Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .4648. . .282
24 июнь 2016 11:01
24 июнь 2016 11:38
Це якійсь жах ніяк не залишать наш будинок в спокої.
24 июнь 2016 11:39
Цитата "Julia1234":
Кто что знает про https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1045255475552901&set=a.549400235138430.1073741827.100002053766037&type=3&theater ?

Знову тут гості на форумі Повна туфта ці посилання! Якщо, навіть цитую дослівно "выиграли, уже 2 раз, Аппеляцию, и теперь наконец дело вернется в первую инстанцию и будет решение" то оскарження самої ухвали про забезпечення позову ніяк не впливає на розгляд самої справи в суді першої інстанції! А цей "Ахтівіст" може бути лише якимось ясновидцем, якщо прогнозує надалі рішення.Так рішення буде, але коли і на чию користь ще покаже час.
24 июнь 2016 11:44
Цитата "Werik":

Знову тут гості на форумі D-/ Повна туфта ці посилання! Якщо, навіть цитую дослівно "выиграли, уже 2 раз, Аппеляцию, и теперь наконец дело вернется в первую инстанцию и будет решение" то оскарження самої ухвали про забезпечення позову ніяк не впливає на розгляд самої справи в суді першої інстанції! А цей "Ахтівіст" може бути лише якимось ясновидцем, якщо прогнозує надалі рішення.Так рішення буде, але коли і на чию користь ще покаже час.


Вы можете всчитать всех кто о чем-то беспокоиться "гостями". У меня этот вчерашний суд повлиял на решение сегодня ехать вносить деньги за квартиру о которой я уже прям мечтала, так что вот...
24 июнь 2016 11:57
Орлан на сайте - ждем комментарии
Вот этот вброс уже отбил одного Клиента.Орлан обязан дать фидбэк. Молчание - знак согласия.

Я не пойму - какое нах не черта города .напротив имения Мельника, слева в 10 метрах - частный сектор . Черта города заканчивается за домом Мельника и ко ?
Табличка Ирпень за 500 м от стройплощадки
24 июнь 2016 11:58
Цитата "Julia1234":


Вы можете всчитать всех кто о чем-то беспокоиться "гостями". У меня этот вчерашний суд повлиял на решение сегодня ехать вносить деньги за квартиру о которой я уже прям мечтала, так что вот...

Ми тут всі хто на цьому форумі хвилюємося. Де сам текст ухвали суду?
24 июнь 2016 12:01

Я жду пока выложат. Номер 367/4282/15-а . Сайт //www.reyestr.court.gov.ua/

24 июнь 2016 12:06
Цитата "Julia1234":
Я жду пока выложат. Номер 367/4282/15-а . Сайт //www.reyestr.court.gov.ua/

Ок. Почекаємо. І від Орлана може отримаємо якусь офіційну інформацію
24 июнь 2016 12:23
Справа № 367/4282/15-а

Провадження по справі № 2-а/367/170/2015

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

14 липня 2015 року суддя Ірпінського міського суду Київської області Кухленко Д. С. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Ірпінська міська рада Київської області про визнання незаконним рішення 66 сесії Ірпінської міської ради,-

встановив:

Позовна заява подана і оформлена відповідно до вимог ст.118-120 ЦПК України, керуючись ст.122 ЦПК України, суддя, -

ухвалив:



1. Відкрити провадження у справі № 367/4282/15-а за позовом ОСОБА_1 до Ірпінська міська рада Київської області про визнання незаконним рішення 66 сесії Ірпінської міської ради.

2. Призначити справу до судового розгляду в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області на 28.07.2015 року на 15:30 год.

3. Пропоную відповідачу подати до суду в строк до 28.07.2015 р. письмові заперечення проти позову в разі їх наявності та подати докази, якими заперечення обґрунтовуються.

4. Для участі у судовому розгляді справи викликати на вказаний час учасників процесу.

5. Копію ухвали направити учасникам процесу.

Суддя: ОСОБА_2
24 июнь 2016 12:25
Цитата "Julia1234":
Я жду пока выложат. Номер 367/4282/15-а . Сайт //www.reyestr.court.gov.ua/


Уважаемая Julia! Если вы передумали вносить те самые деньги, то почему бы вам не заняться поиском другого объекта для инвестирования ?! ))) Если вас смущает репутация застройщика, что вы делаете здесь на форуме ) я за вами наблюдаю, вы явно выдаете себя и тех, от имени или по просьбе кого вы тут вбрасываете инфо )))))
24 июнь 2016 12:26
Цитата "Oks0804":
Справа № 367/4282/15-а

Провадження по справі № 2-а/367/170/2015

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

14 липня 2015 року суддя Ірпінського міського суду Київської області Кухленко Д. С. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Ірпінська міська рада Київської області про визнання незаконним рішення 66 сесії Ірпінської міської ради,-

встановив:

Позовна заява подана і оформлена відповідно до вимог ст.118-120 ЦПК України, керуючись ст.122 ЦПК України, суддя, -

ухвалив:



1. Відкрити провадження у справі № 367/4282/15-а за позовом ОСОБА_1 до Ірпінська міська рада Київської області про визнання незаконним рішення 66 сесії Ірпінської міської ради.

2. Призначити справу до судового розгляду в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області на 28.07.2015 року на 15:30 год.

3. Пропоную відповідачу подати до суду в строк до 28.07.2015 р. письмові заперечення проти позову в разі їх наявності та подати докази, якими заперечення обґрунтовуються.

4. Для участі у судовому розгляді справи викликати на вказаний час учасників процесу.

5. Копію ухвали направити учасникам процесу.

Суддя: ОСОБА_2



это 2015 й год )
24 июнь 2016 12:27
Цитата "ibeleiveicanfly":



это 2015 й год )


ох емае я тормознула)) ахаха)))))))) Сори)))
24 июнь 2016 12:28
Цитата "Oks0804":
Справа № 367/4282/15-а

Провадження по справі № 2-а/367/170/2015

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

14 липня 2015 року суддя Ірпінського міського суду Київської області Кухленко Д. С. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Ірпінська міська рада Київської області про визнання незаконним рішення 66 сесії Ірпінської міської ради,-

встановив:

Позовна заява подана і оформлена відповідно до вимог ст.118-120 ЦПК України, керуючись ст.122 ЦПК України, суддя, -

ухвалив:



1. Відкрити провадження у справі № 367/4282/15-а за позовом ОСОБА_1 до Ірпінська міська рада Київської області про визнання незаконним рішення 66 сесії Ірпінської міської ради.

2. Призначити справу до судового розгляду в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області на 28.07.2015 року на 15:30 год.

3. Пропоную відповідачу подати до суду в строк до 28.07.2015 р. письмові заперечення проти позову в разі їх наявності та подати докази, якими заперечення обґрунтовуються.

4. Для участі у судовому розгляді справи викликати на вказаний час учасників процесу.

5. Копію ухвали направити учасникам процесу.

Суддя: ОСОБА_2



Це не та ухвала)))

Ось ця:

Державний герб України
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 367/4282/15-а

У Х В А Л А

"30" травня 2016 р. м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Коротких А. Ю. , перевіривши матеріали апеляційної скарги представника товариства з обмеженою відповідальністю "ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП" на ухвалу Ірпіньського міського суду Київської області від 30 березня 2016 р. про вжиття заходів забезпечення позову у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Ірпінської міської ради Київської області, комунального підприємства "Ірпіньжитлоінвестбуд", треті особи - ОСОБА_2, ОСОБА_3, товариство з обмеженою відповідальністю "ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП" про визнання незаконним та скасування рішення, скасування договору оренди земельної ділянки, -

В С Т А Н О В И В :

Ухвалою Ірпіньського міського суду Київської області від "30" березня 2016 р. вжито заходи забезпечення адміністративного позову шляхом заборони комунальному підприємству "Ірпіньжитлоінвестбуд" та товариству з обмеженою відповідальністю "ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП" та іншим юридичним і фізичним особам до вирішення справи по суті проводити будівельні роботи на земельній ділянці.

На зазначену ухвалу суду третьою особою подано апеляційну скаргу.

Оскільки апеляційна скарга подана у встановлений законом строк і відповідає вимогам ст. 187 КАС України, вона підлягає прийняттю до розгляду судом апеляційної інстанції.

Окрім того, з метою забезпечення апеляційного розгляду справи необхідно провести певні підготовчі дії.

Керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України,

У Х В А Л И В :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника товариства з обмеженою відповідальністю "ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП" на ухвалу Ірпіньського міського суду Київської області від 30 березня 2016 р. про вжиття заходів забезпечення позову у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Ірпінської міської ради Київської області, комунального підприємства "Ірпіньжитлоінвестбуд", треті особи - ОСОБА_2, ОСОБА_3, товариство з обмеженою відповідальністю "ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП" про визнання незаконним та скасування рішення, скасування договору оренди земельної ділянки.

Встановити строк до 08 червня 2016 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.

Провести підготовку справи до апеляційного розгляду у відповідності з вимогами ст. 190 КАС України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Коротких А. Ю.
24 июнь 2016 12:32
Даже смешно, что вы за мной наблюдаете) учитывая что я всего пару постов написала на форуме? Почему не ищу, потому что надеюсь что с этим домом все таки решиться все хорошо и ч хоть и дороже, но смогу там купить квартиру. Он мне на самом деле очень нравиться. Перед покупкой наняли юристов, они указали на номера судебных споров. Я считаю что такие вещи стоит писать на форум, так как может кто-то из инвесторов сможет что-то ещё узнать/рассказать. Разве форум не для этого?
24 июнь 2016 12:34
Цитата "Julia1234":
Даже смешно, что вы за мной наблюдаете) учитывая что я всего пару постов написала на форуме? Почему не ищу, потому что надеюсь что с этим домом все таки решиться все хорошо и ч хоть и дороже, но смогу там купить квартиру. Он мне на самом деле очень нравиться. Перед покупкой наняли юристов, они указали на номера судебных споров. Я считаю что такие вещи стоит писать на форум, так как может кто-то из инвесторов сможет что-то ещё узнать/рассказать. Разве форум не для этого?


Вы не задали ни одного вопроса касательно дома (отделки, отопления и т.д.) а только вкидываете информацию - деятельность неких проплаченых активистов - все прекрасно об этом и так знают, так что не утруждайтесь
24 июнь 2016 12:35
Цитата "ibeleiveicanfly":


Вы не задали ни одного вопроса касательно дома (отделки, отопления и т.д.) а только вкидываете информацию - деятельность неких проплаченых активистов - все прекрасно об этом и так знают, так что не утруждайтесь



підтримую! :ded: Все це було всім нам відомо
24 июнь 2016 12:38
Детский сад) во первых я прочитала весь ваш форум и не люблю задавать глупых вопросов, во вторых я все спросила у менеджера, ну а в третьих я как бы была в доме на просмотре))))
24 июнь 2016 12:38
Детский сад) во первых я прочитала весь ваш форум и не люблю задавать глупых вопросов, во вторых я все спросила у менеджера, ну а в третьих я как бы была в доме на просмотре))))
24 июнь 2016 12:39
Цитата "Julia1234":
Детский сад) во первых я прочитала весь ваш форум и не люблю задавать глупых вопросов, во вторых я все спросила у менеджера, ну а в третьих я как бы была в доме на просмотре))))


Вы тут по ходу самая сообразительная )))) это мы тут по сто раз переспрашиваем )
24 июнь 2016 12:40
Скажите к кому за зарплатой обращаться, а то я только получается зря на юриста потратила денег)))
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .4648. . .282
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее