Подати оголошення

ул. Михаила Донца, 2-б - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 191.
10/5%
9/5%
50/26%
89/47%
33/17%
1. . .269271. . .303
25 січ 2017 13:39
Цитата "prudkovski":
угу, похоже на мастику для гидроизоляции

спасибо, продуманно делают :super:
25 січ 2017 13:57
Цитата "uxi":

спасибо, продуманно делают :super:


Еще в виде бонуса поставили защелку и ручку на балконную дверь с внешней стороны :)
25 січ 2017 14:11
Цитата "prudkovski":


Еще в виде бонуса поставили защелку и ручку на балконную дверь с внешней стороны :)

Це класна штука якщо в квартирі живуть ті хто палять і цю "защелку" можна відкрити і із кухні. А от якщо є діти малі, то халепа. У мене малий вибігав на балкон і там закривався :no-no: , а відкрити сам не міг :???: :hi: , то доводилось через вікно вилазити на балкон і його звідти визволяти(добре що вікно відкривалось :pray: , не те що в цьому будинку).
25 січ 2017 14:18
Цитата "kucr":

Це класна штука якщо в квартирі живуть ті хто палять і цю "защелку" можна відкрити і із кухні. А от якщо є діти малі, то халепа. У мене малий вибігав на балкон і там закривався :no-no: , а відкрити сам не міг :???: :hi: , то доводилось через вікно вилазити на балкон і його звідти визволяти(добре що вікно відкривалось :pray: , не те що в цьому будинку).


якщо не помиляюсь то ця защепка, працює як ущільнювач... короче вона не має функції глухого закриття, просто тре сильніше штовхати двері)
25 січ 2017 14:23
Я відразу Вас не правильно зрозуміла. Але не знаю чи допоможе вона і чи буде тримати двері як мала б, бо навіть на 2 поверсі такий сквозняк, що страшно вікна відкривати на провітрювання. Якось в вітряну погоду відкрила балкон, а в кімнатах від сквозняку був такий гул наче аеродинамічгу трубу включили. Хоча при заскленому балконі буде не такий сильний поток повітря.
25 січ 2017 14:31
Цитата "kucr":
Я відразу Вас не правильно зрозуміла. Але не знаю чи допоможе вона і чи буде тримати двері як мала б, бо навіть на 2 поверсі такий сквозняк, що страшно вікна відкривати на провітрювання. Якось в вітряну погоду відкрила балкон, а в кімнатах від сквозняку був такий гул наче аеродинамічгу трубу включили. Хоча при заскленому балконі буде не такий сильний поток повітря.


сьогодні тримала, й смальцувати було зручніше, а згодом буде видно. В любому випадку, те що жіб не прикрутив ручку з зовнішнього боку то бяка :)
25 січ 2017 14:56
Цитата "prudkovski":

двокамерний, енергозберігаючий, саламандер посилений, 3 москітки (одна в кімнату) - за все 10600


А напишіть, будь ласка, у кого замовляли
pauci.olga (собака) gmail.com

дякую
25 січ 2017 15:46
Цитата "prudkovski":
Вот так вот выглядит козырек, если не резать профлист у соседа сверху.

Если не ошибаюсь, то в случаи с загибанием козырька под профлистом приходиться расширитель сверху добалять минимум на 4 см что бы оно нормально выглядело верно?
Кстати по цене у нас вышло аналогично, только по причине что мы минвату будем убирать внутри балкона то мы делали от бет. стенки к стенке, соответственно по сторонам еще добирали длину за минватой расширителями. И профиль не саламандер а рехау 70, стеклопакеты двухкамерные, энергосберегающие с газом, фурнитура маковская, 1 москитка.
25 січ 2017 16:37
Цитата "_ua_":

Если не ошибаюсь, то в случаи с загибанием козырька под профлистом приходиться расширитель сверху добалять минимум на 4 см что бы оно нормально выглядело верно?


Да, если присмотреться, то на фото видно расширитель, и чтобы выглядело, и чтобы можно было утеплить потолок нормально.
25 січ 2017 18:07
Цитата "prudkovski":

двокамерний, енергозберігаючий, саламандер посилений, 3 москітки (одна в кімнату) - за все 10600

у вас без выноса стало окно на край парапета? Со стороны парадного парапет утоплен на 10 см.
25 січ 2017 21:28
По поводу соседей с верху ,мне тоже было интересно по балкону ,так как изначально все по вырезали и потом закрасили :)
Слава богу все хорошо :)
В первой секции лифт тоже уже весь поцарапан ,и даже у меня на этаже .


Платежки за декабрь ??
Говорили же с января платим !
Кто-то уточнял в жеке ?
25 січ 2017 21:31
Проверил почту ,платежки нет.
26 січ 2017 07:36
Цитата "AleP":
Платежки за декабрь ??
Говорили же с января платим !
Кто-то уточнял в жеке ?


Речь идет о платежках на квартплату (плата за утримання будинку та прибудинкової території), она начисляется с момента подписания договора с ЖЭК-ом. Те кто в конце декабря подписал, то тем придет еще за несколько там последних дней декабря, те кто с января то соответственно у них с января будут уже и т.д.
26 січ 2017 08:23
Цитата "prudkovski":


Да, если присмотреться, то на фото видно расширитель, и чтобы выглядело, и чтобы можно было утеплить потолок нормально.


... і щоб місце було на стелі для сушки для білизни.
26 січ 2017 09:17
Цитата "OlgaBG":

... і щоб місце було на стелі для сушки для білизни.

Наличие/отсутствие расширителя со стороны потолка при остеклении, к сушке точно никакого отношения не имеет :)
26 січ 2017 09:25
Цитата "_ua_":

Наличие/отсутствие расширителя со стороны потолка при остеклении к сушке точно никакого отношения не имеет :)

Дайте людині пофантазувати. Ну бачить вона там у себе сушку для білизни - не збивайте ентузіазм, тим більше, що одне іншому нічим не заважає :)
26 січ 2017 10:39
Цитата "_ua_":

Наличие/отсутствие расширителя со стороны потолка при остеклении, к сушке точно никакого отношения не имеет :)


Можливо, я Вас неправильно зрозуміла і ми говоримо про різні речі :)
26 січ 2017 11:13
Цитата "OlgaBG":


... і щоб місце було на стелі для сушки для білизни.


максимум сушка которая подымается до самого потолка, и то после утепления она не влезет скорее всего. Что бы не мешало нужно фрамуги делать. Хотя сушка на балконе, это прошлый век, раскладные в комнате сушится за сутки, если с подогревом - за ночь. Зачем труселя развешивать на балконе - ума не приложу :)
26 січ 2017 11:23
Цитата "uxi":

у вас без выноса стало окно на край парапета? Со стороны парадного парапет утоплен на 10 см.


Да, утеплитель я не трогал сознательно, обошью вагоночкой, утеплю парапет и хай стоить...
26 січ 2017 11:44
Цитата "prudkovski":


максимум сушка которая подымается до самого потолка, и то после утепления она не влезет скорее всего. Что бы не мешало нужно фрамуги делать. Хотя сушка на балконе, это прошлый век, раскладные в комнате сушится за сутки, если с подогревом - за ночь. Зачем труселя развешивать на балконе - ума не приложу :)

На балконе все-таки не за балконом, кто-то не хочет порошки и кондишены нюхать в комнате, да и кроме труселей многие еще вещи стирают ))), особенно у кого семьи. Как для однокомнатной квартиры, то меня лично эта сушка бесит в комнате не по детски )))))
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .269271. . .303
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx