Подати оголошення

ЖК Садочок 2 черга

22 бер 2023 22:22

Шановні інвестори 2 черги ЖК Садочок, я створила цю групу з метою об'єднання та вирішення наших загальних питань, пов'язаних із закінченням та введенням в експлуатацію наших будинків.

Долучайтесь, разом ми зможемо вирішити усі питання.

У зв'язку із введенням воєнного стану Забудовник може заморозити будівництво, однак повинен був здійснити офіційні кроки, повідомити всіх нас про те, який стан справ.

Якщо ми з вами будемо мовчати, можемо залишитися без квартир.


21 квіт 2023 19:13

Наталія Артаміна


Шановні інвестори 2 черги ЖК Садочок, я створила цю групу з метою об'єднання та вирішення наших загальних питань, пов'язаних із закінченням та введенням в експлуатацію наших будинків.

Долучайтесь, разом ми зможемо вирішити усі питання.

У зв'язку із введенням воєнного стану Забудовник може заморозити будівництво, однак повинен був здійснити офіційні кроки, повідомити всіх нас про те, який стан справ.

Якщо ми з вами будемо мовчати, можемо залишитися без квартир.


Добрий день, Наталія!

Мене звати Катерина, я - інвестор 2 черги ЖК Садочок, будинок №6 (оформляли договір в  - 2021 році). Як і у вас, в мене теж є дуже багато запитань.   Планую найближчим часом намагатися зв'язатися з представниками як забудовника, так і ФФБ. Абсолютно підтримую вас, стосовно необхідності об'єднання інвесторів. Буду вдячна за будь-яку інформацію!  Дякую!

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx