Подати оголошення

ЖК На Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 20 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
203з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 37.
5/14%
6/16%
5/14%
9/24%
12/32%
1. . .444546
15 жовт 2024 05:43

Funny Man

Будинок не зданий!

Ці 30 квартир у нашому домі "висять" на сайті Атланту ще з зими 2022 тому не будемо на нього спиратись, ваша інформація є смішною та я зараз це доведу. Через всім відому ситуацію, купівельна спроможність населення впала, тому Атлант збільшив термін розстрочки з 3 до УВАГА 5 років. Наскільки ми знаємо, розстрочка надається при першому внески з 30% усереднимо до  45% вашу суму до $450 тисяч з фантомного $1 якого ви нарахували. Залишок суми розтягніть на 5 років. 


 У якому році ви живете що за 1 мільйон доларів ви хочете побудувати 2-3 будинки?)))))щось я не бачу тих будинків.


Також хочу вам пояснити, якщо якісь грощі з нашого ЖК Атлант заробить, то вони не йдуть у наш ЖК, забудовник на власний розсуд розподіляє їх на той об'єкт який вважає потрібним, ТА ЯК ВЖЕ Є ПРАКТИКА, НАШ ЖК Є ОСТАННІМ У ЧЕРЗІ, СТРОКИ ЗАТРИМКИ КАЖУТЬ САМІ ЗА СЕБЕ. Стосовно практики оплати опалення, та абонентського обслуговування опалення. Ви дійсно вважаєте що забудовник який щомісяця підвищує ціни, щороку підвищує % на розстрочку та економить 20 мішків штукатурки та оплату робітникам за цю роботу, на квартиру- буде оплачувати опалення 400 квартир?)))) Давайте вже перестанете вішати лапшу. ТРЕТІЙ РІК прострочки здачі будинку, четверта зима без опалення, це факти. Не ефімерна здача через місяць якої не буде, не оплата опалення якого також не буде. Абсолютно НЕ КОМПЕТЕНТНА ОРГАНІЗАЦІЯ.

Хто зна, чому наш ЖК останній у списку, а при виборі ЖК Одеський бульвар пропонує квартири і від ЖК На Озерній? Давайте будемо об'єктивними, що зараз у більшості продажі йдуть у зданих будинках і продажі йдуть за рахунок сертифікатів або кредитів Єоселя. Тому здача будинків в експлуатацію є запорукою стабільних продажів. 

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .444546
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше