Подати оголошення

ЖК Гостомель Residence | ул. Богдана Хмельницкого, 1з

ЗабудовникГалсинтез Буд
Здача ЖК2019 - 2023 р.
Планування
від 22 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
105з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 9.
0/0%
2/22%
0/0%
4/44%
3/33%
1. . .35. . .15
17 лют 2019 09:55
Цитата "Отдел продаж ЖК "Гостомель Residence"":
Хочемо поділитись з Вами чудовою новиною :yes:
Сьогодні у нас був класний день, ми погодили дизайн проект нашого шоу-рума, це буде однокімнатна квартира з сучасним дизайном.
Після травневих свят запрошуємо відвідати наш шоу-рум, де ми покажемо готові дизайнерські рішення. І у кожного буде можливість ознайомитись,вибрати для себе комфортні,функціональні рішення в реалізованій квартирі, а не на 3D візуалізації.

Уважаемый ОП «ГР», шоу-рум в мае… это, действительно хорошо и мы все в ожидании. Но, как видите, ни один инвестор не написал: «Вау, вот это здорово!» почему? Шоу-рум-замечательно, но этого мало, ребята. Мы ждем скан Разрешения на стр-во и фото с объекта. Вот тогда-то и будет для всех нас классный день. Я со своей склонностью к самоанализу, сижу и думаю, почему последних 5-6 лет, что-то покупалось, продавалось, сдавалось, арендовалось и – ни единого сбоя. А с «Гостомель Резиденс»… произошел какой-то разрыв шаблона. Потому что, как говорит мое чадо: Ви не запоручились підтримкою кваліфікованого юриста». А навіщо той юрист взагалі – коли у дворі є озеро? Вот, такой скоропостижный ответ, сразу относит меня к категории людей, для которых плинтус- это уже высоко. Поэтому, на сегодняшний день, я не обижаюсь на «Гостомель Резиденс». Конечно, хочется иметь жилье, где-то на задворках империи, / по- хорошему – в зеленом пригороде/, выбрать предлагаемый вами ремонт, что там будет? «эконом» «стандарт» «бизнес», внести деньги, приезжать раз в неделю, смотреть на ход ремонта, важно раздувать щеки, делать замечания, типа я что-то в этом понимаю, посмешить, пожурить и уехать. Можно также собраться на шашлыках, как предлагалось выше, по этой ветке..Можно даже организовать «Party на очереті» (ну, на месте фундамента будущего дома). Все в наших руках и все можно. Но, давайте сначала начнем строить дом….второй дом. Спасибо.
17 лют 2019 18:35
Шановний, investor.22.

В черговий раз дякуємо за коментарі. Стосовно дозволу повторимось, що з нашої сторони вжито всіх необхідних заходів: всі формальності і неформальності врегульовані. На даний момент чекаємо появи в реєстрі цього документу. Питання потребує ще трохи часу по причинам, які ми раніше вже описували. Одразу після отримання в кінці цього місяця плануємо початок будівництва.
17 лют 2019 22:20
investor.22.k, я вже знаю хто буде "старостою" нашого комплексу... :ded: такі глибокі знання, така прискіплива і критична думка... :umnik: :umnik: думаю, з такими сусідами можна бути спокійним, що все буде добре, такі сусіди не дозволять забудовнику схалтурити... :protest:
Але, якщо чесно, Ваше критичне, і в чомусь справедливе мислення, змусило мене захвилюватися... чесно!!! (думаю, я не один такий)...

Я з тих пасивих читачів форуму, які тут більше читають ніж пишуть... Але, сподіваюсь, мої переживання і досвід стануть комусь в пригоді...

Отже, з панічними думками "все пропало" я подався до "кваліфікованого юриста", який працює в свері нерухомості... І він мені відповів: "Чувак, та там зараз пі...ц!! 6-)" Голову ДАБІ поперли, всі "святі" стали, хабарів не беруть, але і дозволів не дають... Чекають подальших вказівок... Така ситуація по всій країні... Так, це сумно і бентежно... Але головне, він підтвердив, що в "Гостомель Резиденс" все в порядку з землею, є містобуд, техумови і позитивний висновок експертизи... За його словами, таким відмовити просто не мають права... а ось кота за хвоста потягнути можуть... Що вони успішно роблять... ((( Він мене заспокоїв і сказав, що ситуація глобальна і вже з вересня мучать майже всіх забудовників... Скоро це має вирішитись... Так, що я не панікую, але тримаю ситуацію на контролі.... ;)
18 лют 2019 14:52
Уважаемый Юрий, не думаю что мне нужно быть «старостой» или возглавлять баррикады. Что интересно, этот ЖК мне действительно нравится, и я верю в его завершение /это без сарказма/.Минус в том, что фразу Сомерсета Моэма «взял паузу-так держи ее» они поняли буквально. А этого нельзя делать. Проработав 10 лет в системе сбыта, мною было понято главное. Правду, какая бы она ни была-нужно озвучивать. При этом, не быть Котовским – и не рубить с плеча. А подавать ее дозировано. Ведь одни инвесторы твердолобые /читать как стрессоустойчивые/, вторые –узнав всю правду, начинают верещать (як порося в Петрівку) /типа меня/. Поэтому, нужно уметь лавировать, пробираться , так сказать, между капелек. Одним, вежливо рот закрыть, вторых -поддержать словом и т.д. А у нас что по итогу? ОП торжественно молчал чуть ли не полгода, ничего не говоря о втором доме, спровоцировав тем самым качели на сайте. Мы ведь живем не во время викингов, молчание не всегда уместно, есть интернет, и можно все узнать.Но лучше чтобы эту инфу доносил ОП, тем более там работают нормальные, адекватные, дружелюбные менеджеры.
А тут смотрю к делу еще и «Touareg» подключился…от ст.метро к объекту могут подвезти. Как говорит мой ребенок: «З твоіми дописами в цій гілці, тебе не то що на «Touareg», за тобою даже ЗІЛ-130 не пришлють».
И главное -о чем хочется сказать, нужно быть оптимистом.Вкладывая средства в объект,то бишь вступая в оркестр своими деньгами, мы не должны, просто не имеем права не верить в его успешный исход.
18 лют 2019 20:40
Гарно сказано... Згіден з Вами. Теж вірю, що все буде гуд, правда, Відділ Продажу? :hi: :hi:
19 лют 2019 08:06
Доброго дня! :thanks:
Дякуємо за коментарі. Вдячні за критику та слушні поради.
Будемо радувати вас гарними новинами.
Всим чудового сонячного дня))))
26 лют 2019 14:36
Отдел продаж ЖК "Гостомель Residence"

26.02.19 г., обещали в феврале начать строить 2-ой дом.
Есть новости?
27 лют 2019 09:51
Шановні інвестори, за останньою інформацією наш дозвіл виноситься на комісію в цей або наступний четвер. Після цього ще декілька днів на оформлення.
На будівельному майданчику зроблена геодезична розбивка, винесені осі будівлі, підготовлені дорожні плити.
Наші будівельники та техніка напоготові і тільки чекають вказівки.

Чекайте зовсім скоро хороших новин! :thanks:
27 лют 2019 10:36
А первый дом уже ввели в эксплуатацию?! Говорили в феврале!!
27 лют 2019 14:19
Ага, в феврале)) Изначально должны были ввести 4м квартале 18го. Но не успели к морозам - поэтому сместились сроки на начало 19го. Все из-за того, что нельзя при текущей температуре заливать полы и производить финишную отделку. В принципе понять можно, но хотелось бы получить доступ к помещениям раньше, точнее в оговоренные сроки. Были там - вся коммуникация уже разведена, ждет подключения. Ждем пока и мы, не унываем)
02 бер 2019 08:58
Цитата "Отдел продаж ЖК "Гостомель Residence"":
Шановні інвестори, за останньою інформацією наш дозвіл виноситься на комісію в цей або наступний четвер. Після цього ще декілька днів на оформлення.
На будівельному майданчику зроблена геодезична розбивка, винесені осі будівлі, підготовлені дорожні плити.
Наші будівельники та техніка напоготові і тільки чекають вказівки.

Чекайте зовсім скоро хороших новин! :thanks:

Відділ продаж! Що там з дозволом? Був винесений на комісію?
02 бер 2019 08:59
Відділ продаж! Що там з дозволом? Був винесений на комісію?
02 бер 2019 14:59
Шановні інвестори! Інформуємо стосовно дозволу по 2 будинку. За нашою інформацією минулого тижня комісії не було. Чекаємо цього тижня. Наш дозвіл в числі перших на розгляд. Робимо все вiд нас залежне. Будемо тимати Вас в курсi та компенсовувати затримки з дозволом темпами будівництва.
02 бер 2019 22:16
А есть реальные инвесторы (покупатели) тут? Интересно пообщаться с будущими соседями.
03 бер 2019 09:43
Здравствуйте) мы инвестировали, во 2 дом, 2 секция)))
03 бер 2019 10:30
Мы инвестировали, дом 2,секция 2))
03 бер 2019 14:45
Дом 2 :hi: привіт
04 бер 2019 07:16
😃будем соседями?
04 бер 2019 09:58
Доброго дня! Ми інвестували в другий будинок, секція 1. На вихідних були на будівництві,робота кипіла, перший будинок дуже гарний виходить. Звичайно засмучує те, що будівництво другого ще не розпочато, але віримо,що все буде гаразд. Тим більше, відділ продажу завжди на зв'язку і відповідають на всі запитання.
04 бер 2019 12:03
мы тоже приобрели квартиру во 2 доме 2 секция.
Будем соседями
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .35. . .15
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше