Подати оголошення

ЖК Парк Плаза | Чабаны, ул. Машиностроителей, 14а

ЗабудовникБУДЕКО-2016
Здача ЖК2021 р.
Планування
від 29 900 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 5.
0/0%
0/0%
2/40%
1/20%
2/40%
1
13 лист 2020 18:42
Решили с мужем приобрести своё жилье. Объездили всю местность вокруг, вдоль и поперёк. В приоритете была транспортная развязка. Остановились спустя два месяца активного поиска на Квартал Плазе. Красивый дом, венецианка внутри, золотой лифт, окна есть витражные, терраса на крыше. А самое главное дом сдан! Дают рассрочку. Оформили документы, ждём когда доделают подъезд чтоб начать ремонт. Надеемся что сделали правильный выбор.
21 лист 2020 11:34
По договорам, как я понял, будут подписываться уже во всех секциях одновременно, то есть не раньше весны, но уже все коммуникации работают.
По качеству, я не спец,на сколько ровные стены пока не знаю, но то что вижу мне нравится - хорошие двери и окна, ровная чистовая стяжка, подъезд вообще круто выглядит. Теперь осталось надеятся что бы скорее все секции полностью закончили)


Мой вам совет, не пожалейте денег и сделайте обесшумку от всех соседей. И поговорите с соседями на эту тему (пусть делают у себя тоже) если не хотите детально знать, что у них в жизни происходит. Звукоизоляция желает и желает лучшего и льет слезы по этому поводу.
По всему остальному вопросов нет дом классный красивый и очень теплый.
14 січ 2021 16:22
Добрий день! Хтось має інформацію на якій стадії зараз роботи в Парк Плазі? Які реальні терміни здачі?
26 січ 2021 13:39
відвідавши будівництво можу сказати що раніше осені 21 року на ремонт ніхто не зайде, роботи йдуть але дуже повільно. 10 чол які зараз на будівництві можуть будувати такий об'єкт ще років з п'ять/ У відділі продажу кажуть що здадуть влітку, але слід зауважити що здача планувалась ще в березні 20-го
09 лют 2021 11:58
Доречі, Парк Плаза зараз активно будується. Обмеження тільки від погодніх умов і морозів. Отримати ключі влітку досить реально.
09 лют 2021 12:00
Тиждень тому у відділі продажу казали, що 3 секцію завершать в кінці лютого) PR - він такий. Доведеться трохи зачекати, враховуючи, що цього місяця вони багато просто фізично не зможуть зробити
23 лют 2021 16:54
Цитата "Terry_":


Мой вам совет, не пожалейте денег и сделайте обесшумку от всех соседей. И поговорите с соседями на эту тему (пусть делают у себя тоже) если не хотите детально знать, что у них в жизни происходит. Звукоизоляция желает и желает лучшего и льет слезы по этому поводу.
По всему остальному вопросов нет дом классный красивый и очень теплый.


Уровень шума, как в любом монолитно-каркасном доме, которых сейчас 80% новостроек. Закрывал окна, двери и слушал соседей через стену, критичного ничего нету, но шумка все равно желательна. Положительный момент, застройщик сдает квартиры с чистовым полом +5см пенопласта, что исключает возможность, что соседи сверху покладут плитку, или ламинат сразу на бетонное перекрытие, тогда уже не одна шумка не поможет)
Тихий дом, это если между соседями 40 см кирпича, но такого на рынке новостроек нету)
20 жовт 2021 19:46

Добрий день.   Власники, відгукніться.

09 груд 2021 11:46

Добрий день. Чи є власники квартири в Park Plaza?

11 груд 2021 11:31

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

04 січ 2022 13:43

SeVr

Добрий день. Чи є власники квартири в Park Plaza?

Добрий день. Являюсь власником.

04 січ 2022 13:43

Znatalka

Добрий день.   Власники, відгукніться.

Добрий день.А ви власник?

10 січ 2022 15:38

Alexandr F

Добрий день.А ви власник?

Добрий день. Моя сім'я купила квартиру в Парк Плазі. 

Цікавить, чи є інформація по оформленню договорів на світло і воду?

21 бер 2023 18:46

Являюсь інвестором!

Купила квартирку мамі! Мене все влаштовує, є якісь дрібні зауваження, але мені є з чим порівняти, тому то все дрібниці! Гарна місцевість, є озера поряд,прогулятися,вийти на пікнік поряд, а саме головне до метро Теремки до 10 хв, плюс поряд багато магазинів!

Чомусь смт Чабани ще не досить відомі, але там просто прекрасно! Я б назвала - це вже Київ!

Стосовно житла - чудова квартира в новобудові , приємно зайти в будинок!

06 квіт 2024 10:30

Здраствуйте жильці, ну що ж хотів прописати про ганебне ідіотизм і паскудство вашого управляючого а точніше отіметіваля . Сам мебельщик роблю меблі шафи кухні і як зрозуміло працюю з ліцевими і коштовними матерялами то якби ударять і царапать не зацікавлений (бо як зрозуміло це відбивається і на стіні і на матеріалі. Но суче ставлення управленцев (керівниками язик не повертається) вхідна група взагалі під завоз чого лібо що замовляє жилец не облаштована і це в будинку під ремонти, парко місця для розгрузки вам привезених матеріалів НЕ мае, ліфт не робе адекватно м'яко кажучи НО ВАМ ще предстоіт відстоювати людське ставлення і гідність перед управляючими коли вони блокуватимуть вам брелкі за не вчасну не сплату того що вони з вас захочуть. Зате як щось привіз то начальники що в домі що пробігають і за все лякають штрафами за вхідну групу (за двері які ламаються)за стіни які в общих зонах нежние, за ліфт який чаще не їзде або царапаеться (зате за ремонт вам вже доначисляють). Но думаю вся сволочность управленцев вилізе вам коли майже до продадуть м2...!

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше