Подать объявление

ЖК "Артемівський", ул. Бакинская, 37-В - "Укрбуд"

ЗастройщикУКРБУД
Сдача ЖК2015 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 163.
10/6%
17/10%
60/37%
48/29%
28/17%
1. . .131133. . .161
07 окт 2015 19:37
Мне сегодня пришло уведомлении с почты, что пришло заказное письмо. Думаю, это оно ))) но забрать смогу только в субботу
07 окт 2015 19:51
Цитата "Sosed 37":

Електрику зробить друг, так що тарифів не знаю, в ціні не орієнтуюсь.
По дверям: дверщики мої сусіди по гаражному боксу, я бачу їхню якість в майстерні. Для себе приняв рішення не втрачати час навіть на моніторинг...
Поклейка обоїв залежить від самих обоїв. Обої я пока не вибирав...

А двери входные или межкомнатные? Скиньте и мне в ЛС если не затруднит.[/quote]

Двери входные.
08 окт 2015 04:11
Цитата "Allyska":

А двери входные или межкомнатные? Скиньте и мне в ЛС если не затруднит.


Двери входные.[/quote]
Стоимость електроточки в среднем стоит 85гривен думаю ето в принципе нормальная цена,кому нужны электрики пишите есть хорошие толковые специалисты 0953349640
08 окт 2015 06:52
Цитата "Allyska":

Поделитесь координатами соседей- дверщиков.


Контакт дверщика:
063-756-84-85 - Сергій
Майстерня в гаражному кооперативі Бакинський

Він порекомендував замовити у два етапа:
1) Виготовити двері під покраску, встановити відповідні замки з тимчасовими сердечніками.
2) Після закінчення ремонту замінити сердечніки і наклеїти МДФ панелі.
Плюс в тому, що ми надійно закриваємо квартиру до початку ремонту і розділяємо витрати на два етапи (переплата порядка 200 грн.)...
Також, часто вхідні двері ремонтники умудряються пошкодити, що призводить до заміни МДФ вартість біля 1000 грн...
Я продивлявся квартиу в Пт після регулювання вікон. Сергій відразу зняв розміри, у Нд двері були готові. З мене він узяв аванс 600 грн. Більше при собі просто не було)...
Акцентуйте увагу на ЖК Артемівський, він зацікавлений в новобудовах, тим паче коли новобудова в 3-х хв. ходьби від майстерні...
08 окт 2015 07:00
Хтось моніторив міжкімнатні двері?, поділіться інформацією...
Можливо у когось є дилерська зкидка?
Зарання вдячний за оперативну відповідь.
08 окт 2015 07:46
1) Виготовити двері під покраску, встановити відповідні замки з тимчасовими сердечніками.

Добрый день, если не секрет, в какую сумму обошелся первый этап (если считать с установкой)?
08 окт 2015 07:51
А где можно посмотреть описание дверей.. какие замки.. степень защиты и прочее. Цена не маленькая для просто красивых качественных дверей.
08 окт 2015 08:06
Цитата "bbv":
1) Виготовити двері під покраску, встановити відповідні замки з тимчасовими сердечніками.

Добрый день, если не секрет, в какую сумму обошелся первый этап (если считать с установкой)?

Виготовлення і встановлення вхідних дверей коштує від 3000 грн + замок від 1000 грн. Все залежить від комплектації.
Я замовив із замком вартістю майже 3000 грн... Я живу на Бакинській 37Г в 1 під'їзду, за перших два роки було пограбовано кожну четверту квартиру. Ламали тільки базові замки та пару китайських дверей (ті що по 135$ коштували).
08 окт 2015 08:11
Цитата "Кузька":
А где можно посмотреть описание дверей.. какие замки.. степень защиты и прочее. Цена не маленькая для просто красивых качественных дверей.

Я не знаю, чи є у нього сайт, але каталогів в майстерні багато...
Зідзвонюйтесь, зустрічайтесь... Він постійно мотається по місту, власноруч робить заміри і приймає замовлення, можливо йому буде зручніше підїхати до Вас з каталогами...
08 окт 2015 08:12
спасибо!
08 окт 2015 08:17
Цитата "Sosed 37":

Виготовлення і встановлення вхідних дверей коштує від 3000 грн + замок від 1000 грн. Все залежить від комплектації.
Я замовив із замком вартістю майже 3000 грн... Я живу на Бакинській 37Г в 1 під'їзду, за перших два роки було пограбовано кожну четверту квартиру. Ламали тільки базові замки та пару китайських дверей (ті що по 135$ коштували).

А раньше Вы писали, что замена входной двери стоит 9800 грн.
08 окт 2015 08:28
Цитата "Realust":

А раньше Вы писали, что замена входной двери стоит 9800 грн.


Так і є
+ МДФ панелі (орієнтовно 1000 грн * 2 шт)
+ бронінакладки на сердечнік (орієнтовно 800 грн)
Ручки я думаю Ви теж не поставите із старих дверей...
На суму 9800,00 грн. мене зорієнтував дверщик...
08 окт 2015 13:39
Щойно забрав довідку про повну оплату квартири. У відділі супроводу зказали підїхати на будинок та підписати акт. Дзвоню Марії Олександрівні (управдому)відповідь: підїжайте з понеділка, можливо підпишемо договір про обслуговування але ключі не передадуть до моменту прогонки системи опалення.
Тобто, про 15-те жовтня, як говорили на будівництві уже не згадують (((
08 окт 2015 13:59
Кто как смотрит на идею обшить грузовой лифт листами фанеры на время ремонтов (если еще не сделано). А то начнем таскать стройматериалы, двери, мебель 200 квартир. Наверно это будет стоить каких то символических денег и лучше решить пока там строители на месте.
Как тут:


Цитата "Sosed 37":
можливо підпишемо договір про обслуговування

вы не спрашивали можно взять договор на ознакомление?
08 окт 2015 14:04
Цитата "imewe":
Кто как смотрит на идею обшить грузовой лифт листами фанеры на время ремонтов (если еще не сделано). А то начнем таскать стройматериалы, двери... Наверно это будет стоить каких то символических денег и лучше решить пока там строители на месте.
Как тут:
[attachment=0]1068a18d27e5341d5d815b56de95329e.jpg[/attachment]


вы не спрашивали можно взять договор на ознакомление?


Аварійний ліфт уже обшитий. Зі слів Управдома він і буде використовуватись для підйому матеріалів.
З приводу договору не запитував, якщо зможу то підїду в Пн...
08 окт 2015 14:11
Цитата "imewe":

Скажите, пожалуйста, а "оплатить до 30-го" так и написано в письме или это Вы высчитали эту дату?
08 окт 2015 14:14
Цитата "Sosed 37":


Так і є
+ МДФ панелі (орієнтовно 1000 грн * 2 шт)
+ бронінакладки на сердечнік (орієнтовно 800 грн)
Ручки я думаю Ви теж не поставите із старих дверей...
На суму 9800,00 грн. мене зорієнтував дверщик...

Спасибо!
08 окт 2015 14:27
Цитата "Realust":

Скажите, пожалуйста, а "оплатить до 30-го" так и написано в письме или это Вы высчитали эту дату?


Лист не читав...
08 окт 2015 14:27
Цитата "Sosed 37":


Аварійний ліфт уже обшитий. Зі слів Управдома він і буде використовуватись для підйому матеріалів.
З приводу договору не запитував, якщо зможу то підїду в Пн...

Мне показалось что ванна или входная дверь туда не влезет когда был, но если не будет лучше вариантов и так сойдет.
1.5х1.5 метра 4 мм фанеры стоит гривен 90, если со всех квартир то это гривны по 2-3 с работой, наверно у Марии Александровны должен быть какой то ремонтный фонд на подобные цели.

Цитата "Realust":

Скажите, пожалуйста, а "оплатить до 30-го" так и написано в письме или это Вы высчитали эту дату?

В письме написано
08 окт 2015 14:42
Цитата "imewe":

Мне показалось что ванна или входная дверь туда не влезет когда был, но если не будет лучше вариантов и так сойдет.
1.5х1.5 метра 4 мм фанеры стоит гривен 90, если со всех квартир то это гривны по 2-3 с работой, наверно у Марии Александровны должен быть какой то ремонтный фонд на подобные цели.


В письме написано

Спасибо!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .131133. . .161
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее