Подати оголошення

ЖК Світло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Наддніпрянське шосе, 2а

ЗабудовникFUTURA HATA
Здача ЖК2021 - 2024 р.
Планування
від 27 946 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .199201. . .206
14 бер 2023 10:10

Mooris

Доброго дня, підскажіть, чи 2 чергу будують? А то проїжджали змін не побачили.

Так все будують всередині, взимку фасади не роблять 

18 бер 2023 09:01

А хтось знає які ліфти ставлять у другій черзі?

20 бер 2023 15:56

 Побував на майданчику. Будинок 8 фактично завершений моноліт і на половину зовнішні стіни. Роботи не велися. Можливо це пов'язано з частими тривогами в той день. Ніякого руху на будинках. Було чутно лише звуки різки бордюрного каменю чи плитки. Мабуть працювали ландшафтники на 2й черзі. В цілому не погано. до кінця 24 гроку могли би і здати.



09 квіт 2023 07:40

Сьогодні знову був біля будови. Знову не бачив робітників (субота), але прогрес є. Зовнігні стіни стоять вже до рівня меншої секції. Дуже добрі результати.

10 квіт 2023 04:26

Мені здається по  другій секції взагалі робота не проводиться. Як не приїду, що в будні дні, що в робочі, робітників і не видно. 

21 квіт 2023 10:20

Mooris

Мені здається по  другій секції взагалі робота не проводиться. Як не приїду, що в будні дні, що в робочі, робітників і не видно. 

По другій чи по третій? По другій роботи внутрішні, в їх і не побачите. Або ландшафтні, воно за парканом не видно. А на третій мало би бути видно. Але, якщо таки зупинилося, то це і не дивно. Ситуація не проста. Думаю бальшість кредитчиків не платять.

21 квіт 2023 19:11

А шлагбаум на першому в'їзді автоматично працює у всіх, чи як в кінці 22 року не працює, потім 01.2023 запрацював 3 неділі та знов не працює.

18 трав 2023 20:10

Знову проїжжав мимо. Будинки будуються. У 8-му повністю забудований фазад в бік двору. Дуже похвально!

21 трав 2023 15:44

Учора/сьогодні запрцював шлагбаум на в"їзд.

22 трав 2023 12:19

Останнім часом проїжджаю СвітлоПарк кожного дня, і можу сказати, що будівництво ведеться завжди - маленькими крочками, але завжди є робітники, за що величезна подяка забудовнику!!! Є надія що добудують, а не закинуть будівництво. На фоні інших київських забудовників Степан молодець!!! Так тримати

30 трав 2023 08:09

Документи на право власності усім вже видали з 1-3 домів?

31 трав 2023 10:12

roltd

Документи на право власності всі вже видали з 1-3 будинків?

Мені ні, дзвонив в офіс вже двічі, сказали що передзвонять, вже майже 2 місяці чекаю....

06 лип 2023 16:25

Доброго дня. А хтось знає коли здача паркінга?

07 лип 2023 10:03

Мэр города

Доброго дня. А хтось знає коли здача паркінга?

А ви вже документи на право власності оформили ?

20 лип 2023 06:41

Доброго! Була сьогодні у відділі продажу)

20 лип 2023 06:41


20 лип 2023 19:04

Сергій007

Мені ні, дзвонив в офіс вже двічі, сказали що передзвонять, вже майже 2 місяці чекаю....

Вибачте, дочекалися такі?

В мене 2 дні, щоб визначитись… Дякую!

20 лип 2023 19:04

Olga169

Доброго! Була сьогодні у відділі продажу)Поділіться новинами, що каже відділ продажу, які перспективи, сроки, як платити під час війни, діліться новинами, всім, що вивідали, будемо дуже Вам вдячні!

21 лип 2023 06:12

Улыбало от некоторых комментаторов, делающих акцент на  близость трассы, жд путей, ТЭЦ, ЛЭП, промзоны. Выводы таковы:

высказывающиеся понятия не имеют, что есть мой родной Киев ; не были на объектах, о которых пишут; не удосужились пройтись по территории СП и его окрестности.

На пальцах могу пересчитать ЖК, где находится комфортно! На основании сравнения! На основании собственных ощущений!

Если вы реально ищете место для жизни - езжайте на стройку! Я вам гарантирую- вы будете крайне удивлены!) Где-то разочарованы, где-то приятно ошарашены))

21 лип 2023 06:12

Начну по порядку.

Киевлянка. Детство и юность на Оболони. Последние 25 лет - возле метро Позняки. Что такое новострой на песках с отсутствием какой-либо инфраструктуры знаю на собственном опыте)) 

Вопросом покупки квартиры плотно занялась с пол года назад. За это время объездила с дюжину новостроек, разбросанных по Киеву. Главными критериями выбора были: 30% первый взнос и не менее 5-ти лет рассрочки от застройщика (для комфортного погашения , оглядываясь на происходящее в мире  (ковид) и на события в нашей стране). Не скажу, что таких объектов нет.

Но! У некоторых ЖК на однушки условия меняются (рассрочка уменьшается до 3-х лет), у других - цена неоправданно завышена.

Следующий критерий - это «выживаемость» ЖК в этих самых событиях (сдача очередей, ввод в эксплуатацию, получение прав собственности).

И пожалуй последний: возможность относительно свободно выехать и добраться в любую часть города с наименьшей потерей времени ( будь то авто или метро).

Поэтому СвитлоПарк.

Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx
1. . .199201. . .206
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше