Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .9294. . .282
13 вер 2016 17:27
Соррі, що "многа букав", просто мене трохи напрягає ситуація, коли забудовник так нахабно нав'язує інвесторам своїх працівників робити ремонти.
13 вер 2016 17:37
Цитата "Faraon04":

Где же найти этих провереных,все они одинаково обещают,эти хоть Орлановские,а тех провереных попробуй потом найти,сделал работу,получил деньги и никто не прийдет даром переделывать,все они одинаковые и ошибаются все-это как кому повезет.Лучше вы зальете соседа пока нет у него ремонта,чем потом с ремонтом.

Сегодня они орлановские, а завтра...
Я бы не рисковала.
Точно знаю, что есть компании, которые дают гарантию на выполненную работу и не сдирают лишних денег, если наступает гарантийный случай. Их репутация дороже.
13 вер 2016 17:46
Цитата "Я25":

Сегодня они орлановские, а завтра...
Я бы не рисковала.
Точно знаю, что есть компании, которые дают гарантию на выполненную работу и не сдирают лишних денег, если наступает гарантийный случай. Их репутация дороже.

Кому как удобно,тот так и поступает,у меня нет провереных людей,и лучший вариант-это люди,которые выложили теплый пол в Пушкинском квартале и др дома Ирпеня,а там уже живут люди,которые остались довольны.Пока нареканий не было и будем надеяться что не будет.
13 вер 2016 17:51
Цитата "kuzyag":


Повірте, будуть. За свої гроші я вимагаю, щоб робили так як потрібно, а не так як комусь зручно. Це коли кум мені щось за пиво робить, то я вже не морочу йому голову, а тут зовсім інше питання - я плачу гроші, ще й не маленькі. Під час розрахунку будівельники не жаліють хазяїна, рахують кожен зайвий рух і вимагають його оплатити.
Не варто наймати перших-ліпших людей на роботу. Варто витратити пару днів для того, щоб розібратись в технології (благо зараз все гуглиться легко). Потім на співбесіді задати людям контрольні питання, і повірте, лабухи відсіються одразу. Коли я три роки тому робив капітальний ремонт у себе в квартирі, я тиждень вибирав серед претендентів і лише сьома бригада влаштувала мене. Та й то я найняв їх не на весь ремонт, а лише на перший етап. За результатами роботи на першому етапі я продовжив з ними співпрацю і врешті-решт вони зробили мені весь ремонт. Будівельників зараз як гною, є з чого вибрати.
І ще одна порада: укладайте паперовий договір. В кожній бригаді є людина, яка оформлена як приватний підприємець, тому з укладанням договору проблем не буде. Повірте, відношення до вас буде зовсім інше ніж коли ви на словах про щось там домовитесь.

Но извините,такие собеседования нам устраивать некогда,я заметила, чем больше выбираешь,тем меньше шансов на успех
14 вер 2016 04:33
Цитата "Faraon04":

Но извините,такие собеседования нам устраивать некогда,я заметила, чем больше выбираешь,тем меньше шансов на успех


как то вы совсем в негативе... не делайте тогда теплый пол, я вот решила не заморачиваться с ним...радиаторы и норм
14 вер 2016 06:10
На этажах, начиная со 2-го , впринципе, он возможно и не нужен.
На 1-м желательно сделать, все-таки 1-й этаж склонен к сырости хоть в хрущовках хоть в новостроях
14 вер 2016 06:16
В Киеве на взятке в 4 000$ поймали начальника ОСББ. Хачю быть главой ОСББ!!!!! Хачю Порш, Мазерати и домик в Альпах. Выбери меня выбери меня птица счастья зафтрашнего дня))
14 вер 2016 06:22
Цитата "kuzyag":


Тому що такі важливі роботи потрібно робити доладу, а не тяп-ляп нашвидкоруч у невідомих кудесників. Не дай Боже потече труба і затопить дві квартири знизу - доведи, що саме Олександр ці труби клав. Він перший же "впаде на мороз". Особисто я робитиму у перевірених хлопців (робота яких вже три роки працює без проблем) з укладанням договору і гарантійними зобов'язаннями не на словах,а на папері. Взагалі, не люблю поспіхом щось робити.
Доречі, труби, як і електричні кабелі, не проводяться по діагоналях через кімнати :)

А що хтось по діагоналям в будинках Єсеніна робив? :)
14 вер 2016 06:24
Цитата "kuzyag":
Соррі, що "многа букав", просто мене трохи напрягає ситуація, коли забудовник так нахабно нав'язує інвесторам своїх працівників робити ремонти.


А підключений з боку унітаз зі стирчащими трубами теж вам ця бригада робила? :winky:
14 вер 2016 06:56
Цитата "ibeleiveicanfly":

А що хтось по діагоналям в будинках Єсеніна робив? :)


Про діагоналі - це моє зауваження що до репліки:
"Да и канавки оставят только по периметру,а ведь трубы от котла пойдут и в соседние комнаты пересекая туже кухню..."
14 вер 2016 07:01
Цитата "kuzyag":


Про діагоналі - це моє зауваження що до репліки:
"Да и канавки оставят только по периметру,а ведь трубы от котла пойдут и в соседние комнаты пересекая туже кухню..."


Діагоналей Олександр не робив :) тільки по периметру :winky:
14 вер 2016 07:07
Цитата "ibeleiveicanfly":


А підключений з боку унітаз зі стирчащими трубами теж вам ця бригада робила? :winky:


Унітаз із боковим підведенням води. З естетичного боку видимість шлангу мене не хвилює, для мене важливіше зручність в обслуговуванні.
Модель унітазу вибрана мною і встановлена в те місце, де я визначив. Перед встановленням я попередньо вирахував відстані від стін (щоб нічого не заважало сидіти "на горшку"), і провів експериментальну перевірку отриманих результатів з людьми різного зросту і комплекції .

Встановлювала та сама бригада. І за три роки експлуатації жодних нарікань. Нічого ніде не потекло, не забилось, працює як часи.
14 вер 2016 07:09
Цитата "kuzyag":


Унітаз із боковим підведенням води. З естетичного боку видимість шлангу мене не хвилює, для мене важливіше зручність в обслуговуванні.
Модель унітазу вибрана мною і встановлена в те місце, де я визначив. Перед встановленням я попередньо вирахував відстані від стін (щоб нічого не заважало сидіти "на горшку"), і провів експериментальну перевірку отриманих результатів з людьми різного зросту і комплекції .

Встановлювала та сама бригада. І за три роки експлуатації жодних нарікань. Нічого ніде не потекло, не забилось, працює як часи.


Висновок: кожному своє :) те саме із теплим полом і трубами )
14 вер 2016 07:09
Цитата "ibeleiveicanfly":


Діагоналей Олександр не робив :) тільки по периметру :winky:



Я й не кажу про Олександра, це моя відповідь Faraon04
14 вер 2016 07:13
Цитата "ibeleiveicanfly":


Висновок: кожному своє :) те саме із теплим полом і трубами )


Не сперечають, кожному своє.
Я лише хотів сказати, що потрібно обережніше наймати людей на роботу. І, якщо є можливість, краще не поспішати.
Це висновок із власного досвіду. Я теж не одразу став таким "розумним".
Тож ділюсь досвідом, щоб люди вчились на моїх помилках, а не на своїх.
14 вер 2016 09:49
так уже начались споры по ремонту и у кого что где и как будет установлено...
это же сугубо индивидуально, у каждого свои потребности, средства и виденье идеального для себя)) так что давайте просто делиться контактами рабочих и такое прочее, и каждый для себя уже решит сам что и как ему необходимо
14 вер 2016 10:01
Споры по ремонтам- очень положительная тенденция. ))))
Кто там дни считает ???
14 вер 2016 13:00
Хтось планує виносити робочу поверхню кухні на балкон???
14 вер 2016 13:44
Цитата "Vika2016":
Хтось планує виносити робочу поверхню кухні на балкон???


Чудова ідея, а як ви бачете її втілення з панорамним вікном?
14 вер 2016 14:40
Цитата "Vika2016":
Хтось планує виносити робочу поверхню кухні на балкон???


окна же до пола..думаю будет не красиво
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .9294. . .282
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше