Подати оголошення

ЖК Світло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Наддніпрянське шосе, 2а

ЗабудовникFUTURA HATA
Здача ЖК2021 - 2024 р.
Планування
від 27 946 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .187189. . .206
15 груд 2021 15:37

Елку/ялинку поставили во дворе, сегодня около 16ти зафоткал.

И дерево зацвело.



15 груд 2021 21:00

Друзі, 25 грудня о 13.30 ми влаштовуємо справжнє різдвяне свято у ЖК Svitlo Park!


У програмі Svitlo'Christmas Party:

- насичена розважальна програма;

- яскраві фотозони для ваших неймовірних світлин;

- веселі конкурси та новорічні подарунки;

- анімаційна програма для найменших гостей;

- гарячі напої та смаколики.


Ведучий свята - Денис Павленко.

Запрошуємо на свято наших Svitl'их інвесторів!

Кличте з собою друзів та рідних, буде весело.

Та уважно слідкуйте за нашими анонсами, щоб дізнатись більше про програму свята.



16 груд 2021 08:33

Привет, соседи! 8й дом 2 этаж

16 груд 2021 13:14

Dehumidi

Привет, соседи! 8й дом 2 этаж

привет-привет. Добавляйся в реестр :)

18 груд 2021 08:09

roltd

Да, я так говорил по словам моего одногруппника друга, у них сделано именно так.


Я проверил сегодня у себя в Свитлопарке - за півтори години на перекритих кранах не нарахувало анічого. Терморегуляторы ставил все на "снежинку". Может нужно было оставить на сутки/двое и проверить, но я этого уже не делал.


Значит здесь не считает, хотя трубка между подачей и обраткой есть, медная.


Утром в управл конторе девушка ничего не знает, сказала только, что от КиевТеплоэнерго, почему 2100 вместо 1566 грн - сама не знает, по платежкам тоже.

Сказала звонить в бухгалтерию, там городские номера, звонить буду с Пн уже. Сегодня были заняты керамогранитом укладкой плитки в ванной и я подготавливал теплый пол + обработка стен под грунтовку/шпаклевку.


С Пн позвоню в бухгалтерию и все уточню.

Батареи общего пользования холодные - внизу, на этажах.

У меня уже 0,138ГКал на счетчике.

Плитка кладется на голые стены без штукатурки? И так сойдет ))))

18 груд 2021 21:52


Фотоотчет от 18 декабря 2021 года!


18 груд 2021 21:56


По просьбам форумчан - дорога от метро Выдубычи к ЖК Свитло Парк!



Администраторы, если такое видео нельзя добавлять то удалите его просто, не надо меня блокировать за это, я на общее благо!

19 груд 2021 07:23

jokermaza

Плитка кладется на голые стены без штукатурки? И так сойдет ))))

Кто знает, тот поймет (староверы). Можно и так.

Мы вообще не будем делать штукатурку по кругу.

А всем другим - машинная штукатурка или ручная по всему периметру - тупо развод на деньги/материал.

19 груд 2021 10:50

В процесі ремонту зіштовхнулися з проблемою висихання стіни, за якою вентиляційна шахта. Поштукатурено у вересні в другій декаді. В листопаді сушили осушувачем і тепловентилятором. Всі стіни ок, крім цієї частини з вентиляційною шахтою, яка досі так і не висохла. Хтось стикався ще з такою проблемою? Що робити?

19 груд 2021 11:20

Svitlana112

В процесі ремонту зіштовхнулися з проблемою висихання стіни, за якою вентиляційна шахта. Поштукатурено у вересні в другій декаді. В листопаді сушили осушувачем і тепловентилятором. Всі стіни ок, крім цієї частини з вентиляційною шахтою, яка досі так і не висохла. Хтось стикався ще з такою проблемою? Що робити?

Вы уверенны что она именно мокрая? Штукатурка твердая может лежать на стенп но не посветлеть, у меня так было раз

19 груд 2021 11:53

roltd

Кто знает, тот поймет (староверы). Можно и так.

Мы вообще не будем делать штукатурку по кругу.

А всем другим - машинная штукатурка или ручная по всему периметру - тупо развод на деньги/материал.

Цілком підтримую.

19 груд 2021 11:56

Shupy

Вы уверенны что она именно мокрая? Штукатурка твердая может лежать на стенп но не посветлеть, у меня так было раз

Як вона може з вересня місяця не висохнути? Диво якесь. Я теж думаю, що вона просто не посвітліла.

19 груд 2021 12:05

Svitlana112

В процесі ремонту зіштовхнулися з проблемою висихання стіни, за якою вентиляційна шахта. Поштукатурено у вересні в другій декаді. В листопаді сушили осушувачем і тепловентилятором. Всі стіни ок, крім цієї частини з вентиляційною шахтою, яка досі так і не висохла. Хтось стикався ще з такою проблемою? Що робити?

В мене висохла у серпні за декілька днів. Вона дійсно сира на дотик?

19 груд 2021 12:12

nick123

Цілком підтримую.

Штукатурити потрібно там де це необхідно. Зараз взагалі в лофт-інтер‘єрах лишають цеглу і бетон полірованими і залакованими. А під кахель потрібно дивитись на скільки нерівні стіни, може де й потрібно буде підштукатурити.

19 груд 2021 14:12

nick123

Штукатурити потрібно там де це необхідно. Зараз взагалі в лофт-інтер‘єрах лишають цеглу і бетон полірованими і залакованими. А під кахель потрібно дивитись на скільки нерівні стіни, може де й потрібно буде підштукатурити.

+2 (лайка :-)

Заранее оббили все неровности на кирпичной (красной) кладке, вывели уровень. На сером кирпиче, белом и на монолите - мин слой 2-3 мм будет + декоративная штукатурка/краска (по желанию).

19 груд 2021 17:40

nick123

В мене висохла у серпні за декілька днів. Вона дійсно сира на дотик?

В серпні супер👌.  Вона сира. 🙁

19 груд 2021 17:41

Як я розумію це стіна де розташовані витяжки не лише ваші а й сусідські а ви її штробили, сверлили й т.д., а потім у сусідів не будуть працювати витяжки

19 груд 2021 17:56

Svitlana112

В серпні супер👌.  Вона сира. 🙁

Снимайте слой и смотрите откуда влага

19 груд 2021 19:18

Svitlana112

В процесі ремонту зіштовхнулися з проблемою висихання стіни, за якою вентиляційна шахта. Поштукатурено у вересні в другій декаді. В листопаді сушили осушувачем і тепловентилятором. Всі стіни ок, крім цієї частини з вентиляційною шахтою, яка досі так і не висохла. Хтось стикався ще з такою проблемою? Що робити?

Расскажу про случай в ЖК Лебединный где кто-то тоже додумался сделать, так как Вы. А именно в вент канале проложить трубы канализации и водоснабжения. Сверху прилетел камень и повредил все эти трубы. О последствиях догадайтесь сами...

19 груд 2021 21:02

errror

Як я розумію це стіна де розташовані витяжки не лише ваші а й сусідські а ви її штробили, сверлили й т.д., а потім у сусідів не будуть працювати витяжки

Вентканал уничтожен. Ну ничего, будут все на этажах нюхать жаренную картошечку с лучком мм апетитненько, как в общаге.

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .187189. . .206
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx