ЖК Науковий | Київ, вул. Петропавлівська 38,40
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 284.
| 150/53% | ||
| 32/11% | ||
| 53/19% | ||
| 23/8% | ||
| 26/9% |
МUR
Постійний користувач
111
14 липня 2014
07 серп 2014 15:38
Оголошення !!!
Інвесторам і хто планує стати інвестором "Наукового", зустріч із юристом відбудеться завтра 8.08.2014 року., по вул. Нижній Вал, буд. 19/21 (Подольського району, міста Києва) біля входу о 15 годині 45 хвилин. Я прийду і нагадую що юрист дасть відповідь на дослідження дозвільної документації і про забудавника, а головне відповідь по запитах у державні органи: 1. Подольська района адміністрація, 2. Департамент земельних ресурсів, 3. Державна архітектурно-будівельна інспекція. Вартість даної послиги 900 гривень, прохання активно приняти участь у законому процесі. Завчасно дякую за розуміння.
Всім Інвесторам хто вже вклав кошти в "Науковий" і має основний договір і попередній договір - прохання скопіюйте і при зустрічі з юристом ми всі разом переходими до другого етапу. Експертиза договорів і рекомендації що до змін у договорах і які краще договора заключати і так далі, гутуйте особисті питання. Вартість даної послиги 800 гривень, прохання Інвесторам активно приняти участь у законому процесі а не бла, бла, бла... і сподіватися що хтось за Вас рішить Ваші проблеми.
Я пітримую громацьку позицію на 100 % - simon272 , я теж не хочу потрапити у халепу і щоб ніхто не потрапляв, тому перештраховуюсь на цьому єтапі. Краще синичка у руках - ніж журавель у небі.... і так далі а головне Інвестори і хто планує стати ним - ОБ'ЄДНУЄМСЯ !!! Разом нас багато - нас не подолати у суді.
Інвесторам і хто планує стати інвестором "Наукового", зустріч із юристом відбудеться завтра 8.08.2014 року., по вул. Нижній Вал, буд. 19/21 (Подольського району, міста Києва) біля входу о 15 годині 45 хвилин. Я прийду і нагадую що юрист дасть відповідь на дослідження дозвільної документації і про забудавника, а головне відповідь по запитах у державні органи: 1. Подольська района адміністрація, 2. Департамент земельних ресурсів, 3. Державна архітектурно-будівельна інспекція. Вартість даної послиги 900 гривень, прохання активно приняти участь у законому процесі. Завчасно дякую за розуміння.
Всім Інвесторам хто вже вклав кошти в "Науковий" і має основний договір і попередній договір - прохання скопіюйте і при зустрічі з юристом ми всі разом переходими до другого етапу. Експертиза договорів і рекомендації що до змін у договорах і які краще договора заключати і так далі, гутуйте особисті питання. Вартість даної послиги 800 гривень, прохання Інвесторам активно приняти участь у законому процесі а не бла, бла, бла... і сподіватися що хтось за Вас рішить Ваші проблеми.
Я пітримую громацьку позицію на 100 % - simon272 , я теж не хочу потрапити у халепу і щоб ніхто не потрапляв, тому перештраховуюсь на цьому єтапі. Краще синичка у руках - ніж журавель у небі.... і так далі а головне Інвестори і хто планує стати ним - ОБ'ЄДНУЄМСЯ !!! Разом нас багато - нас не подолати у суді.
Вареник
В
Постійний користувач
197
22 травня 2014
07 серп 2014 16:03
Цитата "ZGA":Прогресс за неделю. Фото 1.07 и сегодня утром 7.07 Будем надеяться что отставание на 3 мес. - это максимум который застройщик мог допустить на данный момент.
Да уж, прогресс заметен даже невооруженным глазом.
Темпы строительства впечатляют. Смотрю им уже месяца не хватает для строительста ОДНОГО этажа, наверное хотят перейти на новый уровень- 1 этаж за 2 месяца.
Конечно, хочеться "надеяться что отставание на 3 мес. - это максимум который застройщик мог допустить на данный момент."
Но с ихними темпами в это вериться с большим трудом.
Да, по графику застройщика отставание в 4 этажа, а это не факт, что отставание в 3 месяца.
Шарики и Барбосы, головы бы им поотбивать.

Вареник
В
Постійний користувач
197
22 травня 2014
07 серп 2014 16:07
Цитата "МUR":Оголошення !!!
Інвесторам і хто планує стати інвестором "Наукового", зустріч із юристом відбудеться завтра 8.08.2014 року., по вул. Нижній Вал, буд. 19/21 (Подольського району, міста Києва) біля входу о 15 годині 45 хвилин. Я прийду і нагадую що юрист дасть відповідь на дослідження дозвільної документації і про забудавника, а головне відповідь по запитах у державні органи: 1. Подольська района адміністрація, 2. Департамент земельних ресурсів, 3. Державна архітектурно-будівельна інспекція. Вартість даної послиги 900 гривень, прохання активно приняти участь у законому процесі. Завчасно дякую за розуміння.
Всім Інвесторам хто вже вклав кошти в "Науковий" і має основний договір і попередній договір - прохання скопіюйте і при зустрічі з юристом ми всі разом переходими до другого етапу. Експертиза договорів і рекомендації що до змін у договорах і які краще договора заключати і так далі, гутуйте особисті питання. Вартість даної послиги 800 гривень, прохання Інвесторам активно приняти участь у законому процесі а не бла, бла, бла... і сподіватися що хтось за Вас рішить Ваші проблеми.
Я пітримую громацьку позицію на 100 % - simon272 , я теж не хочу потрапити у халепу і щоб ніхто не потрапляв, тому перештраховуюсь на цьому єтапі. Краще синичка у руках - ніж журавель у небі.... і так далі а головне Інвестори і хто планує стати ним - ОБ'ЄДНУЄМСЯ !!! Разом нас багато - нас не подолати у суді.
Спасибо за информацию, постараюсь быть на встрече.
Cinderella
C
Новачок
11
04 червня 2014
08 серп 2014 07:26
Цитата "МUR":Краще синичка у руках - ніж журавель у небі.... і так далі а головне Інвестори і хто планує стати ним - ОБ'ЄДНУЄМСЯ !!! Разом нас багато - нас не подолати у суді.
MUR, ви збираєтесь відразу в суд? Нащо ці казки про "майбутнє інвестування" ?
МUR
Постійний користувач
111
14 липня 2014
08 серп 2014 11:19
Цитата "Cinderella":
MUR, ви збираєтесь відразу в суд? Нащо ці казки про "майбутнє інвестування" ?
У мене всі варіанти прораховані повині бути, і замовник мусить знати що зміни в проекті після експертизи - А ГОЛОВНЕ БЕЗ ПОГОДЖЕННЯ ІЗ ІНВЕСТОРОМ (що до смітепроводу, паркінгу, кладовок , фасаду, зміна планування то що...(технічних характеристик)), це йому із рук не зійде.
МUR
Постійний користувач
111
14 липня 2014
12 серп 2014 15:27
Оголошення
Вареник
В
Постійний користувач
197
22 травня 2014
12 серп 2014 18:30
Цитата "МUR":[attachment=0]10443443_536081846428294_9106147167559480091_n[1].jpg[/attachment]
Шановний MUR, Ви вже стали инвестором Наукового???
Borisovna
Старожил
601
23 жовтня 2013
12 серп 2014 18:49
А как там стройка?
Может у кого есть пара-тройка фото.
Порадуйте (или наоборот).
Может у кого есть пара-тройка фото.
Порадуйте (или наоборот).
kastja
Гість
3
08 лютого 2014
13 серп 2014 08:52
Вчера после обеда устанавливали опалубку пола следующего этажа.
Borisovna
Старожил
601
23 жовтня 2013
13 серп 2014 14:44
Это пол 15-го этажа?
Вареник
В
Постійний користувач
197
22 травня 2014
13 серп 2014 18:54
Цитата " Borisovna":Это пол 15-го этажа?
Смеетесь.....?
Еще 14 этажа нет, а до 15 эще пару месяцев.
Сегодня днем проездал мимо, остановился посмотреть.....
Все так же 13 этажей.
Только начали ложить опалубку 14 эт (пол).
Не выложили даже до половины.
Активность нулевая, на верху увидел аж одного рабочего.

Borisovna
Старожил
601
23 жовтня 2013
13 серп 2014 19:22
На фото ZGA от 07.08 (утро) залиты почти все вертикали 14-го этажа.
Так что если делают опалубку (пол), то как минимум пол 15-го этажа.
Так что если делают опалубку (пол), то как минимум пол 15-го этажа.
Вареник
В
Постійний користувач
197
22 травня 2014
13 серп 2014 19:24
Извините..., запутался....
Таки да, опалубка 15 этажа.
Таки да, опалубка 15 этажа.
Вареник
В
Постійний користувач
197
22 травня 2014
13 серп 2014 19:27
Просто так долго вымучивали 14 этаж, что я думал на этом все и останвится. Волнение, негодование....в голове все перемешалось.
Borisovna
Старожил
601
23 жовтня 2013
13 серп 2014 19:51
В принципе построили 14-й быстро.
Долго начинали. Тут как получается -
если зашла на стройку постоянная бригада
монолитчиков, то только этажи успевай считать (как весной).
А если монолитчики появляются от случая к случаю
(перебрасывают на пару дней с других объектов), то
получаем тягомотину - как с 12 и 13 этажами.
Долго начинали. Тут как получается -
если зашла на стройку постоянная бригада
монолитчиков, то только этажи успевай считать (как весной).
А если монолитчики появляются от случая к случаю
(перебрасывают на пару дней с других объектов), то
получаем тягомотину - как с 12 и 13 этажами.
МUR
Постійний користувач
111
14 липня 2014
14 серп 2014 19:47
atb писал(а):
Декларация скасованна!!!
//newbud.ua/business/news/kievskiy-gask- ostanovil-tri-krupnyh-stroitelstva
Вот и подтвердилась информация моих звонков в ГАСК.
ZGA писал(а):
Инфо: Декларація про початок виконання будівельних робіт № КВ 083131120075 від 22.04.2013р. Замовник ДП "Державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут інноваційних технологій в енергетиці та енергозбереженні". -Анульована 24.06.14
Borisovna
Старожил
601
23 жовтня 2013
14 серп 2014 21:08
Это все и так знают.
ЮГТ
Ю
Новачок
17
25 червня 2014
15 серп 2014 05:05
Цитата "МUR":atb писал(а):
Декларация скасованна!!!
//newbud.ua/business/news/kievskiy-gask- ostanovil-tri-krupnyh-stroitelstva
Вот и подтвердилась информация моих звонков в ГАСК.
ZGA писал(а):
Инфо: Декларація про початок виконання будівельних робіт № КВ 083131120075 від 22.04.2013р. Замовник ДП "Державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут інноваційних технологій в енергетиці та енергозбереженні". -Анульована 24.06.14
МУР у Вас опоздалая реакция, мы ето видели уже давно, полистайте внимательно страницы форума )))))
Borisovna
Старожил
601
23 жовтня 2013
15 серп 2014 16:22
Что-то Колобок совсем пропал.
Ни его, ни фотографий.
Слышал, что вроде бы стеклили.
Ни его, ни фотографий.
Слышал, что вроде бы стеклили.
GeorgeM
G
Ветеран
4 799
23 листопада 2012
15 серп 2014 16:58
Новости от ГАСК //dabi.uss.gov.ua/news_text.php?id=1273
Цитата:15.08.2014
Столична Інспекція держархбудконтролю призупинила будівельні роботи на Подолі та оштрафувала порушника на 900 тисяч гривень
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві зупинила будівельні роботи за адресою: вул. Петропавлівська, 40 (Подільський район) та оштрафувала порушника містобудівного законодавства на суму 901,3 тис. грн. За вказаною адресою згідно дозвільної документації планувалась реконструкція житлового будинку. На даному об’єкті столична Інспекція виявила заниження категорійності будівництва (з IV на ІІІ категорію) та 24 червня скасувала декларацію про початок виконання будівельних робіт. Станом на сьогодні Інспекція не видавала дозволу та не реєструвала інших документів дозвільного характеру щодо цього будівництва.
Проте, 14 липня на вимогу Служби безпеки України із залученням співробітників Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ Інспекція провела повторну перевірку. Встановлено, що продовжуються будівельні роботи по будівництву житлового комплексу «Науковий». Зокрема, будується 13-й поверх житлового багатоквартирного будинку (I секція), а також поряд із цим житловим будинком виконуються будівельні роботи із влаштування паль фундаменту (II секція). Ці роботи відбуваються без отримання дозволу на виконання будівельних робіт (категорія складності IV). Цим порушено ч.1 ст.34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Під час перевірки, особи, які знаходились на будівельному майданчику, проектно-дозвільних документів не надали.
Також працівники Інспекції держархбудконтролю виявили, що на першому поверсі житлового багатоквартирного будинку (I секція) експлуатуються нежитлові приміщення, у якості відділу продажу ЖК «Науковий», без прийняття в експлуатацію. Це порушує ч.8 ст.39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
За результатами перевірки складені приписи про зупинення будівельних робіт до усунення порушення та про заборону експлуатації нежитлових приміщень. Винесено постанови про накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності на загальну суму 901,3 тис. грн.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше