Подати оголошення

ЖК Dibrova Park | Диброва Парк | IB Alliance | ул. Северо-Сырецкая

ЗабудовникIB Alliance, PROFINVEST
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 24 003 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
198з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 20.
11/55%
2/10%
2/10%
2/10%
3/15%
1. . .8890. . .93
05 трав 2023 22:00

Будинок №9


🏗 По ньому вже відновлено монолітні роботи зі спорудження каркасу.


Саме цей будинок вийде у продаж наступним. Ціни та умови продажу будуть відомі вже на старті продажу.


Про це ми повідомимо згодом, тому слідкуйте за новинами.
08 трав 2023 17:42

Trito

Neo, ні, в ВП не працюю. Думаю це питання належного оформлення документація, на яке потрібно час. Будинки 1 та 2 мають свої особливості (до 1го підключена котельня, 2й біля поточного будівництва метро), можливо ці фактори впливають на час отримання сертифікату (можливо більше перевірок та більше вимог до них зі сторони ДІАМ). Але схоже ці питання будуть погоджені в поточному місяці. 

Он в ОП не работает, он работает в другом отделе.


Почему инвесторы Дома 4, который давно введен в эксплуатацию - должны ждать введения в эксплуатацию Домов 1, 2 и 3? Вы лоханулись с Генподрядчиком - а проблема это теперь инвесторов? Вы сначала хоть один дом сдайте, а потом будете постить 9й дом и другие, которые у вас должны купить. Вы пока воздух продаете. У вас ничего не сдано вообще и обязательства по договорам нарушены. 


 

16 трав 2023 05:56

А тим часом будинок №1 введений в експлуатацію :)

Сертифікат - https://dibrovapark.com.ua/ua/news/11/6961/?utm_source=instagram&utm_medium=social&utm_campaign=instagram-stories-vvod-bud1


Чекаємо на ,будинок №2 


І по традиції трохи свіжих фото з будівництва нових черг, будинки 5-6 та 9:26 трав 2023 11:53

Будинок №2 введено в експлуатацію   Вітання інвесторам, та подяка забудовнику ;)26 трав 2023 11:53

І по традиції гарна новина - старт продажу нового будинку вже незабаром, це будинок №9, що вже будується активно у довоєнному темпі 01 черв 2023 05:43

Коли інвестори можуть заходить на огляд та ремонт?

03 черв 2023 14:58

Neo1

Коли інвестори можуть заходить на огляд та ремонт?

Судячи по всьому не скоро. Вони просто чекають судових позовів. Вони прострочили вже усі строки по договору. Можна вільно подавати в суд і стягувати неустойку.


Це якась жидовська контора. Вони спочатку казали, що в лютому будуть передавати інвесторам приміщення, потім - в березні (вже з документами на реєстрацію права власності), потім - після 20го травня - вже ЖЕК буде давати огляд та укладити угоди. Вже 3-е червня - а воз і нині там. Тільки казки для нових інвесторів вкладитись - в їх повітря під номером 9. Вони настільки знахабніли там, що не розуміють, що повній реалізації їх проекту кирдик з такими підходами. Якщо найближчими тижнями не буде відбуватись передача за актами квартир, я буду подавати судовий позов із зобов'язанням це зробити та стягненням неустойки за затримку. Сума позову - це 12% вартості від тої, що була сплачена підряднику. Якщо підрядник почне отримувати позови - він від них втече. 


В цілому: це якась дибілова контора, яка на ринку ніколи не була. Вони не мають жодного свого самостійно реалізованого проекту. При цьому, квартири в цьому комплексі, як я пам'ятаю, розпродувались за личені дні. Питання: де гроші? Очередне кидалово по українськи?


Слава Україні. 

04 черв 2023 20:51


05 черв 2023 06:00

TritoДоречі, Діброву навіть видно з лівого берегу, наприклад з Сонячної рівьери:)

05 черв 2023 18:56

выбирал между этим жк и сырецкими садами, но в последний момент передумал (играл фактор метро), в садах уже ключи выдали

05 черв 2023 20:20

Yuriy185

выбирал между этим жк и сырецкими садами, но в последний момент передумал (играл фактор метро), в садах уже ключи выдали

Була різна ступінь готовності, це поперше. А по-друге - пожалкуєте про свій вибір, якщо будете самі там жити, це я про якість будівництва і повну відсутність звукоізоляції кажу вам, як людина дуже добре знайома з домами Интергала

06 черв 2023 14:39

Yuriy185

выбирал между этим жк и сырецкими садами, но в последний момент передумал (играл фактор метро), в садах уже ключи выдали

Сады на 2 года раньше строить начали, логично что и ключи выдают быстрее. Но Диброва интересней, качеством чуток выше, выглядит современней и масштаб чуть больше. 

06 черв 2023 19:22

Showtime

Сады на 2 года раньше строить начали, логично что и ключи выдают быстрее. Но Диброва интересней, качеством чуток выше, выглядит современней и масштаб чуть больше. 

Пан вирішив це замовчати, що трошки раніше будувати почали:) Так буває ))

06 черв 2023 19:22

Trito

І по традиції гарна новина - старт продажу нового будинку вже незабаром, це будинок №9, що вже будується активно у довоєнному темпі Інвестори будинків 1-4 - чекають гарної новини щодо старту передачі квартир та документів, особливо щодо будинку 4, який введений в експлуатацію вже сім місяців тому - 03.11.2022. За договором ви повинні були почати передачу щодо будинку 4 не пізніше 03.02.2023. Прострочка щодо сдачі та передачі будинку інвесторам вже складає 5 місяців, а якщо не брати періоди позбавлення від відповідальності за невиконання зобов'язань за договором, які передбачені у ваших договорах, то прострочка складає вже більше 1го року. І цей строк збільшується. Чим більше строк - тим більше неустойка.   

06 черв 2023 19:22

Lru1

Інвестори будинків 1-4 - чекають гарної новини щодо старту передачі квартир та документів, особливо щодо будинку 4, який введений в експлуатацію вже сім місяців тому - 03.11.2022. За договором ви повинні були почати передачу щодо будинку 4 не пізніше 03.02.2023. Прострочка щодо сдачі та передачі будинку інвесторам вже складає 5 місяців, а якщо не брати періоди позбавлення від відповідальності за невиконання зобов'язань за договором, які передбачені у ваших договорах, то прострочка складає вже більше 1го року. І цей строк збільшується. Чим більше строк - тим більше неустойка.   

Хочу звернути увагу майбутніх інвесторів - уважно читати Розділ "Відповідальність". Вони прописали договір із порушенням прав споживача будівельно-інвестиційної послуги, а саме: відповідальність Покупця передбачена скрізь в  цьому розділі, а відповідальності Продавця майнових прав - в договорі немає взагалі, окрім написання заяви на повернення коштів. Договір складений із значним дисбалансом в сторону прав Продавця/Підрядника. Зокрема, в договорі є відповідальність за порушення грошових зобовязань Покупця в повній мірі відповідно до чинного законодавства та умов договору (щодо строків внесення оплати), проте - немає такої самої кореспондуючої відповідальності Продавця в договорі за порушення його зобовязнь щодо строків передачі Обєкту нерухомості (див. п.7.2. договору). Саме тому - вони себе так нахабно і ведуть. Але, договір складений із дисбалансом прав та обовязків - в суді буде розглядатись не тільки на підставі умов договору, але і на підставі норм закону (з приводу цього є судова практика Верховного суду). Відсутність в договорі відповідальності Продавця - не є підставою для незадоволення позову судом в частині неустойки (яку вони не передбачили в договорі щодо себе), оскільки вона передбачена законом.


Інвестори, які планують вкладатись в їх казки під номером 9 - дуже уважно читайте договір та за можливості передавайте його на аналіз юристу (особливо розділ Відповідальність), інакше вже за практикою, яка склалася, ви будете довго чекати передачі вам квартир із порушенням усіх строків по договору та відсутністю відповідальності за це в договорі з боку Продавця/Підрядника. Наполягайте - на внесення ваших правок/доповнень, а якщо вони не погоджуються - не підписуйте договір та йдіть до іншого забудовника. Це жидовська контора, яка пилососить гроші і продає поки що тільки повітря.  У них вже немає тої черги, яка в них була в 2020-2021 роках, коли всі думали, що буде метро здане в грудні 2021 року - та розбирали їх квартири як пиріжки не читаючи договір. 


Зокрема, в договорі із ТОВ Інтерпроект - повинна бути передбачена зеркальна відповідальність Продавця така сама, як в п.7.2. Договору для Покупця. При цьому, договір складений із порушенням законодавства про захист прав споживачів із дисбалансом таких прав в сторону Продавця. Проте, в суді все це легко доказується із посиланням на чинне законодавство. Чесно, мене ці жидки вже дратувати починають, враховуючи те, що я їм сплатив гроші 100% протягом 3х днів із дати підписання договору, а вони басні тут постять зі своїми повітрями під номером 9. Тому, чим більше вони тягнуть - тим більше вони мені сплатять грошей за порушення умов договору. А за те, що вони дратують поточних інвесторів - вони ні хрена не отримають нових інвесторів (читайте пост вище про Сирецькі сади). І поки будуть порушуватись мої права - я буду це постити, щоб читали це як поточні інвестори, так і майбутні. 


18 черв 2023 22:07

Хто знає зараз переуступка дозволена? Коли обіцяють ключі? 

21 черв 2023 08:18

Neo1

Хто знає зараз переуступка дозволена? Коли обіцяють ключі? 

Они ничего не обещают кроме воздуха под номером 9. Ждут лохов которые им бабки занесут. А текущих инвесторов они за клиентов уже не считают. Они их уже постригли. Они им не интересны - в ОП так и говорят. В договоре - переуступка разрешена. Но не факт что они разрешат ей воспользоваться. Они обещают только сказки пока. В ОП ничего не знают и о старте передачи. Руководство им не докладывает. Они ждут наверно судебных исков. 

23 черв 2023 08:17

Neo1

Хто знає зараз переуступка дозволена? Коли обіцяють ключі? 

У меня вот другой вопрос. А инвесторы дома №4, в котором 400 квартир, вообще интересуются когда им собираются передавать квартиры? Кто то звонит в ОП, спрашивает что то, настаивает? Или тут собрались инвесторы, которые просто отдали свои деньги и ничего не ждут за них. Напомню, дом №4 был введен в эксплуатацию 03.11.2022. 03 июля 2023 будет уже 8 месяцев с момента ввода в эксплуатацию. Передача должна была начаться не позднее 03.02.2023 по условиям договора.


В мае месяце мне в ОП сообщили, что руководство решило передавать дома 1-4 вместе. При этом, у домов совершенно разные сроки ввода в эксплуатацию. Сейчас как я понял - им нужно, по решению руководства, передать 1600 квартир. На это количество нужно подготовить на каждую квартиру договор с эксплуатирующей организацией и документы на регистрацию права собственности + провести осмотр квартир с каждым инвестором - а это огромный кусок времени (в месяце не 1600 дней, а всего 30). На все это у них аж один юрист, которая сидит в Польше и не жибко много денег они ей платят (14 000 грн в месяц), и она соответственно не сильно шевелит булками или просто не справляется с подготовкой такого массива документов.


И тут у меня вопрос. А  почему не начали передавать дома поэтапно? На хрена руководство этой конторы решило, чтоб все дома передавать сразу, не имея ни хрена на это никакого ресурса и портя при этом отношения с текущими инвесторами и свою репутацию на привлечение средств в последующие дома. 


Если до конца июня не начнется процесс передачи квартир по дому №4 - я буду подавать судебный иск как на обязательство передать в принудительном порядке, так и на взыскание убытков в огромном размере согласно действующего законодательства. Будущим инвесторам рекомендую воздержаться от инвестирования в этот комплекс до момента решения этого вопроса. Воздух под номером 9 еще пока ничем не подкреплен.  

23 черв 2023 08:20

Будинки №1-4 отримали поштову адресу. 

Посилання на рішення про присвоєння поштових адрес будинкам  ЖК Діброва Парк :


Будинок №1 (Некрасова, 10а) - https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=2864763597467158299/optype=9


Будинок №2 (Некрасова, 12а) - https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=2864800527944779010/optype=9


Будинок №3 (Некрасова, 10) - https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=2864827395003647901/optype=9


Будинок №4 (Некрасова, 8) - https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=2864838262998960072/optype=9Будинки №5 та №6 - темп будівництва відмінний, активно фарбують та утеплюють будинок
24 черв 2023 21:56

Trito

Будинки №1-4 отримали поштову адресу. 

Посилання на рішення про присвоєння поштових адрес будинкам  ЖК Діброва Парк :


Будинок №1 (Некрасова, 10а) - https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=2864763597467158299/optype=9


Будинок №2 (Некрасова, 12а) - https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=2864800527944779010/optype=9


Будинок №3 (Некрасова, 10) - https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=2864827395003647901/optype=9


Будинок №4 (Некрасова, 8) - https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=2864838262998960072/optype=9
Будинки №5 та №6 - темп будівництва відмінний, активно фарбують та утеплюють будинок

Очень оригинально. То есть если вызывать такси - непонятно куда оно поедет - то ли на Троещину, то ли на Виноградар? Пока что такой улицы как Некрасова на гугл мэпс нет. А если и появится - то будет задвоение. Какой дурак решил одинаковыми улицами назвать два района в одном городе! Насколько я помню улица была Северо-Сырецкая. 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .8890. . .93
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше