Подать объявление

ЖК Абрикосовый | Киевгорстрой | ул. Абрикосовая, ул. Жулянская

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 25 551 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 71.
8/11%
14/20%
22/31%
14/20%
13/18%
134. . .102
24 янв 2019 08:06
Для рассрочки нужно внести 50% стоимости квартиры. Оставшиеся метры разбиваются до декабря 2020 года и выплачиваются каждый месяц по актуальной цене. Т.е. если сейчас цена например 20640 грн/м² то выплачивается по этой цене, если с июля станет цена 22000 грн/м² то нужно будет оставшиеся квадраты выплачивать по новой цене.
28 янв 2019 16:07
А кто-то интересовался, где парковать авто? Если они позиционируют данный ЖК, как "двор без машин", то куда эти машины девать? В посадку? На дороге оставлять? Или в планах строительство стоянки/парковки?
28 янв 2019 18:41
Станом на 28.01.2019
28 янв 2019 18:53
КАН любит обносить свои ЖК заборами. Так что эти дома могут остаться таким себе островком от которого на прямую ни к ЖК ни к ТРЦ Республика не доберешся
29 янв 2019 11:13
Я так понимаю, паркинг не предвидится? Или все таки будет?
29 янв 2019 13:13
Судя по плану - парковка будет, но крохотная.
29 янв 2019 15:53
Я имела ввиду подземный паркинг. Того,что будет под домом будет однозначно мало.
29 янв 2019 19:46
В ОП говорят, что насчет подземного паркинга еще не решено. Пока изучают спрос.
30 янв 2019 08:59
что за бред от отдела продаж. Есть проект уже, есть все документы на строительства, уже по сути начали строительство, но еще не знают будет ли подземный паркинг.
30 янв 2019 20:22
Доброго дня. Сьогодні інвестував в однокімнатну квартиру в даному об'єкті. Не перший раз інвестую в кмб, тому на етапі навіть не котловану, а забору зважився на інвестицію. Вважаю даний об'єкт дуже привабливим з точки зору ціни і місцерозташування. Квартира чудово підходить тут під фліп чи оренди. Не подобається тільки гаражі і вузька дорога до комплексу. Як її кмб вирішить поняття не маю. З приводу паркінга,мені сказали так,коли продається 70% квартир, менеджери обдзвонюють інвесторів на предмет інвестування в паркінг. Тобто, парковка біля бідинку та що на плані то безкоштовно, а якщо хочете своє паркомісце під землею то купіть його. Як правило багато розмов, що парковка навіть платна потрібна, а як до діла і інвестувати в своє паркомісце то бажаючих одиниці. А заради 20 паркомісць кмб будувати паркінг не буде. Доречі, якщо його будувати, то термін здачі будинків пролонговується приблизно на 10 місяців. Це мені менеджер розповів. Засмутило мене дуже сильно, що в договорі не має навіть приблизної дати введення в експлуатацію будинку. Доведеться тільки покластися на репутацію кмб, що той не буде його будувати 5 років а 2 як вказано у прайсі. В офісі кмб бардак, менеджери напочатку посміхаються, а тільки побачили, що ви вже на приїхали на підпис до нотаріуса х... на вас.... Привіт Євгенії К. Пішки в бистрому темпі йшов від теремків 8 хв по снігу. 10 хв не поспішаючи в теплу пору року цілком реально. Квартири, особливо однокімнатні в данному комплексі розійдуться дуже бистро. До квітня точно їх не буде. Це реально хороша інвестиція на якій можна і заробити і для себе купити жити.
30 янв 2019 20:38
Не розумію людей, які зараз інвестують наприклад на кибальчича, урлівський чи не дай Бог в Медовий). Ціни однакові за метр майже, добиратися на роботу дуже не зручно в порівнянні з нашим комплексом. Кибальчич то пробки що на північному мосту що на перова. Урлівський також між гаражами і далеко від метро. Плюс довго по самому метро їхати в центр з позняків чи осокорків. Медовий біля цвинтаря, на горбах крутих і реально дуже близько літаки літають біля будинку плюс шум від них. Трохи небезпечно там себе почуваєш. Так що хто обирає між цими комплексами, то не думайте просто оберіть абрикосовий біля метро.
30 янв 2019 21:24
Цитата "Artpos":
Доброго дня. Сьогодні інвестував в однокімнатну квартиру в даному об'єкті. Не перший раз інвестую в кмб, тому на етапі навіть не котловану, а забору зважився на інвестицію. Вважаю даний об'єкт дуже привабливим з точки зору ціни і місцерозташування. Квартира чудово підходить тут під фліп чи оренди. Не подобається тільки гаражі і вузька дорога до комплексу. Як її кмб вирішить поняття не маю. З приводу паркінга,мені сказали так,коли продається 70% квартир, менеджери обдзвонюють інвесторів на предмет інвестування в паркінг. Тобто, парковка біля бідинку та що на плані то безкоштовно, а якщо хочете своє паркомісце під землею то купіть його. Як правило багато розмов, що парковка навіть платна потрібна, а як до діла і інвестувати в своє паркомісце то бажаючих одиниці. А заради 20 паркомісць кмб будувати паркінг не буде. Доречі, якщо його будувати, то термін здачі будинків пролонговується приблизно на 10 місяців. Це мені менеджер розповів. Засмутило мене дуже сильно, що в договорі не має навіть приблизної дати введення в експлуатацію будинку. Доведеться тільки покластися на репутацію кмб, що той не буде його будувати 5 років а 2 як вказано у прайсі. В офісі кмб бардак, менеджери напочатку посміхаються, а тільки побачили, що ви вже на приїхали на підпис до нотаріуса х... на вас.... Привіт Євгенії К. Пішки в бистрому темпі йшов від теремків 8 хв по снігу. 10 хв не поспішаючи в теплу пору року цілком реально. Квартири, особливо однокімнатні в данному комплексі розійдуться дуже бистро. До квітня точно їх не буде. Це реально хороша інвестиція на якій можна і заробити і для себе купити жити.

Получается, что пока не продадут 70% квартир,и, соответственно не решится вопрос с подземным паркингом, то толком и строительство не начнется :winky: .
А вообще в этом районе очень высок уровень грунтовых вод. В прошлом году сильно затопило подвалы Гатного. Сомневаюсь, что КГС, если даже и рискнет строить паркинг, то сильно озаботится гидроизоляцией.
Насчет того, что ходовые квартиры разберут до апреля... Почему до апреля? Тут выборы на носу, люди могут и осторожничать с инвестициями.
30 янв 2019 21:59
Кто-то с юристом уже проверял все ли впорядке?
31 янв 2019 05:41
Якщо буде багато охочих інвестування в паркінг, що дуже малоймовірно, його будуть будувати не під будинками а між ними. На позняках 4а колись також мало кмб між будинками це робити але не знайшлося людей, які готові купити паркомісце за 150000-250000 грн. У нас поле біля будинку, поки не збудували, розчистите від хащів і буде вам паркінг)). З приводу перевірки документів юристами. Кмб з 1955 року будує і ні разу не пам'ятаю, щоб він кинув своїх інвесторів з документами чи ще з чимось. Єдине що реально може бути, це здача під новий рік 2021. Кмб любить затягувати з будівництвом і введенням в експлуатацію. Якщо хтось вважає, що отримає ключі 31.12.2020 я вас розчарую. І не кажіть потім, що ви позичили кошти і вам не має де жити. Найоптимістичніша дата це 01.05.2021. У офісі вам покажуть копії документів і розрішень, але ви не зможете їх сфотографувати і показати юристу. Я наприклад за дозвільні документи не переживаю, репутація кмб мене більше влаштовує.
31 янв 2019 07:48
Цитата "Artpos":
Не розумію людей, які зараз інвестують наприклад на кибальчича, урлівський чи не дай Бог в Медовий). Ціни однакові за метр майже, добиратися на роботу дуже не зручно в порівнянні з нашим комплексом. Кибальчич то пробки що на північному мосту що на перова. Урлівський також між гаражами і далеко від метро. Плюс довго по самому метро їхати в центр з позняків чи осокорків. Медовий біля цвинтаря, на горбах крутих і реально дуже близько літаки літають біля будинку плюс шум від них. Трохи небезпечно там себе почуваєш. Так що хто обирає між цими комплексами, то не думайте просто оберіть абрикосовий біля метро.


Метро від Теремків їхати ближче до центру ніж від Осокорків? Розчарую вас.
А Медовий до центру ближче й зелені багато.
31 янв 2019 08:10
Цитата "Egouar":


Метро від Теремків їхати ближче до центру ніж від Осокорків? Розчарую вас.
А Медовий до центру ближче й зелені багато.


По перше з Урлівської до метро потрібно ще доїхати в переповненій маршрутці і заплатити за це "задоволення" 8 грн. По друге в час пік на осокорках в метро як в Шанхаї, людей дуже багато, не сядеш а будеш стояти. На зелені гілці метро великі інтервали часу між славутичем і видубичами. Потяг їде не менше 5 хв. Перша станція де знайдете роботу це площа льва т., а з теремків либідьська. З теремків краще їхати в центр. По перше це правий берег, по друге на теремках ви сідаєте і сидите, а не стоїте. По третє без пересадок на майдані. По четверте до метро 10 хв пішки а не в забитих маршрутних таксі. З приводу природи на медовому. Скажу що був там, і така собі там природа. Там йде біля озер тих теплотраса якась по землі. Кмб її не прибере. Приблизно 200 м від будинку цвинтар в парку. Шум від літаків і сама близькість до того літака дуже лякає. Їхав десь в 12 годин дня маршруткою від медового до шулявки. Це була подорож в 40 хв. Там все стояло до шулявки принаймні. Можливо аварійний міст тому причина. На карті там все добре і близько але візьміть і прокатайтеся і походіть біля медового і все зрозумієте.
31 янв 2019 09:10
Чому я вважаю, що до квітня розберуть однокімнатні в абрикосовому? Можливо не 100% розберуть, але найменші 36-40 квм на середніх поверхах заберуть точно. Сам так вважаю, так і менеджери чув як в офісі кмб між собою розмовляли, що жк абрикосовий вже купують добре. І саме через близькість до метро. Також коли у нотаріуса був на підписанні,були люди в черзі зі мною купували саме в нас. Більш того, кмб на цьому попиті може трохи змінити ціни вже зовсім скоро або просто знижку зробити меншу при повній оплаті.
31 янв 2019 11:42
Цитата "Artpos":
Якщо буде багато охочих інвестування в паркінг, що дуже малоймовірно, його будуть будувати не під будинками а між ними. На позняках 4а колись також мало кмб між будинками це робити але не знайшлося людей, які готові купити паркомісце за 150000-250000 грн. У нас поле біля будинку, поки не збудували, розчистите від хащів і буде вам паркінг)). З приводу перевірки документів юристами. Кмб з 1955 року будує і ні разу не пам'ятаю, щоб він кинув своїх інвесторів з документами чи ще з чимось. Єдине що реально може бути, це здача під новий рік 2021. Кмб любить затягувати з будівництвом і введенням в експлуатацію. Якщо хтось вважає, що отримає ключі 31.12.2020 я вас розчарую. І не кажіть потім, що ви позичили кошти і вам не має де жити. Найоптимістичніша дата це 01.05.2021. У офісі вам покажуть копії документів і розрішень, але ви не зможете їх сфотографувати і показати юристу. Я наприклад за дозвільні документи не переживаю, репутація кмб мене більше влаштовує.


поле это чья-то собственность, так просто ее не запаркуешь. Живу в доме от КГС - с парковками глобальные проблемы, подземного паркинга для машин не хватает, возле домов места для парковки мизер. К сожалению, да - теремковскую улицу и жилянскую вряд ли удастся расширить, там просто для этого нет места. Стоит учитывать, что выезд на главные дороги или с теремковской, или по абрикосовой через село - но там узкая однополоска
31 янв 2019 12:55
Можу допустити, що нам може допомогти жк республіка з дорогою і з виїздом на кільцеву. На візуалізації жк республіка між тц республіка і жк зображено дві полоси дороги. Я не знаю меж жк республіка і скільки там черг буде, але між нами і жк республіка (дуже не подобається мені назва ця) не так далеко,а будуватися він буде як раз в нашу сторону вздовж тієї однополоски. Можливо кмб прокладе 500 м дороги і з'єднається з дорогою об'єкта кана з виходом на кільцеву. Але це тільки припущення
31 янв 2019 16:54
А какие еще дополнительные платежи при оформлении договора? Нотариусу, в ПФ?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
134. . .102
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее