ЖК "Ярославичи" - Стена позора!
Тема закрита
Modelism
Постійний користувач
467
22 квітня 2014
09 квіт 2015 08:00
Свіжа інформація для роздумів без будь-якого підтексту, особливо для тих, хто думає що якщо авто поставити біля під'їзду, особливо на тротуарі, то з ним нічого не трапиться
Ну-ну, як казав один класик "Совпадение? - Не думаю"
https://korrespondent.net/kyiv/3501566-v-kyeve-vo-dvore-doma-podozhhly-mashyny
![]()
Крім того, нарешті знову повернуть "листи щастя" від ДАІ, тож протокол про порушення можна знову складати без власника, навіть просто по надісланому фото.

joki4
j
Постійний користувач
347
12 вересня 2014
09 квіт 2015 08:16
Пффффф, порадував камєнт про багатих і бідний? Як купить квартиру за 500к так гроші є, а на все інше немає. Мені цікаво, як поділить на бідних і багатих в нашому комплексі? Та і де логіка, багата людина ніколи не купить житло в економ класі.
Стосовно парковки, багато парко місць добавиться, коли добудується комплекс, а саме зі спуска до низу дороги, там щас грузове авто їздить, якщо ставить "лєсінкой" то це як мінімум 50 авто+
Просто у нас мужики стали як хряки ліниві, нада припаркувать прямо під під"їздом, а щє кращє трошки на бордюр, тому як пузо своє перти влом далеко. Ну або паркується не просто як муділа, а як муділа всіх муділ, зайнявши 2 або 4 місця.
Тому тут просто культура людей відсутня німношк.
Щоб стало кращє, мінімально, потрібно зробить розмітку на парковці і все.
Стосовно парковки, багато парко місць добавиться, коли добудується комплекс, а саме зі спуска до низу дороги, там щас грузове авто їздить, якщо ставить "лєсінкой" то це як мінімум 50 авто+
Просто у нас мужики стали як хряки ліниві, нада припаркувать прямо під під"їздом, а щє кращє трошки на бордюр, тому як пузо своє перти влом далеко. Ну або паркується не просто як муділа, а як муділа всіх муділ, зайнявши 2 або 4 місця.
Тому тут просто культура людей відсутня німношк.
Щоб стало кращє, мінімально, потрібно зробить розмітку на парковці і все.
олеже
Користувач
82
18 червня 2014
09 квіт 2015 09:14
[quote="joki4"]Пффффф, порадував камєнт про багатих і бідний? Як купить квартиру за 500к так гроші є, а на все інше немає. Мені цікаво, як поділить на бідних і багатих в нашому комплексі? Та і де логіка, багата людина ніколи не купить житло в економ класі.
А Вы не рассматривали такие варианты,что многие разъезжаются с родственниками,квартиру продают в Киеве,делят деньги на двоих, докладывают ещё свои сбережения и покупают в Вышгороде.А увидеть кто богаче или беднее поможет марка машины на которой ездит владелец,как правило на джипах побогаче будут, вот они как раз и заезжают на тротуары и газоны,а на легковой да если ещё купленной на честно заработанные деньги хозяин подумает прежде чем заехать на такую высокую бровку как у нас и погнуть себе пороги в машине.
А Вы не рассматривали такие варианты,что многие разъезжаются с родственниками,квартиру продают в Киеве,делят деньги на двоих, докладывают ещё свои сбережения и покупают в Вышгороде.А увидеть кто богаче или беднее поможет марка машины на которой ездит владелец,как правило на джипах побогаче будут, вот они как раз и заезжают на тротуары и газоны,а на легковой да если ещё купленной на честно заработанные деньги хозяин подумает прежде чем заехать на такую высокую бровку как у нас и погнуть себе пороги в машине.
joki4
j
Постійний користувач
347
12 вересня 2014
09 квіт 2015 09:20
Цитата "олеже":
Я думаю, що потрібно не заглядати людям до рота та в кишені, а спробувати заробити самому. Запевняю вас, що той хто "накрав" собі квартиру тут навряд купить.
Всім мир)
олеже
Користувач
82
18 червня 2014
09 квіт 2015 09:39
Цитата "joki4":
Я думаю, що потрібно не заглядати людям до рота та в кишені, а спробувати заробити самому. Запевняю вас, що той хто "накрав" собі квартиру тут навряд купить.
Всім мир)
Ни кому никогда не заглядывала в рот и в карман,работаю и я и муж,написала о своих расходах,считаю владельцы своих машин имеют полное право парковаться возле своего дома, как и дети нашего комплекса гулять на своих площадках,а не искать площадки в чужих дворах, или владельцам снимать гараж
joki4
j
Постійний користувач
347
12 вересня 2014
09 квіт 2015 09:46
Цитата "олеже":
Ни кому никогда не заглядывала в рот и в карман,работаю и я и муж,написала о своих расходах,считаю владельцы своих машин имеют полное право парковаться возле своего дома, как и дети нашего комплекса гулять на своих площадках,а не искать площадки в чужих дворах, или владельцам снимать гараж
Паркуваться так, але щоб це було у рамках розумного. Також гараж можна знімать на 2х, якщо це дорого. Так як наші люди жлоби і завжди намагаються заграбать більше землі то і гаражі майже у всіх на 2 тачки. Коштує це добро 1000грн у місяць, біля дому. А за дітей згодний, у нас і так площадка дуже убога, і немає навіть футбольного поля чи баскетбольного кільця.
Gonnipeg
G
Користувач
41
07 листопада 2013
09 квіт 2015 12:33
Цитата "олеже":
Ни кому никогда не заглядывала в рот и в карман,работаю и я и муж,написала о своих расходах,считаю владельцы своих машин имеют полное право парковаться возле своего дома, как и дети нашего комплекса гулять на своих площадках,а не искать площадки в чужих дворах, или владельцам снимать гараж
Тварь я дрожащая или право имею? (с)
Кто-то сверху уже подсчитывал площадь двора при обустройстве парковки для всех правоимеющих. Пара гектар заасфальтируем и всем места хватит.
Иметь право и пользоваться этим правом - это разные вещи. Право то мы все имеем, но если места не хватило, то увы, кроме права остаются только обязанности - выполнять правила ПДД и не нарушать Закон. Права нарушать Закон и ПДД ни у кого нет.
Ну и про расходы на содержание автомобиля я уже говорил. Расходы на парковку включаем, ругаем капитализм.
Marenkoa
Новачок
12
04 вересня 2014
20 квіт 2015 12:46
Уважаемые соседи, а именно, соседи 3 дома 3 секции 3 этажа, уже третий день, как минимум, прохожу мимо двух прекрасных пакетов с мусором, которые кто-то оставил в коридоре между двумя дверями при выходе на балкон подъезда, и видимо или забыл о них, или попросту не собирается убирать. Неужели так трудно спуститься три этажа и выбросить мусор?
joki4
j
Постійний користувач
347
12 вересня 2014
20 квіт 2015 13:27
Цитата "Marenkoa":Уважаемые соседи, а именно, соседи 3 дома 3 секции 3 этажа, уже третий день, как минимум, прохожу мимо двух прекрасных пакетов с мусором, которые кто-то оставил в коридоре между двумя дверями при выходе на балкон подъезда, и видимо или забыл о них, или попросту не собирается убирать. Неужели так трудно спуститься три этажа и выбросить мусор?
Емммм...так у нас 2 будинки.
Marenkoa
Новачок
12
04 вересня 2014
20 квіт 2015 15:02
Цитата "joki4":
Емммм...так у нас 2 будинки.
там же написано, "..3 дома, 3 секции, 3 этажа.."
Сестра Элкинс
Постійний користувач
310
26 вересня 2014
20 квіт 2015 15:25
ну так у нас всего жилых ДВА корпуса)) вы про какой 3й дом говорите?
joki4
j
Постійний користувач
347
12 вересня 2014
20 квіт 2015 15:31
Цитата "Marenkoa":
там же написано, "..3 дома, 3 секции, 3 этажа.."
Ну так я вам і пишу що у нас тільки 2 БУДИНКИ жилих, 3 тільки будується)
sllena19
s
Користувач
90
25 червня 2014
20 квіт 2015 15:37
3-им считается дом, который построен первым
Marenkoa
Новачок
12
04 вересня 2014
20 квіт 2015 17:07
Цитата "sllena19":3-им считается дом, который построен первым
Вот, о нем и речь. Для остальных, чтоб понятнее, то 1 корпус.
Marenkoa
Новачок
12
04 вересня 2014
20 квіт 2015 17:15
Цитата "Сестра Элкинс":ну так у нас всего жилых ДВА корпуса)) вы про какой 3й дом говорите?
Построены 3 и 4 дома, 1 и 2 строятся, если по корпусам, то третий дом это 1 корпус, 4-й дом-второй корпус, даже темы третьего и четвертого домов есть на форуме и никого это в заблуждение не вводит.
Lexus30
Постійний користувач
281
08 серпня 2013
22 квіт 2015 18:25
Газоны? Не слышал...
Lexus30
Постійний користувач
281
08 серпня 2013
22 квіт 2015 18:29
Какие подъезды, а Вам не все равно?...
001i001
0
Постійний користувач
356
25 лютого 2015
23 квіт 2015 10:22
К такому фото один коммент - мудак.
igor440
i
Постійний користувач
203
25 вересня 2014
23 квіт 2015 11:25
Цитата "001i001":К такому фото один коммент - мудак.
Як мінімум - два (мудака)
А взагалі таких "кадрів" - як жителів "Ярославичів", так і їх гостей - не два, а багато більше - на жаль.
Проте можу відповідально заявити, що пояснювальна бесіда із подібними власниками авто часом діє позитивно - надалі паркуються вже не "як попало", а щоб не заважати іншим.
Udina
U
Постійний користувач
237
20 серпня 2014
26 квіт 2015 06:48
Вы знаете такое впечатление что красили бордюры на тротуарах куры лапой ей богу, испорчен весь вид двора, оч возмущена, хз!
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше