Подати оголошення

ЖК "Наш Будинок", пр. Победы, 71а - "bUd development"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 178.
11/6%
12/7%
56/31%
34/19%
65/37%
1. . .6567. . .218
05 лист 2015 07:25
я думаю тут отдел продаж не причем. Наверное правило форума :umnik:
05 лист 2015 08:11
Цитата "sav73":
В этом месяце планируется повышение цен для инвесторов (кто ещё не всё выплатил).



Я телефонувала менджеру, він про таке взагалі не чув.
Ще є різниця чиї це квартири - БУДа, чи КГС
05 лист 2015 08:15
Тепер щодо посилання:
основна проблема - як проконтрлювати, щоб в нашому будинку не було такого ж

"Отже, з серпня 2013 року вважається, що будинок КГС введений в експлуатацію.

У реальності 2015-го року в одній з трьох секції будинку досі не працюють пасажирські та вантажні ліфти, місця загального користування не обладнані системою протипожежної сигналізації, каналізаційні та електричні мережі "Київводоканалом" і "Київенерго" в експлуатацію не прийняті, навіть трансформаторна підстанція не побудована!"
05 лист 2015 08:23
Інше питання: в технічному відділі є такий документ, як план виконання робіт (тобто, який етап будівництва на яку дату має бути завершено) - щоб не обговорювати, чи буде будинок вчасно введено в експлуатацію, можна підійти в КГС, написати заяву на отримання цього плану. І звірити фактичний та запланований стан будівництва. І далі вже щось робити.

Може, хтось з формучан живе близько від КГС офісу, не боїться цієї бюрократії і зможе отримати і опублікувати цей план?
05 лист 2015 10:48
Цитата "Julia_28":



Я телефонувала менджеру, він про таке взагалі не чув.
Ще є різниця чиї це квартири - БУДа, чи КГС


с сегодняшнего дня на сайте кмб-сэйл новая цена. заходил вчера, была еще 16500,00. это цена для новых инвесторов, а не существующих, конечно. но, тем не менее, она повысилась.
05 лист 2015 12:02
похоже все таки повышается, на сайте уже поменяли на более высокие...
05 лист 2015 12:42
Цитата "pavelicb":


с сегодняшнего дня на сайте кмб-сэйл новая цена. заходил вчера, была еще 16500,00. это цена для новых инвесторов, а не существующих, конечно. но, тем не менее, она повысилась.


Так, я питала для поточних інвесторів. Хоча і нам теж, мабуть, підвищать.
05 лист 2015 13:34
Цитата "KOT 777":
похоже все таки повышается, на сайте уже поменяли на более высокие...

Цена в прайсе не поменялась, они уменьшили скидки при 100% оплате стали 10% вместо 15%, при 50% - 5% вместо 7,5%. Но по факту, я с Вами согласна, цена выросла.
05 лист 2015 15:19
Да, точно...Вы правы, они уменьшили скидки.
07 лист 2015 17:36
Був сьогодні біля будинку.
Привезли якусь установку, схожу на кран.
В 4-й секції починають будувати стіни нульового поверху.
В 1-тій секції будують стіни на рівні 6-го поверху.
Робочі активно працюють)
11 лист 2015 09:56
Добрый день,
кому-то после оплаты , кроме квитанции, КиевГорстрой выдавал свидетельство или другой документ (договор не имею ввиду.) ??
11 лист 2015 10:19
Я заключав договір у БудДевелопменті. Після проплати замовив довідку про підтвердження надходження коштів. Через два дні довідку забрав у відділі продажів.
11 лист 2015 18:26
Кто-то может прояснить ситуацию?
В договоре у меня фигурируют: ХК Київміськбуд, Олерон Стандарт, ТОВ Роскапітал.
Деньги перевёл Київміськбуду, через две недели дали справку от компании Будкепітал (как бы реинкарнация Роскапитала), что проплатил.
А откуда ещё какой-то упоминаемый здесь БудДевелопмент?
11 лист 2015 19:37
БудДевелопмент - це холдинг компаній,в який входить і компанія Будкепітал. Київміськбуд - генеральний підрядник проекту. Підписував договір у відділі продажів БудДевелопмент,але з БудКепітал.
11 лист 2015 21:41
Подскажите,пожалуйста,вопрос с арендой земли решился?
Хотим купить в ЖК Наш будинок квартиру,а теперь поначитывалась
Разной информации и страшно стало.
Будет ли дом иметь юридический адрес? От чего зависит подведут к нему электричество,воду.канализацию?
:pray:
11 лист 2015 22:18
Договір оренди продовжено до 2020 року. Я вже купив в нашому будинку квартиру. Можливо візьму ще одну,якщо назбираю) раніше дійсно була незрозуміла ситуація з цим об'єктом...і протести,і суд. Але то все конкуренти місцеве населення підбурювали. А зараз будівництво йде. І це радує) У відділі продажів перед заключенням договору можна подивитись всі дозвільні документи. У тексті договору ці всі назви документів прописані.
16 лист 2015 15:29
Что у нас нового....?
16 лист 2015 15:52
Цитата "yarik1313":
Але то все конкуренти місцеве населення підбурювали. А зараз будівництво йде. І це радує)

Присматриваюсь к новостойкам, и к этому дому тоже. Оно так у всех, строительство идет, все радуются. Пока дом формально не достороен - а потом на форумах начинается длительный срач на тему - когда уже нам дадут юридический адрес, бабло заплачено, а прав собственности не имеем, нет воды/света и т д
16 лист 2015 19:32
Цитата "smay":

Присматриваюсь к новостойкам, и к этому дому тоже. Оно так у всех, строительство идет, все радуются. Пока дом формально не достороен - а потом на форумах начинается длительный срач на тему - когда уже нам дадут юридический адрес, бабло заплачено, а прав собственности не имеем, нет воды/света и т д

Срач у нас уже был :) Теперь ждём чем всё закончится. У КГС вроде большинство объектов без особых проблем.
18 лист 2015 23:21
Смотрела сегодня сайт нашего дома. На некоторых стояках уже все квартиры проданы.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .6567. . .218
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx