Подати оголошення

ЖК Солнечная Ривьера | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Никольско-Слободская

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2020 р.
Планування
від 42 525 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 236.
75/32%
16/7%
35/15%
33/14%
77/33%
1. . .114116. . .187
12 черв 2015 19:35
Понеслась новая тема от активистов! Занимайтесь чем-то полезным !!Достало этот бред читать и слушать!Вместо пустыря и бомжатника для нашего массива будет приятно жить всем! Я на Слободке с 1977 г и кому как не мне все приходилось видеть. Умники утихомиртесь вместе со своей Новак!!
14 черв 2015 10:10

Інтерв"ю головного архітектора про незаконну забудову

Забудовники в Україні жадібні, як наркобарони в Колумбії - головний архітектор столиці

Незаконна забудова міста Києва - проблема не нова. Нинішня міська влада вирішила радикально підійти до боротьби з цим явищем. Після інспекцій, проведених на незаконних і самовільних будівництвах, правоохоронні органи в 2015 році зупинили роботу на 8 будівельних майданчиках. Але це тільки мала частина рішення, оскільки в місті налічується 146 проблемних об'єктів. У жителів столиці проявилися протестні настрої, їхні сутички із забудовниками часто закінчуються гучними скандалами, іноді - колотнечами і навіть стріляниною.
Про те, чому незаконні будівництва спотворюють Київ, про способи боротьби з ними Укрінформу розповів директор департаменту містобудування і архітектури КМДА - головний архітектор столиці Сергій Целовальник.
- Сергію Анатолійовичу, не так давно у ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Києві більш як 140 протиправних забудов. Чи збігаються ці дані з вашими?
- Збігаються. Уявіть таку картину. Якщо дивитися на центральну частину Києва з боку проспекту 40-річчя Жовтня або від залізничного вокзалу, то ви побачите, що на Батиєвій горі, Черепановій горі, на Соколиному Розі вилізли, як у Нью-Йорку свого часу, будинки підвищеної поверховості, що зазвичай не перевищують 25 поверхів. Я цей "пейзаж" порівнюю з гребінцем, у якого вибиті деякі зуби. Тобто, несистемно виліз такий побитий у боях маленький динозавр.
- Тобто, усі ці будинки "вилізли" там незаконно?
- У кожному випадку можна "докопатися" і до дозволу. Але справа ж у тому, що не одна людина відповідає за те, що відбувається в місті, і річ не в тому, хто був при владі в той чи інший період. Свій вплив чинять економіка, ситуація соціально-політична і політична воля.

Ці висотні будинки виникли в той час, коли позначилася слабкість влади, яка не змогла вжити жорстоких заходів і вимагати їх виконання. А сила грошей і бізнесу проявилися в тому, що люди правдами і неправдами придбавали земельні майданчики. В умовах такої млявості законодавства вони максимально використовували вигоду від того майданчика, не зважаючи ні на оточення, ні на містобудівні норми, ні людей, які живуть на сусідніх подвір`ях.
Почалося це не учора, і не чотири роки тому. Це триває понад двадцять років. Зараз я усіма силами намагаюся застосувати усі можливі законодавчі норми, щоб чинити опір забудовникам, які мріють про отримання прибутку в 800-900%. Жадібність інвесторів в нашій країні, мабуть, можна порівняти з жадібністю яких-небудь наркобаронів у Бразилії або Колумбії.
Як тільки траплявся якийсь шматочок землі, особливо в центрі, вони вже ні з чим не рахувалися і ні на кого не зважали. А тепер ми бачимо картину, яка вийшла.
- Чи можливо змусити інвестора "грати за правилами"?
- Це складно зробити. Проблема в тому, що інвестори не хочуть забудовувати комплексно. Їм потрібен прибуток, тому про будівництво дитячих садків, шкіл, паркінгів або про зелені зони не йдеться.
Наприклад, у нас зараз стоять непродані гаражі біля новобудов вартістю від 10 до 30 тисяч доларів. Ні у кого таких грошей немає, щоб заплатити за гараж. На цю ситуацію реагує ринок, реагує будівельник. На місцях, відведених для будівництва цих об'єктів, інвестор будує житло. Ситуація посилюється.
Сьогодні бюджет міста формується дуже важко. Ми "зі шкіри ліземо", намагаємося будувати необхідні інфраструктурні об'єкти, а інвестори, які беруться забудовувати великі території (звичайно комплексно), обходять власні зобов'язання і будують тільки "смачненьке", те, що дає їм хороший прибуток.
- Такий підхід до будівництва може тільки збільшити кількість конфліктів між жителями міста і забудовниками. Чи може влада, держава вплинути на цю ситуацію?
- Ми впливаємо, як можемо. Тобто, діємо у рамках Конституції.
Причина сутичок і обурення людей зрозуміла. Інвестори жорстоко обманювали людей, які живуть у забудовуваній зоні, проводили штучні "громадські слухання", отримували офіційний документ з печаткою і підписами від "громадських комітетів", а потім виявлялося, що люди нічого не знають про цю справу.
До певного часу усе це не виходило за рамки пристойності, а потім ця манера інвесторів перейшла усі межі. Народ, особливо після Майдану, став боротися організовано, люди почали об'єднуватися, наймати юристів і реально вирішувати проблеми. Народ став закривати деякі будівництва. Люди чинили опір, через суди закривали будівництво (хоча воно потім нерідко знову дивовижним способом відкривалося). Це було на першому етапі.
На другому етапі настав певний паритет. Інвестор знайшов новий метод боротьби з оточенням. Він прагне швидше продати права на квартири. Тому, коли "місцеві" виходять протестувати, вони мають справу вже з новими мешканцями, тими, хто вклав гроші у будівництво і тепер відстоює свої права. Тобто, людей штучно зіштовхують лобами.
Це цілий процес, де кожна сторона вигадує нові технології, які спрацьовують. Для того, щоб бути модератором в цій ситуації, у влади є тільки одна можливість - свято і суворо дотримуватися закону.
Мені часто доводиться приймати сторону людей, оскільки нам доводиться думати про майбутнє. Наш мер зараз жорстко виступає з тих питань, які раніше так гостро не піднімалися. Це і проблема кіосків, і незаконні будівництва, і реклама. По цих напрямках, я думаю, скоро настануть серйозні зміни на кращие

- Сергію Анатолійовичу, розкажіть про створений недавно центр моніторингу забудов міста Києва.
- Створили цей міжвідомчий центр за розпорядженням мера 22 квітня. Зрозуміло, що зараз йдеться про незаконне будівництво. Цією проблемою ми займемося як ніколи серйозно. У комісію входять такі персони і посади, що якщо ця комісія зажадає папірчик принести, так цей папірчик буде сльозами покритий, справжій, з печаткою і підписами. І цей документ, будьте упевнені, буде пришитий туди, куди треба, в ту справу, яку буде заведено. Тут будуть представлені і силові структури. Об'єкти розглядатимуть не "просто так", ухвала комісії виноситиметься на сесію Київради.
- Чи проводилися вже засідання цього центру?
- Було одно, настановче. Є список об'єктів, над якими найближчим часом комісія почне працювати на повну силу. Є матеріали, викликатимуться ці інвестори. У одного такого є 50 майданчиків. З нього й почнемо.
- Якщо будівництво припинене, що робити з цим об'єктом? Чекати поки само зруйнується?
- Питання правильне, але відповідь багатопланова. Більшість каркасів, які давно поросли деревами, значилися в судах як речові докази, і до них не можна було торкатися. Люди ходили, оббивали пороги, просили про допомогу.
І ось, представте, знайшлася така собі компанія, яка запропонувала добудувати будинки за демпінговою ціною. Народ зрадів. Гроші давно вже використані, будинок стоїть і руйнується. І раптом з'явився добрий інвестор, який допоможе. Він що, такий добрий, що за свої гроші добудує і віддасть людям квартири, за які не йому платили спочатку? Ні!
Усе дуже просто: інвестор бере і без жодного закону, без землевідведення ставить поруч ще один будинок. Тобто, чіпляється за майданчик.
Як бути з цими будинками? Це дуже важке завдання для міської влади. Якби у нас були кошти, ми б вільно вирішили це питання.
- Чи передбачає новий Генеральний план Києва шляхи рішення проблем з незаконною забудовою?
- Так, у нас в новому Генплані є цілий розділ, історико-архітектурний опорний план, який дуже довго обговорювався і продовжує допрацьовуватися. Там будуть чітко прописані вимоги, які висуваються до забудови в історичних зонах, до пам'ятників і їх кластерів.
У діючому Генеральному плані вказано, що у центральній частині міста забудова не повинна перевищувати 27 метрів від поверхні землі. Ця норма хороша була б для Дубая, який на рівнині, але Київ - місто на рельєфі. І що таке 27 метрів в ямці або на горбку - це велика різниця.
Нами зараз проведена колосальна робота, створений електронний макет міста Києва. У різних точках встановлені візуальні камери, побудовані візуальні конуси і будь-який об'єкт, який збираються збудувати, ми пропускаємо через цю систему, подібно до того, як в аеродинамічній трубі випробовують літальні апарати. Тобто, ставимо будинок і перевіряємо, як він може вплинути на силует міста, про що ми дуже піклуємося.

//www.ukrinform.ua/ukr/news/zabudovniki_ v_ukraiini_gadibni_yak_narkobaroni_v_kol umbiii___golovniy_arhitektor_stolitsi_20 53309

14 черв 2015 14:12
зачем эта простыня тут?!
если ты внимательно читал- там внизу статьи есть список проблемных объектов, и СР в нем- нету
но что-то в ветках проблемных проектов- от тебя постов нету, или "родители" платят только за сообщения в ветке СР?

За даними департаменту містобудування та архітектури КМДА, об'єкти, які відповідно до статті 376 Цивільного кодексу України мають ознаки самовільного будівництва, розташовані за такими адресами:
вул. Руданського, 3-а (ЖК "Затишний"), вул. Руданського, 9а (ЖК "Молодіжна ініціатива"), вул. Олевська, 5, 9, 11, 15 (ЖК "Сосновий бір"), вул. Ольшанська, 2 (ЖК "Печерський бастіон"), вул. Жилянська, 118 (ЖК "Елегант"), вул. Ж. Жабаєва, 22 (ЖК "Будинок на Кузьмінський), вул. Сошенка, 33 (ЖК "Белла Віста"), вул. Я. Гашека, 20, 22, 24 (ЖК "Сімейний затишок"), вул. Світла, 3 (ЖК "Східні Ворота"), вул. Харківське шосе, 15а (ЖК "Нова Хвиля"), вул. Закревського, 42а (ЖК "Перлина Троєщини"), пров. Лобачевського, 7 (ЖК "Флагман"), вул. Лохвицька, 1-2/Харківське шосе (ЖК "Стародарницький"), Харківське шосе, 19 (ЖК "Мега Сіті"), вул. Лисянська, 9 (ЖК "Стольний Град"), вул. Ушинського, 40 (ЖК "Домініон Де Люкс"), вул. Григоренка, 39-б (офісно-житловий комплекс), вул. Заболотного, 150 (офісний центр), вул. Петропавлівська, 40 (ЖК "Науковий"), вул. Тропініна, 3-5 (ЖК "Тропініна"), вул. Кіровоградська, 70 (ЖК "Совські Ставки"), Стратегічне шосе, 53 (ЖК "Мозаїка"), вул. Жамбила Жабаєва, 7-д (ЖК "Посольський"), вул. Лисичанська, 29 (ЖК "Арт Хаус"), вул. Тихорецька, 30/7 (ЖК "Тихорецьк"), вул. Менделєєва, 18-20 (ЖК "Міа Вілла"), вул. Милославська, 31-в (ТРЦ "Милославський"), вул. Сиваська (ЖК "Нова хвиля 2"), вул. Правди, 102 (ЖК "Синьоозерний"), вул. Жилянська, 120-б, вул. Ракетна, 24 ЖК "Панорамне містечко"), вул. Науки, 49 (ЖК "Олімпійське селище"), вул. Т. Строкача, 9 (ЖК "Південний квартал"), вул. Новоукраїнська, 24 (ЖК "Шевченківський квартал"), вул. Булгакова, 12 (ЖК "Маргарита"), вул. Ракетна, 24 (ЖК "Панорамний"), вул. Ж. Жабаєва, 22 ЖК "Кузьмінський"), вул. Маістральна, 33 (ЖК "Кузьмінський 2"), вул. Ругожнікова, 1, 9, вул. Тихорецька, 28/7, 28/4, 28/1, (ЖК "Перспектива"), вул. Замковецька, 5 ("ЖК"Замковецький"), вул. Науки, 66-70.
14 черв 2015 15:51
Цей перелік із 42 об"єктів неповний. В повному списку більше 140 новобудів. В той же час головний архітектор описує події і характерні ознаки незаконних забудов які повністю збігаються з СР, хоча прямо її і не згадує. Тому ця стаття корисна для ознайомлення для інвесторів і тих хто цікавиться даним об"єктом.
14 черв 2015 16:05
Та когда же вы псевдоактивисты угомонитесь, прокуратура проверила документы и подтвердила законность стройки! Суды тоже подтвердили что стройка законна!
Инвесторов поздравляю с 14ым этажем!
14 черв 2015 18:07
Цитата "snaber":
Суды тоже подтвердили что стройка законна!
Не надоело лгать? Давайте уже свое решение суда - почитаем. Ах, его нет?
14 черв 2015 19:22
Активисты!Вы забыли запахи кирпичного завода долгое время.Не хватает 90 -х годов. ПИАРХОВ В 115 страниц НЕ БЫЛО БЫ на этом сайте.Братва быстро зажала в тиски одно место проповедникам всяким . Хочется видеть это б..ло которое мутит пургу и мешает нормальной жизни... Микитась и подобные это люди бизнеса, которые не сидят ,а пашут. А Вы жо...лизы ,зависники нечем заняться, сидите или бегаете с места на место. Лопату в зубы и на субботник г.. но расчищать с наших улиц!
14 черв 2015 19:41
Radik704, Микитась - наемный менеджер и госслужащий, возглавляющий госкорпорацию, а никакой не бизнесмен. Более того, он зиц-председатель. И госкорпорация Укрбуд никакого отношения к строительству ЖК СР не имеет - она тупо продает свой бренд. Остальные участники Укрбуда - сборище прохиндеев, обворовывающее страну и ведущее незаконный бизнес.
14 черв 2015 19:50
Обворовывают страну? Доказательства и вперед в милицию, прокуратуру и сбу, а к стройке со всеми документами цеплятся нечего! Для страны она только в плюс!
14 черв 2015 20:23
Цитата "snaber":
Обворовывают страну? Доказательства и вперед в милицию, прокуратуру и сбу, а к стройке со всеми документами цеплятся нечего! Для страны она только в плюс!
Какими документами? Палеными ГУО, выданными в нарушение Генплана взяточником Вавришем на основании в том числе отмененных судом документов? Паленая экспертиза проекта, сделанная в конторе, подконтрольной Анистратенко? Разрешение на строительство, при выдаче которого ГАСК проверяет только достоверность данных и правильность оформления документов? Юридически ЖК СР - самострой, а имеющиеся на его строительство "документы" - доказательство противоправной деятельности застройщика и коррупции.
16 черв 2015 12:42
15.06. Около 22:00 шла попытка стройки с выключеным светом высотного крана. Пару одиникох личностей пытлась что то мастерить над вторым домом. Свет был только из первого крана, который был не подвижен.
Не нарушение ли это техники безопасности?!

Утром около 09:30 2,5 человека, пытались что то местерить над вторым домом.
Не нарушние ли это запрета суда на стрйоку?!
16 черв 2015 12:49
Цитата "Алексей С":
15.06. Около 22:00 шла попытка стройки с выключеным светом высотного крана. Пару одиникох личностей пытлась что то мастерить над вторым домом. Свет был только из первого крана, который был не подвижен.
Не нарушение ли это техники безопасности?!

Утром около 09:30 2,5 человека, пытались что то местерить над вторым домом.
Не нарушние ли это запрета суда на стрйоку?!

в данный момент никаких запретов ни одного суда на стройку- нету
и не будет, хоть вы тресните тут
17 черв 2015 05:25

Алексей, заканчиваем тему с запретом на строительство.
1. Скасувати вжиті ухвалою Київського апеляційного господарського суду віл 29.04.2015 у справі №910/28878/14 заходи забезпечення позову у вигляді заборони товариству з обмеженою відповідальністю «Терра Капітал» та будь-яким іншим особам вчиняти дії щодо проведення будівельних та вишукувальних робіт щодо будівництва об'єкту житлово-офісного комплексу на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:66:178:0085, що розташована між вул. Микільсько-Слобідською та просп. Броварським у Дніпровському районі м. Києва.
//www.reyestr.court.gov.ua/Review/447490 26
В апеляционном суде прокуратура пыталась доказать незаконность стройки с разных сторон. И по водному кодексу, и по земельному, и по Генплану, и по законности выделения земли. Суд подтвердил законность стройки.
Стройка полностью законна.
Читайте каждую строчку:
//www.reyestr.court.gov.ua/Review/447488 33

17 черв 2015 05:39
Цитата "Roman169":
Алексей, заканчиваем тему с запретом на строительство.
1. Скасувати вжиті ухвалою Київського апеляційного господарського суду віл 29.04.2015 у справі №910/28878/14 заходи забезпечення позову у вигляді заборони товариству з обмеженою відповідальністю «Терра Капітал» та будь-яким іншим особам вчиняти дії щодо проведення будівельних та вишукувальних робіт щодо будівництва об'єкту житлово-офісного комплексу на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:66:178:0085, що розташована між вул. Микільсько-Слобідською та просп. Броварським у Дніпровському районі м. Києва.
//www.reyestr.court.gov.ua/Review/447490 26
В апеляционном суде прокуратура пыталась доказать незаконность стройки с разных сторон. И по водному кодексу, и по земельному, и по Генплану, и по законности выделения земли. Суд подтвердил законность стройки.
Стройка полностью законна.
Читайте каждую строчку:
//www.reyestr.court.gov.ua/Review/447488 33




Український суд за відповідну суму підтвердить законність будь чого - навіть відміни Декларації про державний суверенітет України.
Звичайно - відміна суверенітету, буде дуже дорого - але для українських комерційних борделів, на яких помилково висить табличка "Суд" - це лише питання ціни
17 черв 2015 06:26
Цитата "Олександр Дядюк":




Український суд за відповідну суму підтвердить законність будь чого - навіть відміни Декларації про державний суверенітет України.
Звичайно - відміна суверенітету, буде дуже дорого - але для українських комерційних борделів, на яких помилково висить табличка "Суд" - це лише питання ціни

Возможно вы и правы.
Но пока мы живем в правовом государстве- слово суда окончательно. А выкрики псевдоактивистов "стройка незаконна" не более чем просто треп. Естественно до тех пор, пока это не докажет суд.
17 черв 2015 06:58
Цитата "Олександр Дядюк":

зато крики трех "активистов" про незаконность стройки- это 100% правда и закон выходит по-вашему :no-no:
пусть расслабятся, и идут работать на благо экономики, а не на благо рейдеров из 90х, у которых пена со рта фонтанирует от того что не получается отжимать всё подряд так как раньше
17 черв 2015 07:12
Цитата "Roman169":

Возможно вы и правы.
Но пока мы живем в правовом государстве- слово суда окончательно. А выкрики псевдоактивистов "стройка незаконна" не более чем просто треп. Естественно до тех пор, пока это не докажет суд.




Якщо ви живете в Англії або у ФРН - то ви живете в парвовій країні.
А Україна - НЕ Є правовою країною і тут діє тільки один закон - закон бабла
17 черв 2015 07:14
Цитата "inveboy":

зато крики трех "активистов" про незаконность стройки- это 100% правда и закон выходит по-вашему :no-no:
пусть расслабятся, и идут работать на благо экономики, а не на благо рейдеров из 90х, у которых пена со рта фонтанирует от того что не получается отжимать всё подряд так как раньше



Шановний сам дурак - це останній аргумент.
Звідки ви взяли, що активісти не працюють на благо економіки. До речі лікарі також не працюють на благо економіки - то вони що дармоїди?
Ну а звинувачення про шантаж то примітивно - докази на стіл
17 черв 2015 07:18
Цитата "Олександр Дядюк":



Шановний сам дурак - це останній аргумент.
Звідки ви взяли, що активісти не працюють на благо економіки. До речі лікарі також не працюють на благо економіки - то вони що дармоїди?
Ну а звинувачення про шантаж то примітивно - докази на стіл

доказательством является крики псевдоактивистов про незаконность стройки- при наличии решений судов всех инстанций, по каким Roman169 выше дал исчерпывающую информацию.
18 черв 2015 03:05
Очень крутой суд.
1. Люстрация провалена и судовая система нынешняя ни чем не лучше той что была.
2. Суд над кем, над мером или его собратом. (лишить себя бабла или нет, вот в чем вопрос)
3. Куча нарушений, подлогов доков и вы тут пишите о законности.

Вам напиши на заборе, что Днепр - это океан, так вы пойдете плавники искать.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .114116. . .187
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше