Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .1113. . .282
10 квіт 2016 09:47
Привет привет )
11 квіт 2016 03:14
Доброго ранку, сусідоньки, щоб не затягувати, може вже час думати про cтворення ОСББ? Я маю на увазі підготовку документів... Статуту і т.п... Що б коли буде все готово швидше все запрацювало....
11 квіт 2016 06:40
Цитата "moto87":
Привет привет )

привет, новым соседям. а вы в каком подъезде обитать будете?
11 квіт 2016 06:45
Цитата "moto87":
Привет соседи! Ну что щас ругаться начнём или когда заселимся?)

ругаться нам некогда будет, я тут разрабатываю план совместных мероприятий, так что не расслабляемся. праздников и поводов в году достаточно :leb: :buben: :poz:
11 квіт 2016 06:46
Цитата "Ddd1714":
Доброго ранку, сусідоньки, щоб не затягувати, може вже час думати про cтворення ОСББ? Я маю на увазі підготовку документів... Статуту і т.п... Що б коли буде все готово швидше все запрацювало....

а для этого достаточно только кучки соседей, пусть и могучей кучки ?
11 квіт 2016 07:10
Цитата "Julia Ирпень":

а для этого достаточно только кучки соседей, пусть и могучей кучки ?


да там вообще кажется двух человек достаточно)))))))))) но чтобы проблем не было думаю надо чтоб все участвовали в сием действии))))
11 квіт 2016 07:12
Цитата "Ddd1714":
Доброго ранку, сусідоньки, щоб не затягувати, може вже час думати про cтворення ОСББ? Я маю на увазі підготовку документів... Статуту і т.п... Що б коли буде все готово швидше все запрацювало....


у меня вопрос, а ОСББ создается на один дом или можно на два??
11 квіт 2016 17:48
Цитата "Oks0804":


у меня вопрос, а ОСББ создается на один дом или можно на два??

Я думаю,что лучше бы создать на два дома сразу.Первым делом нужно подумать и об охране дома и подъездов.
11 квіт 2016 17:56
Панове , Вы вполне серьезно собираетесь кормить двух дармоедов в лице председателя ОСББ и бухгалтера ??? Ознакомьтесь с законом о ком. услугах . На общем собрании инвесторов ( более 50 % площадей , избираем Уповноважену Особу , которая от Нашего имени заключает договора с профильными организациями предоставляющими соотв. улуги . Особе скидываемся и платим 1 максимум 2 месяца работы . И все.
11 квіт 2016 18:16
Цитата "inkvizitor":
Панове , Вы вполне серьезно собираетесь кормить двух дармоедов в лице председателя ОСББ и бухгалтера ??? Ознакомьтесь с законом о ком. услугах . На общем собрании инвесторов ( более 50 % площадей , избираем Уповноважену Особу , которая от Нашего имени заключает договора с профильными организациями предоставляющими соотв. улуги . Особе скидываемся и платим 1 максимум 2 месяца работы . И все.


ну если так можно, то я за..если вдруг какие то необходимо затраты, то скинулись, сделали и забыли)))
11 квіт 2016 18:20
Мало того , организовали суботник , семьями , мужчины работают ,девушки пекут картофель ,жарят шашлык . И отдых и работа сделана и соседи становятся почти родственниками.
12 квіт 2016 18:07
Цитата "inkvizitor":
Панове , Вы вполне серьезно собираетесь кормить двух дармоедов в лице председателя ОСББ и бухгалтера ??? Ознакомьтесь с законом о ком. услугах . На общем собрании инвесторов ( более 50 % площадей , избираем Уповноважену Особу , которая от Нашего имени заключает договора с профильными организациями предоставляющими соотв. улуги . Особе скидываемся и платим 1 максимум 2 месяца работы . И все.

Місяць два кажете... А в подальшому -невивезене сміття до кого звертатися і кому? До Вас? -не прибрана територія - знову ж таки до кого? І таких ситуацій десятки, а то й сотні.... Згорівші лампочки, поламані заборинки, двері, замки, прорвані труби, розбиті шибки і т.д. і т.д. ... Чи ви надієтеся, що все, що обще - буде вічним? Чи може само буде мінятися... То ж я з Вами категорично непогоджуюся... Пропоную побути Вам тим "дармоїдом" який вестиме бухгалиерію і за всім слідкуватиме безкоштовно... Так сказать на общєствєнних началах 😁... Суботніки кажете - згоден, але чи всі підуть, чи як завжди десяток ходитиме , а сотні ні... Чого я маю за них постійно ходити і за рік -два, ніхто не ходитиме. Де керуватимуть всі - там не керуватиме ніхто. Де дві хазяйки, там хата не метена. То ж засремся і будемо жити в бараку з часом... Мені потрібно знати Хто за всім слідкує і до кого я можу підійти в будь який час і спитати,"а якого...непрацює, за що я плачу?" нема такої людини.... Бардак. То ж без тих "дармоїдів" будемо за кілька років жити в облупленій халупі.... я хочу жити в будинку в якому є глсподар, що хтось за це все відповідає. А щодо платні, хто буде платити прибиральнику? Хто щомімячно чи щоквартально чи як там за обслуговування ліфта, хто за вивіз сміття? Хто бігатиме по квартирах всіх і збиратиме по гривні чи дві на ці потреби? На лампочки в підїздах... На поточний ремонт асфальту і т.п..... Як ви собі це уявляєте? В двох будинках буде кілька сотень квартир... Ви впевнені, у всіх цих людях, що вони ходитимуть на суботніки і щомісячно самі приноситимуть по кілька гривень... Чи хто бігатиме і збиратиме? І ще, вивіз сміття хто підписуватиме договір ? Кожна квартира? Та взагалі, на скільки я знаю - якщо будинок не створив ОСББ, (ЖЕКи ліквідовують), то нас примусово приєднають до вже створеного ОСББ... І будемо платити тим дармоїдам, які не мають відношення до нашого будинку і їм фіолетово на його стан,так як ЖЕКам зараз... І житимем в повній гармонії з побитими лампочками, грязними підїздами і іншими благами Совка....
P.s. працюю, то ж в "дармоїди" не рвуся...Але така людина потрібна. І дійсно дві, одна яка Господарює, інша веде бухгалтерію!
12 квіт 2016 18:34
Повторюю, підписані договори з профільними організаціями ,що відповідають за ту чи іншу послугу . У разі невиконання чи неналежного виконання організацією своїх зобов'язань відповідно до умов договору , уповноважена особа ррзриває його , та перезаключає з іншою організацією .
Це стосужться і лампочок в коридорах ,і вивезення сміття ,та інше.
Обсл. орг виставляє рахунки кожній кв будинку , і самостійно слідкує за сплатою.
Відносно суботників . В кожному будинку є группа осіб (бидло), що вважають себе розумнішими за інших та ігнорують спільну працю . Ну то давайте ВСІ будемо дивитись на них , та жити у безладі .
Так , буде 50-60 квартир що будуть постійно приймати участь у суботниках , але робитимимо ми це в першу чергу для себе а вже потім для того бидла.
12 квіт 2016 18:52
Цитата "Oks0804":

ну если так можно, то я за..если вдруг какие то необходимо затраты, то скинулись, сделали и забыли)))

Ви колись бачили як збирають гроші, в школі, в садочку, ви знаєте як всі дружно здають, ( зараз нема, я потім...і т.д. ) ... І то 30 чоловік, а уявіть собі сотні.... Хто бігатиме і збиратиме постійно на якійсь дрібниці?

І до речі. ОСББ створити треба обов'язково (повторюся ЖЕКи ліквідовують), якщо не створено ОСБЬ то призначать примусово - непонятно кого, фірму лєву, яка далеко не факт, що заключить нормальні договори на обслуговування і чи взагалі їх заключить... Якщо договори будуть заключені з недобросовістними підрядниками, то все одно пів року їх неможна розторгнути (не впевнений, але таке чув)... Воно нам потрібно? І хто за це відповідатиме, де гарантія, що призначена фірма не зникне з нашими грошима, а ми не залишимося з своїми проблемами на одинці і без грошей і без послуг, і без винуватця?... Я вважаю що ОСББ, це найрозумніший вихід, керівника обирати на зборах інвесторів, погано керуватиме, на тих ж зборах зняти і замінити іншим! А як буде нам призначено "відповідального" то ми змінити нічого не зможемо і будемо платити непонятно кому і за що... Отут вірогідність дармоїдства зростає в десятки разів.
Щодо суботників, я тільки за, але це не вихід. Можемо збиратися, навіть скажу більше, потрібно збиратися, разом працювати і жарити шашлики( ми зараз так і робимо, в будинку де я живу на даний час: прибираємо територію, ремонтуємо площадку дитячу,разом пьємо пиво і їмо шашлики) це справа потрібна, але це не вирішує проблем з обслуговуванням постійних поточних дрібниць і не лише дрібниць.
Даруйте за помилки - пишу з телефону.
12 квіт 2016 19:13
Цитата "inkvizitor":
Повторюю, підписані договори з профільними організаціями ,що відповідають за ту чи іншу послугу . У разі невиконання чи неналежного виконання організацією своїх зобов'язань відповідно до умов договору , уповноважена особа ррзриває його , та перезаключає з іншою організацією .
Це стосужться і лампочок в коридорах ,і вивезення сміття ,та інше.
Обсл. орг виставляє рахунки кожній кв будинку , і самостійно слідкує за сплатою.
Відносно суботників . В кожному будинку є группа осіб (бидло), що вважають себе розумнішими за інших та ігнорують спільну працю . Ну то давайте ВСІ будемо дивитись на них , та жити у безладі .
Так , буде 50-60 квартир що будуть постійно приймати участь у суботниках , але робитимимо ми це в першу чергу для себе а вже потім для того бидла.
як Ви це бачите? Скільки цих профільних організацій має бути? Це будуть ті самі ЖЕКи тільки приватні, і хто до них бігатиме постійно і тикати пальцями на негаразди... Уповноважена людина, яка нічого не отримує? Чи як... Я краще, щомісячно платитиму обслуговуючій ОСББ створеній з людей які живуть поряд ніж платитиму непонятно кому... А ще небуває такого, що б подобалося всім, то як часто мінятимемо обслуговуючі організації і по яких критеріях? Неподобається пішов поміняв? Чи щотижня збирати збори і розказувати про лампочку... І скільки коштуватиме зарплатня тим двом , як ви висловилися дармоїдам... Хай тисяч по 5. Тобто 10 на двох... То на 300 квартир грубо по 30 -35 гривень в місяць.. Не такі вже й страшні гроші... Але я знатиму, що є відповідальні, в яких щотижня прийом скарг і пропозицій від жильців, звіти про виконану роботу і затрачені кошти... То ж суботниками ми просто економитимемо свої кошти, але матимемо господаря... А не просто платитимем по рахунках і нематимем якісного обслуговування... Я вже бачу послуги по рахунках які надають нам енерго, водоканали і їх відношення до того коли щось не так... Гроші брати то всі бігом, а роботу робити незавжди
12 квіт 2016 19:28
А ще мені цікаво за електроенергію в коридорах кому платити, щоб вони перерахували в обленерго... ? Обслуговуючій організації?
І ще раз про суботники, я вже казав, я не проти, і скинутися і попрацювати, але коли постійно буде з 300 квартир 50 то за решту 250 постійно платити і працювати... Колись тай надоїсть... Чому одні і ті ж 50 постійно мають годувати 250 Дармоїдів ? Це краще ніж двох дармоїдів? Можна ж на суботники виділяти кошти з ОСББ і тоді ладно, попрацюємо, але за кошти всіх а не 50... Яких то вами ж назване бодло вважатиме лохами
12 квіт 2016 19:36
Тепер про хороше :yes: Був сьогодні на будівництві, охоронець сказав, що вікна ставить Орлан. Ось кілька фото, в першій секції вже 5 поверхів...
12 квіт 2016 19:48
Як контролювати і хто контролюватиме скільки лампочок дійсно було замінено і інші затрати на обслуговування, кому звітуватимуть ті організації ...як їх контролювати чи вони не приписують сотню другу щоденно до затрат ? ОСББ контролювати мені здається легше... Обирається група жильців будинку, які контролюють затрати по ОСББ...
Знову ж таки в профільних організаціях небуде директорів і бухгалтерів яких ми годуватимемо? І скільки таких організацій має бути? Може простіше годувати одну осбб, яка вже в разі потреби визиватиме профільних спеціалістів а не платитимемо щомісячно за обслуговування комусь і все одно міняли лампочки чи ні, а гроші заплати... То в ОСББ гроші залишаться якшо не міняли на рахунку і підуть на потреби будинку, а в профільній вони підуть як чистий прибуток який заберуть власники тої організації..
Може я десь і не правий... Але я хочу розуміти кому я плачу і за що... І розуміти що за лампочку заплатили її вартість ринкову, а не в 8 раз дорожче... Як от зараз батьки платять за харчування дітей в садочках, картоплю садочки закупили по 7 гривень а в супермаркетах в той час вона по 4-5.... Чого така ціна? Понятно Тендер, відкат.... Проходили знаємо...
Звиняйте за купу букв, просто хочеться щоб жити далі і насолоджуватися життям в новій квартирі, а не мастити собі голову побутовими проблємами які може вирішувати поставлена особа!..
12 квіт 2016 20:48
//ukr.segodnya.ua/economics/gkh/vstupil- v-silu-novyy-zakon-ob-osmd-vspominaem-ch to-eto-takoe-i-kak-s-nim-byt-631610.html
Ось стаття про ОСББ... Кому цікаво прочитайте..
Є три варіанти ОСББ, керуюча компанія чи підприємець, або четвертий керуючий призначений місцевою владою... Хто б не був він і буде тим кому ми платимо гроші за обслуговування будинку ... В будь якому разі зарплатню хтось получатиме.... Я вважаю, що ОСББ найефективніший варіант
13 квіт 2016 06:45
Цитата "Julia Ирпень":

ругаться нам некогда будет, я тут разрабатываю план совместных мероприятий, так что не расслабляемся. праздников и поводов в году достаточно :leb: :buben: :poz:


по ходу я почав:))) :P )

хоча я не ругаюся а висловлюю свою точку зору:) :yes: :yes: адже в дискусії народжується істина!!! :ded:

До речі добридень Вам сусідоньки/:) Позитивного дня!!!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .1113. . .282
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше