Подати оголошення

ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 6

ЗабудовникАТРІА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Здача ЖК2021 - 2025 р.
Планування
від 29 200 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .3032. . .45
25 черв 2022 11:15

Ludmila1

И я вкладывала деньги и так же жду квартиру. Поэтому и предлагаю ускорить наше новоселье. 

Людмила. Для того чтобы ускорить наше новоселье застройщику прежде всего необходимо  обустроить котельную. Большая часть оборудования котельни импортная а сейчас есть ограничения на покупку валюты. Т.Е. ну никак, учитывая то что оборудование не куплено. Да и цена этого вопроса минимум 4 мнл. грн. Можно ещё раздать ( купить самостоятельно) буржуйки. Это дешевле. Ну а красить и штукатурить мопы выносить мусор с этажей и поработать лопатой на придомовой территории я "за".

25 черв 2022 12:26

В Раде сказали - котельная есть. Что они точно не могут ответить с кем заключен договор на поставку газа. 

25 черв 2022 12:32

PoDarka

Оплативши ще гроші? Це що якась благодійність?  Жінко, не смішіть тут нікого. Всі на рівних правах підписували договори і оплачували гроші. Інвестори виконали свої зобов'язання, оплативши гроші як зазначено в договорі. Забудовник не виконав частково свої зобов'язання по договору. 

Вам немає куди гроші діти зайві?  Віддайте на допомогу ЗСУ. 

Гадаю у інвесторів є куди гроші дівати, особливо коли тепер всі матеріали піднялись в ціні в декілька разів. 

И не надо о благотворительности! Не те условия. А если покрасим на этаже или вскопаем клумбу, то наверняка все лучше узнаем друг друга и отношение изменится. И я не бот, а инвестр. 

25 черв 2022 14:44

Ku-kuru

Людмила. Для того чтобы ускорить наше новоселье застройщику прежде всего необходимо  обустроить котельную. Большая часть оборудования котельни импортная а сейчас есть ограничения на покупку валюты. Т.Е. ну никак, учитывая то что оборудование не куплено. Да и цена этого вопроса минимум 4 мнл. грн. Можно ещё раздать ( купить самостоятельно) буржуйки. Это дешевле. Ну а красить и штукатурить мопы выносить мусор с этажей и поработать лопатой на придомовой территории я "за".

Весьма мало вероятно получение ключей и захода на ремонт в этом году. Домик, а почему у этого застройщика такой высокий рейтинг? Может стоит этот комплекс и все другие проекты застройщика поместить в красную зону?

25 черв 2022 16:23

Ludmila1

И не надо о благотворительности! Не те условия. А если покрасим на этаже или вскопаем клумбу, то наверняка все лучше узнаем друг друга и отношение изменится. И я не бот, а инвестр. 

Я не писала, що ви бот. 

А стосовно клумб це інша річ. Зараз питання в отриманні права власності, яке ми не можемо отримати (інвестори) 

25 черв 2022 16:54

Ku-kuru

Весьма мало вероятно получение ключей и захода на ремонт в этом году. Домик, а почему у этого застройщика такой высокий рейтинг? Может стоит этот комплекс и все другие проекты застройщика поместить в красную зону?

Яка гарна пропозицiя, повнiстю пiдтримаю. Люди повиннi знати, що забудовник не надiйний, i неварто з ним мати справи

25 черв 2022 19:35

Ludmila1

И не надо о благотворительности! Не те условия. А если покрасим на этаже или вскопаем клумбу, то наверняка все лучше узнаем друг друга и отношение изменится. И я не бот, а инвестр. 

Людмила, а навiщо нам щось фарбувати, якщо це не прискорить нi як отримання прав власностi, якщо немаэ котельноi, забудовник був би в захватi дiйсно, якщо б всi iнвестора почали фарбувати, копати....вiн потiм так i подальшi своi проекти почне "строiти", хтось i кладку зробе, i фасад поштукатуре. Я за обьеднання, но не в цьому випадку, тут наглiсть та неповага до iнвесторiв зашкалюэ, тому не може бути i мови, щоб iм допомагати, не треба паразитiв вскармлювати, впевненна вони добре живуть у своiх будинках, на вiдмiну вiд iнвесторiв жк Атрiя, бiльшисть яких вимушена скитатись по чужих квартирах та платити аренду, хоча якщоб забудовник був порядний, жили би вже в власних квартирах.

26 черв 2022 07:38

Investor51

Так может застройщик мне поможет аренду за квартиру платить? Ну раз такая сложная у нас ситуация.

Так если вы будете работать полный рабочий день на достройке дома, застройщик сможет поселить вас в строительную бытовку, и не нужно будет оплачивать аренду и возможно даже миску риса в день давать будет.

26 черв 2022 07:44

Ludmila1

И не надо о благотворительности! Не те условия. А если покрасим на этаже или вскопаем клумбу, то наверняка все лучше узнаем друг друга и отношение изменится. И я не бот, а инвестр. 

О, а можете и ко мне домой тоже прийти покрасить и вскопать? Я буду вам очень благодарен. И отношение у меня к вам изменится, буду каждый раз вызывать вас.

26 черв 2022 09:35

Mia17

Це забудовник вирiшив так комунiкацiю налагодити, через "Людмилу"?, я розумiю, що iнвесторiв жк Атрiя, ви маэте за лохiв, звiсно дешевше заплатити пару сотен ботам, яких ви заселили на форум, i заспокоювати "нервових" iнвесторiв, но хочу вас розстроiти, трюк, не спрацював, вашi манiпуляцii давно вскритi, а Ви понесете повну юридичну вiдповiдальнiсть за те що не виконали своi забовязання по договору. 

Напомню, что у нас военное положение, а в договоре это указано в разделе форс-мажоров.  Так что юридически ответственность не понесут, и никак наказать или заставить сейчас точно не возможно. После окончания войны сможете обязать. А сейчас только если застройщик добровольно захочет, и Людмила предложила вариант поработать на застройщика, и тогда возможно(если хорошо работать) он отдаст ключи.

26 черв 2022 11:11

skodaoctaviaa5

Напомню, что у нас военное положение, а в договоре это указано в разделе форс-мажоров.  Так что юридически ответственность не понесут, и никак наказать или заставить сейчас точно не возможно. После окончания войны сможете обязать. А сейчас только если застройщик добровольно захочет, и Людмила предложила вариант поработать на застройщика, и тогда возможно(если хорошо работать) он отдаст ключи.

«возможно(если хорошо работать)»


Затримка була ще перед війною. Здача ключів мала бути ще задовго до війни!! Тому це трохи інше.


Та й взагалі ви не перший раз пишете якось дуже захищаючи забудовника. 

Прям так пишете , що мені здається, що забудовник нам відповідає, тільки якось дивно підписаний на форумі

26 черв 2022 14:47

skodaoctaviaa5

Напомню, что у нас военное положение, а в договоре это указано в разделе форс-мажоров.  Так что юридически ответственность не понесут, и никак наказать или заставить сейчас точно не возможно. После окончания войны сможете обязать. А сейчас только если застройщик добровольно захочет, и Людмила предложила вариант поработать на застройщика, и тогда возможно(если хорошо работать) он отдаст ключи.

Попрацювати?  Заплативши гроші за квадратні метри ще і допрацовувати, щоб боженька забудовник віддав ключі за те що ти заплатив (купив)?  Ще один пробачте... 🤡

"Возможно, если хорошо работать"....що значе можливо?  Є договір,  є обов'язки, які забудовник повинен був виконати ще до Нового Року!!! Прочитайте уважніше договір, а не тільки форс мажори. Я гадаю адвокати і юристи в цьому "возможно, если хорошо работать" зможуть теж добре попрацювати і довести по їхньому ж договору, що форс мажор вже давно не при справі, бо є і інші пункти договорів де чітко прописано, коли і як повинні були передаватися ключі і права власності. 

А ваш вище пост, то взагалі... Безкоштовне житло в битовці і тарілка рису. Для вас що люди це якесь трудове би*ло? Тупе створіння яке і гроші віддасть бо зна кому, а потім ще і сам добудує? Пробачте але ви тут дуже агресивно і хамськи вимовились. 

26 черв 2022 15:55

skodaoctaviaa5

Напомню, что у нас военное положение, а в договоре это указано в разделе форс-мажоров.  Так что юридически ответственность не понесут, и никак наказать или заставить сейчас точно не возможно. После окончания войны сможете обязать. А сейчас только если застройщик добровольно захочет, и Людмила предложила вариант поработать на застройщика, и тогда возможно(если хорошо работать) он отдаст ключи.

Щось Ви перевозбудились, в чому питання? Якщо бажаэте копать та фарбувати, йдiть, вам нi хто не заважаэ. Ви iнвестор? Якщо да, то незрозумiла ваша позицiя, нас ...... а, ми крепчаем? Я ще не зустрiчала в своему життi людей, яки такi терплячi, як iнвестора жк Атрiя, це нонсенс. 1.5 року затримка, ще до вiйни була, але, реакцii на таку затримку  ноль. Ну дуже дивно.....А якщо Ви представник забудовника, то ваш сарказм i галас не до чого. Ваша репутацiя, вже нижче плiнтуса. На рахунок форс -мажора, все будуть вирiшувати компетентнi органи, кого вони i до чого будуть забовязувати.

27 черв 2022 09:41

«доброго ранку, так, буквально вчора ввечері

до мене дійшла інформація, що забудовник планує з початку серпня відновити процес підписання попередніх актів огляду  квартир, а з вересня безпосередньо передавати вже квартири та ключі» (с)

27 черв 2022 10:16

dedpihto

«доброго ранку, так, буквально вчора ввечері

до мене дійшла інформація, що забудовник планує з початку серпня відновити процес підписання попередніх актів огляду  квартир, а з вересня безпосередньо передавати вже квартири та ключі» (с)

Аби ще забудовник офіційно це підтвердив

27 черв 2022 10:59

Mia17

Щось Ви перевозбудились, в чому питання? Якщо бажаэте копать та фарбувати, йдiть, вам нi хто не заважаэ. Ви iнвестор? Якщо да, то незрозумiла ваша позицiя, нас ...... а, ми крепчаем? Я ще не зустрiчала в своему життi людей, яки такi терплячi, як iнвестора жк Атрiя, це нонсенс. 1.5 року затримка, ще до вiйни була, але, реакцii на таку затримку  ноль. Ну дуже дивно.....А якщо Ви представник забудовника, то ваш сарказм i галас не до чого. Ваша репутацiя, вже нижче плiнтуса. На рахунок форс -мажора, все будуть вирiшувати компетентнi органи, кого вони i до чого будуть забовязувати.

Согласен за терпене в 1,5 года, но а все таки, какие конкретные действия вы предлагаете?  
27 черв 2022 11:30

Igorello


Согласен за терпене в 1,5 года, но а все таки, какие конкретные действия вы предлагаете?  

Звертатись до правоохоронних органiв  та iншiх конталюючих iнстанцiй, та притягати забудовника до вiдповiдальностi, за невиконання умов договору

27 черв 2022 11:30

dedpihto

«доброго ранку, так, буквально вчора ввечері

до мене дійшла інформація, що забудовник планує з початку серпня відновити процес підписання попередніх актів огляду  квартир, а з вересня безпосередньо передавати вже квартири та ключі» (с)

Дивно, я iнвестор, i до мене не дiйшла така iнформацiя... Вам дзвонили представники забудовника, чи лист Вам направили?

27 черв 2022 13:43

Mia17

Дивно, я iнвестор, i до мене не дiйшла така iнформацiя... Вам дзвонили представники забудовника, чи лист Вам направили?

Цитирую ответ через второе лицо. 

За шо купил - за то продал.

Надо же всех приободрить!

27 черв 2022 15:03

dedpihto

Цитирую ответ через второе лицо. 

За шо купил - за то продал.

Надо же всех приободрить!

На тому i стоiмо, так плiтки i розносяться по свiту, достатньо вже бодритись, дуже дорого особисто менi, вийшла ця квартира з урахуванням аренди, та сьогодняшнiх цiн на буд матерiали, хто думала, що це вигiдна iнвнстицiя, хай порахуэ, що по факту вийшло ... хай забудовник, вже закiнчуэ недолiки та те що треба добудувати, i передаэ людям квартири, взбодрил вже добре всiх своiм вiдношенням. Так опозоритись, на початку такого масштабного будiвництва, репутацiя тепер в нього на нулi.

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .3032. . .45
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше