Подать объявление

ЖК Central Bucha | Comfort Life | Буча, ул. Островского, 34б

ЗастройщикComfort Life
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 28 350 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
130из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
9/30%
5/17%
3/10%
8/27%
5/17%
1. . .202223
26 дек 2017 15:12
Альо, народ!
Ви де всі поникли?

Перебирайтесь всі сюди, тут всі почитати можуть, обсудити :umnik:
Заодно і мені розкажете, бо в мене телефон не дозволяє.
27 дек 2017 21:04

Сайт з судовими рішеннями //reyestr.court.gov.ua
судова справа №810/2830/17 - щодо оскарження штрафів ТОВ «АЙТІ БУД ПЛЮС» (ген підрядник, що починав будівництво). Штрафи оскаржені. Але в судовій справі визнано факт порушень будівних вимог (конкретно категорії), і скасування Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт.

судова справа 810/2767/17 - позивач Державна авіаційна служби України, до Товариства з обмеженою відповідальністю «АЙТІ БУД ПЛЮС» (Відповідач – 1), Державної архітектурно-будівельної інспекції України (Відповідач – 2), Бучанська міська рада (Відповідач -3), Товариство з обмеженою відповідальністю «В КВАРТИРІ» (Відповідач -4)

вимогами:

- зобов’язати ТОВ «АЙТІ БУД ПЛЮС» виконати рішення Державіаслужби від 18.07.2017 №8;

- зобов’язати ТОВ «АЙТІ БУД ПЛЮС» та ТОВ «В КВАРТИРІ» знести самочинне будівництво та привести ділянки в попередній стан за адресою: м. Буча, вул. Островського, 34-б;

- визнати незаконним та скасувати декларації про початок виконання будівельних робіт від 22.09.2015 №КС 083152650261 та від 23.09.2015 №КС083152660437 та інші дозволи на виконання будівельних робіт та містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки по об’єктам будівництва за адресою: м. Буча, вул. Островського, 34-Б.

засідання повинно було бути 19 грудня 2017 року о 14.00. Чи було, чи були рішення - не знаю..... Раджу інвесторам самим відслідковувати хід судової справи. Ходити на засідання особисто. Це в ваших інтересах.

Виходячи з написаного. Про будь які терміни закінчення будівництва судити не приходиться допоки нема рішення київського окружного адмін суду і рішень можливих наступних інстанції.

Як писав раніше, оцінюйте здраво ризики. Власне які ризики описано вище. Я здивований, що про судову тягонину ніхто з форумчан не написав раніше....

28 дек 2017 15:33
А навіщо ходити на засідання, відслідковувати хід судової справи?
Там позивач і відповідачі бачили хто?

Там нам, інвесторам, треба тримати кулаки щоб воно розрулилося все добре для нас.

А вже у випадку поганого розрулення будемо ходити на суди. Але це вже буде зовсім інша історія...
05 янв 2018 12:33
Я тоже не понимаю,что выполнил застройщик? Пока только дали обещания,что стойка пойдет с 15 января.Ждем
05 янв 2018 14:37
Цитата "InvestorBucna ":
Я тоже не понимаю,что выполнил застройщик? Пока только дали обещания,что стойка пойдет с 15 января.Ждем


Да не звертайте уваги на ту з якимсь диким ніком та "некіпіш".
Це або боти звичайні, або боти-представники забудовника.
12 янв 2018 14:45
Ну що, шановні майбутні сусіди!

В понеділок, 15.01.18р, після майже піврічного затишшя на нашому горе-будівництві я чекаю на розвертання масштабної операції по відновленню будівельних робіт(принаймні, якщо мені не змінює пам'ять, так було тут озвучено недавно)!

Вже новий змінений забудовник, з старою командою підрядників (чи новою?), з відновленими силами в новому 2018 році, з неймовірною активністю має розпочати роботи!

Чекаємо на цю подію з нетерпінням :smoke:
20 фев 2018 20:38
Строить стали медленнее, без напора. Реже стали завозить партии окон. До конца квартала могут не успеть достроить,немного наверное припоздают.
24 фев 2018 20:18
Добрый вечер,инвесторы.Хотим сообщить,то 03.03.18 в 11-00 в офисе Голд Сити будет проходить собрание инвесторов.Просьба без опоздания.
24 фев 2018 20:23
Цитата "Cjdf":
Строить стали медленнее, без напора. Реже стали завозить партии окон. До конца квартала могут не успеть достроить,немного наверное припоздают.



Вы о каких партия окон имеете ввиду :pray: ? И до конца какого квартала? :no-no: :no-no: :no-no:
25 фев 2018 10:18
Я думаю что это стёб.
27 фев 2018 12:49
Я дуже радий усім, хто пише і тримає нас у курсі!

Треба писати тут, на форумі, щоб це читали всі. Таким чином забудовнику треба буде розуміти, що інфа загальнодоступна, її можуть читати і потенціальні покупці, котрі, в залежності від написаного будуть робити висновки.
02 март 2018 10:08
Цитата "belous":
Добрый вечер,инвесторы.Хотим сообщить,то 03.03.18 в 11-00 в офисе Голд Сити будет проходить собрание инвесторов.Просьба без опоздания.


А забудовники при перенесенні зустрічі з минулої суботи на 03.03. не враховували, що це робочий день?
24 март 2018 23:57
Стройка очень сильно активизировалась.Вчера 5(пять) человек в оранжевых жилетах,в касках строительных красных, с шестого этажа,сбросили два поддона от кирпича и три каких-то палки ,может жерди.Наверное делают стяжку пола и облицовывают лестничные и лифтовые помещения,а так же приквартирные коридоры.Конечно хочется,чтобы было быстрее,но поймите,строителям тоже нужно часто курить и долго смотреть с высоты на проходящие в далеке поезда.Поэтому,месяц туда сюда,подождем может к маю подзакончат.
25 март 2018 07:12
Ну вот читаю про май..зачем такое писать?Сейчас какая-то бабушка прочитает, а потом в мае плохо ей будет, что снова не успели..
Голая коробка, без окон, без черновой отделки, инженерии-еще минимум год, если все активизируется.
26 март 2018 08:54
Цитата "ТехнадZORRO":
Ну вот читаю про май..зачем такое писать?Сейчас какая-то бабушка прочитает, а потом в мае плохо ей будет, что снова не успели..
Голая коробка, без окон, без черновой отделки, инженерии-еще минимум год, если все активизируется.


Да це ж тролінг такий.
З іншого боку, створили форум, в якому найголовніший форумчании (я маю на увазі Голд Сіті) відсутній. А коли немає тамади, то й гості роблять все що їм прийде в голову...
17 апр 2018 11:49
Темпы опять снизились.На кране ночью свет горит,но он не работает.Наверное к маю не успеют закончить.
17 май 2018 22:30
Работа идет огромными темпами!Кран крутится(два раза)наверно к лету закончат.
18 май 2018 09:05
Цитата "Cjdf":
Работа идет огромными темпами!Кран крутится(два раза)наверно к лету закончат.


Кран крутиться бо вітер дує.

З такими погодними темпами (а ми пам’ятаємо, що у травні і грози і град буває) кран може відправитися у подорож на навколоземну орбіту.

І тоді вся величезна кількість робітників (2 чоловіка) змушені будуть піднімати вантажі вручну, а це означає, що на літо навряд-чи. Скоріше на осінь!
20 июнь 2018 12:26
Доброго дня тим, хто хоч іноді тут буває!

Скажіть, як ідуть справи на будівництві?
Щось там взагалі відбувається чи стоїть колом?

Дуже вдячний! :)
20 июнь 2018 22:31
Кілка вже прибрали,будують.Такого напору не було вже роки три а може і більше!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .202223
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее