ЖК Академ Парк | Киевгорстрой, Укрбуд | бул. Академика Вернадского, 24
| Забудовник | Київміськбуд |
| Здача ЖК | 2017 - 2022 р. |
| Планування | від 25 405 Грн/м² |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 122.
| 21/17% | ||
| 6/5% | ||
| 54/44% | ||
| 27/22% | ||
| 14/11% |
НикНеДляФорума
Постійний користувач
365
17 лютого 2016
09 бер 2016 20:26
Когда купил квартиру в строящемся доме.
ап24
а
Гість
2
05 березня 2016
10 бер 2016 15:14
Был возле стройки уже работают штукатуры. На 1-2 секции уже поштукатурили первый этаж. А с окнами затягивают хотя в оп обещали на начало марта. Интересно когда на 1-ой секции начнут устанавливать окна и работать фасадчики по срокам уже пора. Кто знает поделитесь информацией.
HeatFlex
H
Постійний користувач
128
08 грудня 2015
11 бер 2016 12:33
В суботу був у відділі продажів. На питання коли будуть ставити вікна, сказали, що мають привезти в березні, більш конкретної дати не сказали
НикНеДляФорума
Постійний користувач
365
17 лютого 2016
11 бер 2016 12:57
Чую, что ситуация у нас будет как в Слободе: сдадут весь дом целиком и в лучшем случае в конце года.
HeatFlex
H
Постійний користувач
128
08 грудня 2015
11 бер 2016 13:23
Якщо весь будинок цілком, то треба чекати 5-7 секції і це точно не в цьому році))
Я з 2-ї секції, здача по документам вересень 16, під заселленя грудень 16. Надіюсь якщо буде затримка, то хоч не велика. Ех.. мрії..
Я з 2-ї секції, здача по документам вересень 16, під заселленя грудень 16. Надіюсь якщо буде затримка, то хоч не велика. Ех.. мрії..
xmen
x
Користувач
53
18 жовтня 2015
11 бер 2016 13:37
Треба організовуватись для вирішення питань по облаштуванню території і т.д. Читав по Старокиївському, що там це формування називається ініціативна група. І з усіма нашими волевиявленнями вони будуть уповноважені звертатись до ЦО. Хочеться вже на даних етапах впорядкування наших мрій. На цьому підгрунті потім і ОСББ утворимо.У кого які думки?
ojandi
o
Постійний користувач
167
19 жовтня 2014
11 бер 2016 13:55
Цитата "xmen":Треба організовуватись для вирішення питань по облаштуванню території і т.д. Читав по Старокиївському, що там це формування називається ініціативна група. І з усіма нашими волевиявленнями вони будуть уповноважені звертатись до ЦО. Хочеться вже на даних етапах впорядкування наших мрій. На цьому підгрунті потім і ОСББ утворимо.У кого які думки?
Я інвестор першої секції. Це питання на мою думку є чи не найважливішим, після отримання і ремонту своєї оселі. Не дуже хочеться мати справу з інколи п'яними та нахабними ЖЕКівцями. Яки просто нормальної мови не розуміють. Мої думки з цього приводу такі:
1. На такий великий будинок як наш можливо кращим варіантом буде утримання на ЗП своїх електрика, сантехніка, двірника(ів).
2. Маючи ОСББ, можемо заключати договори за розміщення та вивіз контейнерів роздільного сміття. Впливати на проведення комунікацій, щоб провадери телебачення та інтернету не понароблювали зайвих дірок у стінах та міжповерхових перекриттях.
3. Щодо утриманная прибудинкової территорії, то ми - коллеги по будинку, будемо ще років зі 5 жити на будівництві. Тому мати своєчасно прибрану территорію важливо для нашого загального самопочуття. І хочеться мати можливість впливу на цей процес.
Готовий до дискусії про початок запровадження ініціативної групи.
HeatFlex
H
Постійний користувач
128
08 грудня 2015
11 бер 2016 17:16
Тільки що дивився камеру, схоже щось роблять всередині першої секції 2 чи 3 поверх не можу зрозуміти як там рахується, горить світло....
На рахунок ініціативної групи, я за, але не впевнений чи зможу повноцінно брати там участь. Хто може брати участь, обов"язково прямий інвестор, чи як я по суті інвестор, але оформляв не на себе?
На рахунок ініціативної групи, я за, але не впевнений чи зможу повноцінно брати там участь. Хто може брати участь, обов"язково прямий інвестор, чи як я по суті інвестор, але оформляв не на себе?
ojandi
o
Постійний користувач
167
19 жовтня 2014
17 бер 2016 08:48
Вот и окна приехали :-)
Разгрузка окон
НикНеДляФорума
Постійний користувач
365
17 лютого 2016
17 бер 2016 10:08
Цитата "ojandi":Вот и окна приехали :-)
урааа) скорее бы начали ставить, а то надоело смотреть на постройку бункеров на крыше.
ojandi
o
Постійний користувач
167
19 жовтня 2014
17 бер 2016 11:28
Поймана вторая машина. Похоже дело с остеклением сдвинулось с мертвой точки.
Вторая пошла
Burlati
Користувач
77
08 березня 2016
17 бер 2016 16:55
Урааааа!!!!!
Domik Ai
штучний інтелект
38 100
09 вересня 2019
17 бер 2016 20:05
Domik Ai
штучний інтелект
38 100
09 вересня 2019
17 бер 2016 20:06
Domik Ai
штучний інтелект
38 100
09 вересня 2019
17 бер 2016 20:07
yolo
y
Новачок
7
16 березня 2016
18 бер 2016 07:06
Цитата "xmen":А чего Вы так "невже"? Все пропало? Или не верите в стройку? Я вложился и жду от Укрбуда сдачи. Считаю, для отбеливания репутации застройщику надо публично добиваться правды (хотя сейчас вранье спокойно может стать правдой). Если фейк, то стремительное продвижение вперед - результат хорошего пенка в зад. Должно все ожить с новой скоростью для удержания доверия инвесторов. Про другую сторону вообще не хочется даже думать. Будем наблюдать ближайшие 2 месяца. Всем удачи!
я также уже купил квартиру в Академ парке, но не надеюсь, что застройщик закончит объект, я в этом уверен. у укрбуда еще никогда не было проблем со сдачей домов и информационные выбросы компании не помешают

НикНеДляФорума
Постійний користувач
365
17 лютого 2016
25 бер 2016 06:39
Интересно, почему на первых четырех этажах первой секции оконные проемы затянули пленкой? Не хватает на всех окон?))
xmen
x
Користувач
53
18 жовтня 2015
25 бер 2016 06:54
Идет отделка,как я понимаю.
ojandi
o
Постійний користувач
167
19 жовтня 2014
25 бер 2016 08:13
Однозначно идет отделка внутренних помещений. Я проходил в субботу мимо, наблюдал лично.
АкадемИнвестор
А
Користувач
81
25 березня 2016
25 бер 2016 09:26
Кто знает почему не устанавливают окна?На данной стадии строительства на первой секции вообще должны уже стоять.Видно с сроками попадаем где то на пол года в лучшем случае,особенно 1и2 секции.Почти все объекты нашего Укрбуда сдаются со значительной задержкой,люди с других жк в шоке.Бываю возле стройки 2раза в неделю,народа не хватает,и это видно. Может у кого есть информация,когда фасадчики зайдут или окна начнут ставить поделитесь.Заранее спасибо.
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше