Подати оголошення

ЖК Заречный | bUd development | пр-т Н. Бажана, ул. Заречная

ЗабудовникbUd development, IB Alliance
Здача ЖК2015 - 2022 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
145з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 415.
43/10%
20/5%
60/14%
137/33%
155/37%
1. . .169171. . .576
31 жовт 2015 07:38
Ну ведь так и предполагалось , что февраль-март, форумчане уже обсуждали это, а задержка на три месяца, это не задержка, об этом и в договоре написано. Ждем! Или есть другие варианты развития событий?))) А вот как повлиять на ОП с возобновлениями просмотров неизвестно...может сделать локальный просмотровый майдан около ОП?))))) шутки шутками, но позиция по этому поводу у них оооооочень странная.
31 жовт 2015 12:03
Та чего пол года, давайте закладывать год, я думаю...
31 жовт 2015 12:14
Цитата "Meskalito":
Та чего пол года, давайте закладывать год, я думаю...

Я же сказал - минимум. В эксплуатацию то они сдадут, по правилам можно зимой сдать с недоделками. Но ключи и документы не раньше чем через пол года - год
31 жовт 2015 12:22
А какие причины так думать? Я на самом деле не вижу каких то объёмных работ, которые бы затянулись на год, год назад, здесь была совершенно другая картина, и если смотреть на сроки сдачи, 31.12.2015, то они весьма даже оптимистические. Не нужно разводить панику в очередной раз тем, что темпы работ упали, и ещё очень много всего делать, пол года минимум....
31 жовт 2015 23:50
Ну давайте думати логічно. Термін введення в експуатацію ніяким чином не означає, що після цього почнуть видаватися ключі. Дуже часто бувають ситуації, коли вводять в експлуатацію, але генпідряднику після цього дають ще декілька місяців для закінчення фасадних/внутрішніх/тощо робіт.
Ще місяць піде на присвоєння поштової адреси, надалі ще місяці два займе процедура реєстрації права власності на забудовника (тут грає роль людський фактор і об'єми робіт).
А щодо паркінгу, якщо паркомісць продано замало, то забудовник взагалі може вирішити відкрити до нього доступ лише тоді, коли його утримання не буде йти йому в мінус, як варіант. І якщо перегляди будуть лише в грудні, то раніше весни 2016 року очікувати ключі не варто.
01 лист 2015 09:28
Веб-камеры снова заработали.
01 лист 2015 09:32
Инвестировали в 3А на 23 этаже,привет соседям :hi:
01 лист 2015 12:24
Цитата "hahatunia":
Ще місяць піде на присвоєння поштової адреси, надалі ще місяці два займе процедура реєстрації права власності на забудовника (тут грає роль людський фактор і об'єми робіт).

Почтовый адрес получите через 3-5 месяцев после получение сертификата,это последние время такая грустная практика застройщика. Нравится ваши домики,я думал что их сдадут в срок,так как у всех на виду.
01 лист 2015 14:12
А кто думает ставить бойлер?!
01 лист 2015 16:27
Цитата "M.A.L.I.SH":

Почтовый адрес получите через 3-5 месяцев после получение сертификата,это последние время такая грустная практика застройщика. Нравится ваши домики,я думал что их сдадут в срок,так как у всех на виду.


Щодо адреси - все залежить від вміння людей працювати ;) за місяць- півтора реально отримати адресу.
01 лист 2015 17:11
Ну взагалі, "планове" погашення облігацій Альянсом заплановано на 01.01.2017 - 31.12.2017 (термін погашення стандартний - один рік). Але проспектом емісії передбачено дострокове погашення, якщо забудовник раніше введе об'єкти в експлуатацію. Таким чином, якщо Альянс введе 4 будинки в експлуатацію до кінця 2016 року, штрафні санкції він нести не буде перед первинними власниками облігацій. В нашому випадку, як я розумію, всі покупці є вторинними власниками, тому їм залишається лише чекати.
І можу сказати, що саме процес погашення облігацій є самим довготривалим, в порівнянні з отриманням поштової адреси чи оформлення права власності.
01 лист 2015 18:59
Сегодня зашли в третий дом, хотели зайти в квартиру, но увы..... Двери во всех квартирах закрыты на замок((((
01 лист 2015 19:14
Наверное не зря говорили "просмотры запрещены" ?

Это только у нас так, славян, "Нет, нельзя, запрещено", а мы все ровно лезем с железным аргументом "Ну нам же интересно посмотреть!"
01 лист 2015 21:16
Ну лазят животные, а люди ходят, да будет вам известно.
01 лист 2015 22:56
Цитата "Tanya119":
Ну лазят животные, а люди ходят, да будет вам известно.



А мне это как раз известно..
Люди под "Запрещено" не ходят, а животные именно лазят туда.
02 лист 2015 06:15
Ребятки, ну что вы в самом деле...не нужно ссориться, нет причин))) Мы же все вместе, за одно дело, за общий результат! Как не крути, а новоселье не за горами, давайте лучше этому радоваться!
02 лист 2015 06:30
Думаю 80% так точно... Плюсы не только в экономии, но и в отсутствии гарячей воды.
02 лист 2015 07:41
:) рада знакомству! 3С, 9 этаж.
02 лист 2015 09:21
Товарищи соседи, давайте не вносить деструктивный элемент в виде паники :umnik:
Мы ходили на просмотр в конце августа в 1й дом. Зашли не только на наш 6й этаж, но и на остальные, вплоть до последних этажей в 3х комнатные квартиры. Все квартиры уже были готовы, т.е стены/пол заштукатурины, стояли батареи, двери. Заходи и живи :yes: Проезжаем мимо домов каждый день. Фасадные работы ведутся очень активно. Работы велись и в субботу и в воскресенье. Уже ставят оконные блоки на первых этажах нежилых помещений.
Даже если будет задержка в 1-2 месяца - это нормально.
Присвоить адрес для дома - это вам не дом построить. :super:
И по поводу просмотров: ну запрещено пока смотреть, ну и ладно. А как люди покупают квартиры на моменте закладки фундамента только?
Мы попали на просмотр случайно, но даже, если бы не произошла эта приятная случайность,ничего страшного.На момент, когда мы смотрели квартиры, в свободной продаже были максимум 10 квартир (2х и 3х этажные) на все дома. Возможно просто нет необходимости организовывать просмотры, т.к уже все продано.
02 лист 2015 09:40
Цитата "Maksim_1":
А как люди покупают квартиры на моменте закладки фундамента только?
Мы попали на просмотр случайно, но даже, если бы не произошла эта приятная случайность,ничего страшного.На момент, когда мы смотрели квартиры, в свободной продаже были максимум 10 квартир (2х и 3х этажные) на все дома. Возможно просто нет необходимости организовывать просмотры, т.к уже все продано.


Може в тому і проблема, що тим, хто купував на етапі закладки фундаменту обіцяли можливість переглядів купленої квартири ще у квітні цього року? Ви уявляєте, як людям робити ремонти, щось планувати, замовляти перепланування, коли взагалі невідомо чи воно потрібне і чи відповідатиме квартира характеристиці об"єкта, що зазначена в договорі?
Відсутність переглядів, постійні відмазки і перенесення термінів переглядів - це ніяк не додає впевненості у вчасних термінах введення будинку в експлуатацію. Звідси і паніка у людей.
Було бажання купити згодом більшу квартиру в черзі, що будуватиметься каскадом, але після такого відношення, краще вкласти гроші в інший проект. Це моя особиста думка.

І навіть якщо б я потрапила на перегляд кватири "за домовленістю", то я б вже краще мовчала тут на форумі про це, бо від цього страждає лише репутація замовника/продавця.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .169171. . .576
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше