Подать объявление

ЖК в Гранд Виллас | Ворзель, с. Михайловка-Рубежовка

ЗастройщикОК ЖСК " МАРИН-БИЛДЕР-КИЕВ"
Сдача ЖК2015 - 2024 г.
Планировки
от 11 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
148из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 140.
5/4%
5/4%
25/18%
65/46%
40/29%
1. . .271273. . .277
24 май 2023 15:35

Підскажіть будь-ласка чи буде десь опублікована інформація для всіх хто інвестував в будинки які зараз не будуються, по сумі доплати за квадратний метр ? Чи ця інформація озвучується кожному індивідуально?

24 май 2023 20:11

инвестор 9 оч.

Підскажіть будь-ласка чи буде десь опублікована інформація для всіх хто інвестував в будинки які зараз не будуються, по сумі доплати за квадратний метр ? Чи ця інформація озвучується кожному індивідуально?

Так, звичайно, щойно будуть остаточні розрахунки, ми опублікуємо загальну інформацію для всіх.


29 май 2023 12:39

Отдел Продаж ГВ

Так, звичайно, щойно будуть остаточні розрахунки, ми опублікуємо загальну інформацію для всіх.


а если я всю сумму оплатил сразу тоже будет доплата? 

30 май 2023 10:45

Доброго дня усім! Дуже приємно повідомити вам гарні новини- сьогодні ми получили першу машину цегли та розвантажуємо на будинки Чубинського 17 та 19. Також розпочали скління вікон на будинках Чубинського 17,19 та 21!  Гарного усім дня та до скорої зустрічі!

30 май 2023 11:40

Отдел Продаж ГВ

Доброго дня усім! Дуже приємно повідомити вам гарні новини- сьогодні ми получили першу машину цегли та розвантажуємо на будинки Чубинського 17 та 19. Також розпочали скління вікон на будинках Чубинського 17,19 та 21!  Гарного усім дня та до скорої зустрічі!

Супер! Дякуємо, що тримаєте в курсі і за гарні новини! 

30 май 2023 12:40

Невеликий фото та відео звіти про хід будівництва на сьогодні
https://fex.net/ru/s/vayda8m
https://fex.net/ru/s/tpcnmld


30 май 2023 13:43

fa_rm

Супер! Дякуємо, що тримаєте в курсі і за гарні новини! 



30 май 2023 13:44

Отдел Продаж ГВ


Невеликий фото та відео звіти про хід будівництва на сьогодні


Добрий день! 

А які роботи проводяться по Чубинського 15?

02 июнь 2023 14:17

vova-jeans

а если я всю сумму оплатил сразу тоже будет доплата? 

Мені сказали що так(

03 июнь 2023 20:39

Отдел Продаж ГВ


Невеликий фото та відео звіти про хід будівництва на сьогодні


Добрий вечір! Дайте будь-ласка відповідь про асфальт біля 11 та 23 будинку. Казали, що буде укладемо як тільки дозволять погодні умови , вже давно дозволяють.

Чому ігнорується це питання , що тут , що у групі ЖЕК мешканці не одноразово питали. Дайте відповідь! Дякую. 

06 июнь 2023 14:38

инвестор 9 оч.

Мені сказали що так(

как это возможно вообще?

06 июнь 2023 19:22

инвестор 9 оч.

Мені сказали що так(

Добрий вечір. Це вам сказали у відділі продажів? Цікаво на якій підставі, якщо в договорах зазначено про 100% оплату і відсутність заборгованості і претензій. 

Ще можна зрозуміти, якщо розтермінування, але при повній оплаті не мають права. 

07 июнь 2023 16:56

PS_4

Добрий вечір. Це вам сказали у відділі продажів? Цікаво на якій підставі, якщо в договорах зазначено про 100% оплату і відсутність заборгованості і претензій. 

Ще можна зрозуміти, якщо розтермінування, але при повній оплаті не мають права. 

Розтермінування теж не можна зрозуміти, бо на розтермінування була більша ціна. Права то вони не мають, та чи є в нас вибір? Я вклався в розстрочку на етапі котловану, виплатив за 1 рік і 1 місяць. На момент виплати був побудований лише цоколь. А тепер треба добавить((((

08 июнь 2023 10:53

PS_4

Добрий вечір. Це вам сказали у відділі продажів? Цікаво на якій підставі, якщо в договорах зазначено про 100% оплату і відсутність заборгованості і претензій. 

Ще можна зрозуміти, якщо розтермінування, але при повній оплаті не мають права. 

Так, мені це сказали у відділі продажу, в мене ті ж самі емоції що і у вас, бо сплатила повністю не взимку перед війною а більш ніж за пів року, тобто був час пустити гроші в роботу і закупити матеріали, бо зараз аргументується тим що виріс долар і дорожчі матеріали. 

08 июнь 2023 10:53

І доплата я вам скажу геть не мала, третина вартості всієї квартири ((

08 июнь 2023 10:53

Доброго дня ! То хто точно знає буде доплата чи ні ? А то забудовник мовчить , боїться що всі гроші почнуть забирати ??

09 июнь 2023 05:50

инвестор 9 оч.

І доплата я вам скажу геть не мала, третина вартості всієї квартири ((

Це Вам у телефонній розмові повідомили? 


Коли ми телефонували, декілька місяців тому, говорилось, що доплат не буде. Можливі доплати лише тим хто все ще виплачує розтермінування. 



Можливо забудовник все ж таки зробить якісь загальні збори для інвесторів де ми можемо почути єдину інформацію і задати запитання? А то у кожного своя інформація. 

09 июнь 2023 19:44

инвестор 9 оч.

Так, мені це сказали у відділі продажу, в мене ті ж самі емоції що і у вас, бо сплатила повністю не взимку перед війною а більш ніж за пів року, тобто був час пустити гроші в роботу і закупити матеріали, бо зараз аргументується тим що виріс долар і дорожчі матеріали. 

а каким боком мы к доллару при полной оплате, я например  в долларе и оплачивал, понятно что по их курсу и переводу в гривны

09 июнь 2023 19:44

Osss

Це Вам у телефонній розмові повідомили? 


Коли ми телефонували, декілька місяців тому, говорилось, що доплат не буде. Можливі доплати лише тим хто все ще виплачує розтермінування. 



Можливо забудовник все ж таки зробить якісь загальні збори для інвесторів де ми можемо почути єдину інформацію і задати запитання? А то у кожного своя інформація. 

вот это само правильно, а то сидим что то гадаем, а застройщик просто мониторит то чего мы тут догадаем, а потом примет решение, может мы уже тут сами согласимся доплатить))

10 июнь 2023 05:16

"скупой платит дважды, дурак - трижды... А лох платит всю жизнь!"(с)

Отлавливают вас по одному и стригут, как овец. Сами соберитесь, с адвокатом, запросы/аудит целевого использования... Пусть все будет прозрачно и обоснованно, в рамках закона и хоть каких-то, но заключённых с вами ранее договоров. Философия терпил, она в крови у нации, факт, но после пережитого Приирпинням, можно/пора уже и ощетиниться! 

P.S. в годы далёкого ипотечного бума, имел опыт контроля финансовых потоков у кредитовавшихся в банке застройщиков.. каждый транш эти хитро сделанные получали только после того, как сопоставлялся моими людьми процент выполнения плана строительства, плана продаж, целевого использования средств (как кредитных, так взносов инвесторов) и т.д., и даже тогда, в золотые времена избытка финансирования и покупателей, были постоянные попытки схитрить (назовем это так), и далеко не в пользу инвесторов. Поэтому розовые очки лучше снять.

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .271273. . .277
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее