Подати оголошення

ЖК Dibrova Park | Диброва Парк | IB Alliance | ул. Северо-Сырецкая

ЗабудовникIB Alliance, PROFINVEST
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 24 003 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
186з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 20.
12/60%
2/10%
2/10%
2/10%
2/10%
1. . .8789. . .95
28 бер 2023 11:48

Lru1

А з чого ви взяли що ці 139 млн грн - пійдуть на будівництво метро? Ви маєте на увазі,  що 139 млн потрібно ще раз прокрутити через корупційний Київметробуд? Там змін ніяких немає. У мене немає ані чорних, ані рожевих окулярів. Є прозорі реалістичні окуляри. Метро найближчі 5 років тут не буде. Потрібне авто, щоб жити в цьому ЖК. Але я не з цією метою сюди інвестував. Якщо б з мене зняли окуляри в момент інвестування - то я б подумав би про якийсь інший ЖК.

Ні, ці 139 млн. саме зараз не підуть на будівництво метро, вони підуть у бюджет міста, але пізніше все одно місто буде виділяти кошти на цей проект з бюджету, тому на цю суму все одно буде економія для бюджету. Тут важливі не цифри, а саме факт того, що нарешті правоохоронці міцно вчепилися за цю справу, і тому є велика ймовірність, що більше зловживань на цьому проекті не буде, і термін здачі буде залежати лише від фінансових можливостей бюджету міста. До речі, бачу позитив і  в тому, що проєкт метро буде доопрацьований і будівництво буде розділено на два етапи - спочатку буде введена в експлуатацію станція "Мостицька", а на другому етапі вже "Варшавсьска" з ділянкою відгалуження в бік " Ретровіля" і майбутнього депо. Це означає, що за два- три роки цілком реально закінчити перший етап, і відкрити "Мостицьку" , 50 % робіт цього етапу ВЖЕ зроблено, і це неабияк покращить життя мешканців Виноградаря, 2 км пішки можна і прогулятись, поки за наступні 2-3 роки добудують "Варшавсьску".

30 бер 2023 12:13


03 квіт 2023 07:49

Доброго дня.

Роздумую над тим, щоб купити квартиру в Діброва Парк. Маю певні питання:
1) найголовніше - як там справи з судовою справою про яку було чутно? наче як було сказано, що закінчено успішно, але чи точно? які ризики?
2) перші будинки збудовані, але адреси досі не надані? Чому? я так розумію, що в інших ЖК взимку адреси і ключі уже усішно давали?
3) як справи з місцевими школами?

06 квіт 2023 08:39

Аналогічне питання. Чі варто купувати квартиру в Діброва Парк?

Як їде будівництво?

07 квіт 2023 07:12

Нещодавно будо декілька вигідних акцій, інвестори все (1-2 кімнатні) "разгребли" за пару тижнів. Це дуже гарний і стабільний комплекс з реально привабливими цінами. Мало в якому комплексі купить зараз щось неготове, але тут купують не повільніше ніж  до війни. Купують бо тут реально будують з довоєнним майже темпом. 

09 квіт 2023 07:44

Теж розглядаю варіант придбання квартири в цьому комплексі. Був у відділі продажу. Здивувало те, що не дозволили глянути на планування квартири в живу вже в побудованому будинку. Відповіли, що подивитеся на квартиру коли вже придбаєте! Я хочу продати квартиру в іншому комплексі і придбати тут. Але цей нюанс мене трохи здивував і насторожив. В комплексі де я купував квартиру з цим питанням проблем не було. З менеджером відділу продажу спокійно піднімалися на поверх і все показували і розповідали.

25 квіт 2023 06:30

Будівництво 5-го та 6-го будинків набирає обертів



25 квіт 2023 06:30

По традиції трошки мотивуючих фото :)



25 квіт 2023 06:30

Та ще "вишенка" на торті - Інвестори повідомили, що навпроти комплекса, в одному з будівель квазару,  буде "Ля Сильпо ( LE SILPO )" 

26 квіт 2023 18:47

Що чути про старт продажу нової очереді?

27 квіт 2023 05:41

KristianoVieri

Що чути про старт продажу нової очереді?

Літом стартують 

01 трав 2023 08:55

Коли нарешті здадуть першу чергу? 

02 трав 2023 05:34

Neo1

Коли нарешті здадуть першу чергу? 

як тільки отримають документи так відразу ) 

03 трав 2023 22:35

Neo1

Коли нарешті здадуть першу чергу? 

Вчора будинок №3 введено в експлуатацію! 

Посилання на документ



Чекаємо на гарні новини для будинків 1 та 2 найближчім часом :) 



04 трав 2023 06:03

Ще гарної новині вам на ранок)

Розпочали будувати будинок №9




04 трав 2023 21:07

Trito

Ще гарної новині вам на ранок)

Розпочали будувати будинок №9

так ті крани там стоять ще з довоєнного часу. як було 11 поверхів моноліту так і залишилось.

05 трав 2023 03:45

KristianoVieri

так ті крани там стоять ще з довоєнного часу. як було 11 поверхів моноліту так і залишилось.

Інвестори записали відео де крани 9го будинку крутяться вже, щось схоже на підготовчі роботи по відновленню. Та сьогодні вже з'явився новий звіт за квітень https://dibrovapark.com.ua/ua/gallery/hid-budivnytstva/ в який вони додали 9й будинок (раніше не було), а також фото на яких бачимо арматуру нову (типу натяк, що мовляв ось-ось початок).

05 трав 2023 09:49

Trito, а ви в відділі продажу працюєте? Тоді чому 1 та 2 дом не здали і починають 9, його теж раніше здадуть?

05 трав 2023 09:49

Trito

Інвестори записали відео де крани 9го будинку крутяться вже, щось схоже на підготовчі роботи по відновленню. Та сьогодні вже з'явився новий звіт за квітень https://dibrovapark.com.ua/ua/gallery/hid-budivnytstva/ в який вони додали 9й будинок (раніше не було), а також фото на яких бачимо арматуру нову (типу натяк, що мовляв ось-ось початок).

А от якщо так поміркувати, чи не здається, що жити в такому комплексі як Софія Резіденс якось комфортніше, може спокійніше ніж в велетнях Даброви? От хочу для себе зрузуміти плюси і мінуси цих жк.

05 трав 2023 21:59

Neo1

Trito, а ви в відділі продажу працюєте? Тоді чому 1 та 2 дом не здали і починають 9, його теж раніше здадуть?

Neo, ні, в ВП не працюю. Думаю це питання належного оформлення документація, на яке потрібно час. Будинки 1 та 2 мають свої особливості (до 1го підключена котельня, 2й біля поточного будівництва метро), можливо ці фактори впливають на час отримання сертифікату (можливо більше перевірок та більше вимог до них зі сторони ДІАМ). Але схоже ці питання будуть погоджені в поточному місяці. 

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .8789. . .95
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше