Чи варто зараз купувати нерухомість?
Людына
Если человек не может разобраться как отписаться от рассылки, что он в принципе делает на форуме недвижимости? Тут нет ни фиксиков, ни смешариков.
Нет никакой связи между недвижимостью и не знанием как заблокировать сообщения от всех твоих профилей, какая цель через каждые два сообщения кричать "а я вам говорил что надо покупать золото", все и так понимали это кричать то зачем? Какая цель заходить и через каждое сообщение оскорблять всех? На сколько нужно быть лишенным вниманием, ну написал ты свое мнение (будет дорожать/не будет дорожать) высказал аргументы, все тебя услышали, ну займись дальше своими делами 
Jasamba
После того что случилось в Днепре и Запорожье захватило, сейчас аренда как попрет в космос в Киеве и Одессе и Львове. Нет, я не злорадствую, просто очевидный факт. Света там долго не будет. А вот в Киеве например долбаная руzzня в принципе не способна такое сделать. Даю вам гарантию 200%. Тут настолько все защищено что в последнее время ущерб тупо минимален. А электричество больше чем на 12 часов они в Киеве не вырубят, тут такая система распределенной генерации что русским даже не снилась, в москве такой нету. Поэтому кивляне блекауты не ощущают сильно.Так что готовимся, скоро будут снимать все что угодно и за сколько угодно.
🤡 в своём амплуа!
Ibib
Нет никакой связи между недвижимостью и не знанием как заблокировать сообщения от всех твоих профилей, какая цель через каждые два сообщения кричать "а я вам говорил что надо покупать золото", все и так понимали это кричать то зачем? Какая цель заходить и через каждое сообщение оскорблять всех? На сколько нужно быть лишенным вниманием, ну написал ты свое мнение (будет дорожать/не будет дорожать) высказал аргументы, все тебя услышали, ну займись дальше своими делами
Видаліть контактний мейл, напишіть в підтримку,видаліть акаунт,заблокуйте повідомлення на пошту
КітМуркіт
Видаліть контактний мейл, напишіть в підтримку,видаліть акаунт,заблокуйте повідомлення на пошту
Я не хочу получать уведомления о сообщении именно этих двух персонажей, которые целыми днями несут тут бред типа где они находятся, какие у них рюкзаки и с оскорблениями доказывают что именно они все знают, пока не нашел как
Ibib
Я не хочу получать уведомления о сообщении именно этих двух персонажей, которые целыми днями несут тут бред типа где они находятся, какие у них рюкзаки и с оскорблениями доказывают что именно они все знают, пока не нашел как
Це трохи не так працює)),це не месенджер щоб блочити персонально.
Jasamba
После того что случилось в Днепре и Запорожье захватило, сейчас аренда как попрет в космос в Киеве и Одессе и Львове. Нет, я не злорадствую, просто очевидный факт. Света там долго не будет. А вот в Киеве например долбаная руzzня в принципе не способна такое сделать. Даю вам гарантию 200%. Тут настолько все защищено что в последнее время ущерб тупо минимален. А электричество больше чем на 12 часов они в Киеве не вырубят, тут такая система распределенной генерации что русским даже не снилась, в москве такой нету. Поэтому кивляне блекауты не ощущают сильно.Так что готовимся, скоро будут снимать все что угодно и за сколько угодно.
Не знаю як там в Болгарії, але в Києві у нас тут зараз будинки розносять. Зранку буде тільки дорожчати ?
Jasamba
После того что случилось в Днепре и Запорожье захватило, сейчас аренда как попрет в космос в Киеве и Одессе и Львове. Нет, я не злорадствую, просто очевидный факт. Света там долго не будет. А вот в Киеве например долбаная руzzня в принципе не способна такое сделать. Даю вам гарантию 200%. Тут настолько все защищено что в последнее время ущерб тупо минимален. А электричество больше чем на 12 часов они в Киеве не вырубят, тут такая система распределенной генерации что русским даже не снилась, в москве такой нету. Поэтому кивляне блекауты не ощущают сильно.Так что готовимся, скоро будут снимать все что угодно и за сколько угодно.
Есть и такие кадры. Нарисовали инвалидность, сбежали в Россию(или подобную жопиндень, типа Болгарии), и дрочат от того что в Украине так плохо. Но вместе с тем считают себя большими патриотами.
🤡Jasamba ,як завжди ,попав своїми прогнозами собі "пальцем в дупу". Незабаром вилізе і почне знову писати дурню про "будєт даражать, аукціон на арєнду, все купят-снімут"
Дурник Jasamba читай уважно, що да як в столиці...
«У Києві починають зливати воду з систем опалення.
Це прямий наслідок атак РФ на обʼєкти генерації тепла.
Злив води — вимушений крок: без цього труби просто полопаються, а система опалення буде знищена повністю.
Для нас це означає одне: вже за кілька днів сотні тисяч людей не зможуть перебувати у власних квартирах.
Пункти незламності не розраховані на масове і тривале перебування. Вони не вирішують весь масштаб проблеми.
Але в місті є школи та соціальні обʼєкти з індивідуальними тепловими пунктами. Там є тепло.
Ці приміщення можна і потрібно використовувати.
Сподіваюсь місцева і центральна влада разом з партнерами зможуть негайно організувати розміщення сімей з дітьми та людей, які потребують допомоги, у теплих приміщеннях.
Це не про комфорт. Це про виживання»
Axwell
«У Києві починають зливати воду з систем опалення.
Це прямий наслідок атак РФ на обʼєкти генерації тепла.
Злив води — вимушений крок: без цього труби просто полопаються, а система опалення буде знищена повністю.
Для нас це означає одне: вже за кілька днів сотні тисяч людей не зможуть перебувати у власних квартирах.
Пункти незламності не розраховані на масове і тривале перебування. Вони не вирішують весь масштаб проблеми.
Але в місті є школи та соціальні обʼєкти з індивідуальними тепловими пунктами. Там є тепло.
Ці приміщення можна і потрібно використовувати.
Сподіваюсь місцева і центральна влада разом з партнерами зможуть негайно організувати розміщення сімей з дітьми та людей, які потребують допомоги, у теплих приміщеннях.
Це не про комфорт. Це про виживання»
Jasamba
Не нагнітайте. Це Київ а не село якесь, європейська столиця з високим рівнем життя та комунальними стандартами. Впевнений на 100% що у місті будуть кинуті всі сили зараз на те аби у короткі сроки вирішити проблему. Через якусь там відсутність опачлення на пару днів сумніваюсь що хтось відмовиться від купівлі житла або від оренди. Потреба у житлі нікуди не зникла, вона тільки росте.І так, у Дніпрі зараз в рази гірше, тому до Києва товпи вже їдуть. Всі розуміють що слова Кличка то лякалка для дітей, 2-3 дні і все відновлять.
тому до Києва товпи вже їдуть.(с)
Ну що там, зрада вже відміняється.
Вода по всьому місту є, тепло відновлюють, світло теж буде.
Тут у Софії так оперативно не зробили б місцеві.
Jasamba
Ну що там, зрада вже відміняється.Вода по всьому місту є, тепло відновлюють, світло теж буде.Тут у Софії так оперативно не зробили б місцеві.
Что ж ты сбежал с такого парадайза в застрявшую в 80х Софию? Инвалиду доктор прописан айрановую диету для улучшения кровообращения?
По словам Кличко, российская комбинированная атака на Киев в ночь на 9 января была «самой болезненной для объектов критической инфраструктуры столицы». Он призвал киевлян, у которых «есть возможность временно выехать за город, где есть альтернативные источники питания и тепла», сделать это.
И только местный дурачок Джасамба, сбежавший в Болгарию по инвалидности, рассказывает, что нужно срочно всем ехать В Киев, и цены там улетают в космос просто прямо сейчас.
До речі, є знайомі що навпаки повертаються у Харків. Задовбали їх каруселі при нальоті. Кажуть у нас пару польотів і спокійно, а у вас це триває пів доби і усім чим тільки можна
КітМуркіт
До речі, є знайомі що навпаки повертаються у Харків. Задовбали їх каруселі при нальоті. Кажуть у нас пару польотів і спокійно, а у вас це триває пів доби і усім чим тільки можна
Ну і хай їдуть. У нас демократія, ніхто нікого не тримає. Кожен їде туди коли хоче. Тільки от як житло купляти захочуть то все одно в Києві будуть купляти бо Харків це велике село без перспектив. Кажу вам чесно.
Jasamba
Ну і хай їдуть. У нас демократія, ніхто нікого не тримає. Кожен їде туди коли хоче. Тільки от як житло купляти захочуть то все одно в Києві будуть купляти бо Харків це велике село без перспектив. Кажу вам чесно.
Ми твоєму 🤡слову "віримо".
Людына
По словам Кличко, российская комбинированная атака на Киев в ночь на 9 января была «самой болезненной для объектов критической инфраструктуры столицы». Он призвал киевлян, у которых «есть возможность временно выехать за город, где есть альтернативные источники питания и тепла», сделать это.
И только местный дурачок Джасамба, сбежавший в Болгарию по инвалидности, рассказывает, что нужно срочно всем ехать В Киев, и цены там улетают в космос просто прямо сейчас.
Я сегодня родственникам звонил, на Оболони живут. Сказали что как дали свет в 18:00 так до сих пор и не отключали. То есть проблема уже решена, паники больше было. И отопление есть.
Jasamba
Я сегодня родственникам звонил, на Оболони живут. Сказали что как дали свет в 18:00 так до сих пор и не отключали. То есть проблема уже решена, паники больше было. И отопление есть.
Брехло 🤡, правий центр ,без опалення,тиску води нема, світло графік+аварійні.Навіть в метро 10-15 хвилин розрив.
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041