Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .4951. . .515
15 трав 2016 15:53
Сегодня на стройке.
Для тех кто ещё не был на местности, В сторону дома Донца 2-а идёт подъем, хорошо это видно на фотографии со стороны Донца 2-а, вот домик прячется за деревьями.
16 трав 2016 09:29
Сьогодні проїжджав будівництво.
Робота йшла: кран працював, з'явилася арматура під заливку опор для нового поверху.
16 трав 2016 09:59
Barre, Вас також можна вважати інвестором нашого будинку? :smoke:
16 трав 2016 10:00
на 90% =)
16 трав 2016 10:48
Цитата "Barre":
на 90% =)

При покупке квартиры звоните в ЖИ , чтобы не было накладок.
16 трав 2016 12:03
Спасибо всем за ответы по квартирным теплосчетикам! На сайте написано - облик тепла загальнобудынковый. Например, КГС пишет четко в характеристиках на конкретный дом - все виды счетчиков поквартирно. Ну да ладно, главное то, что пишет ЖИБ в договорах. Поквартирные счетчики - это сейчас немаловажно)))
16 трав 2016 12:21
Цитата "LentaBant":
Спасибо всем за ответы по квартирным теплосчетикам! На сайте написано - облик тепла загальнобудынковый. Например, КГС пишет четко в характеристиках на конкретный дом - все виды счетчиков поквартирно. Ну да ладно, главное то, что пишет ЖИБ в договорах. Поквартирные счетчики - это сейчас немаловажно)))

Інформація, зазначена в додатках про лічильники, була у договорі з Толокою. Технічні характеристики будинку були також надані Толокою.
Може комусь вдалося "вибити" з Толоки чи ЖІБа технічні умови на підключення до інженерних мереж?
16 трав 2016 12:24
Цитата "LentaBant":
Спасибо всем за ответы по квартирным теплосчетикам! На сайте написано - облик тепла загальнобудынковый. Например, КГС пишет четко в характеристиках на конкретный дом - все виды счетчиков поквартирно. Ну да ладно, главное то, что пишет ЖИБ в договорах. Поквартирные счетчики - это сейчас немаловажно)))


Цитата "wizardvic":
Ось технічні характеристики нашого будинку
https://s018.radikal.ru/i520/1605/a5/4ba25f56832b.jpg
https://s017.radikal.ru/i428/1605/bc/0dc2c832b16e.jpg
https://s017.radikal.ru/i424/1605/50/a45392a20e85.jpg
https://s015.radikal.ru/i333/1605/cd/3bd942ccdee0.jpg


Судя по этим техническим характеристикам, тепловые счетчики устанавливаются на каждую квартиру.
16 трав 2016 12:46
Цитата "Oleg_UA":
Судя по этим техническим характеристикам, тепловые счетчики устанавливаются на каждую квартиру.

Про це також написано у додатку до договору.
16 трав 2016 14:33
Цитата "Katersyna":

При покупке квартиры звоните в ЖИ , чтобы не было накладок.


Звонила в ЖИ по этому же вопросу. Ответ:
"Мы не предоставляем такую информацию..." :notsure:
16 трав 2016 16:39
Сегодня был в офисе Толоки, разговаривал о сроках начала строительства второй и третьей секций. Анна Григорьевна сказала, что фирма которая будет переносить кабель, деньги получила. Но срок переноса 1-1,5 месяца, не меньше. :faceoff:
16 трав 2016 18:42
Ну по графіку будівництва земляні роботи до кінця червня включно. Можливо це і є ті самі роботи з перекладання комунікацій, риття котловану тощо.
16 трав 2016 19:11
Цитата "sirko":
Ну по графіку будівництва земляні роботи до кінця червня включно. Можливо це і є ті самі роботи з перекладання комунікацій, риття котловану тощо.


Будем мыслить позитивно)
16 трав 2016 19:12
Народ, а хтось перед інвестуванням робив юридичну (експертну) оцінку об'єкту будівництва, договору та ризиків?
16 трав 2016 19:14
Народ, а хтось перед інвестуванням робив юридичну (експертну) оцінку об'єкту будівництва, договору та ризиків?
16 трав 2016 19:25
Цитата "Barre":
Народ, а хтось перед інвестуванням робив юридичну (експертну) оцінку об'єкту будівництва, договору та ризиків?


Цитата "wizardvic":
Нарешті у понеділок я отримав юридичний висновок :) ! Робота юристом була проведена значна, так як об'єм висновку складає 15 сторінок, а об'єм додатків - 60 :faceoff: сторінок! По шестибальній шкалі (де 1 - мінімальний рівень, а 6 - найвищий рівень) маємо ризик інвестиції 4 бали - вище середнього :( . Це зумовлено, в основному, репутацією "Толоки" та "Траєкторії". Із позитивного: всі документи, які були надані, у повному порядку :) . На жаль, не вдалося отримати ТУ на підключення до інженерних мереж та генеральний план забудови території. Тому зваживши всі за та проти, ми з дружиною вирішили ризикнути і я вчора уклав договір з "Толокою"!



wizardvic делал.
16 трав 2016 19:39
Цитата "wizardvic":
Нарешті у понеділок я отримав юридичний висновок :) ! Робота юристом була проведена значна, так як об'єм висновку складає 15 сторінок, а об'єм додатків - 60 :faceoff: сторінок! По шестибальній шкалі (де 1 - мінімальний рівень, а 6 - найвищий рівень) маємо ризик інвестиції 4 бали - вище середнього :( . Це зумовлено, в основному, репутацією "Толоки" та "Траєкторії". Із позитивного: всі документи, які були надані, у повному порядку :) . На жаль, не вдалося отримати ТУ на підключення до інженерних мереж та генеральний план забудови території. Тому зваживши всі за та проти, ми з дружиною вирішили ризикнути і я вчора уклав договір з "Толокою"!


wizardvic, чи можете Ви скинути на емейл юридичний висновок, якщо він є в електронному вигляді?
16 трав 2016 20:16
Цитата "Barre":
wizardvic, чи можете Ви скинути на емейл юридичний висновок, якщо він є в електронному вигляді?

Вибачте, але по-перше, я за висновок заплатив свої кошти, а по-друге, за угодою з юристом, не можу його оприлюднювати. Тому, на жаль, ні.
16 трав 2016 20:33

Всем привет, заранее дико извиняюсь, не хочу "нагонять жути", сама уже практически несу деньги в Толоку....НО, никого не смущает данная статейка? //megakom.at.ua/news/iniciativna_grupa_o shukanikh_vkladnikiv_terra_banku/2014-09 -14-48
Тут и Толока, и ЖИБ, и НАУ, в общем, вспоминают всех) Скорее всего, я не первая поднимаю данный вопрос. Обсуждения сей темы в текущей ветке не нашла, а на форуме Донца 2а перелистывать 800 страниц не решилась Если кто видел ответы по данной теме, просьба поделится.
Очень присматриваю треху на последних этажах в первой секции...

16 трав 2016 21:20
Цитата "Ekaterisha":
Всем привет, заранее дико извиняюсь, не хочу "нагонять жути", сама уже практически несу деньги в Толоку....НО, никого не смущает данная статейка?

Шановна Ekaterisha, жуті Ви не наженете). Тема Толоки вже вибачте на слові обсмоктана як у цій темі, так і темі Донця. Стаття на яку Ви посилаєтесь теж обговорювалась неодноразово.
Тут у переважній більшості спілкуються інвестори, які зробили свій вибір. То які коментарі чи відповіді Ви хочете почути? :smoke:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .4951. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше