Подати оголошення

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗабудовникZIM Group
Здача ЖК2015 - 2021 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
81з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .155157. . .897
25 лип 2016 09:33
Цитата "Karlitto":


150 000 / 750 = 200/12 = больше 16-и лет..срок окупаемости. есть ли смысл в такой покупке? разве что как актив, но насколько он рентабельный?!


ну пока ремонты не сделаем, об этом точно не будет возможности думать...
25 лип 2016 14:54
Цитата "Karlitto":


150 000 / 750 = 200/12 = больше 16-и лет..срок окупаемости. есть ли смысл в такой покупке? разве что как актив, но насколько он рентабельный?!


16 лет окупаемости, это очень нерентабельно)
25 лип 2016 16:09
Хотел спросить, а что за второй пункт пропуска?
25 лип 2016 21:03
Уважаемый Иванов И.И. Такой вопрос, согласно пункту 1.7 а также 2.2 вы нарушаете сами свой договор "Про надання інформаційних послуг".
Пока ни по одному из пунктов не было ничего выполнено, за 10 дней не было объявления о изменении договора на стендах, ни рассылака смс, ни тем более письменного уведомления.(на стенд повесили в пятницу 23.07, а до конца месяца 8 дней, это по изменениям.)
и самое главное пункт 5.3
за 30 дней вы обязуетесь уведомить Заказчика, то есть согласно договору которому мы подписали с "Прожект Консалтинг", вы обязаны обслуживать наши дома до 22 августа.
я пока за ОСББ не горю, я писал ране что мне нравится как обслуживаются дома(по крайней мере до сегодняшнего дня).
давайте жить дружно и выполнять свои обязанности, я хочу заселится в красивый и убраный дом, а не гадючник в который может всё превратится...
26 лип 2016 08:04
Сегодня 26 число, а смс о встрече с застройщиком так и не получил, как-то интересно получается)
26 лип 2016 08:12
Цитата "sirGHOST":
Уважаемый Иванов И.И. Такой вопрос, согласно пункту 1.7 а также 2.2 вы нарушаете сами свой договор "Про надання інформаційних послуг".
Пока ни по одному из пунктов не было ничего выполнено, за 10 дней не было объявления о изменении договора на стендах, ни рассылака смс, ни тем более письменного уведомления.(на стенд повесили в пятницу 23.07, а до конца месяца 8 дней, это по изменениям.)
и самое главное пункт 5.3
за 30 дней вы обязуетесь уведомить Заказчика, то есть согласно договору которому мы подписали с "Прожект Консалтинг", вы обязаны обслуживать наши дома до 22 августа.
я пока за ОСББ не горю, я писал ране что мне нравится как обслуживаются дома(по крайней мере до сегодняшнего дня).
давайте жить дружно и выполнять свои обязанности, я хочу заселится в красивый и убраный дом, а не гадючник в который может всё превратится...


Фотографии с размещением объявления я выкладывал в субботу, посмотрите посты за субботу.
СМС рассылка была, есть отчёт.
На счёт обслуживать до 22 августа, пожалуйста, обслужим.
26 лип 2016 08:15
Цитата "Jackfan":
Сегодня 26 число, а смс о встрече с застройщиком так и не получил, как-то интересно получается)



При подписании Предварительного договора, клиент даёт свои контактные данные, номер телефона, почтовый ящик, по которому был контакт с клиентом для подписания Основного договора и на который была произведена смс рассылка.
26 лип 2016 08:19
Мне смс-уведомление пришло 24-го,как и обещали
26 лип 2016 09:11
Цитата "Brda88":
Мне смс-уведомление пришло 24-го,как и обещали


Аналогічно
26 лип 2016 11:03
Добрый день,уважаемые владельцы!Есть такое коллективное письмо(в приложении) к руководству застройщика,которое планируется вручить на встрече 28 июля с подписями жильцов. Прочитайте его,прокомментируйте,предложите правки.Все желающие смогут его подписать за полчаса до собрания.Не оставайтесь равнодушными.Спасибо
Коллективное письмо
26 лип 2016 11:24
Цитата "Brda88":
Добрый день,уважаемые владельцы!Есть такое коллективное письмо(в приложении) к руководству застройщика,которое планируется вручить на встрече 28 июля с подписями жильцов. Прочитайте его,прокомментируйте,предложите правки.Все желающие смогут его подписать за полчаса до собрания.Не оставайтесь равнодушными.Спасибо


+1. сложность мне кажется будет с выбором представителей, мы просто не знаем друг друга.
26 лип 2016 11:28
Цитата "Karlitto":


+1. сложность мне кажется будет с выбором представителей, мы просто не знаем друг друга.

Согласен,но если выбирать председателя ОСББ,то это еще сложнее

Приходите пораньше дабы подписать обращение :ded:
26 лип 2016 11:28
Цитата "alk2802":

Есть вопрос. Для Киевэнерго и Киевводоканала адресов Практичная 2 и Практична 4 не существует. Проверено визитом в центры обслуживания. Когда внедомовые сети будут переданы на баланс городских сетей и мы получим возможность заключить прямые договора на воду и электричество?

Цитата "Halib":

Воду и канализацию передали
ТП передадим вместе с 4-м домом
Газ 1 сентября

Цитата "Vsevolod-V":

По информации от Водоканала, состоянием на 25.07.2016 заключить прямой договор адресу ул. Практичная,2 и 4, нет технической возможности. Они нас все также не видят в своей системе. Халиб, уточните, пожалуйста, какой датой ЗИМ передал документы на Киевводоканал. Водоканал утверждает, что ничего такого не было.

Цитата "Halib":

По данному вопросу, обратитесь пожалуйста в Проджект, они курируют подобные вопросы.

Обратились. ЖЕК уверен, что эти сети (вода и электричество) не передавались на балансы соответствующих городских сетей. Халиб не владеет информацией и выдает желаемое инвесторами/жителями за действительность.
26 лип 2016 11:48
Цитата "Brda88":
Добрый день,уважаемые владельцы!Есть такое коллективное письмо(в приложении) к руководству застройщика,которое планируется вручить на встрече 28 июля с подписями жильцов. Прочитайте его,прокомментируйте,предложите правки.Все желающие смогут его подписать за полчаса до собрания.Не оставайтесь равнодушными.Спасибо

Подписываю.
Предлагаю в таблице с подписантами уточнить для первой колонки, какой номер дома указывать - строительный или адресный, т.к. сейчас путаница - первый строительный=второй, второй строительный= четвертый. Давайте указывать строительный номер? и это же укажем в шапке таблицы?
26 лип 2016 11:57
Да, с адресами путаница... Может те кто будет подписи собирать разъяснять будут
Думаю правильно почтовый адрес указывать. ЖЕК не стройплощадку на баланс принимает
26 лип 2016 12:28
Цитата "Halib":


Фотографии с размещением объявления я выкладывал в субботу, посмотрите посты за субботу.
СМС рассылка была, есть отчёт.
На счёт обслуживать до 22 августа, пожалуйста, обслужим.

Да я за жек, но блин так с плеча рубить как-бы не хорошо, Смс не получали
26 лип 2016 23:24
Шановні власники квартир та інвестори перших 4х будівельних номерів будинків ЖК ПаркЛенд.
Завжди читав форум і вважав дуже корисним ваші обговорення щодо за будівельника і комплексу, саме завдяки йому мабуть і сформувалась частина довіри і, як наслідок покупка квартири. Скажу прямо, звати мене Віктор і я власник квартири в домі №1 (Практична 2). Нажаль, це моє перше повідомлення, але я не можу стояти осторонь досить важливого питання забезпечення функціонування нашого комплексу і будинку зокрема.
Хотів би перед зборами власників квартир в четвер прояснити деякі аргументи щодо ситуації, яка склалась.
Двоє шановних на форумі АннаКО та SanyaZ достатньо аргументовано не погоджувались з деякими положеннями щодо договору з ТОВ Проджект Консалтинг. Наскільки я зрозумів шановна пані Анна ще не має права власності на квартиру, а пан Олександр є власником квартири в першому або другому будинках (будівельних). Їхні висловлювання та позиції були спровоковані містичним паном Івановим, або Halib, який в певній, не зовсім соціальній формі, висловлюється маніпулює, шантажує інвесторів та навіть не може представитись. Напевне я здогадуюсь, що це вельмишановний пан Євген з відділу продажу СкайЛенд. Саме він протягом довгого часу постив в форумі інформацію і саме завдяки ньому наші хибні заперечення (застройщік абєщал, відєодамафони, калясачниє ітд. Ітп) перетворились в певну недовіру до виконання зобов’язань.
Давайте проаналізуємо:
1. По факту документи мають тільки два будинки.
2. Практично будинки не підключені до Київенерго як будинки а підключені до буд майданчика забудівельника, який доречі, зробив нам платіжні канікули та адекватний тариф як по всьому місту.
3. Згідно нових норм лічильники водопостачання в будинку №1 не дають можливості заключити прямий договір з водоканалом (повинні бути винесені в коридор), але ми з вами все одно отримуємо воду безкоштовно, та підписали договір з ПРоджект на відшкодування затрат.
4. Газу ще немає, але він буде, я впевнений в цьому, як обіцяли.
5. Кожного дня в нашому будинку прибирають.
6. Працює ліфт навіть тоді коли несвідомі власники, замість того щоб потратити в загальному 3-4 тис грн. на фізичний занос і виніс матеріалів не контролюють своїх будівельників, котрі кидають в ліфт мішки з цементом, штукатуркою та сміттям, як в порту в доках.
7. Пані Ольга сама з’являється в під’їздах, розвішує актуальну інформацію та допомагає стосовно стану справ в будинку.
8. У всіх є умови робити ремонт та спокійно користуватися всіма благами цивілізації. Якщо ви про тарифи, покажіть мені хоч один договір від київенерго, київгазу, теплокомуненерго чи Жеку, де у вас немає пункту про односторонню зміну тарифів.
Давайте будемо розумними та зважливо відноситись до ситуації, а саме:
1. По факту ми поки ще нічого ні з ким заключити не можемо, ні з водоканалом, ні з Київенерго. (Ні як осбб, ні як приватні власники. але у нас все є і світло і вода і труба)
2. Натомість забудовник та його дочірня фірма все зробила і робитиме для того, щоб надати всі послуги згідно зобов’язань, та як я вважаю трішечки більше. І поки вони там будуть будувати, вони будуть намагатися нас почути та допомогти нам, і поки ми не знаємо один одного про ОСББ розмова безпідставна. Я вже на своєму гіркому досвіді зіткнувся з тим коли «адставной палковнік» через рік функціонування ОСББ спокійненько собі купив нову Mercedes ML, а потім його ніхто не міг зняти.
3. Коли існує ОСББ, середньої кількості грошової маси не вистачає на додаткові потреби, і починається «на шлагбаум», «на парковочні обмежувачі», «на дочь вадітєля ахранніка ОСББ» та різноманітне інше. Додатково скидатись і нічого це не приносить, крім затрат.
4. Не пороти гарячки, а саме головне не вестися на провокації шановного Haliba, котрий по факту навіть не має ніякого юридичного відношення до ТОВ Проджект Консалтинг. Він просто директор продаж Скайленда, може дійсно «прєдставітель застройщіка» , який юридично нічого не має ні до ЖЕКу, ні до підключення газу, води, тарифів, прибирання території ітд. Його задачі просто продавати квартири.

І ще одне, шановні власники Зім Кепітал, вибачте що звертаюсь до вас не в особистій формі, але я переконаний що ви читаєте цей форум, а також не раз бачив вас і розумію, що ви адекватні молоді люди! Мені здається, що ким би не був шановний Halib, він спеціально і методично лізе не в свої справи та свідомо пошкоджує репутацію вашої Компанії. Можливо те, що було роздуто зі звичайного непорозуміння спеціально використовується у своїх корисних цілях. Можливо він хоче створити свій власний жек та надавати послуги, а можливо у нього особисті образи на вас та він псує репутацію ПаркЛенд.
Від себе особисто хочу закликати всіх власників з фізичними документами на квартири не вестися на провокації та вирішити проблему мирним шляхом, а інвесторів у яких немає ще права власності не підбурювати інших, не розібравшись в ситуації. В нас проблеми по суті немає, а технічні питання можна вирішити і не рубаючи гілки.
Радий буду особисто з вами познайомитися в четвер.
27 лип 2016 06:20
Шановний vspion, нажаль Ви також введені в оману дописати шановного користувача Halib. Нас не двоє незадоволених, і незадоволені ми не роботою. Наше ставлення вилажене в колективному листі що виложений кількома постам вище користувачем форуми.

Підкреслюю - ми не проти зіма як забудовника або як жека, люди дійсно зробили роботу не заради галочки. Ми всі дякуємо за зроблену роботу.
Але є прикре непорозуміння з приводу договору, який фактично не захищає нічиїх інтересів тому що може бути відмінний в судовому порядку. А це втрата коштів жеком та забудовником, і жильці також не можуть бути впевненими в подальшій роботі цього жеку. Це непорозуміння легко може бути виправлене складення юридично вірного і прозорного договору.

Друге питання - складність коммунікації. З слів Halib-а стало зрозуміло що не може забудовник або управляюча організація напряму працювати з кожним із жильців, це зрозуміло, коли збираються десять різних людей починається балаган, а тут 3 або навіть 4 будинки. Тому ми пропонуємо обрати представників від під'їздів або будинків. Рішення будут прийматись колегіально, а до виконавця буде приходити готовий запит з яким згодна більшість жильців. Звісно це не має стосуватись усунення недоліків.
27 лип 2016 06:32
Майже з усім згоден крім того що ви не повністю дочитали мій пост стосовно пунктів договору. Я згоден з невідповідністю договору але я його підписав. Тому що з їхньої сторони вони там теж не дуже щось можуть доказати. Але ініціативна група це добре тільки не осбб і не шантаж в стилі "застройщік абєщал". Листа я теж прочитав уважно. Тому завтра посплікуємось. Вдалого дня сусіде!
27 лип 2016 07:56
Цитата "Brda88":
Добрый день,уважаемые владельцы!Есть такое коллективное письмо(в приложении) к руководству застройщика,которое планируется вручить на встрече 28 июля с подписями жильцов. Прочитайте его,прокомментируйте,предложите правки.Все желающие смогут его подписать за полчаса до собрания.Не оставайтесь равнодушными.Спасибо

Разумно. Здраво. Надеюсь на взвешенное компромиссное решение.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .155157. . .897
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx