Подать объявление

ул. Армянская, 6а - "Ковальская"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 164.
7/4%
8/5%
34/21%
68/41%
47/29%
1. . .141143. . .268
16 ноя 2016 08:33
Цитата "kc-design":


Який склад проживаючих? Які вимоги до санвузлів, спальних місць, кухні, лоджії?


Проживати буде дві особи з перспективою)))
В ідеалі хочеться перенести кухню в центральну кімнату і зробити дві спальні. Туалет розширити за рахунок коридору і поставити душову. У великому санвузлі не придумав.
Великий коридор не практично. Лоджія залишається як є.

Може хтось підскаже, який закон чи ДБН обмежує перенесення кухні в житлову кімнату? Почитав Житловий кодекс ст.10 та ст.100 обмежень не знайшов.
16 ноя 2016 09:20
Цитата "Армянин":
Соседи, по батареям кто интересовался- хватит на какую площадь расчитаны, хватит ли мощности. Если запитается теплый пол батареи ведь будут меньше греть, нужно ли при этом ставить дополнительные секции?

Мы задавали вопрос застройщику. По их словам, все батареи установлены в соответствии с расчетами по отапливаемой площади.
16 ноя 2016 09:56
По поводу теплого пола. Почитав интернет у меня сложилось мнение, что оптимальный вариант - пленочный инфракрасный. Но поговорив с менеджером в эпицентре, я засомневался. Стоит ли его укладывать под ламинат/паркетную доску? Все-таки у них маленькая теплопроводность. Эффективность прогрева пола будет низкой, а энергозатраты большими (очень большие счета за электроэнергию). Думаю, что разумно укладывать только под плитку, а это санузел, коридор и кухня. Стоит ли это делать? Это места не самого длительного времяпрепровождения. Так что я пока думаю отказаться от теплых полов.
16 ноя 2016 11:28
Цитата "Zhed15":
Шановні інвестори!
В термін до 19.11.2016р. вам необхідно з'явитись до ЖЕД-15 за адресою вул. Вірменська 6А для заключення прямих договорів на теплопостачання з ТОВ «Єврореконструкція». В разі незаключення прямих договорів вартість теплопостачання буде розраховуватись по загальнобудинковому теплолічильнику.

До договору потрібно додати копії:
-паспорту 1,2 сторінок та прописки.
-копію індмвідуального податкового номеру(ідентифікаційний код)
-копію інвестиційного договору(попереднього договору)


Графік прийому ЖЕД-15 з 15.11 по 18.11 з 08:00 до 21:00
Адміністрація ЖЕД-15

Кому интересно, был в ЖЕД сегодня и спрашивал по поводу этого договора. Сказали что тем кто не заключал договор аренды (забирал ключи), этот договор заключать не нужно. Потом просто самому нужно будет ехать в ТОВ «Єврореконструкція» и заниматься этим
16 ноя 2016 11:37
Цитата "Slava S":
По поводу теплого пола. Почитав интернет у меня сложилось мнение, что оптимальный вариант - пленочный инфракрасный. Но поговорив с менеджером в эпицентре, я засомневался. Стоит ли его укладывать под ламинат/паркетную доску? Все-таки у них маленькая теплопроводность. Эффективность прогрева пола будет низкой, а энергозатраты большими (очень большие счета за электроэнергию). Думаю, что разумно укладывать только под плитку, а это санузел, коридор и кухня. Стоит ли это делать? Это места не самого длительного времяпрепровождения. Так что я пока думаю отказаться от теплых полов.


Ламінат є спеціальний під підігрів підлоги, і різниця в ціні із звичайним в +-2 рази

Я зараз живу на першому поверсі і дуже жалію, що не зробив теплу підлогу. Краще нехай буде і не включати чим хотіти включити і немати що) Буду робити теплу підлогу в місцях укладки плитки, а це ванна, туалет, кладовка-гардероб, кухня.

А плівковий інфрачервоний це не більше чим трата грошей як колись UFO. Всі кричали яка класна штука і купували, а зараз на балконах, гаражах валяєтсья нікому непотрібне.
16 ноя 2016 11:39
Цитата "sima_ov":

Кому интересно, был в ЖЕД сегодня и спрашивал по поводу этого договора. Сказали что тем кто не заключал договор аренды (забирал ключи), этот договор заключать не нужно. Потом просто самому нужно будет ехать в ТОВ «Єврореконструкція» и заниматься этим


+1 в карму, а то я вже з юристами почав консультуватись...)))
16 ноя 2016 11:50
Цитата "Slava S":
По поводу теплого пола. Почитав интернет у меня сложилось мнение, что оптимальный вариант - пленочный инфракрасный. Но поговорив с менеджером в эпицентре, я засомневался. Стоит ли его укладывать под ламинат/паркетную доску? Все-таки у них маленькая теплопроводность. Эффективность прогрева пола будет низкой, а энергозатраты большими (очень большие счета за электроэнергию). Думаю, что разумно укладывать только под плитку, а это санузел, коридор и кухня. Стоит ли это делать? Это места не самого длительного времяпрепровождения. Так что я пока думаю отказаться от теплых полов.


Под паркетную доску не стоит. Натуральное дерево само по себе теплый материал, и в теплом помещение будет комфортно, тепло босиком по паркету. Совсем по другому по ламинату и плитке. Ранее тут уже писал, теплый пол спасал нас когда похолодало а отопление не включили. Маленькие дети с удовольствием ползают (и на пузе, пока маленькие) на плитке с теплым полом и на паркете (сделали ровный незаметный переход между плиткой и паркетом). В ванной после душа очень приятно выходить на теплый пол.
Минус стоит денег, за электричество платить.
Какой лучше, сейчас не знаю.
16 ноя 2016 13:38
Шановні сусіди, прохання до Вас, перед тим, як викладати інформацію нормативного характеру, перевіряйте будь ласка її чинність станом на сьогоднішній день.
У викладених Вами ресурсах міститься посилання на вимоги статей 100, 152 Житлового Кодексу Української РСР № 5464-X від 30.06.1983.
Між тим, у редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» від 12.02.2015 № 191-VIII, що набрав чинності з 05.04.2015, вказані норми викладено наступним чином:
Стаття 100 ЖК: виконання наймачем робіт з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, які не передбачають втручання в несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, не потребують отримання документів, що дають право на їх виконання. Після завершення зазначених робіт введення об’єкта в експлуатацію не потребується.
Виконання робіт, визначених частиною першою цієї статті, внаслідок яких змінюється площа, кількість чи склад приміщень у будинках державного чи громадського житлового фонду, допускається за письмовою згодою наймодавця (орендодавця), якщо інше не передбачено договором найму (оренди).
Стаття 152 ЖК: виконання власниками робіт з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення приватного житлового фонду, які не передбачають втручання в несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, не потребує отримання документів, що дають право на їх виконання. Після завершення зазначених робіт введення об'єкта в експлуатацію не потребується.
Отже, з 05.04.2015 отримання дозволу на переобладнання та перепланування житлового приміщення, за умови не втручання у несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, не вимагається.
Відповідно до частини 2 статті 383 ЦК України власник квартири може на свій розсуд здійснювати ремонт і зміни у квартирі, наданій йому для використання як єдиного цілого, за умови, що ці зміни не призведуть до порушень прав власників інших квартир у багатоквартирному житловому будинку та не порушать санітарно-технічних вимог і правил експлуатації будинку.
За змістом пункту 2.28 ДБН В.2.2-15-2005, затвердженими Наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури № 80 від 18.05.2005, не допускається розміщення вбиральні та ванної (або душової) над житловими кімнатами і кухнями. Ці приміщення допускається розміщувати над кухнею квартир, розташованих у двох рівнях. Не допускається кріплення приладів і трубопроводів безпосередньо до міжквартирних стін і перегородок, які огороджують житлові кімнати.
:umnik:
16 ноя 2016 14:14
:thanks: :thanks: :thanks: :yes:
16 ноя 2016 14:29

Ви натякаєте на те що я не первірив інформацію і самі робите викопіювання з того ж Житлового кодексу...незрозуміло.
Посилання на закон зі змінами, що вказані Вами
https://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/5464-10

Є ще ДБН https://kga.gov.ua/files/doc/normy-derjavy/dbn/DBN-V23-2-2009-Zhytlovi-budynky-Rekonstrukcija-ta-kapitalnyj-remont.pdf в який зміни ніхто не вніс...мабуть забули, в якому вказано
8.11 Забороняється при реконструкції і капітальному ремонті розміщувати кухні і санвузли (ванні кімнати, туалети)
над і під житловими кімнатами.

Закон стоїть вище ДБН, но все ж таки це галузевий стандарт. Як правильніше? Пробую докопатись до істини щоб потім не ставати на граблі

16 ноя 2016 15:02
Цитата "drag":
Ви натякаєте на те що я не первірив інформацію і самі робите викопіювання з того ж Житлового кодексу...незрозуміло.
Посилання на закон зі змінами, що вказані Вами
https://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/5464-10

Є ще ДБН https://kga.gov.ua/files/doc/normy-derjavy/dbn/DBN-V23-2-2009-Zhytlovi-budynky-Rekonstrukcija-ta-kapitalnyj-remont.pdf в який зміни ніхто не вніс...мабуть забули, в якому вказано
8.11 Забороняється при реконструкції і капітальному ремонті розміщувати кухні і санвузли (ванні кімнати, туалети)
над і під житловими кімнатами.

Закон стоїть вище ДБН, но все ж таки це галузевий стандарт. Як правильніше? Пробую докопатись до істини щоб потім не ставати на граблі

Перепрошую, але я не натякаю, а кажу прямо. Ви вводите в оману мешканців будинку щодо необхідності отримання дозволу на проведення перепланування в квартирі. З 05.04.2015 в зв"язку із внесенням змін до Житлового Кодексу України така необхідність відпала. Викладені Вами ссилки на "почитать" стосуються правовідносин, які склались до вказаної дати. Погоджуюсь з Вами, що Закон має вищу юридичну силу, але чому ви його порівнюєте з ДБН, адже в одному випадку ми з"ясовуємо питання дозволу, у іншому - розміщення санвузлів та кухонь відносно житлових кімнат. На мій погляд все доступно викладено і є зрозумілим.
16 ноя 2016 15:08
Шановні інвестори!
В термін до 18.11.2016р.(включно) вам необхідно з'явитись до ЖЕД-15 за адресою вул. Вірменська 6А для заключення прямих договорів на теплопостачання з ТОВ «Єврореконструкція» (це стосується всих без винятку інвесторів які вже заключили угоди з жеком та отримали ключі від квартир).В разі незаключення прямих договорів вартість теплопостачання буде розраховуватись по загальнобудинковому теплолічильнику.


До договору потрібно додати копії:
-паспорту 1,2 сторінок та прописки.
-копію індмвідуального податкового номеру(ідентифікаційний код)
-копію інвестиційного договору(попереднього договору)


Графік прийому ЖЕД-15 з 15.11 по 18.11 з 08:00 до 21:00
Адміністрація ЖЕД-15
16 ноя 2016 16:47
Сегодня в ЖЕКе при подписании договора на теплоснабжение узнал, что пока жильцов взявших ключи чуть более 50%.
Тепло планируют включить при 60-65% заключенных договоров аренды.
Оптимистично планируют включить тепло через неделю. Посмотрим.
16 ноя 2016 20:05
Цитата "sofii":

Перепрошую, але я не натякаю, а кажу прямо. Ви вводите в оману мешканців будинку щодо необхідності отримання дозволу на проведення перепланування в квартирі. З 05.04.2015 в зв"язку із внесенням змін до Житлового Кодексу України така необхідність відпала. Викладені Вами ссилки на "почитать" стосуються правовідносин, які склались до вказаної дати. Погоджуюсь з Вами, що Закон має вищу юридичну силу, але чому ви його порівнюєте з ДБН, адже в одному випадку ми з"ясовуємо питання дозволу, у іншому - розміщення санвузлів та кухонь відносно житлових кімнат. На мій погляд все доступно викладено і є зрозумілим.


Почитайте мій перший пост. Там питання про перенесення кухні у житлову кімнату. Як я можу вводити когось в оману питанням?
17 ноя 2016 07:48
Цитата "fumy GATOR":
Сегодня в ЖЕКе при подписании договора на теплоснабжение узнал, что пока жильцов взявших ключи чуть более 50%.
Тепло планируют включить при 60-65% заключенных договоров аренды.
Оптимистично планируют включить тепло через неделю. Посмотрим.


А как же обещанное тепло 15 числа :( Я думал уже "Ташкент" и стоит сходить за ключами
17 ноя 2016 09:01
Мне тоже вчера вечером в ЖЭК-е сказали, что отопление будет на следующей неделе, но пока не известно, в какой именно день.
17 ноя 2016 09:55
А мне сказали, что с понедельника... :notsure:
17 ноя 2016 10:43
Уважаемые соседи! У кого есть информация по тепловым счетчикам? Потому что, когда получали ключи, я так ничего и не поняла...
17 ноя 2016 10:46
А что именно интересует? Устанавливаются поквартирно, в договоре на теплоснабжение даже прописанно, какая конкретно модель.
17 ноя 2016 12:42
Интересует кто и когда будет его устанавливать. При получении ключей работники ЖЭКа указывали на застройщика, а представитель застройщика при осмотре-передаче квартиры на ЖЭК...Договор на теплоснабжение мы еще не подписывали.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .141143. . .268
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее