Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .5456. . .515
30 трав 2016 13:26
---


30 трав 2016 20:26
Наступне повідомлення не стосується нашого будівництва, але можливо буде цікаве тим, хто любить гуляти парком Відрадний.
Два тижні тому викладав тут пост про те, що у парку з'явились дерев'яні альтанки для відпочинку. Поруч з альтанками також з'явився торговий павільйон з продажу морозива, напоїв тощо продавці з якого дуже люб'язно пропонують послуги по оренді альтанок усім бажаючим.
Сьогодні отримав цікаву інформацію від керівництва Солом'янської РДА :drink: - альтанки встановлено силами комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва з метою покращення умов відпочинку для відвідувачів парку.
Павільйон встановлено без дозвільних документів та з порушенням норм чинного законодавства.
У той же час на зауваження та переконливе прохання працівників КП УЗН Солом’янського району м. Києва звільнити зелену зону від несанкціонованого надання послуг, власники не реагують.
Комунальним підприємством направлено лист до Солом’янського управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві.
Цікавий розвиток подій :box2:
Був колись таким тихим парком, а тепер...
31 трав 2016 07:21
Цитата "Viktor_petrovich":
Я переводил деньги из Привата. 500 грн комиссии.
Перевод в Привате стоит 3 гривны. Нужно делать "Платеж по Украине", а не перевод средств
//forum.domik.ua/sposoby-perechisleniya- sredstv-zastrojshhiku-i-tekushhaya-situa ciya-v-bankovskom-sektore-t26515.html
31 трав 2016 14:23
Цитата "sirko":

Був колись таким тихим парком, а тепер...


а тепер поряд побудували Донця 2 а, Микитську, та Відрадний 2. Чого ви очикували?
31 трав 2016 14:25
О, Скажите, Сапожник как в строящемся нашем доме избежать проблемы общего теплосчетчика и МОПов, как вы отыскали на Донца 2а?
31 трав 2016 14:48
Цитата "Крысобой":
О, Скажите, Сапожник как в строящемся нашем доме избежать проблемы общего теплосчетчика и МОПов, как вы отыскали на Донца 2а?
По платежкам увидите, другого варианта нет :(

К сожалению, всплыло еще больше проблем. Киевэнерго прекрасно понимает текущую проблему и без зазрения совести выставляет счета дважды. На днях опубликуем ответы Киевэнерго
31 трав 2016 19:23
Цитата "Сапожник":
По платежкам увидите, другого варианта нет :(

Я так зрозумів, що це "косяк" проектної організації, яка розробляла цю всю систему водопостачання?
01 черв 2016 04:39
Цитата "sirko":

Я так зрозумів, що це "косяк" проектної організації, яка розробляла цю всю систему водопостачання?

Одни спроектировали неправильно, другие построили не думая, третьи приняли в состоянии "и так сойдет"
01 черв 2016 09:21
Читаєш сусідню тему по Донця і сумно стає. Якось немає спільної мови між мешканцями.
За охорону дехто сплачує, дехто осторонь чекає поки назбирається 50 % мешканців...догралися, що охорона залишила об'єкт до кращих часів. Сапожник вже в будинку помітив підозрілих осіб.
Світла у дворі нема, бо нібито його вмикала охорона...
Дитячий майданчик відчуваю буде по периметру захищений колючим дротом :) , бо не дай Бог на нього зайде маленька дитина з іншого будинку батьки якої проживають не на Донця, 2а :faceoff: :faceoff: :faceoff:
01 черв 2016 09:28
Цитата "sirko":
Сапожник вже в будинку помітив підозрілих осіб.
Я ж писал, что это не я видел.
Цитата "sirko":
Світла у дворі нема, бо нібито його вмикала охорона...
Рубильник находится в будке Охраны. Они его и включали. Должность "включальщика света" в штате жэка не предусмотрена.
Цитата "sirko":
бо не дай Бог на нього зайде маленька дитина з іншого будинку батьки якої проживають не на Донця, 2а
Больше проблема не с маленькими детьми, а с великовозрастными дебилами, бухающими на лавочках на этой площадке.
Аналогично и по "собачей" площадке. Экскременты за своими любимцами никто не убирает, зачем нам эти "кучки" во дворе?
01 черв 2016 09:45
Цитата "Сапожник":
Я ж писал, что это не я видел.

Дійсно, не помітив). Вибачаюсь :) . Але мені здається цей випадок має бути першим дзвіночком для мешканців.

Цитата "Сапожник":
Больше проблема не с маленькими детьми, а с великовозрастными дебилами, бухающими на лавочках на этой площадке.
Аналогично и по "собачей" площадке. Экскременты за своими любимцами никто не убирает, зачем нам эти "кучки" во дворе?

Згоден, але висловлювання окремих мешканців спрямовані саме на категоричну заборону використання дитячого майданчика сторонніми дітьми.
Щодо прибирання за собачками)...то взагалі цікаво зараз спостерігати, як власники собак абсолютно не переймаються тим, де їх улюбленець "справив нужду").
01 черв 2016 09:51
На самом деле, я их поддерживаю. Вы мыслите со стороны "тех, кого не пускают".
Я думаю Вы также будете против, чтоб у вас был во дворе/квартире проходной двор из незнакомых людей, которые бегают/прыгают/шумят/плюют/сорят/ломают/...
01 черв 2016 10:20
Цитата "Сапожник":
На самом деле, я их поддерживаю. Вы мыслите со стороны "тех, кого не пускают".
Я думаю Вы также будете против, чтоб у вас был во дворе/квартире проходной двор из незнакомых людей, которые бегают/прыгают/шумят/плюют/сорят/ломают/...


Не зовсім так. Я теж за порядок і за повагу до того, що зроблено чужими руками так би мовити. Якщо це буде абсолютно закрита територія - ОК.
Але ми з маленькою дитиною гуляємо на дитячому майданчику, який є прибудинковим і облаштований також новими лавками, гойдалками та іншими знаряддями. На майданчик приходять матусі з дітьми з сусідніх будинків. Діти між собою бавляться, батьки знайомляться і товаришують. На майданчику жодного разу не було помічено сміття. Біля входу на майданчик встановлена корзина для сміття. Підлітків на майданчику ніколи не помічав, а тим більше які щось ламають чи смітять.
Але скажемо якби майданчик був зачиненим не завжди на ньому є діти-однолітки з будинку з якими було б цікаво гратися та спілкуватися нашій дитині.
01 черв 2016 10:52
Цитата "sirko":


Не зовсім так. Я теж за порядок і за повагу до того, що зроблено чужими руками так би мовити. Якщо це буде абсолютно закрита територія - ОК.
Але ми з маленькою дитиною гуляємо на дитячому майданчику, який є прибудинковим і облаштований також новими лавками, гойдалками та іншими знаряддями. На майданчик приходять матусі з дітьми з сусідніх будинків. Діти між собою бавляться, батьки знайомляться і товаришують. На майданчику жодного разу не було помічено сміття. Біля входу на майданчик встановлена корзина для сміття. Підлітків на майданчику ніколи не помічав, а тим більше які щось ламають чи смітять.
Але скажемо якби майданчик був зачиненим не завжди на ньому є діти-однолітки з будинку з якими було б цікаво гратися та спілкуватися нашій дитині.
Вы описали идеальную ситуацию. Я очень рад за то, что Вам повезло в этом. Это без подколки, а искренне. :up:
Зайдите к нам и посмотрите на нынешнее состояние нашей площадки. Я думаю, Вы увидите противоположное и поймете почему некоторые выступают против. У меня нет маленьких детей и я не так часто заглядываю на нее, но последний раз, когда я проходил рядом, около беседки валялась недоеденная закуска и бычки. Может уже убрали, может это и не чужие, а свои, но "осадочек" остался.
01 черв 2016 12:03
Цитата "Сапожник":
но последний раз, когда я проходил рядом, около беседки валялась недоеденная закуска и бычки. Может уже убрали, может это и не чужие, а свои, но "осадочек" остался.

швидше всього самі будівельники/підрядники квасять. Для них ваш дім це все ще будмайданчик. Ці добудують і свалять. Гірше якщо жителі, тут якщо з виду не термінатори то можна це пиво/горілку їм за комір залити, такі речі діють на ура, але якщо молоді і бодрі то вже проблема :), тут треба охорона і правила будинку.
01 черв 2016 13:42
итого какой прогресс по нашему объекту за май месяц помимо ограждений и повышения цены за кв. м.?
01 черв 2016 13:45
Цитата "dru12":
итого какой прогресс по нашему объекту за май месяц помимо ограждений и повышения цены за кв. м.?


+2 этажа и обнос электрокабелей
01 черв 2016 14:40
Ціна ще до кінця тижня стара. Тому підвищення ціни вже можна віднести до "досягнень" червня місяця).

Цитата "Ramms_eta0":

швидше всього самі будівельники/підрядники квасять. Для них ваш дім це все ще будмайданчик. Ці добудують і свалять. Гірше якщо жителі...

Якщо жителі, то це вже гірше. Будівельники явище відносно тимчасове. А от мешканців які смітять там де живуть вже навряд щось змусить змінитись
01 черв 2016 19:42
Цитата "Ramms_eta0":

швидше всього самі будівельники/підрядники квасять. Для них ваш дім це все ще будмайданчик. Ці добудують і свалять. Гірше якщо жителі, тут якщо з виду не термінатори то можна це пиво/горілку їм за комір залити, такі речі діють на ура, але якщо молоді і бодрі то вже проблема :), тут треба охорона і правила будинку.

Будівельники квасять прямо в квартирах в яких працюють, а бутилки ставлять на балкон, правда після зауваження зробленого дуже голосно, вони бутилки прибрали в мішок зі сміттям. Але багато будівельників працюють до шести, а потім ідуть додому. Я іду з роботи і зустрічаю їх о шостій.
02 черв 2016 04:41
Цитата "sirko":
Читаєш сусідню тему по Донця і сумно стає. Якось немає спільної мови між мешканцями.
За охорону дехто сплачує, дехто осторонь чекає поки назбирається 50 % мешканців...догралися, що охорона залишила об'єкт до кращих часів. Сапожник вже в будинку помітив підозрілих осіб.
Світла у дворі нема, бо нібито його вмикала охорона...
Дитячий майданчик відчуваю буде по периметру захищений колючим дротом :) , бо не дай Бог на нього зайде маленька дитина з іншого будинку батьки якої проживають не на Донця, 2а :faceoff: :faceoff: :faceoff:

Пишу специально для вас сирко.
Я как-то утром в выходной ,часов в 10 утра шла через парк,до того как эти "проклятые" пенсионеры ,которые всем в печенках сидят там все начали убирать.Та часть парка где вход с улицы Героев Севастополя, там было столько упаковок с мороженого , каких-то крошек возле скамеек, шелухи от семечек и пр. Это то место где днем гуляют мамочки зі своїми діточками,они гадят не замечая и не задумываясь,что есть еще кто-то кроме них и о том,что это все потом кто-то должен убрать. Так вот я не хочу, чтобы это все переселилось к нашему дому.Есть площадка в парке есть городские площадки ср-те там. И вообще нужно себя пересматривать и учиться чему-то а не вести себя как быки, тогда люди будут вас воспринимать.Поезжайте в Европу в Польшу , Чехию , Германию,посмотрите как там люди себя ведут ,полезно.И эти смайлики они не ко мне относятся а к вам :faceoff: :faceoff: :faceoff: :faceoff: :faceoff:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .5456. . .515
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше