Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .6668. . .515
03 серп 2016 13:56
Цитата "Ramms_eta0":

повністю згоден.
Додам лише, що ФФБ вважається більш "безпечним" видом інвестування, тому ми з ЖІБом вирішили не зв'язуватись.

Та ну, в нашей стране.
Если выбирать ЖИБ - купли-продажи или Толока - ФФБ, то я бы 100 раз выбрал бы ЖИБ.
В этой стране редко когда закон может защитить простых людей, тем белее когда пойдёт речь про возврат средств.
03 серп 2016 14:36
Цитата "GrinyaS":
Та ну, в нашей стране.
Если выбирать ЖИБ - купли-продажи или Толока - ФФБ, то я бы 100 раз выбрал бы ЖИБ.
В этой стране редко когда закон может защитить простых людей, тем белее когда пойдёт речь про возврат средств.

в будь-якому випадку хата у нас одна, і що краще - ЖІБ з майновими правами чи Толока з ФФБ, надіюсь нам не доведеться визначати :) Але те що тут присутній ЖІБ і висить їх плакат на паркані це вже дуже ОК.
03 серп 2016 17:55
Вести с полей. Сегодня-завтра заливают плиту под второй башенный кран (анкерная секция крана установлена, армирование плиты выполнено), кран скорее всего будет с соседней площадки. Свайное поле 3-ей секции выполнено примерно на 45-50%. В ближайшем будущем начинают откопку котлована под 2-ую секцию. И, 4-ой секции быть. Если это так, то 3-юю секцию не сдадут, пока не достроят четвертую (при таком размещении кранов), это мои домыслы. Вообщем, как-то так.
03 серп 2016 19:03
Цитата "Dimon4ik-i-Co":
Вести с полей. Сегодня-завтра заливают плиту под второй башенный кран (анкерная секция крана установлена, армирование плиты выполнено), кран скорее всего будет с соседней площадки. Свайное поле 3-ей секции выполнено примерно на 45-50%. В ближайшем будущем начинают откопку котлована под 2-ую секцию. И, 4-ой секции быть. Если это так, то 3-юю секцию не сдадут, пока не достроят четвертую (при таком размещении кранов), это мои домыслы. Вообщем, как-то так.



по 4-ой секции это предположение или 100%?
03 серп 2016 22:10
У Толоці розповідали, що якщо 4 секція таки буде, то і будинок здаватимуть спочатку 1-2 секції, а тоді 3-4.
То можливо все до того і йде...
04 серп 2016 07:17
Всем добрый.
В договоре прописано , когда должна быть сдача , той или иной секции.
Место к стати позволяет построить 4 секцию , и было бы глупо не воспользоваться такой возможностью ))) это же бабосы на ровном месте.Вчера был на стройке процесс идет в спокойном ритме , хотелось бы быстрее ))) .Да место хорошее и есть куда строить , можно втулить еще один дом возле первой секции на углу, но если конечно НАУ выделит землю. Если сделают заезд через Гарматную , а он там напрашивается было бы супер.
04 серп 2016 07:57
Цитата "dru12":



по 4-ой секции это предположение или 100%?

На 100% мы будем знать, когда под неё хотя бы котлован откапывать начнут. Мне про неё сказали люди, которые знают больше нас, но думаю и они на все 100 не знают.
04 серп 2016 08:38
Цитата "Dimon4ik-i-Co":

На 100% мы будем знать, когда под неё хотя бы котлован откапывать начнут. Мне про неё сказали люди, которые знают больше нас, но думаю и они на все 100 не знают.


