Подати оголошення

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 22 554 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
142з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .132134. . .137
01 черв 2023 12:52

IrinaShe

Намагалась долучити всіх, якщо пропустила - вибачте, було дуже багато пошти за цей час. 

Крім листа нічого немає на даний час. Якщо інформація з'явиться обов'язково інформуватиму. 

Ірино, чи надходила вам якась інформація про дати засідання і розгляд нашої петиції? 



Як виявилось, сьогодні 01/06/2023, була зустріч представників деяких ЖК з Кушніром. Представника нашого ЖК не попередили і не запросили. 


05 черв 2023 18:56

Ще Економічна правда опублікувала сьогодні статтю про КМБ https://www.epravda.com.ua/publications/2023/06/5/700801/

05 черв 2023 18:57

Як вже писала раніше, 01/06/2023 до Кушніра було запрошено представників деяких ЖК. Принцип відбору не зрозумілий, в ініціативній групі написали, що такі умови були від КМБ. Чому не попередили інших також не пояснили. Те що обговорювалось на зустрічі описано нижче. Нагадую, що представника від нашого ЖК там не було.



Шановні інвестори ПрАТ «ХК «Київміськбуд»!

🔥01.06.2023 Ігор Миколайович Кушнір, голова правління ПрАТ «ХК «Київміськбуд», провів зустріч з ІГ інвесторів ПрАТ «ХК «Київміськбуд».


📌Також на зустрічі були присутні:

➡️Директор департаменту з продажу та маркетингу ПрАТ «ХК «Київміськбуд» – Тетяна Маркова.

➡️Віце-президент по технічному забезпеченню будівництва ПрАТ «ХК «Київміськбуд» – Шевчук Едуард Георгійович;


⚙️Мета зустрічі – донесення занепокоєння інвесторів, фактом зупинки будівельних робіт на більшості ЖК, до голови правління ПрАТ «ХК «Київміськбуд» та узгодження подальшого плану дій.


📌За результатами проведення зустрічі варто викласти наступні тези:

✔️Мова йшла про добудову всіх ЖК від ПрАТ «ХК «Київміськбуд», а не окремо визначених;

✔️Пріоритетність добудови буде у ЖК з більшим рівнем загальної готовності, що логічно;

✔️Сюжет BIHUS Info спровокував ряд перевірок ПрАТ «ХК «Київміськбуд», вони все ще тривають;

✔️До закінчення перевірок мова про докапіталізацію ПрАТ «ХК «Київміськбуд» не може йти;

✔️Керівництво ПрАТ «ХК «Київміськбуд» вживає заходів для отримання коштів за рахунок продажу нерухомості – спеціальні акції, пропозиції;

✔️На рівні міста та держави пошук рішень по докапіталізації ПрАТ «ХК «Київміськбуд» триває;

✔️ПрАТ «ХК «Київміськбуд» має розрахунки та плани витрат по всім ЖК.


⭐️На зустрічі відбулось погодження загальних позицій і підготовлено draft (чернетку) у розрізі узгодженого плану дій.

⭐️ІГ інвесторів ПрАТ «ХК «Київміськбуд» розраховує на активну співпрацю і на те, що зустріч була далеко не останньою.

⭐️Є домовленість про проведення наступної зустрічі у більш розширеному форматі – 11 ЖК від ПрАТ «ХК «Київміськбуд», по одному представнику від кожного ЖК.

09 черв 2023 10:26

Нове інтерв'ю Ігоря Кушніра про те, що все буде добре. https://kmb.ua/ua/news/%d1%96gor-kushn%d1%96r-ki%d1%97vm%d1%96skbud-zobovyazanij-vistoyati/

10 черв 2023 18:22

Добрий вечір, сусіди!


Сьогодні, 10/06/2023 відбулась зустріч інвесторів ЖК Отрада.


На зустрічі було близько 50 людей.

До зустрічі доєднались навіть ті інвестори, які просто випадково проходили повз і побачили скупчення людей.

Ще раз дякую всім хто прийшов.


Метою зустрічі був збір підписів для звернення до ОП, обговорення подальших дій та створення ініціативної групи.


На зустрічі було зачитано текст звернення та зібрано 52 підписи.


Попередньо домовились про можливу зустріч через два тижні (24/06/2023). Остаточно буде вирішено пізніше за результатами роботи над зверненням і т.д.


Сформували ініціативну групу. До неї увійшло 9 людей.

На даний момент група буде займатись допрацюванням звернення до ОП, збором підписів та відправкою звернення.



11 черв 2023 07:37

valentynasv

Добрий вечір, сусіди!


Сьогодні, 10/06/2023 відбулась зустріч інвесторів ЖК Отрада.


На зустрічі було близько 50 людей.

До зустрічі доєднались навіть ті інвестори, які просто випадково проходили повз і побачили скупчення людей.

Ще раз дякую всім хто прийшов.


Метою зустрічі був збір підписів для звернення до ОП, обговорення подальших дій та створення ініціативної групи.


На зустрічі було зачитано текст звернення та зібрано 52 підписи.


Попередньо домовились про можливу зустріч через два тижні (24/06/2023). Остаточно буде вирішено пізніше за результатами роботи над зверненням і т.д.


Сформували ініціативну групу. До неї увійшло 9 людей.

На даний момент група буде займатись допрацюванням звернення до ОП, збором підписів та відправкою звернення.



Добрий день . Коли можна буде долучитися до підпису звернення?

11 черв 2023 11:26

Якщо ви маєте бажання долучитися до підпису звернення можна зробити наступним чином: на листку А4 пишите:


Я, (ПІБ, номер телефона), своїм підписом долучаюся та підтримую звернення до Президента В.О. Зеленського від інвесторів ЖК «Отрада» забудовник ПрАТ «ХК «Київміськбуд»» будівельна адреса: Київ, прост. Відрадний 93/2, та прошу надати відповіді на прописані у зверненні питання.


Дата, підпис


Фотографуєте чи скануєте і відправляєте на пошту ig.otrada.kyiv@gmail.com, а я долучу до загального звернення.

11 черв 2023 18:09

Щоб не було непорозумінь, що хтось не отримує відповідей на свої запитання, прохання перечитати правила форуму https://forum.domik.ua/domik-rules-t19531.html#p267480 .

11 черв 2023 18:11

valentynasv

Щоб не було непорозумінь, що хтось не отримує відповідей на свої запитання, прохання перечитати правила форуму https://forum.domik.ua/domik-rules-t19531.html#p267480 .

Ви можете спокійно висвітлювати діяльність ініціативної групи на сторінках форуму. Заборонені лише посилання на групи. Я пропустив вашу адресу пошти, щоб люди мали змогу підписати звернення. Сподіваюсь, що ви й надалі будете висвітлювати ситуацію навколо будівництва і діяльності ініціативної групи. 

12 черв 2023 08:23

Інформації не надходило жодної


12 черв 2023 11:45

valentynasv

Якщо ви маєте бажання долучитися до підпису звернення можна зробити наступним чином: на листку А4 пишите:


Я, (ПІБ, номер телефона), своїм підписом долучаюся та підтримую звернення до Президента В.О. Зеленського від інвесторів ЖК «Отрада» забудовник ПрАТ «ХК «Київміськбуд»» будівельна адреса: Київ, прост. Відрадний 93/2, та прошу надати відповіді на прописані у зверненні питання.


Дата, підпис


Фотографуєте чи скануєте і відправляєте на пошту ig.otrada.kyiv@gmail.com, а я долучу до загального звернення.

Доброго дня. хочу долучитися до підпису звернення, але спочатку хотілося ознайомитись із зверненням?

12 черв 2023 13:08

vik-toriya

Доброго дня. хочу долучитися до підпису звернення, але спочатку хотілося ознайомитись із зверненням?

Звернення ще в процесі допрацювання, сьогодні-завтра маємо узгодити з ініціативною групою фінальну версію. Напишіть на пошту в попередньому повідомленні і я скину надішлю вам попередню версію.

13 черв 2023 17:33

Шановні сусіди, робота над зверненням майже завершена. Якщо хтось бажає ознайомитись - пишіть на пошту і долучайтесь до підпису звернення. Вже вдалось зібрати 63 підписи.  

14 черв 2023 20:53

valentynasv

Шановні сусіди, робота над зверненням майже завершена. Якщо хтось бажає ознайомитись - пишіть на пошту і долучайтесь до підпису звернення. Вже вдалось зібрати 63 підписи.  

Сподіваюсь, що і мій підпис буде враховано. Вдячна ІГ.

16 черв 2023 13:50

valentynasv

Якщо ви маєте бажання долучитися до підпису звернення можна зробити наступним чином: на листку А4 пишите:


Я, (ПІБ, номер телефона), своїм підписом долучаюся та підтримую звернення до Президента В.О. Зеленського від інвесторів ЖК «Отрада» забудовник ПрАТ «ХК «Київміськбуд»» будівельна адреса: Київ, прост. Відрадний 93/2, та прошу надати відповіді на прописані у зверненні питання.


Дата, підпис


Фотографуєте чи скануєте і відправляєте на пошту ig.otrada.kyiv@gmail.com, а я долучу до загального звернення.

Привіт шановні сусіди


Інформація на 16:00 16/063/2023


1️⃣ По підписам до звернення - на даний момент зібрали 83 (52 на зустрічі і 31 надісланих окремо).

Якщо тут є такі, хто може завтра біля ЖК підписати звернення - я близько 15:30 зможу під'їхати до ЖК.


2️⃣ Надійшла відповідь на нашу петицію - або то наші листи в КМДА подіяли, або просто збіг 🤨 https://petition.kyivcity.gov.ua/docs/_7488882.pdf.

Якщо коротко, то 14.06.2023 розпочала роботу тимчасова контрольна комісія Київської міської ради з питань перевірки діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд» https://kmr.gov.ua/uk/content/rozpochala-robotu-tymchasova-kontrolna-komisiya-kyyivskoyi-miskoyi-rady-z-pytan-perevirky

Упродовж 183 календарних днів на розгляд Київської міської ради має бути подано проєкт рішення про звіт тимчасової контрольної комісії.

Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій можна прочитати тут https://kyivcity.gov.ua/npa/pro_vnesennya_zmin_do_rishennya_kivsko_misko_radi_vid_08102015__1032006_pro_zatverdzhennya_polozhennya_pro_poryadok_podannya_ta_rozglyadu_elektronnikh_petitsiy/ec9v6vqcm6_233-233.pdf

Додаток про який йдеться в кінці відповіді https://kmr.gov.ua/sites/default/files/dodatok.docx



❗️На даний момент мета зібрати якомога більше підписів і відправити звернення.

Відправляйте свої підписи на пошту.

21 черв 2023 08:15

valentynasv

Якщо ви маєте бажання долучитися до підпису звернення можна зробити наступним чином: на листку А4 пишите:


Я, (ПІБ, номер телефона), своїм підписом долучаюся та підтримую звернення до Президента В.О. Зеленського від інвесторів ЖК «Отрада» забудовник ПрАТ «ХК «Київміськбуд»» будівельна адреса: Київ, прост. Відрадний 93/2, та прошу надати відповіді на прописані у зверненні питання.


Дата, підпис


Фотографуєте чи скануєте і відправляєте на пошту ig.otrada.kyiv@gmail.com, а я долучу до загального звернення.

Добрий день шановне товариство


На даний момент вже зібрано 124 підписи. Сьогодні-завтра ще збираємо і будемо відправляти.

Підписані звернення надсилайте на пошту і я додам їх до звернення. Адреса пошти на цій сторінці вище


Чим більше, тим краще🦾

24 черв 2023 15:59

valentynasv

Якщо ви маєте бажання долучитися до підпису звернення можна зробити наступним чином: на листку А4 пишите:


Я, (ПІБ, номер телефона), своїм підписом долучаюся та підтримую звернення до Президента В.О. Зеленського від інвесторів ЖК «Отрада» забудовник ПрАТ «ХК «Київміськбуд»» будівельна адреса: Київ, прост. Відрадний 93/2, та прошу надати відповіді на прописані у зверненні питання.


Дата, підпис


Фотографуєте чи скануєте і відправляєте на пошту ig.otrada.kyiv@gmail.com, а я долучу до загального звернення.

Доброго день, шановні сусіди


На дану годину ми зібрали 153 підписи, з них 145 підписів від інвесторів і 8 від небайдужих громадян.

На початку наступного тижня плануємо нарешті відправляти звернення в Офіс Президента. Тому якщо ви ще не долучились до підпису - ласкаво просимо.

Підписані звернення надсилайте на пошту і я додам їх до звернення. Адреса пошти на цій сторінці вище


І останок, є хороша новина. Представники ініціативної групи вчора під кінець дня нарешті отримали запрошення на зустріч з заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. Зустріч відбудеться за декілька тижнів. Про результати обов'язково напишемо.


Гарних і спокійних всім вихідних💙💛

03 лип 2023 10:07

Привіт,майбутні (сподіваюсь) сусіди)хто знає,коли КМДА погодить/не погодить виплату на добування? Коли взагалі якісь будуть зрушення? Я розумію прекрасно,що йде війна, всі ми пам'ятаємо про це..вона більшою чи меншою мірою позначилась на всіх..але жити у своїй квартирі хочеться, поки хоч жива.

03 лип 2023 11:54

А чого б це КМДА мало погоджувати доплату на добудову будинку?

03 лип 2023 12:39

Prof Group

А чого б це КМДА мало погоджувати доплату на добудову будинку?

Раджу погуглити або почитати форум. 

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .132134. . .137
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше