Подати оголошення

ЖК Урловский-1 | Киевгорстрой, bUdCapital | ул. Причальная, 11

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 30 906 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
81з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 81.
24/30%
8/10%
19/23%
18/22%
12/15%
1. . .180181182
07 черв 2024 07:10

У столиці пройшло п’яте засідання Комісії щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних із діяльністю ПрАТ «ХК «Київміськбуд». На ньому обговорили прокладання інженерних мереж, підключення будинків і землекористування.
«Завдяки взаємодії з Департаментом житлово-комунальної інфраструктури та постачальниками житлово-комунальних послуг уже вдалося частково переглянути технічні умови, видані на підключення житлових комплексів ПрАТ «ХК «Київміськбуд». Також визначили пооб’єктний оптимальний обсяг виконання першочергових робіт», — зазначив Владислав Андронов.

«Київміськбуд» має надати Комісії інформацію про черговість введення в експлуатацію об’єктів будівництва, які перебувають на завершальній стадії.

У результаті визначать перелік об’єктів, щодо яких раніше видані «Київводоканалом», «Київтеплоенерго», «ДТЕК Київські електромережі», та «Київгазом» технічні умови можуть бути скориговані відповідно до визначеної «Київміськбудом» черговості введення об’єктів та окремих секцій житлових комплексів в експлуатацію.

«Департамент земельних ресурсів детально опрацював інформацію з державного земельного кадастру щодо земельних ділянок, на яких будуються житлові комплекси ПрАТ «ХК «Київміськбуд», та за результатами сформував перелік земельних ділянок, які потребують уточнення землевпорядної документації», — зазначили у КМДА.

На наступне засідання Комісії планують запросити представників підрядних організацій, які будують житлові комплекси. Зокрема, порушать питання можливості підготовки будівельних майданчиків до продовження будівництва.

07 черв 2024 07:10

Ці два з гаком мільярди гривень потрібні на цей рік. Менеджмент КМБ явно нервує, і хоче якомога скоріше отримати і освоїти ці кошти на зарплату і премії собі напередодні літніх відпусток. 

09 черв 2024 06:27

Чекаю що наступний етап, виділення з міського бюджету  200 млн грн. на розробку плану добудови об'єктів КМБ та Укрбуд. Грейт що був в ту же ціну прекрасно будується й здається,  навіть Синергія будується поруч з Урлівським-2.  Якось так....

20 черв 2024 15:31

Хтось консультувався з юристом, є смисл подавати до суду на забудовника? Зрозуміло що один інвестор нічого не доведе. А якщо більшість?

22 черв 2024 06:28

Чи було хоча б одне звернення до Уряду?

01 лип 2024 20:25

Aeromax

Хтось консультувався з юристом, є смисл подавати до суду на забудовника? Зрозуміло що один інвестор нічого не доведе. А якщо більшість.".                 

Проблема в тому, що вони дуже хитро прописали договір. Там нічого не сказано про термін введення в експлуатацію, і навіть пункт про можливість розірвання договору і повернення вкладених коштів викладений таким чином, що забудовник може погодитись, а може не погодитись розірвати договір та повернути кошти.

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .180181182
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx