробити перший пуск котла и поставити його на гарантію не можливо!
Також, система повинна бути заповнена водою, а біля котла повинна бути наявна розетка із заземленням, для його підключення. І вилку до речі Ви також маєте купити, бо котли ними не комплектуються, там один шнур внизу котла.

П.С. Максим, не існує такого поняття як "серцевина котла". Мабуть Ви мали на увазі "кожух котла" :) І сервісант звичайно на першому пуску не лізе в заводські настройки газового клапану, це Ви також не з тої опери щось придумали :)
19 окт 2016 08:39
По котлах, я Вас попередив, вибір Ваш. В нас 90 квартир і через 5 квартир , ми не будемо чекати коли вони надумаються. Людям потрібне тепло і газ.Тому Самостійно будете вирішувати це питання і крапка.
19 окт 2016 08:44
Стосовно виходу на 1 поверсі.
Буде окремий вихід на терасу, крім того тераси будуть відгороджені деревяним парканом ( висота приблизно 1 м 80 см- 2 м). Також будуть сходи з дверей до тераси.

Так звісно можна буде зробити і встановити решітку на двері для виходу на терасу.
19 окт 2016 09:29
Цитата "Скороход Максим":
Стосовно виходу на 1 поверсі.
Буде окремий вихід на терасу, крім того тераси будуть відгороджені деревяним парканом ( висота приблизно 1 м 80 см- 2 м). Також будуть сходи з дверей до тераси.

Так звісно можна буде зробити і встановити решітку на двері для виходу на терасу.

Терраса будет общая для всех первых этажей? Или индивидуальная для каждой квартиры?
19 окт 2016 09:34
Максим, интересует вопрос щелей при монтаже окон и балконной двери. Я не был на стройке уже больше месяца, так вот месяц назад щели высотой на 1 кирпич как минимум снизу от подоконника были в моей квартире. И в кухне и в комнате. Как ситуация сейчас? В преддверии холодов зачем такая вентиляция? )) Щели заделали, и если нет, то когда заделают???
По моему разумению, монтажной пеной там не отделаться, это мог бы и сам. Там надо на 1 кирпич поднимать подоконник.
19 окт 2016 09:58
Цитата "Скороход Максим":
По кладовкам:
-буде здаватися разом з будинком
-в кожній кладовці буде вихід під патрон для лампочки та вмикач
-всі кладовки будуть з дверима металевими

Максим, спасибо за ответ !
19 окт 2016 10:12
lyga001, спасибо за грамотное освещение вопроса. Но тут Максим прав, пущай быстрей сдают на котлы!!! :yes: :yes: :yes:
19 окт 2016 11:42
Цитата "Скороход Максим":
По котлах, я Вас попередив, вибір Ваш. В нас 90 квартир і через 5 квартир , ми не будемо чекати коли вони надумаються. Людям потрібне тепло і газ.Тому Самостійно будете вирішувати це питання і крапка.

Максим, я абсолютно підтримую позицію що всі повинні установити котли, але не розумію на підставі чого "жахалки" про 25 тис грн і т.д. якщо Ви беретесь щось стверджувати, надайте будь-ласка докази своїх слів :) .
а у Вас одна вода в повідомленні і жодного слова конкретики. що написано в Договорі інвестора із забудовником, на випадок якщо людина відмовляється ставити котел?
19 окт 2016 11:44
Цитата "lyga001":

Максим, я абсолютно підтримую позицію що всі повинні установити котли, але не розумію на підставі чого "жахалки" про 25 тис грн і т.д. якщо Ви беретесь щось стверджувати, надайте будь-ласка докази своїх слів :) .
а у Вас одна вода в повідомленні і жодного слова конкретики. що написано в Договорі інвестора із забудовником, на випадок якщо людина відмовляється ставити котел?

Я так понимаю, вы на котёл не сдали ? :)
19 окт 2016 11:49
Цитата "maksfray":

Я так понимаю, вы на котёл не сдали ? :)

нет конечно :)
потому что я не имею к этому ЖК вообще никакого отношения :)
19 окт 2016 11:54
Стосовно щілей , підмурують.
Тераси будуть в кожного окрема
19 окт 2016 12:09
Так и знал, не заделали ))) А обещали с момента установки окон, ещё летом...
Максим, назовите сроки. И ответственного за исправление. В этих квартирах, которые ещё без отопления, но до сих пор со щелями и влагой из стен и потолков, нам потом жить.
19 окт 2016 17:36
В розпорядження дали, щоб зробили. Відповідальний Начальник дільниці та технічний нагляд. Сказали завтра поставлять людину, яка буде все це доробляти.
20 окт 2016 06:25
Цитата "Скороход Максим":
Краще буде наступне перечекати ніч і отримати необхідну інформацію. А потім робити висновки і здогадки.Адже в більшій частині квартир в комплексі котел залишиться на тому ж місці де він має бути

Когда можно будет увидеть план расстановки котлов в квартирах ?
20 окт 2016 12:36
Подскажите , можно уже самостоятельно делать разводку электрики и нужна ли будет розетка для запуска котла ?
20 окт 2016 12:40
Цитата "maksfray":

Когда можно будет увидеть план расстановки котлов в квартирах ?

Меня тоже интересует этот вопрос.
20 окт 2016 12:41
Цитата "36 yuli":
Подскажите , можно уже самостоятельно делать разводку электрики и нужна ли будет розетка для запуска котла ?

Вообще-то, уже наверное большая половина дома сделала)
20 окт 2016 12:57
Сделали от застройщика или самостоятельно ?
20 окт 2016 12:59
Цитата "36 yuli":
Сделали от застройщика или самостоятельно ?

от застройщика
20 окт 2016 13:12
А мы хотим делать самостоятельно .
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3335. . .124
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее