Подати оголошення

ЖК Місто Квітів | Обрій, МЖК Оболонь | ул. Тираспольская, 43

ЗабудовникМЖК Оболонь, ІБК ОБРІЙ
Здача ЖК2017 - 2021 р.
Планування
від 34 100 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 5.
2/40%
0/0%
2/40%
0/0%
1/20%
1. . .392394. . .794
19 груд 2017 07:47
IvanL, вчора погуглила паркетну дошку, то м. кв. виходить десь 600-800 грн сама дошка. Якщо замовляти десь у Ів.-Франківську/Львові на пряму, то може й дешевше. Штучний - ще дешевше. Насправді хороший ламінат також десь в цьому ціновому діапазоні.
19 груд 2017 08:50
Цитата "Anuto44ka":
Интересно,как выглядит этот проект?

Фото, яке я виклала після повідомлення і є проект
19 груд 2017 08:51
Цитата "Anuto44ka":

Как выглядит схема? Застекление в пол?

Подивіться фото після мого повідомлення. Це і є проект. Склити можна не в підлогу, знизу можна ставити сендвіч панелі.
19 груд 2017 09:48
Цитата " Semmi":
... балкони склити МОЖНА!!! із будь якою фірмою, але за схемою Жека і білого кольору...

Как по мне, схема Жэка очень неудобная. Ширина створки на лоджии выходит 75 см (для сравнения, дверь в санузел обычно 60 см). Чтоб открыть такое окно на распашку придётся пртжиматься к противоположной стенке...
На балконе чуть уже створки, но не на много.
В общем, НЕУДОБНО!
19 груд 2017 10:03
уважаемые инвесторы квартир на ЛЕП в доме 1А секция 2!!!
загляните пожалуйста на ветку
Куплю - продам - услуги - ЖК "Місто Квітів"
я там написала НЕ КОММЕРЧЕСКОЕ предложение вам!
19 груд 2017 10:57
Цитата "A_Sa":

Ширина створки на лоджии выходит 75 см

69 см
19 груд 2017 11:03
Цитата "A_Sa":
Ширина створки на лоджии выходит 75 см

Цитата "LVG80":
69 см

3080 / 4 = 770. Сама створка, конечно, чуть меньше выходит, но все-же, откуда 69? Хоть это и не столь принципиально.
19 груд 2017 11:18
Цитата "A_Sa":


3080 / 4 = 770. Сама створка, конечно, чуть меньше выходит, но все-же, откуда 69? Хоть это и не столь принципиально.

ширина профиля 8 см, их таких четыре, итого минус 32 см, имеем- (3080-320)/4=690, вообще не принципиально.Хорошего дня)))
19 груд 2017 11:22
Цитата "LVG80":

ширина профиля 8 см, их таких четыре, итого минус 32 см, имеем- (3080-320)/4=690, вообще не принципиально.Хорошего дня)))

их даже 5, боковые стойки тоже в нормальную ширину, значит даже 670 выходит, но то таке
19 груд 2017 11:37
Цитата "LVG80":
ширина профиля 8 см, их таких четыре, итого минус 32 см, имеем- (3080-320)/4=690, вообще не принципиально.Хорошего дня)))

Вы забыли, что створка немного накладывается на раму...
Истина где-то по середине получается :winky:
19 груд 2017 11:48
Цитата "A_Sa":

Вы забыли, что створка немного накладывается на раму...
Истина где-то по середине получается :winky:

Та ну их, эти окна!!! С праздником всех!!
19 груд 2017 11:54
Пишу сразу ВСЕМ, кто обращался или задавал вопросы.
Alex_and_R - основная на данный момент "претензия" основанная на "внешнем" осмотре - не до конца снятая защитная плёнка с рам по внешней стороне окон. Предполагаю - она в принципе "не отдираемая". Пытались снять, но не получилось без повреждения рамы. Если удастся снять во время приёмки, то претензия самоустранится. предполагаю, что она прилипла "навечно", ведь на ней написан срок, когда её можно снять "без проблем".
Alex_lg - дефицит внимания от Застройщика по данному объекту наблюдается с момента 100%-й оплаты.
Semmi - спасибо за фото и очень полезную информацию. После фотографии с кодом на трубе, ещё больше запутался. Я наблюдал у себя нечто другое. Придётся определяться, как говорят - по месту.
Malefique - я недели 2 назад общался с ОП, мне сказали, что всем "жителям" первой линии можно приходить. Если что, меня не "бить".
A_Sa - а по мне нормальные балконы, если вся информация по ним на данный момент достоверна. Тут дело "вкуса".
СОСЕД через дорогу - спасибо за предложение. Но сам ещё точно не решил. Всё зависит от "отопления". Хотелось бы зайти на осмотр с его наличием. Но предложением обязательно воспользуюсь, напишу заранее. Хотя планирую "пленение" в будний день, думаю, будет меньше людей. если Вы не сможете подойти, не обижусь. Это не проблема. Всё равно отметим это "дело".
Для ВСЕХ, кто хочет укладывать паркет, паркетную доску и пр. Ребята, у вас жильё эконом/комфорт-класса. Не надо тратить на квартиру вторую её стоимость на ремонт. Ложите ламинат. За цену 350-450 грн можно выбрать хороший по качеству. Ламинат вобрал в себя оптимальные свойства "синтетики" и "натуральности". А через 10-15 лет (проверено), если совсем надоест, переложите новый и не будете себе морочить голову с "шпаклёвкой", "лакировкой" и прочее. Только не "ведитесь" на байки продавцов. Им чем дороже, тем больший процент от продажи.
Это ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО мои взгляды, никому ничего не навязываю.
19 груд 2017 13:30
Цитата "Tatanusha":
IvanL, вчора погуглила паркетну дошку, то м. кв. виходить десь 600-800 грн сама дошка. Якщо замовляти десь у Ів.-Франківську/Львові на пряму, то може й дешевше. Штучний - ще дешевше. Насправді хороший ламінат також десь в цьому ціновому діапазоні.


При виборі паркету і паркет-дошки є багато нюансів. На дуже низьку ціну я б не ради звертати увагу. Краще вибирати відому фірму і бажано місцеву. Хоча і це не завжди допомагає. При виробництві паркету і паркет-дошки дуже часто не дотримуються стандартів. Якщо не досушать, потім при висиханні повикручує. При склеюванні наносять не достатню кількість і низької якості клей, зрозуміло , що потім все розклеюється.
Навіть якщо ви купили екстра якісний продукт, на цьому все тільки починається. Треба знайти спеціаліста, який зможе все правильно застелили. Якщо зробити не дотримуючись технологій, з часом, вас чекає суцільний жах. Ваша підлога, яка коштує не малих грошей, починає скрипіти, розлазитись, супердорогий лак якимось чином зтирається.
На рахунок екологічності теж не має гарантій. Ніхто не знає звідки той ліс, з якого все зроблене.
З ламінатом тут трохи легше. Не треба вибирати супер дорогий під замовлення з Германії. Беріть середній по ціні і потовще. Щоб зєднання були оброблені воском.

Те ж саме стосується міжкімнатних дверей. Дуже часто вони розсихаються, їх викручує. Краще брати у місцевих фірм з гарантією на такі недоліки. Бо якщо фірма з Черкас і т.д., тоді доведеться дуже довго їх шукати.
Непогано проводять себе двері з ламінованого МДФ.
19 груд 2017 14:11
А как насчет линолеума на пол?
19 груд 2017 14:17
Цитата "VictorZ":
А как насчет линолеума на пол?

Особисто мені лінолеум дуже подобається. Він теплий, легко постелити , і до того ж які класні зараз роблять на них малюнки! від ламінату з першого погляду не відрізнити. Шкода, що чоловік мій проти того щоб його стелити ;(
19 груд 2017 14:23
Цитата " Semmi":

Особисто мені лінолеум дуже подобається. Він теплий, легко постелити , і до того ж які класні зараз роблять на них малюнки! від ламінату з першого погляду не відрізнити. Шкода, що чоловік мій проти того щоб його стелити ;(


А чому проти, може щось знає)) Я, наприклад, планую якісний лінолеум, десь 3,2-4 мм товщиною. Зараз жеж нові технології по виробництву, я так гадаю, це ж не ссср :yes:
19 груд 2017 14:25
Цитата "VictorZ":
А как насчет линолеума на пол?


Хороший лінолеум по ціні ламінату. Є свої плюси і мінуси. Можна взяти втеплений, підлога не буде такою холодною. Велике різноманіття візерунків і кольорів. Дешевий часто здувається і швидко витирається. Він не розкисне, як ламінат, якщо його намочити і деякий час залишити вологим. Не всім на вигляд і на дотик він подобається.
19 груд 2017 14:36
Цитата "360_Andriy":


Хороший лінолеум по ціні ламінату. Є свої плюси і мінуси. Можна взяти втеплений, підлога не буде такою холодною. Велике різноманіття візерунків і кольорів. Дешевий часто здувається і швидко витирається. Він не розкисне, як ламінат, якщо його намочити і деякий час залишити вологим. Не всім на вигляд і на дотик він подобається.

Згідна з Вами. Плюсів більше, ніж мінусів. Але ми з чоловіком обираємо між лінолеумом і плиткою, так як я хотіла б постелити його в коридорі та на кухні, щоб було тепліше ніж із плиткою .. А в кімнаті можна ламінат.
19 груд 2017 14:46
Цитата " Semmi":

Згідна з Вами. Плюсів більше, ніж мінусів. Але ми з чоловіком обираємо між лінолеумом і плиткою, так як я хотіла б постелити його в коридорі та на кухні, щоб було тепліше ніж із плиткою .. А в кімнаті можна ламінат.

При прошлом ремонте положили в гостиной очень хороший линолеум "под доску", нареканий никаких, удобно мыть, тепло. Но сейчас, так как кухня будет совмещённой с гостиной, будем класть плитку и прокладывать тёплый пол. Родственники построили дом и положили тёплый пол, работает не на максимуме а дома тепло и без батарей.
19 груд 2017 15:00
А кто может порекомендовать качественные линолиумы, марку/фирму?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .392394. . .794
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше