Подати оголошення

Перепланування | прохання та поради щодо конкретних ситуацій

1. . .102104. . .111
14 жовт 2021 10:29

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можливе таке перепланування, чи потрібне погодження? І як ергономічно розмістити меблі? Де розмістити пральну машинку? Зеленим - нові стіни, бордовим - дверні пройоми, помаранчевим замалювала знесені стіни. Квартира без газу, під і над - такі ж квартири


Крім того, буду вдячна і за Ваші ідеї в переплануванні. Результатом має бути кухня-вітальня та три кімнати

14 жовт 2021 10:35
Ось планування
14 жовт 2021 10:41

Ось так, напевно,зрозуміліше) три кімнати, дверний пройом в малесенькій кімнаті має бути в одному або іншому місці, в коридорі - кладовка для побутових великих речей.






14 жовт 2021 12:44

dacha_rus

Ни один из 3х вариантов не пройдет из-за эргономики. Коридор на входе будет 1-1.1м*2.5. Расстояние до ТВ меньше 3х метров не комфортно. В любом из вариантов гардеробных будет минимум 1-1.5м неиспользуемого пространства. Комната размером 2.3*5.5 тоже не очень эстетична :) В 3м варианте кровать надо развернуть на 180, т.к. она стоит прямо на линии окно-дверь. Да и комната 8м та еще мечта клаустрофоба...

1. Коридор во всех 3 вариантах оставлен в чистом виде - 1550 мм, мебель - 30-35 см глубиной, это вполне нормальная ширина коридора. Там, где выступает часть кухни на 30 см, остается 1200 мм - это широченный проход!

2. Насчет расстояния до экрана согласна - маловато, поэтому предложила 4-й вариант. Но это субъективно... Например в варианте 1.2 расстояние равно ширине комнаты, а именно 2525 мм. Миллионы живут в хрущевках с такой шириной комнат - и ничего, привыкли... Более того, привычные требования безопасного расстояния до ТВ устарели, потому что новые плоские экраны обладают несоизмеримо большей четкостью, яркостью, и одновременно безвредны для зрения. Поэтому новые стандарты значительно уменьшили комфортное и безопасное расстояние до экранов ТВ (даже диагональ 60" можно спокойно смотреть с 220 см.

3. В гардеробных отсутствует неиспользуемое пространство - разве что центр)). По трем сторонам системы хранения - реллинги по длинной стороне, по коротким - стиралка с хранением бытовых мелочей и химии, а по противоположной - полки глубиной 30 - 40 см под обувь, шапки, шарфы.

4. Комнаты 2,3 на 5,5 ни в одном варианте я не предлагала, где вы такое усмотрели?

5. В 3-м варианте можно крутить-вертеть всё!)) Впрочем, как и в остальных вариантах.

6. Спальня на 8 квадратов вполне подойдет, если там только спать. Многие урезают часть пространства под гардероб, оставляя аналогичную и даже меньшую площадь, чтобы встала кровать, тумбочки по бокам и напротив на стене ТВ. Зато спать у окна с эркером - просто кайф! Можно не делать отдельную комнату, а отгородить спальное место стеллажом и оставить единое пространство - снести нафик все ненесущие перегородки и оставить только несущие конструкции. Это уже решать хозяевам.


Благодарю за интересные мысли и дискуссию!



  

14 жовт 2021 12:56

Бомжик911

Щераз дякую всим! І надіюся що в дискусії народиться істина. Лоджію хотілосяб ну небажано приєднувати бо під вікном батарея а переносити по закону  це питання. Перегородки можна зробити скляні, і це розширить  простір, кровать в варіанті 2. Можна розвернути на 90⁰, що додасть 20 см .до зони TV. Щераз дякую.

Залишайте  лоджію, зробіть обідню зону в півострові, зараз безліч вишуканих варіантів можна знайти на pinterest. Тобто 4-й варіант не вимагає обов'язкового приєднання лоджії. Якщо сама ідея подобається - забирайте собі!)) Якщо ні - буде над чим поміркувати. Дивіться по власних потребах - що вам більш потрібно. Може вам необхідний домашній кабінет, або більше систем зберігання, або велика обідня зона для гостей, або навпаки - маленька кухня та невеличкий півострів з барною стійкою? Може ви в ванні не плескаєтесь і вам скоріш підійде простора душова? Заходьте на будь-який сайт-планувальник і малюйте квартиру своєї мрії. Успіхів!  

14 жовт 2021 13:01

Alisa_Bu

Залишайте  лоджію, зробіть обідню зону в півострові, зараз безліч вишуканих варіантів можна знайти на pinterest. Тобто 4-й варіант не вимагає обов'язкового приєднання лоджії. Якщо сама ідея подобається - забирайте собі!)) Якщо ні - буде над чим поміркувати. Дивіться по власних потребах - що вам більш потрібно. Може вам необхідний домашній кабінет, або більше систем зберігання, або велика обідня зона для гостей, або навпаки - маленька кухня та невеличкий півострів з барною стійкою? Може ви в ванні не плескаєтесь і вам скоріш підійде простора душова? Заходьте на будь-який сайт-планувальник і малюйте квартиру своєї мрії. Успіхів!  

Дякую за допомогу! Дуже приємно дискутувати з людьми які розуміється на цьому.

19 жовт 2021 08:17

Ksju2020

Ось так, напевно,зрозуміліше) три кімнати, дверний пройом в малесенькій кімнаті має бути в одному або іншому місці, в коридорі - кладовка для побутових великих речей.






Не зовсім вдале планування від забудовника, нажаль. Але можна реалізувати ваші побажання. Перепланування, коли не чіпаються комунікації та несучі конструкції, не потребує узгодження та апріорі вважається законним. 


Мені у вашому варіанті не подобається замала кімната - всього 6,5 квадратів! Я пропоную збільшити її хоча б до 8,5 кв.м, відокремити приватну зону зі спальнями хоч порталом, хоч зсувними скляними дверима. А загальний простір залишити відкритим та об'єднаним. Вхідну групу теж краще зонувати, залишивши там тіки неглибоку шафу або вішалку з пуфом та навпроти вхід до гостьового санвузла. Комора чи гардеробна, нажаль, в передпокій не влізе, але я знайшла таке місце біля спален. Розмір приміщення приблизно 1,5х2 м. Можна по коротких сторонах навішати рейлінгі (2 по 1,5м завдовжки), посередині - полки для зберігання. Розсувні двері можна зробити дзеркальними. Місце під пральну машину я бачу скоріш в ванній кімнаті під єдиною столешнею з раковиной. Можна і на кухні, але нахіба?)


19 жовт 2021 10:05

Ksju2020

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можливе таке перепланування, чи потрібне погодження? І як ергономічно розмістити меблі? Де розмістити пральну машинку? Зеленим - нові стіни, бордовим - дверні пройоми, помаранчевим замалювала знесені стіни. Квартира без газу, під і над - такі ж квартири


Крім того, буду вдячна і за Ваші ідеї в переплануванні. Результатом має бути кухня-вітальня та три кімнати

Ось більш радикальний варіант, але він так само не потребує погодження, бо мокра зона кухні знаходиться в межах кухні від забудовника. Але кухня-вітальня тепер не є розірваною, вона цілісна. Зона відпочинку з TV не прохідна, відокремлена. Кухонна та столова зони більш чітко читаються. Але головне - третя кімната стала просторою, із власним гардеробом (я її контури обвела бордовим кольором). Знайшлося місце і під комору між спальнями. 


Якщо не зрозуміло мій задум - пояснюю. Уздовж зовнішній стіни ряд пеналів під стелю, там і холодильник, і духова шафа, і безліч місць для зберігання. В ніші - тіки робоча поверхня з мийкою та плитою, між ними - посудомийка. Щоб збільшити робочу поверхню, можна встановити плиту на 2 конфорки. Ще можна зробити в обідній зоні півострів з обідньою зоною замість стола і готувати також на ньому. Дивіться самі. Малювати меблі в спальнях не стала, бо не знаю їх призначення та необхідної кількості ліжок. В третій спальні, що на місці кухні, намалювала розташування меблів лише як приклад. 



19 жовт 2021 10:27

Alisa_Bu

Ось більш радикальний варіант, але він так само не потребує погодження, бо мокра зона кухні знаходиться в межах кухні від забудовника. Але кухня-вітальня тепер не є розірваною, вона цілісна. Зона відпочинку з TV не прохідна, відокремлена. Кухонна та столова зони більш чітко читаються. Але головне - третя кімната стала просторою, із власним гардеробом (я її контури обвела бордовим кольором). Знайшлося місце і під комору між спальнями. 


Якщо не зрозуміло мій задум - пояснюю. Уздовж зовнішній стіни ряд пеналів під стелю, там і холодильник, і духова шафа, і безліч місць для зберігання. В ніші - тіки робоча поверхня з мийкою та плитою, між ними - посудомийка. Щоб збільшити робочу поверхню, можна встановити плиту на 2 конфорки. Ще можна зробити в обідній зоні півострів з обідньою зоною замість стола і готувати також на ньому. Дивіться самі. Малювати меблі в спальнях не стала, бо не знаю їх призначення та необхідної кількості ліжок. В третій спальні, що на місці кухні, намалювала розташування меблів лише як приклад. 



Ні, мабуть так не вийде - злив не по тій стіні. Намалювала злив зеленим. Скоріш вийде ось так:


19 жовт 2021 19:59

Alisa_Bu

Ні, мабуть так не вийде - злив не по тій стіні. Намалювала злив зеленим. Скоріш вийде ось так:


Alisa_Bu, дякую! Ми чомусь геть не розглядали такий варіант, так як не уявляли як в результаті розмістити кухню. Буде як ще один варіант, буде над чим подумати, час у нас ще поки є на роздуми)


Але свій поки також не відкидаю, я так довго над ним думала.


В квартирі проживатиме чоловік, донька та я. Можливо, в майбутньому зважимося на ще одну дитину та і взагалі зручно мати кімнату для бабусі (коли вона приїждає).


Щодо розмірів тієї маленької кімнати: планувала 220*280. У батьків чоловіка була в майже такій кімнаті, дуже маленька, але світла і для однієї людини може бути. Крім того, думали забрати вікно та двері на балкон, зробити електричну теплу підлогу на балконі (балкон засклений) та використовувати балкон як ще додатковий простір для дитячого робочого столу, наприклад.


Нижче подаю те розміщення меблів, яке собі уявляла. Але важко зорієнтуватися чи поміститься стіл (хотілось би круглий 90 см, але і інші варіанти розглядаю), ну і взагалі наскільки ергономічно.

Біля зони тв - місце для ялинки))).

Велика шафа саме біля дивану буде відкриватися в прихожу та буде глибока в тій частині (у випадку якщо диван заважатиме відкриттю дверей). Інша частина шафи - відкриватиметься у вітальню. Сподіваюсь зрозуміло пояснюю.

Двері в ванну кімнату намалювала приблизно і потім помітила, що ви намалювали їх з відкриттям в середину - також про таке не подумала, візьму на замітку. Дякую!

Комору можна і не робити, як в цьому варіанті, що я скинула. Це був такий бонус і я не знаю чи краще комору - чи більшу кімнату зробити... Кімната буде дитячою.


У великій кімнаті (буде спальнею для пари) мені важко зрозуміти як краще розмістити меблі. Хотілось би великий шкаф помістити для зберігання речей.


Якщо буде можливість, то розвійте або навпаки мої сумніви щодо розміщення меблів) Дякую!!!

19 жовт 2021 20:00


20 жовт 2021 09:10

Ksju2020


Я бачу кілька проблем з розташуванням меблів:

1. У вас кухня повністю заблокована - з одного боку диваном, з іншого столом зі стільцями, тобто пробратись до неї неможливо, хіба що з передпокою, але тоді із кухні до вітальні та інших кімнат знадобиться продиратись.

2. За стільці, які тут намальвано, не сядеш, бо їх нікуди відсунути. Відстань від стільниці має дорівнювати розміру стільця (його глибини) плюс 30-40 см.

3. Відстань від дивана до шафи не відповідає нормам ергономіки - ані пролізти, ані скористатись шафою. мінімальна відстань від шафи-купе - 50см, від шафи з розпашними дверцятами - 70см.

4. У вас геть відсутні проходи, які мають дорівнювати хоча б 80см, а краще - 90-110см.

5. В маленькій кімнаті доросле ліжко не втиснете, бо там ще підвіконня, радіатор, штори. Має бути довжина хоча б 2,30м, а краще - 2,40м.


Тобто якщо зупинетесь на цьому варіанті, то я бачу лише один вихід - приєднувати лоджію біля кухні та робити там обідню зону. Але я пропоную розгорнути диван, поміняти місцями шафу з tv-зоною, тоді знайдеться місце і для обіднього столу (прямокутний тут краще впишеться), і для новорічної ялинки, і лоджія залишиться. А ось меншу кімнату доведеться таки продовжити до несучої балки в будь-якому випадку.




 


20 жовт 2021 10:13

Ksju2020

Alisa_Bu, дякую! Ми чомусь геть не розглядали такий варіант, так як не уявляли як в результаті розмістити кухню. Буде як ще один варіант, буде над чим подумати, час у нас ще поки є на роздуми)


Але свій поки також не відкидаю, я так довго над ним думала.


В квартирі проживатиме чоловік, донька та я. Можливо, в майбутньому зважимося на ще одну дитину та і взагалі зручно мати кімнату для бабусі (коли вона приїждає).


Щодо розмірів тієї маленької кімнати: планувала 220*280. У батьків чоловіка була в майже такій кімнаті, дуже маленька, але світла і для однієї людини може бути. Крім того, думали забрати вікно та двері на балкон, зробити електричну теплу підлогу на балконі (балкон засклений) та використовувати балкон як ще додатковий простір для дитячого робочого столу, наприклад.


Нижче подаю те розміщення меблів, яке собі уявляла. Але важко зорієнтуватися чи поміститься стіл (хотілось би круглий 90 см, але і інші варіанти розглядаю), ну і взагалі наскільки ергономічно.

Біля зони тв - місце для ялинки))).

Велика шафа саме біля дивану буде відкриватися в прихожу та буде глибока в тій частині (у випадку якщо диван заважатиме відкриттю дверей). Інша частина шафи - відкриватиметься у вітальню. Сподіваюсь зрозуміло пояснюю.

Двері в ванну кімнату намалювала приблизно і потім помітила, що ви намалювали їх з відкриттям в середину - також про таке не подумала, візьму на замітку. Дякую!

Комору можна і не робити, як в цьому варіанті, що я скинула. Це був такий бонус і я не знаю чи краще комору - чи більшу кімнату зробити... Кімната буде дитячою.


У великій кімнаті (буде спальнею для пари) мені важко зрозуміти як краще розмістити меблі. Хотілось би великий шкаф помістити для зберігання речей.


Якщо буде можливість, то розвійте або навпаки мої сумніви щодо розміщення меблів) Дякую!!!

Щодо розміщення меблів у великій спальні та дівочий кімнаті, то тут мабуть все очевидно... 

В дорослій спальні велике ліжко з тумбочками по боках, великою шафою, макіяжним столиком, тв-зоною та комодом. Біля вікна можна поставити крісла та кавовий столик. Щоб дверцята шафи не били по екрану, краще наростити конструкцію із гіпсокартону і туди втопити телевізор урівень, та шафу довести до цієї конструкції.

В дитячій кімнаті - ліжко-софа, закрита довгою стороною від стіни м'якими панелями, шафа, стелаж та письмовий стіл зі зручним кріслом.


Ще позначила на всяк випадок, як можна роздвинути обідній стіл, коли збереться купа гостей. А перед диваном я б поставила журнальний стіл, але забула його прималювати))


20 жовт 2021 15:26

Alisa_Bu

Щодо розміщення меблів у великій спальні та дівочий кімнаті, то тут мабуть все очевидно... 

В дорослій спальні велике ліжко з тумбочками по боках, великою шафою, макіяжним столиком, тв-зоною та комодом. Біля вікна можна поставити крісла та кавовий столик. Щоб дверцята шафи не били по екрану, краще наростити конструкцію із гіпсокартону і туди втопити телевізор урівень, та шафу довести до цієї конструкції.

В дитячій кімнаті - ліжко-софа, закрита довгою стороною від стіни м'якими панелями, шафа, стелаж та письмовий стіл зі зручним кріслом.


Ще позначила на всяк випадок, як можна роздвинути обідній стіл, коли збереться купа гостей. А перед диваном я б поставила журнальний стіл, але забула його прималювати))


Дуже дякую за поради!

01 лист 2021 17:41

Здравствуйте. Есть смысл делить на два помещения или в этом пространстве есть свои плюсы. Двое молодых людей без детей. Мой мозг беден на идеи.

02 лист 2021 13:10

Juco

Здравствуйте. Есть смысл делить на два помещения или в этом пространстве есть свои плюсы. Двое молодых людей без детей. Мой мозг беден на идеи.

Я бы спальную зону таки отделила. Мало ли, что бывает - один спит, другой чем-то занимается. Можно конечно просто отгородить шкафом, но тогда звукоизоляции никакой не будет. Придется спать под шум холодильника, не поговоришь нормально по телефону, когда второй отдыхает, не говоря уже за ютубчик или телек. 

Самое логичное - сделать спальню отдельной приватной зоной, отдав ей 3 - 3,5 м, а общее пространство удобно организовать. Тем более что планировка и площадь позволяют. Я вижу это примерно так:  

02 лист 2021 16:14

Доброго дня. В мене ще один варіант з'явився) Вірніше, він був з самого початку, коли ми обирали купувати чи ні.


А саме - це варіант з приєднанням балкону до кімнати. Ось схематично




02 лист 2021 16:16

чи не буде холодно в кімнаті від приєднання балкону?


P.S. Балкон засклений майже в підлогу з двох сторін

02 лист 2021 16:17

і чи взагалі таке можна робити без узгодження?


Батарею залишаємо в зоні кімнати, просто переносимо на сусідню стінку

02 лист 2021 16:43

і ось ще такий варіант

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .102104. . .111
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx