Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .9395. . .282
14 вер 2016 14:52
Цитата "Oks0804":


окна же до пола..думаю будет не красиво


у кого еще какие идеи как использовать лоджию?
я думала варианте сделать в углу лоджии рабочее место и ,как вариант, еще один откидной использовать, как обеденный
14 вер 2016 14:56
Знизу вікно тоноване і якщо все ж таки вдасться втілити в життя таку ідею то буде чудова економія місця.
14 вер 2016 14:57
Цитата "Vika2016":
Знизу вікно тоноване і якщо все ж таки вдасться втілити в життя таку ідею то буде чудова економія місця.


а вам не хочеться відкритого доступу до вікна? розвалитися там на кріслі - мішку наприклад, а на підвіконні посадити квіти , його ширина 25 см, якщо не помиляюсь, дозволяю поставить продовгуваті горшки
14 вер 2016 15:09
Идея с выносом кухни еще имеет плюс в тепоизоляции нижней части , дсп-конструкция будет выступать как экран. У меня лоджия в зале, вообще подумываю нижние стекла заменить на сэндвич для уменьшения теплопотерь.

А вообще- между залом и лоджией будет входная группа? На чертежак АВК есть, в рекламных чертежах- свободный выход .
14 вер 2016 16:27
Будет только, если вы об этом попросите на этапе, когда будут возводить межкомнатные перегородки. В одной из квартир видела этот вариант. Вопрос, а зачем вам эта бетонная конструкция?
14 вер 2016 16:39
Цитата "ibeleiveicanfly":
Будет только, если вы об этом попросите на этапе, когда будут возводить межкомнатные перегородки. В одной из квартир видела этот вариант. Вопрос, а зачем вам эта бетонная конструкция?

Я имею в виду дверь и окно
14 вер 2016 18:05
Цитата "Свідєтєль покращення":

Я имею в виду дверь и окно

я думаю это был так сказать как вариант.. если установите то будет, если нет то нет)
14 вер 2016 18:24
Цитата "kuzyag":


Повірте, будуть. За свої гроші я вимагаю, щоб робили так як потрібно, а не так як комусь зручно. Це коли кум мені щось за пиво робить, то я вже не морочу йому голову, а тут зовсім інше питання - я плачу гроші, ще й не маленькі. Під час розрахунку будівельники не жаліють хазяїна, рахують кожен зайвий рух і вимагають його оплатити.
Не варто наймати перших-ліпших людей на роботу. Варто витратити пару днів для того, щоб розібратись в технології (благо зараз все гуглиться легко). Потім на співбесіді задати людям контрольні питання, і повірте, лабухи відсіються одразу. Коли я три роки тому робив капітальний ремонт у себе в квартирі, я тиждень вибирав серед претендентів і лише сьома бригада влаштувала мене. Та й то я найняв їх не на весь ремонт, а лише на перший етап. За результатами роботи на першому етапі я продовжив з ними співпрацю і врешті-решт вони зробили мені весь ремонт. Будівельників зараз як гною, є з чого вибрати.
І ще одна порада: укладайте паперовий договір. В кожній бригаді є людина, яка оформлена як приватний підприємець, тому з укладанням договору проблем не буде. Повірте, відношення до вас буде зовсім інше ніж коли ви на словах про щось там домовитесь.

Если у вас лишние деньги и время устраивать кастинги строй бригад и время вас не подгоняет вас,то занимайтесь ремонтными работами, когда бригада пройдет ваш кастинг.
14 вер 2016 18:37
Цитата "ibeleiveicanfly":


у кого еще какие идеи как использовать лоджию?
я думала варианте сделать в углу лоджии рабочее место и ,как вариант, еще один откидной использовать, как обеденный

Чуть по подробней можно-это кухонные шкафы на лоджии или чисто рабочая зона.?
14 вер 2016 18:50
Цитата "Свідєтєль покращення":
На этажах, начиная со 2-го , впринципе, он возможно и не нужен.
На 1-м желательно сделать, все-таки 1-й этаж склонен к сырости хоть в хрущовках хоть в новостроях

А я считаю,что теплый пол нужен там,где лоджия,как не крути,а лоджии у нас будут холодные,они же не утоплены,кроме некоторых кв.,да и окна понорамные.Это те самые балконы.Мы положили не только теплый пол,но батарее будут.
15 вер 2016 06:45
Соседи кто что знает про Виниловые плитки?? читаю вроде отличное покрытие, может кто сталкивался?
15 вер 2016 09:46
Цитата "Faraon04":

Чуть по подробней можно-это кухонные шкафы на лоджии или чисто рабочая зона.?


стол в углу самой лоджии = рабочее место,
стол справа - откидной кухонный
15 вер 2016 10:16
Наше бачення однокімнатної квартири на 36 м2
Бачення доволі класичне без якихось революційних ідей в плануванні простору. Може кому знадобляться ідеї.
На рендерах реальна плитка і реальні шпалери (які зараз продаються в магазинах).
15 вер 2016 10:19
15 вер 2016 10:22
Не поганий проект. Власноруч робили? Чи замовляли? Якщо власноруч, можете сказати назву проги. Дякую!)
15 вер 2016 10:27

Робив сам.
Програми використовував безкоштовні. Для креслення LibreCAD ( //librecad.org/cms/home.html )
Для 3D візуалізації Blender ( https://www.blender.org/ )

Для початківця рекомендую Sweet Home 3D ( //www.sweethome3d.com/ )

15 вер 2016 10:28
Дякую! Піду тренуватися))
15 вер 2016 10:43
Відповідно до розстановки меблів і обладнання зроблені план електрики і план для освітлення, я яких видно, що в квартирі буде 9 груп (3 освітленння і 6 електричних). Грубо кажучи, в електрощитку буде 9 автоматів і можна буде вимкнути кожну лінію окремо.
Дуже зручно, наприклад, можна вимкнути розетки в кімнаті, але залишити світло і ремонтувати розетку. В багатокімнатній квартирі в дитячій можна вимкнути розетки (щоб маленькі діти не лізли в них пальцями), але залишити світло, якщо діти бояться спати без світла і т.д.
Освітлення
15 вер 2016 12:49
Цитата "kuzyag":
Відповідно до розстановки меблів і обладнання зроблені план електрики і план для освітлення, я яких видно, що в квартирі буде 9 груп (3 освітленння і 6 електричних). Грубо кажучи, в електрощитку буде 9 автоматів і можна буде вимкнути кожну лінію окремо.
Дуже зручно, наприклад, можна вимкнути розетки в кімнаті, але залишити світло і ремонтувати розетку. В багатокімнатній квартирі в дитячій можна вимкнути розетки (щоб маленькі діти не лізли в них пальцями), але залишити світло, якщо діти бояться спати без світла і т.д.


дуже правильна думка, мені електрик теж запропонував так зробити
15 вер 2016 20:10
Цитата "kuzyag":
Наше бачення однокімнатної квартири на 36 м2
Бачення доволі класичне без якихось революційних ідей в плануванні простору. Може кому знадобляться ідеї.
На рендерах реальна плитка і реальні шпалери (які зараз продаються в магазинах).
Скажите,вы площадь кв перещитывали?Соответствует проекту или нет?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .9395. . .282
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше