ЖК "Глория Парк" ( Gloria Park ), ул. Невская, 4г - "GEOS"
| Забудовник | GEOS |
| Здача ЖК | 2015 - 2016 р. |
| Планування |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 127.
| 16/13% | ||
| 14/11% | ||
| 30/24% | ||
| 45/35% | ||
| 22/17% |
Domik Ai
штучний інтелект
38 100
09 вересня 2019
21 жовт 2014 17:52
При активном строительстве и перевыполнению графика строительства первой очереди, застройщиком было принято решение о досрочном воде в эксплуатацию секции «Л».
Вероятно, в ближайшее время будет принято решение о досрочной сдачи секции «Г», в которой на сегодняшний момент монолитный каркас выгнан до уровня 14 этажа в 14 этажном здании.
Также активно началось строительство второй очереди, где продажи тоже уже открыты.
Вероятно, в ближайшее время будет принято решение о досрочной сдачи секции «Г», в которой на сегодняшний момент монолитный каркас выгнан до уровня 14 этажа в 14 этажном здании.
Также активно началось строительство второй очереди, где продажи тоже уже открыты.
newsalekiev
Постійний користувач
331
12 грудня 2012
24 жовт 2014 07:03
Доброго дня, шановні інвестори!
Довожу до Вашого відома що на сайті комплексу розміщена друга вебкамера, яка відслідковує будівництво другої черги.
В секції "Л" ( пятиповерхівка), закінчується внутрішнє оздоблення, та продовжується упорядження вхідної групи. Станом на сьгодні в Секціїї "Л", будівельні роботи виконані на 90 відсотків. Найближчим часом розпочнутьтся роботи по підключенню до кумунікацій.
В секції "Г", зведенно 14 поверхів монолітного-каркасу, продовжуються роботи на покрівлі.
Зовнішні стіни, збудовані до рівння 12 поверху, продовжуються роботи по встановленю метало-пластикових вікон. Нагадую Вам, що станом на 24 жовтня 2014 року, будівельні роботи проводяться з випередженням графіку на 1 квартал.
З повагою
Керівник відділу продажу Савчук Андрій
Довожу до Вашого відома що на сайті комплексу розміщена друга вебкамера, яка відслідковує будівництво другої черги.
В секції "Л" ( пятиповерхівка), закінчується внутрішнє оздоблення, та продовжується упорядження вхідної групи. Станом на сьгодні в Секціїї "Л", будівельні роботи виконані на 90 відсотків. Найближчим часом розпочнутьтся роботи по підключенню до кумунікацій.
В секції "Г", зведенно 14 поверхів монолітного-каркасу, продовжуються роботи на покрівлі.
Зовнішні стіни, збудовані до рівння 12 поверху, продовжуються роботи по встановленю метало-пластикових вікон. Нагадую Вам, що станом на 24 жовтня 2014 року, будівельні роботи проводяться з випередженням графіку на 1 квартал.
З повагою
Керівник відділу продажу Савчук Андрій
newsalekiev
Постійний користувач
331
12 грудня 2012
24 жовт 2014 07:31
Шановні потенційні інвестори!
З в цілях оптимізації адміністративних процесів, були внесені зміни в роботу відділу продажу.
З 23.10.2014 року, розпочав роботу відділ продажу ЖК "Глорія Парк" за адресою вулиця Льва Толстого 41, офіс 4 ( Центральний офіс продажів Будівельної Компанії "ГЕОС").
Віділ продажу за місцем розташування ЖК "Глорія Парк" на проспекті Перемоги 90/1
Працює без змін з 9:00 до 19:00
Тут ви можете отримати:
- первину консультацію
- ознайомитись з тезнічною документацією
- Подивитись на хід будівництва
- Відвідати квартиру яка Вас зацікавила
Віділ продажу за адресою вулиця Льва Толстого 41 офіс 4
Працює з 9:00 до 18:00, з Понеділка по Пятницю
Тут ви можете:
- отримати консултацію
- ознайомитись з Дозвільними документами
- ознайомитись з технічною документацією
- укласти договір купівлі-продажу
Перед візитом прохання зателефонувати, і уточнити час Вашого приходу
за телефоном 044-227-00-20
З повагою, керівник відділу продажу
Савчук Андрій
З в цілях оптимізації адміністративних процесів, були внесені зміни в роботу відділу продажу.
З 23.10.2014 року, розпочав роботу відділ продажу ЖК "Глорія Парк" за адресою вулиця Льва Толстого 41, офіс 4 ( Центральний офіс продажів Будівельної Компанії "ГЕОС").
Віділ продажу за місцем розташування ЖК "Глорія Парк" на проспекті Перемоги 90/1
Працює без змін з 9:00 до 19:00
Тут ви можете отримати:
- первину консультацію
- ознайомитись з тезнічною документацією
- Подивитись на хід будівництва
- Відвідати квартиру яка Вас зацікавила
Віділ продажу за адресою вулиця Льва Толстого 41 офіс 4
Працює з 9:00 до 18:00, з Понеділка по Пятницю
Тут ви можете:
- отримати консултацію
- ознайомитись з Дозвільними документами
- ознайомитись з технічною документацією
- укласти договір купівлі-продажу
Перед візитом прохання зателефонувати, і уточнити час Вашого приходу
за телефоном 044-227-00-20
З повагою, керівник відділу продажу
Савчук Андрій
avrrorra
a
Користувач
69
16 червня 2014
24 жовт 2014 13:35
Замечательные новости!
Спасибо отдел продаж за информирование.
Скорость стройки очень радует.
Спасибо отдел продаж за информирование.
Скорость стройки очень радует.Oleg 3227
O3
Постійний користувач
431
08 червня 2014
24 жовт 2014 17:42
Внешние стены на уровне 9 этажа .
Вы пишете12 , а это не соответствует действителности.
Вы пишете12 , а это не соответствует действителности.
otradny4
o
Постійний користувач
315
10 липня 2014
24 жовт 2014 18:49
Отделы продаж любят лапшу на уши инвесторам вешать.Я с ними общался по дому на Др.народов в декабре 2013.Полдома не застеклено и не обшито,а они мне сертификат соответствия показывают.Мол, смотри мы же бумагу получили, что дом сдан. Интересно,сколько денег занесли,чтобы ту бумагу получить?
Lora_K
Постійний користувач
281
15 серпня 2014
26 жовт 2014 12:04
Цитата "newsalekiev":Доброго дня, шановні інвестори!
В секції "Г", зведенно 14 поверхів монолітного-каркасу, продовжуються роботи на покрівлі.Зовнішні стіни, збудовані до рівння 12 поверху, продовжуються роботи по встановленю метало-пластикових вікон.
Нагадую Вам, що станом на 24 жовтня 2014 року, будівельні роботи проводяться з випередженням графіку на 1 квартал.
З повагою
Керівник відділу продажу Савчук Андрій
а тех, что должен внести всю сумму до окончания сроков строительства, в случае опережения графика на 1 квартал, не попросят оплатить все 100% стоимости тоже на 1 квартал раньше?
newsalekiev
Постійний користувач
331
12 грудня 2012
27 жовт 2014 07:44
Доброго дня!
На сьгоднішній день зовнішні стіни зведені до 10 поверху ідуть підготовчі роботи на 11-12 поверхах. Прошу вибачення за некоректно подану інформацію!
На рахунок дострокового ведення в єксплуатацію секції "Г", рішення остаточно не прійняте. Вразі прийняття такого рішення з інвесторами буде знайдений компроміс щодо графіку оплат.
По секції "Л" розпочато підписання Акту готовності обьєкту до єксплуатації.
Дякую за розуміння, з повагою
Керівник відділу продажу Савчук Андрій
На сьгоднішній день зовнішні стіни зведені до 10 поверху ідуть підготовчі роботи на 11-12 поверхах. Прошу вибачення за некоректно подану інформацію!
На рахунок дострокового ведення в єксплуатацію секції "Г", рішення остаточно не прійняте. Вразі прийняття такого рішення з інвесторами буде знайдений компроміс щодо графіку оплат.
По секції "Л" розпочато підписання Акту готовності обьєкту до єксплуатації.
Дякую за розуміння, з повагою
Керівник відділу продажу Савчук Андрій
dmitriy.pokupatel
d
Перехожий
1
29 жовтня 2014
29 жовт 2014 11:47
Добрый день.
Когда планируется старт продаж квартир третей очереди?
Спасибо.
Когда планируется старт продаж квартир третей очереди?
Спасибо.
newsalekiev
Постійний користувач
331
12 грудня 2012
29 жовт 2014 13:56
Цитата "dmitriy.pokupatel":Добрый день.
Когда планируется старт продаж квартир третей очереди?
Спасибо.
Доброго дня.
Дякую за проявлену цікавість до нашого комплексу.
Третю чергу будівництва заплановано розпочати будувати в 2 кварталі наступного року.
Політика компанії "Геос", продаємо те що почали будувати. Тому думаю до питання продажів 3 черги можна буде повернутись на початку 2015 року.
З повагою:
Керівник відділу продажу Савчук Андрій
Oleg 3227
O3
Постійний користувач
431
08 червня 2014
30 жовт 2014 17:19
Видать перехвалили.
Обещали до конца месяца крышу доделать .
Уже третий день активности на крыше не наблюдается .
Вопрос ПОЧЕМУ НЕТ АКТИВНОСТИ НА КРЫШЕ?
Обещали до конца месяца крышу доделать .
Уже третий день активности на крыше не наблюдается .
Вопрос ПОЧЕМУ НЕТ АКТИВНОСТИ НА КРЫШЕ?
Dima_mb
D
Новачок
19
06 липня 2014
02 лист 2014 07:55
Цитата "dmitriy.pokupatel":Добрый день.
Когда планируется старт продаж квартир третей очереди?
Спасибо.
Чем Вас первые две не устраивают?
Lora_K
Постійний користувач
281
15 серпня 2014
03 лист 2014 10:35
Цитата "newsalekiev":Доброго дня, шановні інвестори!
Довожу до Вашого відома що на сайті комплексу розміщена друга вебкамера, яка відслідковує будівництво другої черги.
З повагою
Керівник відділу продажу Савчук Андрій
а как бы на первой камере выдеть хоть что-то выше 6-го этажа. уже надоело этот двор разгладывать. как там крыша строится интереснее будет.
Oleg 3227
O3
Постійний користувач
431
08 червня 2014
03 лист 2014 18:29
Работа по крыше стоит и не движется.
Завтра будет неделя как прекратилась активнось по крыше.
Ходим смотреть на стройку каждый день, так как живем рядышком.
Завтра будет неделя как прекратилась активнось по крыше.
Ходим смотреть на стройку каждый день, так как живем рядышком.
sgcompany
s
Постійний користувач
276
16 травня 2012
03 лист 2014 20:05
Цитата "Oleg 3227":Работа по крыше стоит и не движется.
Завтра будет неделя как прекратилась активнось по крыше.
Ходим смотреть на стройку каждый день, так как живем рядышком.
Был в субботу и воскресенье на стройке. Видел в субботу устанавливали опалубку на крыше, видел строителей, устанавливающих окна. В воскресенье была колонна из бетономешалок - заливали фундамент второй очереди. Стройка движется, не переживайте. Надеюсь погода будет ок еще хотя-бы месяц.
Oleg 3227
O3
Постійний користувач
431
08 червня 2014
04 лист 2014 10:31
То что стройка движется никто не говорит.
Но разговор ведется о крыше секции Г.
Так вот работы на крыше практически и можно сказать фактически нет.
Половина дома накрыта вторая половина как стояла ненакрытой так и стоит уже целую неделю!
Я купил квартиру в секции Г и интерисует движение стройки только на этой секции!
Но разговор ведется о крыше секции Г.
Так вот работы на крыше практически и можно сказать фактически нет.
Половина дома накрыта вторая половина как стояла ненакрытой так и стоит уже целую неделю!
Я купил квартиру в секции Г и интерисует движение стройки только на этой секции!
sgcompany
s
Постійний користувач
276
16 травня 2012
04 лист 2014 12:22
Цитата "Oleg 3227":То что стройка движется никто не говорит.
Но разговор ведется о крыше секции Г.
Так вот работы на крыше практически и можно сказать фактически нет.
Половина дома накрыта вторая половина как стояла ненакрытой так и стоит уже целую неделю!
Я купил квартиру в секции Г и интерисует движение стройки только на этой секции!
У меня тоже секция Г. Про опалубку и окна как раз в секции Г имел ввиду, т.к. маленький дом уже построили, а во второй очереди только фундамент залили. Когда весь дом застеклят, вообще будет казаться, что ничего не происходит, но внутри работы больше чем снаружи. Пока что все ок!
Oleg 3227
O3
Постійний користувач
431
08 червня 2014
04 лист 2014 14:33
Цитата "sgcompany":
У меня тоже секция Г. Про опалубку и окна как раз в секции Г имел ввиду, т.к. маленький дом уже построили, а во второй очереди только фундамент залили. Когда весь дом застеклят, вообще будет казаться, что ничего не происходит, но внутри работы больше чем снаружи. Пока что все ок!
Разговор и вопрос конкретно про КРЫШУ !!!
Почему она стоит на месте уже неделю?
Этот вопрос касается представителя застройщика в первую очередь!!!!
А вы мне про маленький дом и окна , фундамент- теперь вопрос понятен?
avrrorra
a
Користувач
69
16 червня 2014
04 лист 2014 14:39
Мы тоже были в субботу в комплексе, строителей в нашем доме много, строят внутренние стены,стеклят окна, по крыше тоже все медленно, но уверенно движется. Отдел продаж сказал, что там очень сложная технология по созданию крыши и ее будут долго делать.Я сравнила фото на сайте и наши, уже больше половины построили, так что крышу строят 

sgcompany
s
Постійний користувач
276
16 травня 2012
04 лист 2014 15:08
Oleg 3227, прочитайте внимательно мои сообщения по динамике строительства. Надеюсь ответ представителя застройщика вас удовлетворит больше 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше