Подати оголошення

ЖК "Ярославский", Бровары, ул. Симоненко, 117

ЗабудовникЖБК Ярославський
Здача ЖК2015 р.
Планування
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 83.
15/18%
6/7%
35/42%
15/18%
12/14%
1. . .7072. . .118
08 жовт 2015 15:42
Цитата "Белла Израилевна ":
Да Лесной квартал для того что б продать квартиру Вам за бешеные 15000 тыс как ло...ху (извините это общая фраза, не конкретно когото касается) что хочешь раскажет, лиш бы вы купили в этих галимых трёх стенах квартиру где не то что дышать невозможно а и телик покупать не надо так как у соседа напротив можно смотреть.)))

Странно, кого вы называете лохами? Людей, что купили квартиру год назад за 240тыс. грн.1 комнатную или 450тыс. 2х комнатную)))), так это надо разобраться кто лох?! Лесной квартал готовит к сдаче уже второй дом, в сроки. Гор. исполком выделяет часть квартир в бесплатно броварчанам - это еще одна категория лохов, а Вы правильно вложили деньги, а главное сэкономили! :umnik:

Цены в Лесном квартале всегда были на боооольшой шаг впереди всех новостроек Броваров (тоесть заметно выше). Мы, допустим, в Ярославском инвестировали в прошлом году тоже по такой же стоимости как Вы навели пример. А инвестировали в Ярославский потому, что на тот момент цены были в нём дешевле чем в Лесном, и ещё потому, что нам понравился сам дом, таких теперь в Броварах не строят (имею ввиду 10 этажей).
И сравнивать по возможностям коммуникаций Лесной и Ярославский тоже нельзя, потому как Лесной - это один из китов-застройщиков Броваров, которые просто выдавливают неместных или некрупных застройщиков, просто не дают подключится к комуникациям, которые должны находится на балансе города, но их просто не передают городу и поэтому мы сидим и ждём когда же они это сделают. По поводу квартир бесплатных, так это их обязанность, это условия города. У нас же таких условий небыло.
И не надо на нашей ветке пиарить Лесной квартал, те кто инвестировал в Ярославский, я думаю рассматривал Лесной для инвестиций тоже, но всё же вложил в Ярославский.
И напоследок, я досих пор считаю, что мы правильно вложили свои деньги, нас пока всё устраивает.
08 жовт 2015 16:27
Цитата "Yalika":

И не надо на нашей ветке пиарить Лесной квартал, те кто инвестировал в Ярославский, я думаю рассматривал Лесной для инвестиций тоже, но всё же вложил в Ярославский.
И напоследок, я досих пор считаю, что мы правильно вложили свои деньги, нас пока всё устраивает.
Совершенно верно
08 жовт 2015 19:59
Цитата "2XL":
Совершенно верно

Всем добрый вечер.Я сам на Лесной засматривался и много раз.и чуть ли там не оказался!! А в итоге я здесь!!=-)).и не жалею!!=-)вот только сроки меня очень расстроили!=-((а так всё норм.Кто уже получил доки на свидетельство?или все делают за 2500 с отделом продаж?и почему регистрационная служба в Броварах отказалась принимать доки с Ярославского?.а в Киеве согласились?Ведь база то общая.и насколько я понимаю после подачи через 14 рабочих дней забираешь свидетельство на право собственности и уже начинает капать квартплата.смысл мне торопится я там не смогу проживать а за неё плоти.или я ошибаюсь??
09 жовт 2015 05:59
Цитата "Halifa":

Всем добрый вечер.Я сам на Лесной засматривался и много раз.и чуть ли там не оказался!! А в итоге я здесь!!=-)).и не жалею!!=-)вот только сроки меня очень расстроили!=-((а так всё норм.Кто уже получил доки на свидетельство?или все делают за 2500 с отделом продаж?и почему регистрационная служба в Броварах отказалась принимать доки с Ярославского?.а в Киеве согласились?Ведь база то общая.и насколько я понимаю после подачи через 14 рабочих дней забираешь свидетельство на право собственности и уже начинает капать квартплата.смысл мне торопится я там не смогу проживать а за неё плоти.или я ошибаюсь??

Пожалуйста разъясните что это за 2500грн (сами относят документы?). Наверно самому отнести документы на регистрацию дешевле, сколько?
09 жовт 2015 07:00
Цитата "mriy7":

Пожалуйста разъясните что это за 2500грн (сами относят документы?). Наверно самому отнести документы на регистрацию дешевле, сколько?

Добрый день. 2500 - это если Застройщик сам относит Ваши документы. Самому отнести это порядка 250 грн. две платежки с оплатой точно не помню сколько какая стоит. Но нужно внимательно проверять все документы которые предоставляет Застройщик, что-бы Рег.служба не вернула документы и не отказала в регистрации.
09 жовт 2015 07:02
Цитата "invest28":

Добрый день. 2500 - это если Застройщик сам относит Ваши документы. Самому отнести это порядка 250 грн. две платежки с оплатой точно не помню сколько какая стоит. Но нужно внимательно проверять все документы которые предоставляет Застройщик, что-бы Рег.служба не вернула документы и не отказала в регистрации.

я так понимаю Вы уже подали документы, а подскажите плиз список документов для подачи
спасибо
09 жовт 2015 07:09
Вот и отлично, занимайтесь введением в эксплуатацию своего комплекса, канализация, електро сети, а лучше скидывайтесь на дизелек и тепло и светло будет. А обзывать инвесторов Лесного квартала лохами, в вашем случае вообще не уместно! :umnik:
09 жовт 2015 08:29
Цитата "Белла Израилевна ":
Вот и отлично, занимайтесь введением в эксплуатацию своего комплекса, канализация, електро сети, а лучше скидывайтесь на дизелек и тепло и светло будет. А обзывать инвесторов Лесного квартала лохами, в вашем случае вообще не уместно! :umnik:


Не уместно-писать на чужих ветках!
И что нам делать с коммуникациями-разберемся без Вас!
09 жовт 2015 08:41
Цитата "IRENE BUKUR ":

я так понимаю Вы уже подали документы, а подскажите плиз список документов для подачи
спасибо

Нет, мы еще даже на осмотр не ходили. За цены и документы знаю, потому что читал Закон а потом звонил в ОП уточнял. Документы подавать нужно Согласно "Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень" :
50. У разі проведення державної реєстрації права власності з видачею свідоцтва на новозбудований або реконструйований об’єкт нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб, у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу заінтересованою особою є інвестор (особа, що придбала майнові права), член відповідного кооперативу.
Для проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва на новозбудований або реконструйований об’єкт нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб, заявник подає:

документ, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за нею об’єкта будівництва, передбачений законодавством (інвестиційний договір, договір про пайову участь, договір купівлі-продажу майнових прав тощо).

У разі участі у фонді фінансування будівництва документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об’єкта будівництва, є видана управителем такого фонду довідка про право довірителя на набуття у власність об’єкта інвестування.

У разі придбання безпроцентних (цільових) облігацій, за якими базовим товаром є одиниця нерухомості, документами, що підтверджують набуття у власність закріпленого за особою об’єкта будівництва, є договір купівлі-продажу облігацій та в разі наявності документ, згідно з яким відбулося закріплення відповідного об’єкта інвестування за власником облігацій (договір резервування, бронювання тощо).

У разі придбання майнових прав на об’єкт нерухомості документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об’єкта будівництва, є договір купівлі-продажу майнових прав;

довідку (виписку) із переліку осіб, які брали участь в інвестуванні (фінансуванні) об’єкта будівництва та за якими здійснюється державна реєстрація прав, видану особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовником будівництва), про участь заінтересованої особи в інвестуванні (фінансуванні) об’єкта будівництва (у тому числі шляхом купівлі-продажу майнових прав);

технічний паспорт на об’єкт інвестування (квартира, житлове, нежитлове приміщення тощо);

завірені особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовником будівництва), копії (крім випадків подання оригіналів таких документів особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовником будівництва):

документа, що підтверджує виникнення, перехід та припинення речових прав на земельну ділянку (крім випадків реконструкції об’єктів нерухомого майна без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані);

документа, що підтверджує виникнення, перехід та припинення права власності на об’єкт нерухомого майна до проведення його реконструкції (у разі проведення реконструкції об’єкта нерухомого майна);

документа, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;

документа, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси (крім випадку, коли в результаті реконструкції об’єкта нерухомого майна його адреса не змінилася).

Документи, зазначені в абзацах третьому - сьомому і дев’ятому - тринадцятому цього пункту, заявникові не повертаються.

У разі коли завершення будівництвом об’єкта містобудування та державна реєстрація прав на такий об’єкт за особами, які брали участь в інвестуванні (фінансуванні) об’єкта будівництва, здійснюється після 1 січня 2013 р., особа, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовник будівництва), після прийняття такого об’єкта в експлуатацію подає:

документ, що підтверджує виникнення, перехід та припинення речових прав на земельну ділянку (крім випадків реконструкції об’єктів нерухомого майна без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані);

документ, що підтверджує виникнення, перехід та припинення права власності на такий об’єкт до проведення реконструкції (у разі проведення реконструкції об’єкта нерухомого майна);

документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;

документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси (крім випадку, коли в результаті реконструкції об’єкта нерухомого майна його адреса не змінилася);

затверджений такою особою перелік фізичних та юридичних осіб, кошти яких залучалися на інвестування (фінансування) об’єкта будівництва.

Документи, подані особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовником будівництва), після виготовлення електронних копій шляхом сканування та розміщення у Державному реєстрі прав, повертаються такій особі.

{Абзац двадцять перший пункту 50 в редакції Постанови КМ № 337 від 13.08.2014}

Для проведення державної реєстрації права власності з видачею свідоцтва на новозбудовані або реконструйовані об’єкти нерухомого майна, збудовані в результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу, заявник подає:

довідку житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу про членство в кооперативі та внесення таким членом кооперативу пайового внеску в повному обсязі;

технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна.

У разі коли завершення будівництвом об’єкта містобудування та державна реєстрація прав на такий об’єкт, збудований у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу, здійснюється після 1 січня 2013 р., відповідний кооператив після прийняття такого об’єкта в експлуатацію подає:

документ, що підтверджує виникнення, перехід та припинення речових прав на земельну ділянку (крім випадків реконструкції об’єктів нерухомого майна без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані);

документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;

документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси (крім випадку, коли в результаті реконструкції об’єкта нерухомого майна його адреса не змінилася);

затверджений загальними зборами кооперативу список членів кооперативу.

Документи, подані кооперативом, крім документа, що підтверджує виникнення, перехід та припинення речових прав на земельну ділянку, не повертаються та використовуються державним реєстратором під час проведення державної реєстрації прав за членами такого кооперативу.
09 жовт 2015 19:06
Добрый вечер.Максимум будет стоить до 1000 в течении месяца.А у них быстрее за такую сумму(Вроде бы быстрее а можэет и ошибаюсь). грн.Но меня интересует один очень важный вопрос.Почему в Держ.Реестре в Броварах отказали"!?????.Может что то с документами не так!?А в киеве делают за взятку и по этому так дорого.Совсем не понятно.и меня это беспокоит.С только отдать не могу.буду делать сам.А лесной квартал прошу сюда не заходить.у вас есть свой форум и обсуждайте свой жк.делайте свои воим же соседям пожелания и тд.За то что обидели простите.Скажите а что у нас тоесть паевщиков по плану после того как получим право на собственность?
09 жовт 2015 19:20
Цитата "OLEGco":

Стоп стоп, я договор подписывал в марте и у меня сдача прописана в августе и деньги я внес до конца августа!!! А вы когда договор заключали?[/quote]
Всем добрый вечер, я-инвестор 2 секции, в договоре сдача в конце октября,но при оплате(сентябрь) нам сказали начало декабря! 8-() так что ждать нам еще долго....
09 жовт 2015 19:37
Цитата "Halifa":
.Скажите а что у нас тоесть паевщиков по плану после того как получим право на собственность?

Забухать с соседями
09 жовт 2015 22:03
Цитата "Белла Израилевна ":
купили квартиру год назад за 240тыс. грн.1 комнатную или 450тыс. 2х комнатную))))

6 тыщ грн за метр год назад? Что это за акция была?
10 жовт 2015 17:17
Для того чтоб легче спалось лесному кварталу, не злитесь за моё высказывание я и сам чуть не купил на 2 этаже в свое время там квартиру. Но когда я сейчас проезджаю мимо этих Осокорков то честно удачи каждому кто там будет жить и смотреть друг на друга))
10 жовт 2015 17:28
Цитата "Alexander D":

6 тыщ грн за метр год назад? Что это за акция была?

Была у них акционная квартира порядка 30 кв.м. И при 100 % оплате, да и года 1,5 назад, да и вроде от 8500, не помню точно.
10 жовт 2015 19:32
Добрый вечер.Кто то уже брал документы?Что бы самому сделать свидетельство?Или Поручите отделу продаж этим заниматься?И вообще кто то думает делать свидетельство?Когда то ярославский стартовал с 5600 вроде бы.С самого начала это точно знаю в Ярославском были дешевле квартиры.Кто подскажет где взять планировку разводки по квартире?что бы потом не перебить кабеля-=_((.А бухать как говорится будем тогда когда всё разрулится и каждый сможет полно функционально пользоваться своей квартирой=_))
10 жовт 2015 19:44
По проводке и расположению труб отопления в стяжке инфу должен дать застройщик. Надо попробовать через ОП. Насколько точная будет схема, вопрос спорный. Поскольку очень часто прокладывают коммуникации не по проекту, а как удобнее и меньше расход материала.
10 жовт 2015 20:43
Цитата "Halifa":
Добрый вечер.Кто то уже брал документы?Что бы самому сделать свидетельство?Или Поручите отделу продаж этим заниматься?И вообще кто то думает делать свидетельство?Когда то ярославский стартовал с 5600 вроде бы.С самого начала это точно знаю в Ярославском были дешевле квартиры.Кто подскажет где взять планировку разводки по квартире?что бы потом не перебить кабеля-=_((.А бухать как говорится будем тогда когда всё разрулится и каждый сможет полно функционально пользоваться своей квартирой=_))
Я буду сам делать,документы заберу во вторник,кто то говорил,что в Броварах не принимают документы с Ярославского-объясните причины,,почему,?И очереди там я вам скажу не маленькие(некоторые с 4х ночи занимают),так как с физ.лицами прием только пн-чт с 9.30 до 12.30,и у меня такое ощущение что беготни будет не мало.И кто знает сколько будет стоять вся эта операция по закону?
10 жовт 2015 21:10
Я говорил что не принимаю.Мне так в отделе продаж сказали.А почему так?То на этот вопрос ответили-В Реест службе не дали пояснения-.Вот так мне и сказали.Я знаю один секрет который расказал один знакомый он в этом году делал доки на квартиру в новострое в Броварах.Я тоже буду забирать доки во вторник.Но сними в среду поеду в реест службу.Может в среду скооперируемся и вместе зайдём в Реест службу?Одна голова хорошо а две лучше.И беготни там не должно быть.Насколько от знакомого слышал.Он делал в этом году доки.По закону самый ужас максимум 1000грн.Срок месяц.!!!
12 жовт 2015 07:03
Цитата "Белла Израилевна ":

Странно, кого вы называете лохами? Людей, что купили квартиру год назад за 240тыс. грн.1 комнатную или 450тыс. 2х комнатную)))), так это надо разобраться кто лох?! Лесной квартал готовит к сдаче уже второй дом, в сроки. Гор. исполком выделяет часть квартир в бесплатно броварчанам - это еще одна категория лохов, а Вы правильно вложили деньги, а главное сэкономили! :umnik:

В "Ярославському" житло дешевше і якість краще. Ви це чудово знаєте, тому і реакція така.
І про лохів, хоча б я назвав цих людей такими, що носять рожеві окуляри.
Схема проста:
1) інвестори сплачують внески із розрахунку за 1 кв.м., але в цей кв.м. враховано вартість будівництва всьго будинку;
2) забудовник за ці кошти збудував усі квартири в будинку (і ті, що буде передавати місту). Ну, не з власної кишені він розщедрився, правда ж? Широким жестом забудовник передає квартири місту (йому фіолетово, він за ці квартири вже гроші отримав);
3) місто з великою радістю приймає квартири і розподіляє їх (жодної копійки не вклавши, отримує "соціальні" дивіденди);
4) люди квартири приймають (вони ж не ідіоти - відмовлятись від такої халяви).

Ще раз логічний ряд: хто заплатив? - хто передав? - хто розподіляв і роздавав? - хто отримував?

Ви заплатили за квартири, які отримають незнайомі вам люди.


І хто із зазначеного ряду лох? Питання риторичне...

А я не хочу оплачувати квартиру нікому крім себе, не хочу і крапка. І не буду.

А остання Ваша фраза точно в яблучко: ми правильно вклали гроші, а головне - заощадили.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .7072. . .118
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше