Подать объявление

Позняки - 4а ( ул. Елены Пчилки, Драгоманова ) - "Киевгорстрой"

ЗастройщикPerfect Group, Киевгорстрой
Сдача ЖК2015 - 2016 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 296.
52/18%
21/7%
82/28%
101/34%
40/14%
1. . .262264. . .290
16 фев 2016 08:02
Цитата "Macros":


У Пети окна выходят в другую сторону. Пети все равно, что происходит за пределами Его квартиры. Петя умный. Будь как Петя!

А если серьезно, неделю назад разговаривал с представителями геодезической компании, которая проводила замеры на пустыре, где планируется Традиции-2.

Так вот. «Не на камеру» они говорят, что Традиция-2 – хоть в виде длинного двухподъездного дома, хоть в виде «трилистника» на обновленном плане, не проходит по многим нормативам – недостаточное расстояние до соседних домов.

Из их слов, с натяжкой могла бы пройти довольно компактная «свечка», и то если ее сдвинуть метров на 50 от улицы Пчилки на юго-юго-запад.

Но проблема в том, что территорию южнее от этого места, где сейчас находится автостоянка, планируют передать под строительство еще одного жилого комплекса, если удастся «провернуть» строительство Традиции-2. Стройка там, правда, может быть лет через 5 – после того, как удастся распродать основную часть квартир Традиции-2 (не продавать же квартиры, когда под окнами следующая стройка)

В любом случае, геодезисты говорят, что если жители района поднимут большую "бучу", то Традиции-2 скорее всего НЕ будет. Очень там много нарушений, очень маленькое расстояние до соседних домов

Где цифры геодезистов, а то больше похоже что эти геодезисты работают на другого застрйщика)) Если так рассуждать, то на районе многих домов не должно было бы быть, и КГС в том числе.
16 фев 2016 10:32
Цитата "Macros":


У Пети окна выходят в другую сторону. Пети все равно, что происходит за пределами Его квартиры. Петя умный. Будь как Петя!


Питання не в гарній приказці: "Моя хата з краю, і я нічого не знаю", яку Ви хвадсько перевтілели в приказку про "Петю".
Гарно сказано, що купуючи в цьому комплексі квартири більшість виходили із ціни пропозиції, і було б тут дорожче, то ніхто б і не розглядував цей варіант.
Кому було напружно купувати мало освітлену квартиру або квартиру перед вікнами якої потенційно могли вигнати ще одну будову, яка закриє світло, той купував вище, з вікнами в іншу сторону тощо. Кому було все одно той взяв не вибираючи.
Писати чи не писати петиції це право кожного окремо. Мій допис був про те, що на ситуацію треба дивитися об'єктивно, а не суб'єктивно.
16 фев 2016 10:40
В любом случае, геодезисты говорят, что если жители района поднимут большую "бучу", то Традиции-2 скорее всего НЕ будет. Очень там много нарушений, очень маленькое расстояние до соседних домов[/quote]

Якщо є порушення і містобудівні умови, державні будівельні норми, інші правила, не дозволяють там будувати, то це інше діло і проти будинку, який планується будувати з порушеннями варто протестувати. Питання тільки в тому, чи дійсно Традиції 2 порушують такі норми і правила.
Проти законного будівництва не має сенсу протестувати, і це було б не справедливо. Проти незаконного будівництва є сенс протестувати і це є справедливо.
16 фев 2016 10:42
Цитата "Blade":

Все Вы хорошо пишите, но с чего Вы решили, что Власти этого не знают :faceoff: Все они прекрасно знают, просто им достаточно пофигу. Я не знаю как кто, но я знал, что здесь проблема и со школами и садиками, поэтому морально готов по утрам куда-то возить ребенка, если здесь не сложится учиться)) Но квартиру брал исключительно исходя из цены и качества постройки, вот и все. Было бы чуть денег больше, точно не покупал бы здесь))) И я уверен, что все покупали тут квартиры, только изходя из цены предложения. Поэтому все эти петиции, писанина пустая, это все фигня. Против Ашана, люди тут тоже боролись :yes: Если земля уже выделена, то на ней будут строить то, под что она выделена)) Все петиции одна на одну похоже, против постройки того дома, против другого, но ни одной за постройку школы и садика)))

Повністю підтримую цей допис!
Було б у мене більше грошей і мене б також тут не було)
16 фев 2016 10:42
Цитата "smesh1":
В любом случае, геодезисты говорят, что если жители района поднимут большую "бучу", то Традиции-2 скорее всего НЕ будет. Очень там много нарушений, очень маленькое расстояние до соседних домов

Якщо є порушення і містобудівні умови, державні будівельні норми, інші правила, не дозволяють там будувати, то це інше діло і проти будинку, який планується будувати з порушеннями варто протестувати. Питання тільки в тому, чи дійсно Традиції 2 порушують такі норми і правила.
Проти законного будівництва не має сенсу протестувати, і це було б не справедливо. Проти незаконного будівництва є сенс протестувати і це є справедливо.


Подивіться на потенційну відстань між домами згідно планів Традиції-2. Переконаєтесь, що питання законності риторичне...
16 фев 2016 10:43
Цитата "smesh1":

Питання не в гарній приказці: "Моя хата з краю, і я нічого не знаю", яку Ви хвадсько перевтілели в приказку про "Петю".
Гарно сказано, що купуючи в цьому комплексі квартири більшість виходили із ціни пропозиції, і було б тут дорожче, то ніхто б і не розглядував цей варіант.
Кому було напружно купувати мало освітлену квартиру або квартиру перед вікнами якої потенційно могли вигнати ще одну будову, яка закриє світло, той купував вище, з вікнами в іншу сторону тощо. Кому було все одно той взяв не вибираючи.
Писати чи не писати петиції це право кожного окремо. Мій допис був про те, що на ситуацію треба дивитися об'єктивно, а не суб'єктивно.


Згоден з Вами. Особисто я брав ще в 2013-му році, тоді, на етапі фундаменту, все виглядало зовсім інакше, і обіцянки щодо розвитку інфраструктури району були також принципово більш позитивними.

Ви абсолютно праві, приваблювала низька ціна й обіцянка забудовника здати будинок вже всередині 2014-го року. По факту затримка більш ніж на рік.

На щастя, вікна моєї квартири також виходять на Драгоманова, але за долю мікрорайону в цілому відверто дуже прикро.
16 фев 2016 10:46
Цитата "Macros":


Подивіться на потенційну відстань між домами згідно планів Традиції-2. Переконаєтесь, що питання законності риторичне...

Питання законності всіх нових будов на Позняках також риторичне)
16 фев 2016 10:50
Цитата "smesh1":

Повністю підтримую цей допис!
Було б у мене більше грошей і мене б також тут не було)


Да здесь бы многих не было.И даже не в этом микрорайоне а даже а этой ,,,,
16 фев 2016 10:52
Цитата "Macros":


Згоден з Вами. Особисто я брав ще в 2013-му році, тоді, на етапі фундаменту, все виглядало зовсім інакше, і обіцянки щодо розвитку інфраструктури району були також принципово більш позитивними.

Ви абсолютно праві, приваблювала низька ціна й обіцянка забудовника здати будинок вже всередині 2014-го року. По факту затримка більш ніж на рік.

На щастя, вікна моєї квартири також виходять на Драгоманова, але за долю мікрорайону в цілому відверто дуже прикро.

Я оселився на Драгоманова 8А, ще за довго до зведення Житлоінвестбудом будинку 6/1, і до будови нашого комплексу. Тут дійсно було більш світло і просторо. Однак часи все міняють. За долю комплексу також переживаю, але думаю, що окрім як пристосовуватися до пози раком, варіантів особливо не багато)))) Найбільш реалістичний з часом підзібрати більше грошей і виїхати жити за місто!
16 фев 2016 10:55
Цитата "smesh1":

Я оселився на Драгоманова 8А, ще за довго до зведення Житлоінвестбудом будинку 6/1, і до будови нашого комплексу. Тут дійсно було більш світло і просторо. Однак часи все міняють. За долю комплексу також переживаю, але думаю, що окрім як пристосовуватися до пози раком, варіантів особливо не багато)))) Найбільш реалістичний з часом підзібрати більше грошей і виїхати жити за місто!

:super:
16 фев 2016 12:41
Впринципі у кожного ЖК єсвої плюси і мінуси. У нашого комплексу мінусом є густота забудови, і всі з цього випливаючі наслідки. Але якщо подивитися на плюси, то вони переважають мінуси для тих, хто готовий з такими мінусами миритися.
До однозначних плюсів я б відніс:
- ціну квадратного метра (за таку ж ціну можна придбати в два рази меншу квартиру в старій хрущівці на Дарницькій плоці (в соцмісті);
- надійність забудовника (при подібній ціні метра квадратного у Аркади КМБ буде більш надійним, не кажучи вже про повний фейк надійності Укрбуду, який під вивіскою державної компанії фактично будує та фінансує будівництво через приватні малонадійні компанії);
- близкість до центру міста, і до основних магістралей (у тому числі три мости), через які можна легко добратися в будь-яку точку міста (з Позняків лекше вранці виїхати в центр чим з Теремків, Оболоні, Академ містечка, Виноградора);
- не найгірша інфраструктура (звичайна для цього району - магазини, ТРЦ);
- є навіть озеро, біля якого можна погуляти (купатися не раджу);
- гарні планування 2 і 3 кімнатних квартир, і деякі планування 1 квартир;
- далеко від смороду Бортницької станції і заводу Енергія;
- монолітно-каркасний і головне новий будинок, з новими мережами.
Ці плюси думаю й переконали інвесторів нашого комплексу миритися з густонаселеністю цього мікрорайону.
16 фев 2016 14:02
Цитата "smesh1":
Але якщо подивитися на плюси, то вони переважають мінуси для тих, хто готовий з такими мінусами миритися.


Із мінусів:
- Фактично відсутність шкіл та дитячих садків, дитячих та спортивних майданчиків
- Золовідвал Дарницької ТЕЦ в безпосередній близькості від мікрорайону (по факту – це зона екологічної катастрофи)
- Відсутність метро в пішохідній досяжності
- Відсутність громадського транспорту до комплексу (окрім однієї маршрутки, і те ходить лише по будням. Решта транспорту іде до вул. Ахматової)
- Слабкий сигнал мобільних операторів
- Одні з найвищих тарифів в Києві за утримання будинку від Житолсервіса (зараз в секції «Д» - 5,28 кв.м.)
- Неочищені каналізаційні стоки до озера Сонячного із прилеглих ресторанів
- Із верхніх вікон в сторону Драгоманова-Здолбунівської відкривається вид на Дарницьке кладовище, залізничні сортувальні цехи та промзону
- При південно-східному вітрі хоч слабко, та все ж відчувається робота Бортницької станції аерації, при південному – сміттєспалювального заводу «Енергія»
- Слабка температура гарячої води у прилеглих будинках через погану циркуляцію (в нашому комплексі навіть у зданих будинках гаряча вода не підключена)
- Високовольтна ЛЕП відкритого типу у безпосередній близькості до комплексу
- Доволі низька (принаймні судячи з секції «Д») якість виконаних робіт щодо встановлення вікон та утеплення фасаду
- Надщільна забудова (мабуть, найщільніша в Києві), перспектива відсутності в будинках сонячного світла (у разі побудови Традиції-2)
- Майже повна відсутність дерев довкола
- Періодична поява циган (найбільше в Києві циганське поселення знаходиться в безпосередній близькості від комплексу)
- В перспективі – відсутність місць для паркування, доволі різнорідний контингент відвідувачів майбутнього ТРЦ
- Середня затримка прийняття будинків в експлуатацію на 1,5 роки від запланованої
- Перспектива ще роками жити на будмайданчику (у разі початку будівництва Традиції-2)


Це сухі факти. А правильний вибір дійсно нехай кожен робить сам!
16 фев 2016 14:13
Какой правильный выбор.Тут в основном на форуме сидят те кто купил здесь квартиры.Можно спорить до хрипоты о плюсах и минусах.Самым важным фактором в выборе этого комплекса для 90% инвесторов думаю была его цена.Я могу ошибаться но не на много.
Можно много попусту болтать но если есть определенные ограничения в финансах то другого выбора нет.Тут не будут жить мажоры и крутые.Ну мне так кажется.Зачем напрягать клавиатуру и так много бить по буквам.Я думаю покупая тут жилье многие и так понимали + и - онного.Он ничем не лучше и не хуже других.Самое хорошее жилье это дом за городам.
16 фев 2016 14:20
Вот так антиреклама.. Как по мне, каждый делает свой выбор, для кого-то большинство минусов, указанных вами, не являются минусами. Уверена, что каждый для себя оценил + и -, поэтому и стал инвестором нашего комплекса. Главное стараться улучшить ситуацию, а не просто озвучивать недостатки.
16 фев 2016 14:22
Цитата "Sotia":
Главное стараться улучшить ситуацию, а не просто озвучивать недостатки.

100%! :yes:
16 фев 2016 14:27
Цитата "ТетяМуся":
Какой правильный выбор.Тут в основном на форуме сидят те кто купил здесь квартиры.Можно спорить до хрипоты о плюсах и минусах.Самым важным фактором в выборе этого комплекса для 90% инвесторов думаю была его цена.Я могу ошибаться но не на много.
Можно много попусту болтать но если есть определенные ограничения в финансах то другого выбора нет.Тут не будут жить мажоры и крутые.Ну мне так кажется.Зачем напрягать клавиатуру и так много бить по буквам.Я думаю покупая тут жилье многие и так понимали + и - онного.Он ничем не лучше и не хуже других.Самое хорошее жилье это дом за городам.


Почему попусту болтать, некоторых недостатков я да думаю и другие инвесторы не знала, и это полезная информация. Например, про " Слабка температура гарячої води у прилеглих будинках через погану циркуляцію (в нашому комплексі навіть у зданих будинках гаряча вода не підключена)" и про "- Слабкий сигнал мобільних операторів"...Это можно если не исправить, то учесть...
16 фев 2016 14:30
Цитата "Sotia":
Вот так антиреклама.. Как по мне, каждый делает свой выбор, для кого-то большинство минусов, указанных вами, не являются минусами. Уверена, что каждый для себя оценил + и -, поэтому и стал инвестором нашего комплекса. Главное стараться улучшить ситуацию, а не просто озвучивать недостатки.


Чтобы улучшить, нужно знать недостатки и обсуждать пути их устранения.Все на форуме можно считать антирекламой, и все здесь озвучивают недостатки, в том числе работы КГС, для этого и существуют подобные форумы.
16 фев 2016 14:41
Цитата "Macros":


Із мінусів:

- При південно-східному вітрі хоч слабко, та все ж відчувається робота Бортницької станції аерації, при південному – сміттєспалювального заводу «Енергія»




зараз мешкаю на Вишняківській. дуже рідко відчуваю сморід і переважно літом. беруть сумніви, що на початку Драгоманова є "амбре".
16 фев 2016 14:51
Цитата "Sv_Ark":


Чтобы улучшить, нужно знать недостатки и обсуждать пути их устранения.Все на форуме можно считать антирекламой, и все здесь озвучивают недостатки, в том числе работы КГС, для этого и существуют подобные форумы.

Озвучили, узнали, как теперь улучшать будем? Есть конкретные предложение?
16 фев 2016 15:02
Цитата "Sotia":

Озвучили, узнали, как теперь улучшать будем? Есть конкретные предложение?

да, представте себе. По крайнеей мере, учту для себя что возможно рассмотрим установку бойлера и проверим моб связь разных операторов, а также возможно рассмотрим замену окон, по крайней мере вызовим мастера по установке окон.
А у вас???
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .262264. . .290
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее