Подати оголошення

ЖК Utlandia-2 | Ютландия | Tomin Family | Ирпень, ул. Украинская, 1б

ЗабудовникTomin Family Development
Здача ЖК2022 - 2024 р.
Планування
від 26 600 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
159з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 7.
4/57%
0/0%
2/29%
1/14%
0/0%
20 лип 2022 13:46
Нещодавно в нас відбулася зустріч з інвесторами. 
Нарешті ми зустрілися та змогли проговорити всі питання, навідатися до своїх квартир, прогулятися по житловому комплексу, дізнатися про останні новини з будівництва на насолодитися компанією «своїх».

Віримо, що зустрічі знову будуть регулярними та проходитимуть щомісяця.


20 лип 2022 13:47
Доброго дня!

Роботи,виконані в червні 2022 р.:

-Монтаж металопластикових вікон (профіль компанії Rehau).
-Кладка зовнішніх стін з газоблоку на 4 поверхах Секції 1 (3, 4, 5 та 6 поверхи)
-Змонтовано вентиляційні канали до 5 поверху Секції 1.
 
28 червня ми отримали повноповоротний екскаватор для подальшого продовження робіт по розробці котловану ЖК Utlandia2+


04 серп 2022 11:52
Добрий день!
Ділимося виконаними роботами за липень 2022 р.:
 -Встановлено металопластикові конструкції на 3, 4 та 6 поверхах (5 поверх наразі в процесі)
 -Змонтовано склопакети на 2 поверсі Секції 2.

Секція 1:
 -Повністю завершено 7,8 та 9 поверхи по укладці зовнішніх стін;
 -Змонтовано вентиляційні канали на 6 поверсі;
 -Виконана кладка внутрішніх стін з цегли 2NF на 2 поверсі (3 поверх в процесі).


15 вер 2022 14:46
Добрий день!
Ділимося виконаними роботами за серпень 2022 р.

Секція 1:
-Виконано внутрішню кладку з керамічної цегли 2NF на 4-5 поверхах;
-Змонтовано вентиляційні канали 7-9 поверхів.
-Виконано ряд монолітних робіт: бетонування міжповерхових площадок, монтаж сходового маршу, бетонування декоративних балок, в'їзд в паркінг і ядро ліфта.

Секція 2:
-Встановлено склопакети на 3-4 поверхах;
-Змонтовано металопластикові інструкції на 5-6 поверхах;
-Зроблено димарі на всіх поверхах Секції 2.


07 жовт 2022 14:03
Добрий день!
Ділимося виконаними роботами за вересень 2022 р.

1 Секція- Кладка вентиляційних каналів. Наступною чергою буде кладка парапетів.
- 2 Секція - Кладку вентиляційних каналів завершено. Кладка парапетів виконана на 90%.
- Виконано зовнішню кладку з газоблоку на 10 поверсі, процес повністю завершено. 
- Внутрішня кладка з цегли 2NF виконана на 6, 9 та 10 поверхах.
- Виконано монтаж вентиляційних каналів на 10 поверсі, процес повністю завершено.
- Шліфовка залізобетонних стін місць загального користування та ліфтової шахти в обох секціях.
- У 2 Секції продовжується монтаж металопластикових конструкцій та склопакетів.


14 лист 2022 17:01

Осінь триває, і ми раді поділитися з вами результатами будівельних робіт за жовтень місяць!


- Робота по парапетах та вентиляційних каналах виконана на 100%.

- Цегляна кладка у 1 і 2 Секціях виконана повністю.

- Почали робити покрівлю, паралельно з цим необхідно змонтувати закладні для огороджень терас експлуатованої та неексплуатованої покрівлі, тому розпочато виготовленням цих закладних і найближчим часом будемо монтувати їх.

- У 2 Секції повністю з 1 по 9 поверх змонтовані металопластикові конструкції та частково склопакети. У першій декаді листопада очікується поставка металопластикових конструкцій для 1 Секції.

- Utlandia 2+: зроблено планування грунта, ущільнення, закінчено бетонну підготовку. Наразі продовжується в'язка арматури і встановлення відбортовки.

11 груд 2022 09:29
Добрий вечір!
Ділимося виконаними роботами за листопад 2022 р.

Utlandia 2:
-Закладні для огородження терас повністю виготовлені. Найближчими днями розпочнеться їх монтаж.
-Утеплення та гідроізоляція неексплуатованої та експлуатованої покрівлі.

1 Секція: змонтовано вікна на 2, 3 поверхах, у процесі 4-ий поверх.
2 Секція: змонтовано склопакети на 7, 8 поверхах.

Utlandia 2+: зроблено фундаментну плиту паркінгу, наразі армуємо та бетонуємо вертикальні елементи.


03 січ 2023 10:49
Привіт, друзі! Сьогодні за традицією хочемо поділитися з вами підсумками зробленої роботи на будівельному майданчику Utlandia 2.

Це був нелегкий місяць для нас, адже будівельні роботи тісно пов’язані з електроенергією. Але з кожної складної ситуації ми знаходимо вихід, тому нам є, що вам розповісти.

Utlandia 2:
- Закінчена кладка шахти димовидалення з паркінгу
- Зроблена бетонна баластова стяжка на неексплуатованій покрівлі
- Йде процес виготовлення закладних для огороджень терас
- Змонтовані металопластикові конструкції та склопакети 2-4 поверхах в Секції 1
- Змонтовані склопакети на 9-му та частково на 1-му поверсі в Секції 2
- Йде підготовка до утеплення та гідроізоляції експлуатованої покрівлі в Секції 1


Utlandia 2+:
- Проведено армування та бетонування вертикальних елементів паркінгу
- Виконано набір горизонтальної опалубки 
- Закінчено армування та бетонування плити перекриття над паркінгом

Ми нескінченно раді, що у нас є можливість працювати щодня та крок за кроком наближати момент здачі ЖК Utlandia. Дякуємо за те, що ви з нами!


06 бер 2023 10:35

Був на останній зустрічі з "інвесторами", і тільки в черговий раз переконався в своїй думці.

Я м'яко кажучи здивований вибором місця розташування будинку. Приїхало з десяток машин, і все, вулиця стала, сусіди почали проганяти з перед своїх воріт, сказали - приїхали до Ютландії - паркуйтеся біля Ютландії, а наші ворота перекривати не потрібно, і я їх в принципі розумію.

Далі, будинок оточений приватним сектором, навіщо було так щільно в притул робити посадку дому, і взагалі як ви отримали на це дозвіл? Весь приватний сектор взимку топить дровами, всі їх труби від котлів просто у вікнах вашого дому, це означає що з Жовтня по Квітень я не зможу нормально відкрити вікно для провітрювання, бо моя квартира буде вся затягнута смогом від їхнього опалення, я не думаю що вони взимку погодяться мерзнути щоб вам не було диму, і ваші розрекламовані тераси не мають тоді сенсу.

Я чесно кажучи здивований як ви отримали дозвіл, хоча стикнувшись з Ірпінською радою я здається розумію як ви отримували дозволи. Таке враження що вам взагалі все одно як там будуть жити люди, а головне продати квартири. Краще б ці ресурси витратили на більш обміркований вибір місця розташування свого комплексу.

Або якщо вже так закортіло забудувати той приватний сектор, то будували б від першого будинку поступово, а не натикували б хаотично свої доми створюючи майбутній дискомфорт для ваших же покупців.

Далі я отримав доступи до реєстрів, бо настирливість ваших менеджерів трохи спантеличила, і у мене з'явилося багато запитань до того як ви отримали дозвіл на участок і на будівництво, так, я слухав відео вашого юриста, але в деяких деталях він не переконливий, та і отримання документів як на перший, так і на другий участок викликає багато запитань, і історія здачі першого комплексу трохи змушує сумніватись, навіть з повноважень виконавчої влади, бо є деталі які не стикуються між собою.

Я розумію що ви скажете що у вас все законно, офіційно і т.д, але чим далі вивчаєш документи, тим більше виникає сумнівів, не дивлячись про те що ваші менеджери наперебій намагаються переконати в доцільності покупки саме у вас, якось аж перегинають, що заставляє сумніватись.

В Ірпені зараз попит менше чим пропозиція, та і Ірпінь вже не є таким привабливим для життя в  багатоповерхівках, якось їх стало вже аж занадто багато, виглядає навіть якось зґвалтованим тією кількістю багатоповерхівок що там вже є, захотілось якихось невеличких будинків, або окремого приватного будинку як у сусідів, я би не розглядав цю покупку.

Дякую за смаколики!

08 бер 2023 21:19

uamisto

Був на останній зустрічі з "інвесторами", і тільки в черговий раз переконався в своїй думці.

Я м'яко кажучи здивований вибором місця розташування будинку. Приїхало з десяток машин, і все, вулиця стала, сусіди почали проганяти з перед своїх воріт, сказали - приїхали до Ютландії - паркуйтеся біля Ютландії, а наші ворота перекривати не потрібно, і я їх в принципі розумію.

Далі, будинок оточений приватним сектором, навіщо було так щільно в притул робити посадку дому, і взагалі як ви отримали на це дозвіл? Весь приватний сектор взимку топить дровами, всі їх труби від котлів просто у вікнах вашого дому, це означає що з Жовтня по Квітень я не зможу нормально відкрити вікно для провітрювання, бо моя квартира буде вся затягнута смогом від їхнього опалення, я не думаю що вони взимку погодяться мерзнути щоб вам не було диму, і ваші розрекламовані тераси не мають тоді сенсу.

Я чесно кажучи здивований як ви отримали дозвіл, хоча стикнувшись з Ірпінською радою я здається розумію як ви отримували дозволи. Таке враження що вам взагалі все одно як там будуть жити люди, а головне продати квартири. Краще б ці ресурси витратили на більш обміркований вибір місця розташування свого комплексу.

Або якщо вже так закортіло забудувати той приватний сектор, то будували б від першого будинку поступово, а не натикували б хаотично свої доми створюючи майбутній дискомфорт для ваших же покупців.

Далі я отримав доступи до реєстрів, бо настирливість ваших менеджерів трохи спантеличила, і у мене з'явилося багато запитань до того як ви отримали дозвіл на участок і на будівництво, так, я слухав відео вашого юриста, але в деяких деталях він не переконливий, та і отримання документів як на перший, так і на другий участок викликає багато запитань, і історія здачі першого комплексу трохи змушує сумніватись, навіть з повноважень виконавчої влади, бо є деталі які не стикуються між собою.

Я розумію що ви скажете що у вас все законно, офіційно і т.д, але чим далі вивчаєш документи, тим більше виникає сумнівів, не дивлячись про те що ваші менеджери наперебій намагаються переконати в доцільності покупки саме у вас, якось аж перегинають, що заставляє сумніватись.

В Ірпені зараз попит менше чим пропозиція, та і Ірпінь вже не є таким привабливим для життя в  багатоповерхівках, якось їх стало вже аж занадто багато, виглядає навіть якось зґвалтованим тією кількістю багатоповерхівок що там вже є, захотілось якихось невеличких будинків, або окремого приватного будинку як у сусідів, я би не розглядав цю покупку.

Дякую за смаколики!

Шановний UAMISTO, дякуємо за Вашу думку. Будівництво ведеться відповідно до нормативних вимог, які виставлені як до процесу будівництва, так і до процесу отримання дозвільної документації. 
Задля того, щоб автомобілі мешканців не заважали руху по вулиці Українська та внутрішній двір був повністю пішохідний (безпечний для жителів комплексу та їх дітей), ми будуємо підземний паркінг, з якого мешканці матимуть можливість підійматися ліфтом прямо на свій поверх.


08 бер 2023 21:20

Привіт, друзі!
Нещодавно ми провели зустріч інвесторів, які підтримують наш проект Utlandia у Ірпені. Були раді всіх побачити та поспілкуватися з вами!

Ми дуже вдячні всім, хто взяв участь у зустрічі та ділився своїми ідеями та думками. Ваша підтримка дуже важлива для нас, і ми цінуємо кожного інвестора, який вірить у наш проект.

Ми також бажаємо повідомити, що збираємося організовувати подібні зустрічі частіше. Ми будемо звітувати про результати будівництва та поділятися новинами про наш проект.

Хочемо відзначити, що наша команда працює над тим, щоб забезпечити вам максимальний комфорт і якість життя у наших житлових комплексах. Ми продовжуємо будувати нові будинки та розвивати інфраструктуру, щоб створити найкращі умови для життя.

Ми дуже вдячні вам за підтримку та довіру! Разом ми зможемо зробити наш проект ще кращим і комфортнішим для життя. Дякуємо, що з нами! 

19 квіт 2023 14:44

Добрий день, друзі! Раді з Вами поділитися звітом від 14 квітня 2023 року.

Utlandia 2+:

- Розробили котлован під 3 Секцію, забили шпунт;

- Зробили ущільнення піщаного грунту, ущільнення щебеної основи;

- Почали армувати та бетонувати плиту на 3 Секції;

- Продовжується армування та бетонування вертикальних елементів паркінгу 3 Секції;

- Виконується зовнішня гідроізоляція паркінгу та зворотня засипка грунтом;

- Паралельно була заармована та забетонована плита перекриття над паркінгом в 3 Секції.


Utlandia 2:

- Повністю змонтували всі закладні для огородження терас у 1 і 2 Секціях, зробили утеплення плити перекриття тераси, в місцях примикання до віконних конструкцій;

- Робимо цементно-піщану стяжку на тераси;

- Зроблено гідроізоляцію, проходять випробування на протікання;

- У 1 Секції повністю виконана побутова каналізація, ведуться роботи в 2 Секції;

- Ливнева каналізація у 1 і 2 Секціях виконана на 100%;

- Ведуться електромонтажні роботи у 1 Секції на 2 поверсі;

- Ведуться роботи в місцях загального користування та самих квартирах;

- Починаються фасадні роботи з вулиці Українська, йде монтаж колисок.

11 трав 2023 06:57

Добрий вечір, друзі! Раді з Вами поділитися звітом з будівництва ЖК Utlandia 2 від 9 травня 2023 року.

-Набрано палубу перекриття над паркінгом, буде армування. Найближчим часом будемо приймати бетон на плиту перекриття над паркінгом Секції 3;

-Розпочато виготовлення огороджень для терас;

-Закінчено електромонтажні роботи на 2, 3 поверсі, паралельно ведуться роботи на 4 і 5 поверхах;

-У Секції 2 закінчено монтаж стояків побутової каналізації в повному об'ємі;

-Ведуться роботи по цементно-піщаній стяжці у Секції 2, в Секції роботи завершено;

-Гідроізоляція місць перемикання плити тераси і стіни будинку;

-Підготовка ліфтової шахти;

-Штукатурні роботи на 2 поверсі Секції 1 в квартирах та місцях загального користування;

-Утеплення фасаду, дюбеління мінеральної вати.

06 лип 2023 16:24

Добрий вечір, друзі! Раді з Вами поділитися звітом з будівництва ЖК Utlandia 2 від 3 червня 2023 року.
Utlandia 2+:
- На Секції 3 повністю виконано вертикал та перекриття 1-го поверху, над 2-им поверхом. 3-ій поверх у роботі.

- На 50% виконана рампа виїзду із паркінгу.

- Виконано зворотню засипку по периметру Секції 3.

- Демонтовано шпунт, який удержував грунт паркінгу.

- У Секції 4 зроблено шпунтове огородження, розроблено котлован.

- Защебенили основу та перевірили її для подальшого армування та бетонування фундаментної плити Секції 4.

Utlandia 2:
- Повністю виконана неексплуатована покрівля на Секції 1.

- У Секціях 1 і 2 виконані всі вимоги компанії Schindler для подальшого монтажу ліфтів.

- Виконуються електромонтажні роботи в Секції 1, з 2 по 8 поверхи зроблена розводка, 9 та 10 поверхи у роботі.

- 2,3,4 поверхи повністю поштукатурені.

- По стоякам холодної води виконані всі роботи в 1 і 2 Секціях.

- Виконуємо роботи на 2 поверсі Секції 1 по розводці опалення, теплої підлоги та холодної води.

- Відбувається процес приклеювання мінеральної вати, клінкерної плитки та затирка швів.

- Виконано гідроізоляцію терас.


29 лип 2023 19:58

Добрий вечір, друзі! Раді з Вами поділитися звітом з будівництва ЖК Utlandia 2 за липень 2023 року.

Utlandia 2+:

-Заармовано та забетоновано плиту над третім поверхом у Секції 3, фундаментну плиту паркінгу у Секції 4.


Utlandia 2:

- Завершено електромонтажні роботи у Секції 1, роботи у Секції 2 продовжуються;

- Повністю виготовлені та пофарбовані огородження терас по зовнішній чатсині Секцій 1 і 2;

- В процесі роботи з опалення та водопостачання на 4 і 5 поверхах;

- Оштукатурено гіпсом 6 поверх Секції 1, в роботі 7 поверх;

- Ведуться покрівельні роботи на Секціях 1 і 2;


- Розпочато фарбування декоративних елементів фасаду, найближчим часом почнеться встановлення огородження терас і корзин кондиціонерів.


04 вер 2023 17:05
Доброго дня! Звіт з будівельного майданчика за серпень 2023.

Utlandia 2:

- Змонтовано огородження терас, корзини кондиціонерів та закінчено фасадну частину;

- Закладка технологічних отворів;

- Роботи із гіпсової штукатурки на 7 і 8 поверхах зроблені в повному об'ємі;

- Сантехнічні роботи по стоякам теплопостачання в Секціях 1 і 2;

- У Секції 1 на 5-7 поверхах ведуться роботи по водопостачанню та теплопостачанню;

- Розпочато монтаж ліфту у Секції 1;

- Змонтовано котельню;

- Оздоблення димарів і парапетів;

- Силами електромонтажників у Секції 2 зроблено 2,3,4,5,8 і 9 поверхи.


Utlandia 2+:

- Зроблено вертикал та перекриття паркінгу у Секції 4, гідроізоляцію вертикальних елементів паркінгу, виконується зворотня засипка;

- Утеплення, приклеєння плитки, декоративна штукатурка та фарбування Секції 2.



12 лист 2023 16:43

Доброго дня! Звіт з будівельного майданчика за жовтень 2023.

Utlandia 2+:

- Змонтовано новий баштовий кран;

- У Секції 4 зроблено 1, 2, 3 поверхи, 4 у роботі;

- У процесі зовнішні стіни з газоблоку у Секції 3, виконані з 1 по 3 поверх.


Utlandia 2:

- Виконана зовнішня частина Секцій 1 і 2, ведуться роботи у внутрішній частині ЖК;

- Приклеєння плитки, оздоблення стін, встановлення вхідних дверей в квартири;

- Виконані всі роботи по гіпсовій і цементній штукарці, цементно-піщаній стяжці у Секціях 1, 2;

- Змонтовані ліфти;

- Зроблено всі електромонтажні роботи по квартирах в Секціях 1, 2;

- Гідроізоляція паркінгу.

19 січ 2024 13:24

Доброго дня! Звіт з будівельного майданчика за грудень 2023.


Utlandia 2:


- У Секціях 1 роботи місць загального користування виконані на 99%, у Секції 2 - на 80%;

- Завершено наступні процеси: цементно-піщана та гіпсова штукатурка, цементно-піщана стяжка, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи;

- Встановлення вхідних дверей в квартири в обох секціях;

- Фасадні роботи по зовнішній частині будинку виконані на 100%.


Utlandia 2+:


- Секція 4 зроблено з першого по четвертий поверх кладочні роботи по газоблоку, ведуться кам'яні роботи в середині самої будівлі на 1 і 2 поверхах;

- Секція 3 по моноліту зроблена до 4 поверху, ведуться кладочні роботи.


19 січ 2024 13:24

Добрий день! Можливе придбання житла за державними програмами.


18 лют 2024 16:26

Добрий вечір! Звіт з будівельного майданчика за січень 2024.

- Змонтовано електропідстанцію;

- Проведені кам'яні роботи в паркінгу.

Utlandia 2:

- Прокладання мереж теплопостачання;

- Прокладання слаботочної системи та відеонагляду, пожежної сигналізації.

Utlandia 2+:
- У Секції 3 зроблено 6 і 7 поверхи;
- Ведуться кам'яні роботи;
- 1-4 поверхи виконані зовнішні стіни;
- На Секції 4 ведеться внутрішня кладка з цегли 2НФ;
- Армування та та бетонування міжмаршових площадок із подальшим монтажем сходових маршів в Секціях 3 і 4.


Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше