Подати оголошення

ЖК "Lemonade", ул. Ломоносова, 36а - "GEOS"

ЗабудовникGEOS
Здача ЖК2015 - 2018 р.
Планування
від 19 500 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 131.
13/10%
19/15%
63/48%
27/21%
9/7%
1. . .141143. . .183
07 черв 2016 07:53
Цитата "Grigoriy M":
Доброго дня, колеги!
Мене запросили в ГЕОС, зробили допугоду, я доплатив. 4 дом.

Доброго дня!
За скільки площі доплачували, якщо не секрет? І які кроки будуть далі? ГЕОС щось говорить про те, коли вже можна буде користуватися квартирою?
07 черв 2016 07:59
Цитата "el-di":

Доброго дня!
За скільки площі доплачували, якщо не секрет? І які кроки будуть далі? ГЕОС щось говорить про те, коли вже можна буде користуватися квартирою?


За 0.09 кв.м. Приблизно через 1 міс. підписання угоди купівлі-продажу. Після цього ключі. Строки називають приблизні, я думаю що це відбудеться одразу після закінчення будівельних робіт і підписання нами актів прийомки квартир.
07 черв 2016 08:05
Цитата "Grigoriy M":

За 0.09 кв.м.

Тобто, Ви доплатили за 9 квадратних сантиметрів? Справа в тому, що моє планування зменшилося на 8 кв. см, і у відділі по роботі з інвесторами мені сказали, що похибка в 10 кв. см у бік зменшення чи збільшення не повертається і не доплачується відповідно...
07 черв 2016 08:09
Цитата "el-di":

Тобто, Ви доплатили за 9 квадратних сантиметрів? Справа в тому, що моє планування зменшилося на 8 кв. см, і у відділі по роботі з інвесторами мені сказали, що похибка в 10 кв. см у бік зменшення чи збільшення не повертається і не доплачується відповідно...


Це ж добре, що Вам не потрібно зайвий раз їхати туди. Я теж не хотів, часу немає, але мені сказали що треба.
07 черв 2016 08:24
Цитата "Grigoriy M":

Це ж добре, що Вам не потрібно зайвий раз їхати туди. Я теж не хотів, часу немає, але мені сказали що треба.

Вибачте, прорахувалася. Усе правильно - Ви доплатили за 900 кв. см (0,09 кв. м) :)
07 черв 2016 08:30
Цитата "el-di":

Вибачте, прорахувалася. Усе правильно - Ви доплатили за 900 кв. см (0,09 кв. м) :)


Тепер зрозуміло, нічого
08 черв 2016 15:02
Хто підкаже, на які стадії повинні виглядати виводи холодної та гарячої води в кухні, туалеті, ванні?
Останній раз як оглядав квартиру здається зауважив лише закольцовані пластикові труби з одітими червоними та синіми кожухами.
На сусідній вітці зустрічав фото з продовженими та прикріпленими металевими трубами.
У кого як, поділіться.
08 черв 2016 17:51
Сегодня сделали доплату . Были на стройке, подписали письмо, работа идет, кладут плитку, благоустраивают территорию.
09 черв 2016 17:30
Прошу откликнуться инвесторов дома № 1, 2-х комнатные квартиры. У всех одинаковое увеличение площади или замеры индивидуальные по каждой квартире? В договоре площадь 71,68 м.кв., в техпаспорте, якобы после замеров - 73,2 м.кв. Интересно как квартира выросла на 1.52 м.кв.? Единственная версия - неровно положили плиты и соседние квартиры уменьшились... Сомневаюсь... Очень может быть, что квартиры, примыкающие к 2-комнатной - тоже приросли в площади... Интересно, а данные замеров можно оспорить?
09 черв 2016 17:39
Цитата "Vlad127":
Единственная версия - неровно положили плиты и соседние квартиры уменьшились... Сомневаюсь... Очень может быть, что квартиры, примыкающие к 2-комнатной - тоже приросли в площади... Интересно, а данные замеров можно оспорить?

если у Вас договор с КГС, то слыхал версию о том что прирост произошел из-за того что изначально планировалась сдача с отделкой, а потом из-за падения цен на недвижимость, решили отказаться от этой идеи, ну и собственно вылезла разница из-за того что сдают без штукатурки...
09 черв 2016 18:05
Цитата "Vlad127":
Прошу откликнуться инвесторов дома № 1, 2-х комнатные квартиры. У всех одинаковое увеличение площади или замеры индивидуальные по каждой квартире? В договоре площадь 71,68 м.кв., в техпаспорте, якобы после замеров - 73,2 м.кв. Интересно как квартира выросла на 1.52 м.кв.? Единственная версия - неровно положили плиты и соседние квартиры уменьшились... Сомневаюсь...

У нас тоже самое. Причем, с учетом первоначального объяснения (была разница в планах по дому №4 и №1, в одном случае учитывали погрешность на штукатурку, в другом - нет), для меня это не было сюрпризом - размер доплат я скалькулировала еще до замеров БТИ.
Цитата "Lillafured":

По поводу дополнительных метров - выше озвучивали +0,8. Не думаю, что у нас будет намного больше (до 1-2 м максимум).
Т.е., например, расчет: 0,8 ( макс.2, по фиксированной цене, если первоначально было оплачено 99%) = 0,8(макс.2)*13550=10840(макс.27100). И все.
09 черв 2016 18:29
Всем добрый вечер.
Принимая во внимание, что у нас сформировалась проактивная группа активистов, для которой собрать 30 подписей инвесторов за неполную неделю - не проблемма, есть следующее предложение.
Учитывая, что сроки окончания строительства, указанные ЗЗБК в последнем письме (от апреля) были по непонятным причинам сорваны, а так же тотальное молчание всех 'представителей стройки', предлагаю продолжить забытую переписку. А именно, Написать коллекиивное письмо с требованием прокомментировать невыполнение указанных ранее сроков, указать причины очередного срыва сроков, описать оставшиеся работы, а так же новые плановые сроки сдачи обьекта.

К сожалению, никаких других инструментов борьбы за свои права на данном этапе не вижу.

Ваши комментарии приветствуются.
09 черв 2016 19:14
Цитата "UA_banker":
Всем добрый вечер.
Написать коллекиивное письмо с требованием прокомментировать невыполнение указанных ранее сроков, указать причины очередного срыва сроков, описать оставшиеся работы, а так же новые плановые сроки сдачи обьекта.

формальная причина уже озвучена, идет передача объекта на баланс ЖЭО, если Вам станет легче от того что Вы увидите это на официальной бумаге, то тогда конечно...давайте письма писать...
09 черв 2016 22:07
підтримую усі форми колективних та індивідуальних скарг, оскільки порозводили тут “потьомкінські села” – ремонти чи не в половині квартир “тривають”, а за фактом – ні документів, ні води, ні електрики. Спочатку розповідали про зиму, кивали на відсутність поштової адреси, відсилали до ЗЗБК – допоки навіть сліпому стало очевидно, що в “поганого танцора” не готовий будинок. Такими темпами ремонти почнуться ближче до зими. Зі свого боку запитую в Геоса:
Geos, where is my apartment? Today, June 10, 2016.
10 черв 2016 14:30
Цитата "Andriy_Vasilovich":
підтримую усі форми колективних та індивідуальних скарг, оскільки порозводили тут “потьомкінські села” – ремонти чи не в половині квартир “тривають”, а за фактом – ні документів, ні води, ні електрики. Спочатку розповідали про зиму, кивали на відсутність поштової адреси, відсилали до ЗЗБК – допоки навіть сліпому стало очевидно, що в “поганого танцора” не готовий будинок. Такими темпами ремонти почнуться ближче до зими. Зі свого боку запитую в Геоса:
Geos, where is my apartment? Today, June 10, 2016.


А Ви впевнені, що представники ГЕОС володіють англійською? :-)

Враховуючи те, як вони будують (а це їх спеціальність), думаю вони Вас не зрозуміють :-)
10 черв 2016 15:56
Цитата "Сергей Киев":

формальная причина уже озвучена, идет передача объекта на баланс ЖЭО, если Вам станет легче от того что Вы увидите это на официальной бумаге, то тогда конечно...давайте письма писать...


Сергей, к сожалению на данном этапе других механизмов влияния на группу 'продавец/ген подрядчик/ жек' у нас нет. Какие то полу официальные запросы - единственное, что заставляет их шевелиться. Просто ждать и ничего не делать, тоже вариант, но мы его уже пробовали:)
Однозначно, если идея не набирает критической массы поддержки, то настаивать не вижу смыла.
П.С. вернемся к данной идее в июле;(
10 черв 2016 21:34
особисто я хотів би почути позитивні новини хоч китайською мовою, але їх немає, і грошовитий інвестор, який часто володіє англійською, теж має знати правду. Думка кожного справжнього інвестора – це голос з народу. Якщо голосів багато – вони проб’ються через завісу відволікаючих маневрів “найнятої гвардії”, дійдуть до свідомості потенційних інвесторів, відобразяться в їх діях (бездіяльності) й спонукатимуть забудовника до активізації роботи
11 черв 2016 17:00
Цитата "Andriy_Vasilovich":
Якщо голосів багато – вони проб’ються через завісу відволікаючих маневрів “найнятої гвардії”, дійдуть до свідомості потенційних інвесторів, відобразяться в їх діях (бездіяльності) й спонукатимуть забудовника до активізації роботи

застройщик ЗЗБК-1, им пофигу на глас народа
соучастники строительства ГЕОС и КГС уже все продали, им так же пофиг на глас народа, единственный кому не пофиг, это "БТ", ибо им еще вторую очередь продавать, они и так ушли с этого форума, потому что здесь сложно искать инвесторов, учитывая какие качели происходят с первой очередью, и главное потенциальные инвесторы все это могут прочесть без прикрас... поэтому единственный на кого надо давить, это "БТ", теперь вопрос, как?
11 черв 2016 20:03
В мене договір із Геосом (ЗЗБК, БТ там не фігурують, отже вони нічого мені не повинні), тобто попит з Геоса. Ми їм, судячи з темпів будівництва, вже не цікаві. Але в Геоса є інші будівельні проекти, розумним інвесторам яких досить цікаво дізнатися, як Геос поводиться із своїми клієнтами, що чекати від цього забудовника, і ми їм можемо в цьому допомогти. Наша систематична, щира й правдива допомога здатна вплинути на обсяги продажів, тобто бути дієвим важелем спонукання до виконання договору. Можна, звичайно, сидіти склавши руки й чекати, повторювати як мантру, що все буде добре, але третій рік будівництва за принципом “будую, коли хочу й кончу, коли заманеться” доводить неефективність заспокійливих засобів.
Щодо вашого останнього запитання – можливо, якщо б я був у Києві й мені це дуже припекло – поставив палатку поблизу ЖК або центрального офісу Геоса чи БТ, організував PR супроводження, чергування декількох інвесторів біля неї від набігів “випадкових” хуліганів тощо, способів дуже багато, важливо не сидіти й працювати в правовому полі.
11 черв 2016 22:09
Цитата "Andriy_Vasilovich":

Щодо вашого останнього запитання – можливо, якщо б я був у Києві й мені це дуже припекло – поставив палатку поблизу ЖК або центрального офісу Геоса чи БТ, організував PR супроводження, чергування декількох інвесторів біля неї від набігів “випадкових” хуліганів тощо, способів дуже багато, важливо не сидіти й працювати в правовому полі.

А в палатці що - бананами б та черешнею торгували? Чи залежно від сезону? Які іще деталі маркетингового плану? 6-)
Цитата "Andriy_Vasilovich":
Думка кожного справжнього інвестора – це голос з народу. Якщо голосів багато – вони проб’ються через завісу відволікаючих маневрів “найнятої гвардії”, дійдуть до свідомості потенційних інвесторів, відобразяться в їх діях (бездіяльності) й спонукатимуть забудовника до активізації роботи

"Над седой равниной моря ветер тучи собирает.
Между тучами и морем гордо реет буревестник,
черной молнии подобный".
А про які такі відволікаючі маневри "найнятої гвардії" мова? Серед нас тут є агенти впливу? І добре ж вони замаскувались... :wow:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .141143. . .183
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше