Подать объявление

Як виписатися для продажу квартири під час військового стану?

12 июнь 2022 17:32

Вітаю. Як відомо, під час військового стану заборонені операції щодо зміни місця реєстрації. Як люди продають квартири? Можливо, є нюанси, як можна виписатися для продажу нерухомості?

13 июнь 2022 08:54

А звідки інформація що заборонено змінювати місце реєстрації?

Ну військовозобов'язаним дійсно без дозволу військомату не можна (але не заборонено, треба отримати дозвіл). Але без проходження військомату чоловікам і раніше не можна було.

13 июнь 2022 09:38

"Указ Президента України Про введення воєнного стану в Україні". 3. У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені статтями 30 - 34, 38, 39, 41 - 44, 53 Конституції України, а також вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в межах та обсязі, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану".: "Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом." 


Немає можливості виписатись, тому, що закрито демографічний реєстр. В договорах купівлі-продажі пишуть, що виписка буде відразу по відкриттю реєстру.

17 июнь 2022 07:56

В Києві вже можна змінити місце реєстрації. 

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Професійні послуги з оренди та продажу у Києві
Житло, комерційна та заміська нерухомість. Продаж, оренда, документальний супровід. Дзвоніть нам:
+380952404242xxxx