по большому счету пусть и 5-ю секцию влепят), ли ж бы не переносили сроки по 1-3 секциям!
04 серп 2016 13:31
Для розміщення 4 секції я так розумію потрібно знести цегляну одноповерхову будівлю, яка поруч з ангаром. Інакше там ще 4 секція фізично не побудується. І мабуть поки нема узгодженості на її демонтаж, то і нема впевненості на 100 %. Як кажуть є бажання заробити, але нема можливості.
Виїзд на Гарматну був би дуже доречним, про це вже тут обговорювалось. Але маю великий сумнів, що його взагалі робитимуть, тим більш через ворота на території НАУ. Інакше буде просто суцільний проїзний двір, а не територія навчального закладу.
04 серп 2016 13:45
Сам Дом будет находится на территории НАУ.
Заезд с Отрадного и спуск к дому , если он там будет конечно сверху я бы не рискнул ))) ооочень крутая горка , зимой так вообще. Дом как бы в яме находится.
Если не с Гарматной заезд , даже и представить трудно , кудой можно еще заехать.Может есть мысли у наших форумчан ?
04 серп 2016 14:00
Вже якось викладав таку схемку, але повторю. Думаю, що заїзд буде з Відрадного. Навколо будинку, як відображено на схемі рожевим кольором, буде дорога для проїзду і виїзду знову ж таки на Відрадний.
Думаю, що після завершення будівництва прибудинкова територія буде відгороджена, як зроблено на Донця біля ліцею. Зверніть увагу, що з території ліцею нема проходу до Донця. Лише зараз роблять дорогу від 1-5 секцій у бік Відрадного. Можливо там заїзд буде спільний і для нас.
По такому прикладу можуть відгородити і наш будинок.
А от на повороті будинку (фактично напроти 2-ї секції) думаю було б доречно організувати виїзд на перехрестя з можливістю повороту на вул. Гарматну або Кумача
04 серп 2016 14:11
даю гарантію, що як не буде хоч яким боком виїзду на Гарматну - то всі машини будуть рядочком вздовж Гарматної припарковані.
Робити гак через Героїв Севастополя або розвертатись на світлофорі (теж на Г.Севаст) будуть лише справжні воїни.
Думаю можливий варіант що НАУ поставить з Гарматної шлагбаум і скаже в'їзд платний, але до такого теж не хотілося би докотитись...
04 серп 2016 14:21
Цитата "Ramms_eta0":

Думаю можливий варіант що НАУ поставить з Гарматної шлагбаум і скаже в'їзд платний, але до такого теж не хотілося би докотитись...

А заїзд на територію НАУ зі сторони швидкісного платний? Там же машин чимало їздить, бо на території гаражний кооператив і автостоянка.
04 серп 2016 14:23
Цитата "sirko":

А заїзд на територію НАУ зі сторони швидкісного платний? Там же машин чимало їздить, бо на території гаражний кооператив і автостоянка.

там безплатний, але видно це передбачено для працівників та гостей НАУ, а нам такі блага робити нашару - ну хто це зробить то я за нього проголосую на будь-яких виборах в Верховний Комітет добряків.
04 серп 2016 14:25
Если территория будет отгорожена от НАУ , то и выезда не будет на Гарматную.
Если, как указанно на схеме заезд будет с Отрадного , а там перепад не хилый , то парковаться под уклоном придется , короче поживем увидим ))))
04 серп 2016 14:27
Цитата "dssw":
Если территория будет отгорожена от НАУ , то и выезда не будет на Гарматную.
Если, как указанно на схеме заезд будет с Отрадного , а там перепад не хилый , то парковаться под уклоном придется , короче поживем увидим ))))

де ви там в районі прибудинкової парковки уклон знайшли?
04 серп 2016 14:43
На плане sirko проезд показан согласно генплана, заезд-выезд в торце 4-ой секции, скорее всего так оно и будет. Может повторюсь, если кто-то уже выкладывал выкопировку генплана.
Генплан
04 серп 2016 15:31
Несколько фотографий.
04 серп 2016 15:42
21-й этаж перекрыли! :beer:
04 серп 2016 16:17
Цитата "Dimon4ik-i-Co":
На плане sirko проезд показан согласно генплана, заезд-выезд в торце 4-ой секции, скорее всего так оно и будет. Может повторюсь, если кто-то уже выкладывал выкопировку генплана.


Если предположить что 4 секция будет и сдачу дома разобьют на этапы как писалось выше (1 и 2 секция первые, а потом 3 и 4), то без выезда на Гарматную не обойтись ибо не будут же жильцы вдоль стройки 3 и 4 секции кататься...это так желаемое)))
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .6668. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше