Подати оголошення

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗабудовникStolitsa Group
Здача ЖК2017 - 2022 р.
Планування
від 15 500 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .6567. . .901
22 бер 2016 19:34
Цитата "MBrikc":

Посмотрите Киевгорстрой, это надежный застройщик?

Для себя 4 застройщика выбрал КГС, ДБК-4, Укрбуд, Столица груп.
22 бер 2016 19:41
Себестоимость квадратного метра квартиры не более 200-300$ за м2.(вопрос цены земельного участка не знаю, у каждого разная) :smoke:Это я к тому,что "Stolitsa "правильно подходит по цене м2,особенно в нашей экономической ситуации."Меньше укусишь,больше проглотишь".Очень правильно!!!
22 бер 2016 19:55
Цитата "brmusic":
Все так... Ми взагалі-то хотіли в другій черзі. Далі від дороги і т.д. Минулого року нам сказали, що друга черга почне продаватись скоро. Сиділи, чекали ) Я періодично телефонував у ВП... І тепер от узнали, що друга черга почне продаватись десь аж через рік (бо спочатку третя буде), і ціна буде вищою (бо продаватись буде майже готова). Тому довелось переорієнтовуватись на першу чергу...


Взагалі, дивна річ. Друга черга тепер не друга, а ніби четверта. При тому що майбутні інвестори, вивчаючи подану на сайті інформацію, закономірно розраховували, що, як казав колись М. Задорнов, “дев’ятий вагон – це той, що після восьмого, а не той, що перед десятим” :ded:. Причому жодної офіційної інформації з цього приводу немає, всі чутки на рівні каналу Бі-Бі-Сі (Баба Бабі Сказала). Для того, щоб дізнатися бодай якусь інформацію, телефонуй у відділ продажів, а його менеджери – люди підневільні, вони ретранслюють те, що їм доводять “згори”, і не факт, що завтра ця інформація не зміниться на протилежну. При цьому друга черга поволі собі будується за початковим планом, а біля третьої, як кажуть, ще й кран не валявся. Та й невже після півроку продажів першої черги за мінімальними для “Варшавського” цінами (тут вище писали про 30 чи 40% проданих квартир), хтось із топ-менеджерів “Столиці” серйозно думає, що через рік-півтора можна буде продати поруч вісімсот квартир другої черги по ціні готового житла? Мене особисто, наприклад (і я думаю, таких серед потенційних інвесторів більшість), значно більше цікавить не номер черги, а ціна за метр.
А взагалі то хотілося б більшої прозорості для майбутніх інвесторів. Що буде йти у продаж, коли... Бо ж людям також треба визначатися, готуватися якось. Зрештою, скоро літо, відпустки...
P. S. Щодо більшої кількості двокімнатних квартир, це, вважаю, добре. З одиничками у “Варшавському” явно перестарались. До речі, це лише мені здалося, що розташування котлованів третьої черги не співпадає з планом забудови?
22 бер 2016 20:06
Цитата "levcon":


Взагалі, дивна річ. Друга черга тепер не друга, а ніби четверта. При тому що майбутні інвестори, вивчаючи подану на сайті інформацію, закономірно розраховували, що, як казав колись М. Задорнов, “дев’ятий вагон – це той, що після восьмого, а не той, що перед десятим” :ded:. Причому жодної офіційної інформації з цього приводу немає, всі чутки на рівні каналу Бі-Бі-Сі (Баба Бабі Сказала). Для того, щоб дізнатися бодай якусь інформацію, телефонуй у відділ продажів, а його менеджери – люди підневільні, вони ретранслюють те, що їм доводять “згори”, і не факт, що завтра ця інформація не зміниться на протилежну. При цьому друга черга поволі собі будується за початковим планом, а біля третьої, як кажуть, ще й кран не валявся. Та й невже після півроку продажів першої черги за мінімальними для “Варшавського” цінами (тут вище писали про 30 чи 40% проданих квартир), хтось із топ-менеджерів “Столиці” серйозно думає, що через рік-півтора можна буде продати поруч вісімсот квартир другої черги по ціні готового житла? Мене особисто, наприклад (і я думаю, таких серед потенційних інвесторів більшість), значно більше цікавить не номер черги, а ціна за метр.
А взагалі то хотілося б більшої прозорості для майбутніх інвесторів. Що буде йти у продаж, коли... Бо ж людям також треба визначатися, готуватися якось. Зрештою, скоро літо, відпустки...
P. S. Щодо більшої кількості двокімнатних квартир, це, вважаю, добре. З одиничками у “Варшавському” явно перестарались. До речі, це лише мені здалося, що розташування котлованів третьої черги не співпадає з планом забудови?
В чем суть вашего поста?
22 бер 2016 20:23
Цитата "BBC_80":

Для себя 4 застройщика выбрал КГС, ДБК-4, Укрбуд, Столица груп.


присмотритесь поближе к веткам объектов КГС, Укрбуд. Возможно Ваше мнение поменяется
22 бер 2016 20:31
В том же что и суть Вашего вопроса.
Человек изложил свои мысли...
22 бер 2016 20:34
Цитата "Floora":

[В чем суть вашего поста?


Шановний(а) Floora! Мій пост – не більше, ніж роздуми пересічного потенційного інвестора комплексу «Варшавський» з приводу наявного інформаційного поля, яке стосується цього об'єкта будівництва та перспектив інвестування в нього :umnik: . А загалом, не беріть в голову.
22 бер 2016 20:44
Один котлован длинный вдоль дороги, как дом В в первой очереди, а второй ему перпендикулярно. И совсем не похоже на план третьей очереди. Странно как-то
Котлованы третьей очереди
23 бер 2016 13:45
по сути стройка до 2020 года?
23 бер 2016 13:55
Цитата "Агент Кремля":
по сути стройка до 2020 года?

В ОП мне сказали, что будут строить квартал то ли 60 лет, то ли до 60 года.
Что в принципе, не принципиально. :wow:
23 бер 2016 14:02
Цитата "Supervisor":

В ОП мне сказали, что будут строить квартал то ли 60 лет, то ли до 60 года.
Что в принципе, не принципиально. :wow:

Ну, судя по их намерениям и территории, думаю да.
23 бер 2016 14:08
Цитата "Shanhaj":

Ну, судя по их намерениям и территории, думаю да.


ну дык территория то какая под застройку)
мыслю что пару тройку лет и на застройку микрорайона придут на помощь и другие застройщики )))
23 бер 2016 15:58
Цитата "Supervisor":

В ОП мне сказали, что будут строить квартал то ли 60 лет, то ли до 60 года.
Что в принципе, не принципиально. :wow:

Что то не то вам сказали))))) этот квартал планируют закончить в 2023 году , так и говорят в ОП. 60 лет строить :) :) :)
24 бер 2016 11:06
Цитата "Tatiburya":

Живу на восьмом. Та же ерунда. Спасают хорошие окна. :)

Окно как раз у нас хорошие даже очень, но и они не спасают. Осенью и зимой конечно не сльішно, а вот летом и весной они не спасут, так как летом их хочеться открьіть, а не можешь потопу что кому то ооооочень весело за столом, или молодожь в крокодила до часу ночи играют или розборки влюбленньіх )))))вообщем мьі уже привьікли но первьіе года сложно бьіло)))))
24 бер 2016 14:36
Привіт всім новим сусідам :) Ми інвестували у 2К2 в будинку А, 19 поверх, кв. 182
24 бер 2016 19:15
Привет соседями по этажу!

Цитата "KaraMella":
Привіт всім новим сусідам :) Ми інвестували у 2К2 в будинку А, 19 поверх, кв. 182
24 бер 2016 19:41
Цитата "AlexVin":
Привет соседями по этажу!


Поздравляемс
25 бер 2016 10:26
Всем соседям привет.
Приобрели квартиру дом А, 5 этаж, 1К5.
25 бер 2016 10:39
Вопрос для всех. Что вы думаете делать с комуналками? Кто за что отвечать будет? Жеки убирают же. Надеюсь вопрос понятен или мысль. Я не силен в этой сфере. Но читаю другие форумы и многие жильцы просто в шоке от тарифов и цен за отопление воду электричество. Пишут что в квартирах мало отпоения а в общих коридорах больше и за это платить нужно и тд. И может кто узнавал стоимость за прибудынкову территорию.
25 бер 2016 10:41
Цитата "SeoGroup":
Вопрос для всех. Что вы думаете делать с комуналками? Кто за что отвечать будет? Жеки убирают же. Надеюсь вопрос понятен или мысль. Я не силен в этой сфере. Но читаю другие форумы и многие жильцы просто в шоке от тарифов и цен за отопление воду электричество. Пишут что в квартирах мало отпоения а в общих коридорах больше и за это платить нужно и тд. И может кто узнавал стоимость за прибудынкову территорию.

Насколько я знаю, это будет частный ЖЭК. Говорить про тарифы как по мне рановато - еще два года, но задумываться стоит. Но никто не отменял ОСББ.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .6567. . .901
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше