ЖК Файна Таун | KAN Development | Київ, вул. Салютна
| Забудовник | KAN Development |
| Здача ЖК | 2019 - 2024 р. |
| Планування | від 49 400 Грн/м² |
Ваше враження про цей проект:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 154.
| 12/8% | ||
| 45/29% | ||
| 97/63% |
pivan
Користувач
77
15 грудня 2017
26 трав 2020 18:04
Цитата "FalconM » 25.05.2020 23:31":Доброго дня!
Зараз розглядаємо варіант купівлі двохкімнатної квартири для себе в ЖК Файна Таун. Прочитавши декілька десятків сторінок даного форуму, дуже важко адекватно і об'єктивно оцінити комплекс, будівництво і співвідношення ціна-якість.
Поділіться, будь ласка, ті, хто отримав ключі або хто в процесі отримання права власності, які у вас думки щодо даного комплексу (що збентежило, до чого варто прискіпливо дивитися, що навпаки сподобалося)? І чи порадили б ви своїм друзям/знайомим купувати тут квартиру?
Збираємо на власне житло вже багато років і дуже боїмося прогадати.
Буду дуже вдячна за чесні відгуки інвесторів.
Перечитайте всі повідомлення в цьому чаті, там багато про що розказується. А якщо від себе, то мені цей ЖК поки що дуже подобається, живу в першій черзі вже три місяці, територія чудова, якість будівництва теж, з часом обіцяють ще багато плюшок у вигляді пішохідних зон та спорткомплексу, єдиний мінус як на мене автомобіліста - це проблема паркування, яка в принципі зараз кругом, але вирішили будувати в кожному будинку підземні паркінги, що теж є великим плюсом, не дивлячись на ціну, думаю в подальшому можна буде знімати в оренду
SimpleTheBest
S
Користувач
50
17 липня 2018
27 трав 2020 12:27
Цитата "pivan » 23.05.2020 08:38":
Ну, не будет спроса, будут понижать цену) как с кладовками было. Изначально их продавали по 1500уе за метр, сейчас по 600, а при условии что вы сейчас покупаете квартиру то кладовку отдают за 300уе кв.метр
А это достоверная информация про 300уе/кв.м кладовки?
Типа 600уе/кв.м - это стоимость без скидки?
SimpleTheBest
S
Користувач
50
17 липня 2018
27 трав 2020 12:35
Цитата "Only to » 19.05.2020 20:53":Да, звонили с ОП, стоимость кладовок от 600долларов. Стоимость паркинга от 24 тысяч
Подскажите, это стоимость с учетом скидки -50%, или при покупке квартиры стоимость будет 300у.е./м.кв?
pivan
Користувач
77
15 грудня 2017
28 трав 2020 03:49
Цитата "SimpleTheBest » 27.05.2020 14:27":
А это достоверная информация про 300уе/кв.м кладовки?
Типа 600уе/кв.м - это стоимость без скидки?
За 600у.е мне предложили купить. Но есть же ж реклама, что при покупке квартиры - кладовка за 50%
Edy
E
Користувач
76
26 січня 2018
28 трав 2020 10:56
Классная реклама : Купи машину - пепельница в подарок !!!
Цена за паркоместо и за кладовку неадекватная. В 500 метрах от комплекса за такие деньги можно купить 3 гаража капитальных, а не "клаптик" асфальта.
Цена за паркоместо и за кладовку неадекватная. В 500 метрах от комплекса за такие деньги можно купить 3 гаража капитальных, а не "клаптик" асфальта.
SimpleTheBest
S
Користувач
50
17 липня 2018
28 трав 2020 15:44
Если Вы про гаражи которые через дорогу по Туполева, которые на территории завода Антонова и без электричества, то это весьма рисковое вложение. Хотя не спорю, в районе можно еще поискать гаражи.
Viktor Boyko
VB
Користувач
32
24 жовтня 2018
29 трав 2020 11:34
Мені здається, що 600 за кв це вже з цією знижкою. Впринципі це нормальна ціна по києву як мінімум. Враховуючи те що зазвичай достатньо 3-4 кв на кладовку. Я особисто спускався щоб глянути як вони виглядають і впринципі стан непоганий. Із мінусів немає стіни а лише металева сітка, із плюсів доволі сухо та чисто і ніяких запахів немає. Поставили поки на бронь
Igorlove
I
Новачок
11
03 серпня 2019
30 трав 2020 11:09
В 4 очереди вроде нету кладовок?
Frenix
F
Гість
5
25 серпня 2019
01 черв 2020 07:34
комори э в усіх чергах.
я з 4-ї і вже забронював.
600$ за метр це вже ціна з 50% знижкою :)
я з 4-ї і вже забронював.
600$ за метр це вже ціна з 50% знижкою :)
Brownie
Користувач
82
31 липня 2018
01 черв 2020 08:22
а что с ценами на новые очереди? в связи с последними событиями (карантин, экономический спад...кризис и т.п.) цены на 1m2 упали или нет?
ligaom
l
Користувач
79
09 березня 2020
01 черв 2020 10:05
Цитата:а что с ценами на новые очереди? в связи с последними событиями (карантин, экономический спад...кризис и т.п.) цены на 1m2 упали или нет?
тоже интересно.... Кто знает новые очереди есть в продаже и какая цена?
Sunryse
Старожил
605
20 січня 2015
01 черв 2020 19:57
Цитата "Brownie » 01.06.2020 10:22":а что с ценами на новые очереди? в связи с последними событиями (карантин, экономический спад...кризис и т.п.) цены на 1m2 упали или нет?
Сегодня 2к. 1270 у.е. за м2 при 100% оплате и 1496 у.е. за м2 при рассрочке.
ligaom
l
Користувач
79
09 березня 2020
01 черв 2020 20:59
Это новая очередь?
Sunryse
Старожил
605
20 січня 2015
02 черв 2020 08:41
"новая очередь" - это какая?
Когда она появилась? ))
Я когда узнавала, мне сказали что в конце лета будет "новая". Это цены на май месяц в самой "дальней" очереди на тот момент.
У хороших застройщиков никаких падений я не наблюдаю. Возможно у перекупов можно будет выклянчить скидку...
Когда она появилась? ))
Я когда узнавала, мне сказали что в конце лета будет "новая". Это цены на май месяц в самой "дальней" очереди на тот момент.
У хороших застройщиков никаких падений я не наблюдаю. Возможно у перекупов можно будет выклянчить скидку...
JustSusidka_
J
Новачок
8
26 травня 2020
02 черв 2020 09:36
Все-таки, хто ще поділиться враженнями стосовно звукоізоляції?
Що чутно з інших квартир: тиху розмову, голосну розмову, телевізор, звук клавіатури, як вода з крану ллється?
Наприклад, у кого є досвід - як воно порівняно з радянською панелькою: краще, гірше, так само?
І коли хтось робив додаткову звукоізоляцію і задоволений результатом, як саме робили - кімната в кімнаті, тільки стіни? З готових панелей чи конструкції під замовлення?
Що чутно з інших квартир: тиху розмову, голосну розмову, телевізор, звук клавіатури, як вода з крану ллється?
Наприклад, у кого є досвід - як воно порівняно з радянською панелькою: краще, гірше, так само?
І коли хтось робив додаткову звукоізоляцію і задоволений результатом, як саме робили - кімната в кімнаті, тільки стіни? З готових панелей чи конструкції під замовлення?
Brownie
Користувач
82
31 липня 2018
02 черв 2020 09:54
когда я писал "новая очередь" я имел ввиду последняя (по вводу эксплуатации) на сегодняшний день,
правда я не знаю какая это по очереди, последняя это 5я очередь...или уже открылась к продаже 6я?
правда я не знаю какая это по очереди, последняя это 5я очередь...или уже открылась к продаже 6я?
PolSol
P
Новачок
6
10 жовтня 2019
04 черв 2020 07:55
Добрый день,
Дорогой КАН, это конечно очень классно, что Вы даете возможность инвесторам наблюдать за ходом стройки онлайн. И я уверена, что большинство людей тут регулярно заходят и смотрят как там дела,
НО, почему качество этого стрима такое плохое?
Видео то бесконечно грузиться, то отстает по времени, да и камера явно не супер качественная. Неужели нет какой-то возможности выделить человека, который бы следил за этим? Мы же все-таки в 21 веке живем :) И смарт улица у Вас есть... а вот стрима нормального нет.
Дорогой КАН, это конечно очень классно, что Вы даете возможность инвесторам наблюдать за ходом стройки онлайн. И я уверена, что большинство людей тут регулярно заходят и смотрят как там дела,
НО, почему качество этого стрима такое плохое?
Видео то бесконечно грузиться, то отстает по времени, да и камера явно не супер качественная. Неужели нет какой-то возможности выделить человека, который бы следил за этим? Мы же все-таки в 21 веке живем :) И смарт улица у Вас есть... а вот стрима нормального нет.
KateK
K
Перехожий
1
05 червня 2020
05 черв 2020 19:19
Цитата "JustSusidka_ » 02.06.2020 11:36":Все-таки, хто ще поділиться враженнями стосовно звукоізоляції?
Що чутно з інших квартир: тиху розмову, голосну розмову, телевізор, звук клавіатури, як вода з крану ллється?
Наприклад, у кого є досвід - як воно порівняно з радянською панелькою: краще, гірше, так само?
І коли хтось робив додаткову звукоізоляцію і задоволений результатом, як саме робили - кімната в кімнаті, тільки стіни? З готових панелей чи конструкції під замовлення?
Дуже актуальне питання! Поки поряд сусідів немає і перевірити наявність проблем зі звукоізоляцією неможливо наразі.
Також цікаво чи може хто порадити дизайнера/прораба/будівельників, які є порядними та гарними майстрами?
Дякую!
Fejer
F
Постійний користувач
118
08 вересня 2018
06 черв 2020 23:09
1) Присоединюсь к вопросу, дизайнера с горем пополам нашли, а вот как искать бригаду с ровными руками - ума не приложу. Кто где искал?? Понимаю, что лучше всегда знакомых и с отзывами, но нет у меня таких(
2) ВИдела сообщение с так называемым предложением к КАНу уменьшить процент нотариуса на сделку (сейчас это 1%) и на большой квартире это ощутимая сумма. Кто-то подписывал это соглашение?? Есть вообще шанс, что КАН на это пойдет? В 2019 году законом отменено правило, что нотариус берет минимум 1% от суммы сделки, теперь все по договоренности.
3) видела предложения частных нотариусов вернуть 1% налога, уплаченного в пенсионный через суд при условии, что это первая покупка жилья. Кто-то уже воспользовался такой услугой??
Ну и хочется услышать мнения людей, которые въехали и живут.. всем ли вы довольны? В частности, как дела обстоят с парковкой? 27К за паркоместо для нас лично просто непосильно, это как 2,5 нашей машины по стоимости )) но перспектива каждый вечер тратить час времени на поис свободного места для парковки пугает уже сейчас..
П.с. На приемке были, все понравилось ))
2) ВИдела сообщение с так называемым предложением к КАНу уменьшить процент нотариуса на сделку (сейчас это 1%) и на большой квартире это ощутимая сумма. Кто-то подписывал это соглашение?? Есть вообще шанс, что КАН на это пойдет? В 2019 году законом отменено правило, что нотариус берет минимум 1% от суммы сделки, теперь все по договоренности.
3) видела предложения частных нотариусов вернуть 1% налога, уплаченного в пенсионный через суд при условии, что это первая покупка жилья. Кто-то уже воспользовался такой услугой??
Ну и хочется услышать мнения людей, которые въехали и живут.. всем ли вы довольны? В частности, как дела обстоят с парковкой? 27К за паркоместо для нас лично просто непосильно, это как 2,5 нашей машины по стоимости )) но перспектива каждый вечер тратить час времени на поис свободного места для парковки пугает уже сейчас..
П.с. На приемке были, все понравилось ))
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше