ЖК Урловский-1 | Киевгорстрой, bUdCapital | Киев, ул. Причальная, 11
| Застройщик | BudCapital, Киевгорстрой |
| Сдача ЖК | 2022 г. |
| Планировки | от 30 906 Грн/м² |
Ваше враження про цей проект:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 57.
| 26/46% | ||
| 19/33% | ||
| 12/21% |
Shapka
Ветеран
1 056
20 мая 2014
01 март 2019 17:48
Добрий день, Олефе)
А чому не радіти новим сусідам?) Було ясно із самого початку моєї появи в цьому районі, що тут чудове місце для забудови - що забудовники будуть будувати і продавати краєвиди і місце.
Плюс комплексу - транспортна розв'язка, бо тут нескладно (відносно інших районів Позняків) вибратись на мости для поїздки на Правий берег. Прикольна ідея із стилобатом. Правда, я не була ніде вживу в будинках із стилобатами. Але це оригінально виглядає. Планування квартир - ну, кожному своє. Вартість метра - чийсь гаманець це радує, а чийсь ні) Новий ТРЦ - не треба далеко їхати кудись для походу в магазин чи кінотеатр, ресторан.
Будують, як для наших реалій, активно й акуратно.
Мінуси, як на мене, - абсолютно не інтегрований комплекс в існуючий мікрорайон. Він сам по собі. До того ж забудовник акцентує увагу, що комплекс буде відособлений від решти. А ще заселиться сила-силена людей, а з ними в районі збільшиться кількість авто; в дитсадах, школах, поліклініках - дітей і тд. Але це природній розвиток подій, у мене не викликає відторгнення)) Із таким розташуванням будинків пропадає той самий найбільш бажаний в даному районі момент - краєвиди. І я кажу не про свою квартиру, а про нові, бо ж будинки вікна у вікна. Сподіваюсь, що за комплексом повз гаражі прокладуть наскрізну дорогу із паркувальними кишенями, яка сполучить Набережну й Урлівську.
Було б прекрасно, якби в комплексі було відділення Укрпошти, відділок поліції) Мені особисто це дуже знадобилося б.
Щодо інвестицій - аби гроші, інвестувати можна. У нас квартири прекрасно здаються в оренду. Не скажу про всі будинки, але в моєму, одні квартиранти виїжджають вранці, а наступного дня, а то й ввечері того ж дня заїжджають нові. Значить, район людям подобається) Все ІМХО
А чому не радіти новим сусідам?) Було ясно із самого початку моєї появи в цьому районі, що тут чудове місце для забудови - що забудовники будуть будувати і продавати краєвиди і місце.
Плюс комплексу - транспортна розв'язка, бо тут нескладно (відносно інших районів Позняків) вибратись на мости для поїздки на Правий берег. Прикольна ідея із стилобатом. Правда, я не була ніде вживу в будинках із стилобатами. Але це оригінально виглядає. Планування квартир - ну, кожному своє. Вартість метра - чийсь гаманець це радує, а чийсь ні) Новий ТРЦ - не треба далеко їхати кудись для походу в магазин чи кінотеатр, ресторан.
Будують, як для наших реалій, активно й акуратно.
Мінуси, як на мене, - абсолютно не інтегрований комплекс в існуючий мікрорайон. Він сам по собі. До того ж забудовник акцентує увагу, що комплекс буде відособлений від решти. А ще заселиться сила-силена людей, а з ними в районі збільшиться кількість авто; в дитсадах, школах, поліклініках - дітей і тд. Але це природній розвиток подій, у мене не викликає відторгнення)) Із таким розташуванням будинків пропадає той самий найбільш бажаний в даному районі момент - краєвиди. І я кажу не про свою квартиру, а про нові, бо ж будинки вікна у вікна. Сподіваюсь, що за комплексом повз гаражі прокладуть наскрізну дорогу із паркувальними кишенями, яка сполучить Набережну й Урлівську.
Було б прекрасно, якби в комплексі було відділення Укрпошти, відділок поліції) Мені особисто це дуже знадобилося б.
Щодо інвестицій - аби гроші, інвестувати можна. У нас квартири прекрасно здаються в оренду. Не скажу про всі будинки, але в моєму, одні квартиранти виїжджають вранці, а наступного дня, а то й ввечері того ж дня заїжджають нові. Значить, район людям подобається) Все ІМХО
Domik-Inform
forum bot
11 460
03 апреля 2017
01 март 2019 23:39
Олеф
О
Пользователь
24
01 марта 2019
02 март 2019 18:53
Цитата "Shapka":Добрий день, Олефе)
А чому не радіти новим сусідам?) Було ясно із самого початку моєї появи в цьому районі, що тут чудове місце для забудови - що забудовники будуть будувати і продавати краєвиди і місце.
Плюс комплексу - транспортна розв'язка, бо тут нескладно (відносно інших районів Позняків) вибратись на мости для поїздки на Правий берег. Прикольна ідея із стилобатом. Правда, я не була ніде вживу в будинках із стилобатами. Але це оригінально виглядає. Планування квартир - ну, кожному своє. Вартість метра - чийсь гаманець це радує, а чийсь ні) Новий ТРЦ - не треба далеко їхати кудись для походу в магазин чи кінотеатр, ресторан.
Будують, як для наших реалій, активно й акуратно.
Мінуси, як на мене, - абсолютно не інтегрований комплекс в існуючий мікрорайон. Він сам по собі. До того ж забудовник акцентує увагу, що комплекс буде відособлений від решти. А ще заселиться сила-силена людей, а з ними в районі збільшиться кількість авто; в дитсадах, школах, поліклініках - дітей і тд. Але це природній розвиток подій, у мене не викликає відторгнення)) Із таким розташуванням будинків пропадає той самий найбільш бажаний в даному районі момент - краєвиди. І я кажу не про свою квартиру, а про нові, бо ж будинки вікна у вікна. Сподіваюсь, що за комплексом повз гаражі прокладуть наскрізну дорогу із паркувальними кишенями, яка сполучить Набережну й Урлівську.
Було б прекрасно, якби в комплексі було відділення Укрпошти, відділок поліції) Мені особисто це дуже знадобилося б.
Щодо інвестицій - аби гроші, інвестувати можна. У нас квартири прекрасно здаються в оренду. Не скажу про всі будинки, але в моєму, одні квартиранти виїжджають вранці, а наступного дня, а то й ввечері того ж дня заїжджають нові. Значить, район людям подобається) Все ІМХО
О каком новом трц вы говорите? Вы имеете ввиду магазин АТБ?!
Ms.Skv
M
Пользователь
38
13 июля 2018
02 март 2019 19:13
Скорее про Ривер молл...
Shapka
Ветеран
1 056
20 мая 2014
02 март 2019 19:23
)) Ну, може, десь і є АТБ з ресторанами і кінотеатрами, але в нашому такого нема. Я писала про Рівер мол. І думала, що ті, хто розглядає інвестицію в Урлівський, знає про інфраструктуру району.
Sosed.KA
S
Постоянный пользователь
497
27 февраля 2018
02 март 2019 21:14
Цитата "Представник Київміськбуду":
Шановний учаснику форуму, ця будівля демонтуватися не буде.
Пока что демонтироваться не будет?
Или строение так и останется перед ЖК?
Олеф
О
Пользователь
24
01 марта 2019
03 март 2019 10:38
Цитата "Shapka":)) Ну, може, десь і є АТБ з ресторанами і кінотеатрами, але в нашому такого нема. Я писала про Рівер мол. І думала, що ті, хто розглядає інвестицію в Урлівський, знає про інфраструктуру району.
А ясно) А-то я подумал что вы имели ввиду атб напротив 23го дома.
Про ривер мол давно слышал, его уже давно планировали построить просто затянулось все и я забыл про него
Slava-555
S
Пользователь
33
24 февраля 2019
04 март 2019 15:08
Добрый день! Почему квартиры продаются через Будкапитал? Кто что думает?
Shapka
Ветеран
1 056
20 мая 2014
04 март 2019 15:27
Фото сьогодні
tax111
t
Постоянный пользователь
217
22 августа 2018
05 март 2019 13:09
Shapka, хватит лазить по крышам чужих домов. 

Shapka
Ветеран
1 056
20 мая 2014
06 март 2019 15:13
Фото сьогодні
Domik-Inform
forum bot
11 460
03 апреля 2017
06 март 2019 20:38
Старт продаж паркомест в ЖК «Урловский-1»
Стоимость паркоместа начинается от 168 000 грн.
При стопроцентной оплате предоставляется скидка 10%.
Стоимость паркоместа начинается от 168 000 грн.
При стопроцентной оплате предоставляется скидка 10%.
Timi
T
Постоянный пользователь
165
09 февраля 2017
08 март 2019 15:38
Кто-то с местных арендует гараж в гаражном кооперативе Позняки?
Какая мин макс стоимость?
Какая мин макс стоимость?
Lenochkaya
Инвестор
693
06 марта 2011
09 март 2019 10:00
9 марта
3-й дом заливают

3-й дом заливают

Osi4ek
O
Гость
2
29 ноября 2018
20 март 2019 09:36
Цитата "Forum.Domik.ua":Старт продаж паркомест в ЖК «Урловский-1»
Стоимость паркоместа начинается от 168 000 грн.
При стопроцентной оплате предоставляется скидка 10%.
Сейчас на сайте стоимость паркинга "від 336 тис грн - до 672 тис грн *". Это так быстро все по 168 тыс разобрали?

Aiya
A
Инвестор
218
01 декабря 2018
24 март 2019 11:08
Давненько новых фото не было. С котлованами под 6 и 7 дом уже определились?
tax111
t
Постоянный пользователь
217
22 августа 2018
25 март 2019 11:32
Определяются
tax111
t
Постоянный пользователь
217
22 августа 2018
25 март 2019 11:34
По результату видно, что пытаются впихнуть невпихуемое в этот клочек земли, и вместо пяти нормальных полноценных домов ставят 7 ущербных окна в окна
Aiya
A
Инвестор
218
01 декабря 2018
25 март 2019 11:36
Чём-то им точно придётся пожертвовать. Не понятно, что за строение за АТБ и почему его не снесут?
User297272
U
Постоянный пользователь
110
26 ноября 2017
26 март 2019 10:51
Цитата "tax111":По результату видно, что пытаются впихнуть невпихуемое в этот клочек земли, и вместо пяти нормальных полноценных домов ставят 7 ущербных окна в окна
7 а не 5 потому что вы такое покупаете. Если бы застройщик знал, что не продаст такое - то не строил бы. :-)
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 очередь | GEOS | Киев, ул. Новополевая, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Киев, ул. Виктора Некрасова (Северо-Сырецкая)18.062 012
- Дом 17 | ЖК Эврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее