Подати оголошення

ЖК в Гранд Виллас | Ворзель, с. Михайловка-Рубежовка

ЗабудовникОК ЖСК " МАРІН-БІЛДЕР-КИЇВ"
Здача ЖК2015 - 2024 р.
Планування
від 11 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
148з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 140.
5/4%
5/4%
25/18%
65/46%
40/29%
1. . .272274. . .277
11 черв 2023 08:05

Сказали доплачивать 2 тыс. грн за квадратный метр, многовато

11 черв 2023 12:17

Алексей ми

Сказали доплачувати 2 тыс. грн за квадратний метр, багатовато

Добрий день. Мені сказали  3500 грн. , якщо сплачую зразу, або 4000 грн (!) в розстрочку на 6 міс. Хочеться все ж почути офіційну інформацію для всіх! І якось разом вирішувати склавшуюся  ситуацію. Всі заінтересовані, щоб будинок був здан як найскоріше, але не всі мають змогу доплачувати ~150 тис.

11 черв 2023 12:17

Алексей ми

Сказали доплачивать 2 тыс. грн за квадратный метр, многовато

На якій підставі? Згідно якого документу за чиїм підписом з вас зробили боржників? Чи то просто просять налом на карман? ))  Договори дійсні? Хто не виконав своїх зобов'язань?

Працюйте тільки згідно Договору. Якщо хтось вимагає якісь  гроші - заява в поліцію. Але якщо ви самі порушите умови договору, почнете щось "доплачувати" то хто вам лікар.

Якщо це форсмажор і забудовник банкрот - він має про це оголосити і далі по процедурі, а не доїти своїх клієнтів. Найміть адвокатів, якщо цей забудовник систематично не виконує своїх зобов'язань і по термінам виконання і по наповненні та якості робіт і ще далеко до вторгнення, то без аудиту вже не обійдеться.  

В договорі записані умови форсмажору? Дотримуйтесь закону, або платіть мовчки (

12 черв 2023 14:08

vova-jeans

а каким боком мы к доллару при полной оплате, я например  в долларе и оплачивал, понятно что по их курсу и переводу в гривны

В мене та ж сама ситуація і це саме я пояснювала у відділі продажів але пишу вам що мені відповіли по факту, шкода що в нас нема загальної відкритої групи, бо тут неможливо домовитися про якусь зустріч, так як такі повідомлення блокуються

12 черв 2023 14:08

Алексей ми

Сказали доплачивать 2 тыс. грн за квадратный метр, многовато

А що всім різні цифри називають? Мені сказали 100 у.о. за квадрат 

12 черв 2023 14:08

Думаю треба всім разом телефонувати забудовнику і вимагати проведення загальних зборів.

12 черв 2023 14:08

Osss

Це Вам у телефонній розмові повідомили? 


Коли ми телефонували, декілька місяців тому, говорилось, що доплат не буде. Можливі доплати лише тим хто все ще виплачує розтермінування. 



Можливо забудовник все ж таки зробить якісь загальні збори для інвесторів де ми можемо почути єдину інформацію і задати запитання? А то у кожного своя інформація. 

Погоджуюся, збори в даному випадку необхідні на 100%, бо будинок ще після однієї зими вже буде не придатним для подальшої експлуатації, так сказали нам у відділі продажів, більшість забудовників вже поновили процес будівництва, що ми чекаємо - невідомо 

12 черв 2023 15:22

Дема15

Добрий день. Мені сказали 3500 грн. , якщо сплачую зразу, або 4000 грн (!) в розстрочку на 6 міс. Хочеться все ж почути офіційну інформацію для всіх! І якось разом вирішувати склавшуюся проблему. Всі зацікавлені, щоб будинок був здан як найскоріше, але не всі могли доплатити ~150 тис.

Це вам з відділу продажу телефонували? І чи сказали, коли тоді здадуть в експлуатацію будинок? Дякую за відповідь)

12 черв 2023 15:59

alex8alex

Це вам з відділу продажу телефонували? І чи сказали, коли тоді здадуть в експлуатацію будинок? Дякую за відповідь)

Це мені повідомили ще в березні, коли я була в Україні і робила на сина доручення. Будинок казали здадуть в цьому або в наступному! році.

12 черв 2023 16:42

Дема15

Це мені повідомили ще в березні, коли я була в Україні і робила на сині доручення. Будинок казали здадуть в цьому або в наступному! році.

Дякую, просто мені весь час кажуть, що треба зачекати. Ми виплатили всю розстрочку ще до повномасштабного вторгнення. А що кажуть з приводу цих доплат? Ви вже почали сплачувати?

12 черв 2023 17:54

Osss

Добрий день! 

А які роботи проводяться по Чубинського 15?

Добрий день! Теж цікавить ситуація з будинком за адресою Чубинського 15. 

Коробка була збудована, накрита кришою та поставлені вікна до початку військових дій. 

Але чому зараз почали роботи  в наступних будинках, які і здаватись мали пізніше нашого будинку. 

Яка доплата, якщо за квартиру було оплачено одразу в повному обсязі у доларах разом з котлом. 

І явно ці доплати як мінімум не можуть бути однакові для усіх будинків! 

Адже для наступних замовляють зараз цеглу, матеріали для даху та вікна. 

У нас це було вже поставлено до початку війни. 

І реально насторожує мовчання забудовника, пройшло багато часу. 

13 черв 2023 03:39

17 дом должны были построить вместе с 15, а по факту 19  и 21 дом строили одновременно, хотя дата сдачи на год позже. Так много вопросов и так мало ответов... 

13 черв 2023 07:58

maxteam

17 дом должны были построить вместе с 15, а по факту 19  и 21 дом строили одновременно, хотя дата сдачи на год позже. Так много вопросов и так мало ответов... 

Все вірно, яка різниця 15 чи 17 будинок, якщо гроші сплачувалися ще задовго до початку війни, забудовник по своєму баченню розподіляє бюджет на будівництво, це не має впливати на тих хто інвестував. Але не зрозуміло чому ми тут в односторонньому порядку думаємо-гадаємо а відділ продажу мовчить і на звінок вчора не відповіли.

18 черв 2023 06:41

Шо будемо робити?

18 черв 2023 22:06

Мені також довелося в березні попасти в відділ продажу, сказали, що в середині квітня відновлять будівництво і мають всім передзвонювати щоб відновити оплату. Але і досі тиша

18 черв 2023 22:06

інвестор 9 оч.

Шо будемо робити?

Звонили у відділ продажу, сказали, що 15 будинок планують здати в цьому році і 17 теж

19 черв 2023 05:31

alex8alex

Звонили у відділ продажу, сказали, що 15 будинок планують здати в цьому році і 17 теж

Також телефонували у відділ продажу .

Але формулювання з «по слухам…», «хочемо», «плануємо» зрозуміло, що відділ продажу сам не до кінця знає/ впевнений у своїх словах. 


Тому потрібно моніторити чи є рухи на самому будівництві і все ж  ініціювати зустріч із керівництвом. 

19 черв 2023 06:14

alex8alex

Звонили у відділ продажу, сказали, що 15 будинок планують здати в цьому році і 17 теж

Добрий день! А чи не повідомляли вони на рахунок доплат по цим будинкам ? 

19 черв 2023 12:14

Osss

Також телефонували у відділ продажу .

Але формулювання з «по слухам…», «хочемо», «плануємо» зрозуміло, що відділ продажу сам не до кінця знає/ впевнений у своїх словах. 


Тому потрібно моніторити чи є рухи на самому будівництві і все ж  ініціювати зустріч із керівництвом. 

Руху немає, в п'ятницю спеціально їздила в жк щоб подивитися що відбувається - нічого.. тільки купки кирпічів з'явилися, але то ще раніше, десь в травні 

19 черв 2023 14:34

alex8alex

Звонили у відділ продажу, сказали, що 15 будинок планують здати в цьому році і 17 теж

А по доплатам вам щось казали?

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .272274. . .277
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше